Institute Of Social Studies - Erasmus University Rotterdam

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

umbes ISS

ISS on rahvusvaheline Graduate School of poliitika suunatud kriitiline sotsiaalteadus. See ühendab õpilasi ja õpetajaid Global Lõuna- ja Põhja-euroopalikus keskkonnas. Asutatud aastal 1952, kui International Institute of Social Studies Hollandi ülikoolide ja Hollandi Haridus- see teadustöö, õpetamise ja avalike teenuste valdkonnas arengu uuringud ja rahvusvaheline koostöö. Asume Haag, tuntud kui "Maailma Juriidiline Capital".

ISS / EUR

  1. juulil 2009 ISS sai Ülikooli Erasmus University Rotterdam (EUR). See unikaalne struktuur, kus ISS säilitab oma missiooni, asukoht ja suhteline autonoomia samas kasu vahendeid alates rahvusvaheliselt tunnustatud ülikooli, tuli umbes pärast hoolikat läbirääkimiste protsessi. Selle Ülikooli Instituut, ISS on võimalik arendada uuenduslikke uurimis koostöös teiste EUR teaduskondade ja on parema juurdepääsu Hollandi ja rahvusvaheliste teadusuuringute rahastamise. Üliõpilaste lõpetamist ISS saavad diplomid ja kraadid, mis kannavad nimesid nii ISS eurot. ISS jääb Haagi kuigi kõik töötajad ja õpilased on juurdepääs EUR võimalusi ja ressursse.

Teadustöö

Teadustöö ISS keskendub arengu uuringud. See distsipliinideülese õppesuunal püüab mõista nähtuste mahajäämus, areng ja muutused, pöörates erilist tähelepanu väikese sissetulekuga riikides. Vaesus, globaliseerumine, sugu ja ebavõrdsus on märksõnadeks enamik meie programme.

õpetamine

Pakume nelja-aastase PhD programmi ja akrediteeritud 15,5 kuu MA Development Studies erinevate erialadega osalejat rohkem kui 50 riigis. Lisaks pakume aspirantuur programme ja lühikursused. Kraadid, sealhulgas PhD, on rahvusvaheliselt tunnustatud ja Hollandi õigusaktid. Meie enam kui 11.000 vilistlane toimida kõigil valitsuse, ettevõtjate ja kodanikuühiskonna Aafrikas, Aasias ja Ladina-Ameerikas.

Akrediteerimine

ISS magistrikraadi Development Studies on laialdaselt tunnustatud, akrediteeritud Hollandi Flaami accredication organisatsiooni NVAO ja annab abikõlblikkuse sisenemise PhD programmid Hollandis ja teistes riikides üle maailma.

Avalik teenus

Meie töötajad on paljudes riikides ja on teadmiste allikas ja on laialdased kogemused rahvusvahelise arengu. Me stimuleerida avalikku arutelu aktuaalsetel teemadel, mis on olulised teadmiste vahetamist ja suurendada avalikkuse teadlikkust. ISS korraldab mitmesuguseid üritusi, suurte konverentside väikestele ümarlauda valitud rühmad. Personal osaleb ka institutsioonilise suutlikkuse arendamine, lepinguline teadustegevus ja nõustamine rahvusvaheliste agentuuride ja riikide valitsused.

ISS lühikokkuvõte

International Institute of Social Studies (ISS) Haagis on osa Erasmus University Rotterdam (EUR).

On lõpetanud instituudi poliitika suunatud kriitiline sotsiaalteadus, mis asutati 1952. aastal ja toetuda kuuskümmend aastat kogemusi.

ISS on väga mitmekesine rahvusvaheline kogukond teadlased ja üliõpilased globaalse lõuna ja põhja, mis ühendab inimesi, ideid ja arusaamu multidistsiplinaarne seade, mis toidab, tugevdab ja soodustab kriitilist mõtlemist ja viib uuenduslike teadusuuringute peamisi sotsiaalseid probleeme.

Võti ISS filosoofia ja praktika on soov anda oma panuse, et saavutada sotsiaalset õiglust ja õigluse globaalsel tasandil. Tugev partnerlust organisatsioonid ja üksikisikud arengumaades moodustavad võrgustiku, kus kaasloomet teadmiste ja lõimitud teadusuuringute ja õppetöö saab olla edukas ja jätkuvalt societally asjakohane.

ISS aktsiate kogemusi laiemale avalikkusele, pakkudes kõrgetasemelist poliitilist nõustamist, olles aruteluplatvormile ja ideede ja tegutsemisega nõustamine.

Asukohad

Haagis

Address
Kortenaerkade 12
2518 AX Haagis, Lõuna-Holland, Holland