Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast IMFi Akadeemia veebisaidile!

IMFi Akadeemia kuulub Rahvusvahelise Juhtimisfoorumi (IMF), sõltumatu väljaandja ja koolitusorganisatsioon, mis keskendub suurte ja keskmise suurusega organisatsioonide kõrgharidusega juhtide ja otsustajate äriteavet.

Oleme spetsialiseerunud ettevõtlusalase teabe pakkumisele kaugõppekursuste (kursused, mis on täielikult suunatud eneseõppele, online-õppe toetuseks), meistriklassid ja kuum aktuaalne (sertifitseeriv) klassiruum.

Viimase 25 aasta jooksul oleme omandanud kindla maine, pakkudes nii kriitilisi kui ka praeguseid huvisid pakkuvaid teemasid ja väärtuslikku teavet. Meie kliendid tulevad üle 40 riigi üle maailma!

Meie kursuste sisu on välja töötatud tihedas koostöös tunnustatud ainevaldkonna ekspertidega, kes töötavad suurtes rahvusvahelistes nõustamisorganisatsioonides või väiksemates spetsialiseeritud nõustamisbüroodes. Meie koolitajad on pärit sellistest organisatsioonidest nagu AIIM, Antwerpeni juhtimiskool, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI grupp, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, Executive Mobility Group, G31000, IBM Business Consulting Services, Insite Security, Inter Access, KPMG, Microsofti, PwC, SABSA Instituut, Sogeti, TIASi ettevõtete ja ühiskonnaõppekeskus, siirdehindade sidusettevõtted (TPA), erinevad ülikoolid ja paljud, paljud teised.

Rahvusvaheline Valuutafondide Akadeemia on võimeline korraldama nii (regulaarselt kui ka kohandatud) koolitust ettevõttesiseses koolituses või personaalses juhendamises teie kontoris või mis tahes muus soovitud asukohas. Me teame (rahvusvahelist) koolitusturgu ja alati on teie konkreetse koolitusvajaduse jaoks optimaalne lahendus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International Management Forum Academy

Küberjulgeolekus magistriõppes saate globaalset küberjulgeoleku tunnustust! ... [+]

Kapten küberkaitse - õppimise viis

2-aastane osalise tööajaga magistriprogramm Amsterdamis / Leidenis (Hollandis). Võite valida magistriprogrammi Cyber ​​Security abil e-õppe, füüsilise klassiruumi keskkonnas (ainult 1 õhtul nädalas!) Või mõlema kombinatsiooni.

Eraldi programm: Küberjulgeoleku tunnistus - Threat Detection (küberjulgeoleku meistri osa)

Küberjulgeoleku eksperdid on suure nõudlusega

Küberjulgeolekuohud ei austa piiri. Ülemaailmse küberkuritegevuse dramaatilise tõusuga

Küberjulgeolek on tänapäeva maailmas üks kiiremini kasvavaid infotehnoloogia valdkondi. Ükski organisatsioon ei soovi olla küberkuritegu ohver. Vigastus võib aastate jooksul parandada ja mõnedel juhtudel võib üldse raske üldse taastuda. Seepärast suurendab küberkuritegevuse vastu võitlejate suurenev mure otsusetegijate seas üle küberjulgeoleku ekspertide nõudluse kogu maailmas. (ISC) 2, mis on julgeoleku sertifitseerimine ja tööstusorganisatsioon, näitas, et 2020. aastaks on puudujääk 1,5 miljonit küberjulgeoleku eksperti. Ole kiire ja saate oma ülemaailmse magistri kraadi Cyber ​​Security nüüd!... [-]

Holland Amsterdam Leiden
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles