Loe ametlikku kirjeldust

Leiden University - faktid

 • 7 teaduskonda leidsid Leidenis ja Haagis
 • 14 inglise keelt õpetanud bakalaureuseõppeprogrammid
 • 200 inglise keelt õpetanud magistriprogrammi
 • 444 aastat traditsiooni ja innovatsiooni
 • Top 100 teaduspõhise ülikooli
 • 16 Nobeli auhinna võitjat
 • 129 rahvust
 • 29 000 õpilast

Akadeemilised valdkonnad

Leidenil on teaduskonna järgmised valdkonnad:

 • Arheoloogia
 • Juhtimine ja globaalsed küsimused
 • Humanitaarteadused
 • Meditsiin
 • Seadus
 • Teadus
 • Sotsiaal- ja käitumisteadused

universitepetiden.nl/en/education

Õpilane elu

Kui soovite õppida Leiden University , saate valida kahe linna kõige paremini: Leiden ja The Hague. Leiden on tõeline üliõpilaste linn. Kui te ei tunne paremini, võite arvata, et Leideni ajalooline ja elav linn tehti õpilastele. Selle atmosfääris ja kompaktses keskuses on kõik, mida õpilased võiksid soovida: ülikoolihoonetelt üliõpilaspaberitesse ja üliõpilasvajadetest üliõpilasliitudele. Õppimine ja elamine Haagis laiendab teie perspektiivi maailmas ja annab teile kiiresti rahvusvahelise võrgustiku. Kindlasti on oma eeliseid õppides saatkondade, rahvusvaheliste ja rahvusvaheliste kohtute täislinnas!

universitetegiden.nl/the-hague

universitepetiden.nl/leiden

Tudengite toetus

Rahvusvahelised üliõpilasnõustajad

Rahvusvahelised üliõpilasnõustajad on hea koht, kui vajate abi Hollandis viibimise ajal. Leiden University mõlema Leiden University õpilased saavad kasutada neid spetsialiseeritud nõustajaid. Paljudel juhtudel suudavad nad pakkuda vajalikku teavet või suunavad teid vastavatele teenustele. Võite konsulteerida nõustajatega mitmesugustes küsimustes, alates finantsküsimustest, probleemide lahendamisest, akadeemilistest küsimustest ja tervisekindlustusest kuni eluasemeagentidega tegelemise või perearsti leidmisega.

Õppurite nõustajad

Meil on olemas mitmeid spetsialiseeritud üliõpilasnõustajaid. Nad võivad aidata õiguslikel ja finantsküsimustel, kuid võivad samuti aidata teil õppimisega seotud oskuste arendamisel. Pakutav oskuste pakett hõlmab individuaalseid nõustamisteenuseid ja õpitoad, mis on mõeldud teie akadeemilise jõudluse toetamiseks. Kaasatud teemad hõlmavad doktoritöö kirjutamist, ajajuhtimist, stressijuhtimist ja planeerimist. Lisaks on meie nõustajad kättesaadavad, et aidata lahendada õpinguid ja isiklikke probleeme, kui see on vajalik.

Departmental uuringu nõustajad ja koordinaatorid

Igal osakonnal on oma uurimisnõustajad / koordineerijad, kes saavad vastata küsimustele, mis on seotud teie valitud õppeprogrammiga. Võite konsulteerida uuringu nõustaja / koordinaatoriga sellistes küsimustes nagu ajakava, eksami hinded, ainete valik ja lõpetamise taotlus.

universitepetiden.nl/student-affairs

Eluase

Leiden University ei ole ülikoolilinnakus ning ülikoolide hooneid ja üliõpilaste eluasemeid levitatakse kogu Leideni ja Haagi linnades. Linnad ise on ülikoolilinnak. Mõlemas kohas elamine ja õppimine annavad teile esimese kogemuse Hollandi elust ja otsest ligipääsu

üliõpilaste elule ja linnade regulaarsele külastusele. Enamik üliõpilasi üürida tuba või jagada korteri teistega.

Rahvusvahelise üliõpilasena võib Madalmaade koduhüljes esitada täiendavaid väljakutseid. Võite iseseisvalt otsida eluaset eraomanike või elamumajanduse ühenduste kaudu. Seal on mitmeid eluasemega tegelevaid organisatsioone, kes võivad aidata, näiteks DUWO. Võite taotleda eluaseme pakkumist ülikooli elamumajanduse büroos. Siin aitab teil leida majutus Leidenis või Haagis. Majutus sõltub asukohast, suurusest, inimeste arvust, kellega te jagate rajatisi ja renditasusid.

universitetseiden.nl/housing

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Hollandi

See ülikool pakub ka:


Leiden University

Selle programmi eesmärgiks on edendada noorte teadlaste teaduslikku arengut, et saada iseseisvateks teadlasteks haridus- ja lapseõpingute ja sellega seotud erialadel. ... [+]

Haridus- ja lasteuuringute magistriprogrammi arendava psühhopatoloogia eesmärk on edendada noorte õppejõudude teadusarengut teel iseseisvaks teadustöötajaks hariduse ja lapseuuringute ning sellega seotud erialade alal.

Lõpetajad saavad kavandada, läbi viia ja hinnata rakenduslikke teadusuuringuid ja see võib teha seose (kliinilise) praktika ja teaduse vahel.

Programm Arengupsühhopatoloogia hariduses ja lasteuuringutes on kavandatud nii, et see võib selgesõnaliselt olla ettevalmistav koolitus doktorikraadi saamiseks. Programm pakub ka võimalust spetsialiseeruda sotsiaaltöö ja noortehoolduse valdkonnale, mis vastab ühiskonna vajadusele teadlaste jaoks, kes on koolitatud tõenduspõhise kliinilise hindamise ja raviga psühholoogiliste probleemidega laste ja perede jaoks.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University kunsti ja kultuuri magistriprogramm (uurimistöö) on ainulaadne, pakkudes kaheaastast programmi, mis ühendab kunstiajaloo ja teooria kirjandus- ja meedia ... [+]

Leiden University kunsti- ja kultuuriuuringute magistrikraad on ainulaadne, pakkudes kaheaastast programmi, mis ühendab kunstiajaloo ja teooria kirjandus- ja meediauuringutega.

Rahvusvaheline fookus

Magistriõpe kunsti ja kultuuri alal (teadustöö) paistab silma oma ülemaailmse iseloomu, keskendumisega disaini- ja rakenduskunstile ning visuaalse kunsti ja arhitektuuri integreeritud uurimisele. Saate kasu programmi tihedast koostööst meediauuringute magistriõppe ja kirjandusõppe magistrikraadiga.

Paindlik õppekava

Võite keskenduda kunstile ja kultuurile, meediaõppele või kirjandusele või uurida ühte perioodi (keskaeg / varajane moodne või kaasaegne). Programmi paindlikkus julgustab teid võtma interdistsiplinaarset vaatenurka.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Ladina-Ameerika ülikoolide magistrikraadi õpetanud juhtivad rahvusvahelised teadlased ühendavad põhjalikke teadmisi täiustatud keelekoolitusega. ... [+]

Magistriõpe Ladina-Ameerika uuringutes Leiden University pakub kõrgtasemel keeleoskust, eriteadmisi ja Ladina-Ameerika kultuuri ja ühiskonna reaalainete kogemusi.

Tutvuge Ladina-Ameerika praeguste arengutega

See õpetaja on õppinud Leiden University rahvusvaheliselt tunnustatud humanitaarteaduste osakonna ja meie Ladina-Ameerika partnerülikoolide õpetlaste poolt ning pakub uusimat teavet Ladina-Ameerika kujundavate sotsiaalsete, poliitiliste, keeleliste ja kultuuriliste arengute kohta.

Tähelepanu keskmes on hispaania keele valdamine. Hispaania keelt õpetatakse mitmesuguseid kursusi ja seminare ning teile soovitatakse viia läbi oma magistritöö Ladina-Ameerikas.

Spetsialiseerumine ühele kolmest distsiplinaarrajast:... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Magistriõpe Aafrika uuringutes Leiden University on kõrgtasemel õpingute kvalifikatsioon, mis ühendab maailmatasemel stipendiumi praktikapõhise õppega. ... [+]

Leiden University Aafrika uuringute Leiden University on multidistsiplinaarne piirkonnaõppe programm, mis pakub teile võimalust Aafrika mandri põhjalikuks uurimiseks.

Kohandatud õppimine

See multidistsiplinaarne programm pakub teile võimaluse õppida tundma Aafrikat väga erinevatest vaatenurkadest: ajaloolisest, kirjanduslikust, kultuurilisest, sotsiaal-majanduslikust ja poliitilisest aspektist. Leidenis on esiplaanil asjakohasuse ja reaalse maailma probleemid, mis tähendab, et peate kriitiliselt analüüsima praegusi sündmusi nende avanemise ajal ning laiemast, võrdlevast ja globaalsest vaatenurgast.

Samuti tutvustatakse teile multimodaalseid uurimismeetodeid ja segameetodeid. Samuti saate uurida valdkondi, mis teile kõige rohkem huvi pakuvad, valides valikained, projekti teemad ja lõputöö fookusala.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University teadustegevuse magistriprogramm Aafrika uuringutes on Mandri-Euroopas ainulaadne pakutavate ainete interdistsiplinaarse mitmekesisuse ja perspektiivide ... [+]

Multidistsiplinaarne lähenemine

Leiden University Aafrika uuringute Leiden University sillab sageli kunstlikult tõstetud piire humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste vahel. Programm ühendab humanitaarteaduste valdkonnad, nagu ajalugu ja kirjandusteadus, ning sotsiaalteaduste valdkonnad, eriti: politoloogia; antropoloogia; ja majandus.

Selle tulemusel on teil võimalus arendada põhjalikke teadmisi Aafrika mandri ja selle rahvaste erinevate aspektide kohta, samal ajal ei seo teid ühegi Aafrikale keskenduva traditsioonilisema teadusharu piiripiirangud.

Arendage oma teadustöö oskusi

Selle teadusmeistri keskel keskendute oma teadmisoskuste arendamisele ja teil on terve aasta ( millest kuus kuud koosneb välitöödest ), et viia ellu oma uurimisprojekt, mis pakub teile suurepäraseid võimalusi saada ülevaade tööst ja uurimistöödest Aafrika ja oma töövõimaluste parandamiseks.... [-]

Holland Leiden Haagis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Nii kaheaastased kui üheaastased Aasia Uuringute magistriõppeprogrammid pakuvad täiendavat spetsialiseerumist Aasia riigile, regioonile või aspektile. See struktuur võima ... [+]

Leiden University Aasia uuringute Leiden University pakub silmapaistvat kvalifikatsiooni Euroopa juhtivatest Aasia uuringute keskustest.

Valige kaheksast erialast

Aasiaõpingute magistriprogramm pakub üheaastast eriala Ida-Aasia, Lõuna-Aasia, Kagu-Aasia, Aasia ajaloo, kunsti ja kultuuri ning Aasia poliitika, ühiskonna ja majanduse ning kaheaastaste spetsialiseerumiste kohta Hiinas, Jaapanis, Koreas.

Rahvusvaheliselt tuntud teadlased

Leiden University Aasia Leiden University on rahvusvaheliselt tuntud. Õppige mõnelt Euroopa parimatest teadusringkondadest, kellest paljud on Aasiaga seotud teadusuuringute esirinnas.

Kohandage oma kraad

Pange oma kvalifikatsioon oma huvide või karjääri ambitsioonide kajastamine. Võite valida paljude valikained ja valida oma magistritöö. Valige keskendumine keelele ja ühele riigile või konkreetsele distsipliinile ja piirkonnale.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Aasia uurimistöö magistriõppega saate tutvuda Leiden University juhtiva kogemusega Aasia riikides oma poliitikas ja kirjanduses nende keelte järgi. ... [+]

Leiden University Aasia uuringute magistrikraad (teadusuuringud), mis on mõeldud kõrgetasemelistele üliõpilastele, pakub juurdepääsu tasakaalustamata ressurssidele ja teadmistele. Kaheaastane Aasia uuringute magistriõpe (teadusuuringud) koosneb kohustuslikest põhikursustest, valikainetest, töötubadest, esitlustest ja magistritööst.

Kasu Leiden'i tunnustatud teadmistest

Leiden University Aasia uuringute (teadusuuringute) programm, mis on mõeldud kõrgtasemel õpilastele, pakub juurdepääsu ainulaadsetele ressurssidele ja teadmistele. Aasia õpingud Leiden University on tipptasemel maine, mis on Euroopas võrreldamatu. Aineid saate valida õppekavadest, mis hõlmavad praktiliselt kogu Aasia piirkonda nii geograafiliselt kui ka ajaliselt.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University on tugev rahvusvaheline suund ja keskendutakse globaalses kontekstis Euroopa ja mitte-Euroopa ajaloo uurimisele, see on ainulaadne Hollandis. ... [+]

Leiden University ajaloo Leiden University on laiaulatuslik akadeemiline ulatus. Selle tugev rahvusvaheline orientatsioon ja keskendumine Euroopa ja muude riikide ajaloo uurimisele globaalses kontekstis annab Leideni ajaloo ajaloo magistrile Hollandis ainulaadse iseloomu.

Kuus spetsialiseerumist ja paindlik õppekava

Sellise laiaulatusliku õppekavaga pakub ajaloo magistriprogramm teile võimalust spetsialiseeruda niši valdkondades, mida mujal ei pakuta. Paindlik formaat võimaldab teil kohandada oma kraadi vastavalt oma karjääri eesmärgid. Selleks, et aidata teil arendada sidusat teadmistepagasit, pakub programm seitset eriala, millel on oma temaatiline fookus. Teie spetsialiseerumisel on teil isegi lisavõimalus keskenduda merenduse ajaloole, poliitilistele aruteludele või majandusajale.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University teaduse magistrilugu pakub viit spetsialiseerumist, milles keskendute ajaloolistele protsessidele, historiograafiale ja ajaloolise uurimistöö metoodikal ... [+]

Keskendu oma konkreetsetele huvidele

Kaheaastane Leiden University ajaloo Leiden University pakub teile võimaluse määrata uuring, mis põhineb teie enda huvidel ja ambitsioonidel. Õpingute ajal kogete akadeemiliste ringkondade rikkusi ja väljakutseid mitte ainult sagedaste kohtumistega oma juhendajaga, vaid ka seminaride ajal, kus töötajad ja teadustöö magistrandid arutavad üksteise uurimistulemusi ning vahetavad teaduslikke seisukohti ja teadmisi.

SpetsialistidPoliitiline kultuur ja rahvuslikud identiteedid (teadustöö) (MA)Colonial and Global History (uuringud) (MA)Euroopa 1000-1800 (uurimistöö) (MA)Linnad, ränne ja globaalne vastastikune sõltuvus (uuringud) (MA)Ancient History (teadustöö) (MA)Osale Europaeum Vaclav Haveli MA programmile... [-]
Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Selles programmis pannakse suur rõhk väliarheoloogiale, keskendudes lisaks ökoloogiale ja geoloogiale. ... [+]

Leideni arheoloogia hõlmab mineviku ühiskondade ja kultuuride uurimist, mille eesmärk on neid rekonstrueerida ja taaselustada. Kasutage oma minevikuhuvi abil sisulist panust selliste tänapäeva ühiskondlike probleemide nagu ränne, globaliseerumine ja kliimamuutused lahendamisse.

Leideni arheoloogia teaduskond

Leideni arheoloogia magistrikraadil on kõige mitmekesisem programm Hollandis. Samuti on Leidenis ainus sõltumatu arheoloogia teaduskond Hollandis . Õppeprogramm pakub erinevaid piirkondlikke ja temaatilisi spetsialiseerumisi ning õppeprogramm on tihedalt seotud käimasoleva uurimistööga.

Meie akadeemiline personal on seotud teadusuuringutega kogu maailmas, pöörates suurt tähelepanu väliuuringutele. Lisaks rõhutab programm ökoloogiat ja geoloogiat koos nii ikonoloogia kui ka ajalooliste uuringutega , samuti etnoarheoloogiliste, antropoloogiliste ja eksperimentaalsete lähenemisviisidega. Kaasaegsete muuseumi tavade ja arheoloogilise pärandihalduse arengute kombinatsioon avardab teie tegevust veelgi.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See kaheaastane programm keskendub tippkvaliteediga interdistsiplinaarsetele uuringutele ja kõrgemate teadustööoskuste omandamisele. See pakub tugevat arheoloogia akadeem ... [+]

Arheoloogia magistriprogramm on kõige mitmekesisem Hollandis. Kasutage meie laialdasi kogemusi ja mainet arheoloogiliste uuringute alal.

Leidke Arheoloogia Leiden University :

Kaheaastane arheoloogia magistriprogramm (uurimistöö) on korraldatud suurepärase uurimistöö ümber, mille jaoks Leiden on saavutanud rahvusvahelise tuntuse. Seal on 7 erinevat fookusvaldkonda, mille keskmes on teadusprojektid, mis kajastavad teaduskonna laiaulatuslikku uurimistööd:

InimeneEuroopa eelajaloolised kogukonnadVahemere piirkonna ja Lähis-Ida linn ja maaNative American kultuuri religioon ja ühiskondArheoloogiline pärand globaliseeruvas maailmasRooma Maailma ümberkujundamineBioarheoloogia... [-]
Holland Leiden Haagis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University MA Filosoofia ühendab ajaloolisi ja süstemaatilisi lähenemisviise, et pakkuda teile täiendõpet filosoofiliste meetodite, samuti põhjuse, loogika ja krii ... [+]

Leiden University filosoofia üheaastane magistriprogramm ühendab filosoofias ajaloolisi ja süstemaatilisi lähenemisviise, et pakkuda teile täiustatud koolitust erinevate filosoofiliste metoodikate, aga ka mõistuse, loogika ja kriitilise mõtlemise alal.

Viis spetsialiseerumist; laiendav õppekava

Filosoofia magistrant pakub teile valikut viie spetsialiseerumise vahel, millest igaüks annab laia ülevaate kõige olulisematest filosoofilistest harudest, sealhulgas nende ajaloolisest arengust ja viimastest aktuaalsetest aruteludest. Uuritakse vastandlikke filosoofilisi metoodikaid, sealhulgas mandri- ja analüütilist filosoofiat. Iga eriala valikained uurivad kõike alates loogikast, meelest ja tunnetusest kuni eetika, poliitika ja kultuurifilosoofiani.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University filosoofia magister on mõeldud konkreetse akadeemilise eriala õpilastele, kes on huvitatud selle eriala filosoofilisest alusest ja metoodilisest aspekti ... [+]

Kaheaastase programmi eesmärk on anda õpilastele laialdased ja sügavad teadmised filosoofiast, mitmetest selle harudest ja nende ajaloolisest arengust.

Lisaks on programmi eesmärk anda üliõpilastele edasijõudnud akadeemilised oskused tekstide tõlgendamisel, kontseptuaalsete probleemide analüüsimisel ja lahendamisel ning ideede ja seisukohtade edastamisel spetsialistidele ja üldsusele. Leideni Filosoofiainstituudil on tihedad rahvusvahelised sidemed filosoofiaosakondadega kogu maailmas, mille tulemuseks on aktiivne külalisuurijate ja õppejõudude programm.

Kolm spetsialiseerumist; Erinevad akadeemilised distsipliinid

Filosoofia magister pakub teile valikut erinevate erialade vahel. Iga spetsialiseerumine süveneb selle distsipliini aluseks olevatesse filosoofilistesse alustesse ja metoodilistesse lähenemistesse. Sisu hõlmab uusimat akadeemilist teooriat ja valdkonna ajaloolist arengut mitmetes filosoofiaharudes.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University lingvistika Leiden University ühendab ekspansiivse õppekava, millel on juhtivad teadmised ja paindlik programmivorming. ... [+]

Leiden University lingvistika Leiden University ühendab juhtivad teadmised paindliku programmi vorminguga.

Uuri huvi pakkuvaid keelelisi alampiirkondi

Leiden University lingvistikakeskus (LUCL) on pikaajalise rahvusvahelise mainega tipptasemel instituut.

Meie kaheaastane teadustöötaja kasutab ära seda kogemust. Valige Mandri-Euroopas pakutavate suurimate keelte hulgast ja erakordsetest keelelistest lähenemisviisidest, sealhulgas võrdlev, ajalooline, kirjeldav, teoreetiline, eksperimentaalne ja vormiline. Uurige alamvälju, sealhulgas foneetikat, fonoloogiat, morfoloogiat, semantikat, süntaksit, diskursust või pragmaatikat .

Väikesed klassid tagavad, et teil on oma õppejõududega palju kontakte otse ja kõrgel tasemel juhendamine ja toetus kogu õpingute kestel.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University kirjandusuuringute meistrid pakuvad individuaalseid üheaastaseid programme inglise, prantsuse, saksa ja itaalia kirjanduses ja kultuurides, samuti kirja ... [+]

Leiden University kirjandusõppe magistrikraad pakub eraldi üheaastaseid programme inglise, prantsuse, saksa ja itaalia kirjanduses ja kultuuris, aga ka kirjandust ühiskonnas. See magistriõpe on suurepärane võimalus süvendada ja laiendada oma teadmisi eriala kirjanduse ja kultuuri kohta, saades seeläbi tõeliseks spetsialistiks.

Kohandage oma kraad

Kõik kursused õpetatakse teie eriala keeles. Magistriprogrammid inglise, prantsuse, saksa ja itaalia kirjanduses hõlmavad kõiki neid kirjandusi, alates keskajast kuni varajase kaasaegse, kaasaegse ja kaasaegse.

Te saate kasu ekspertide poolt antud kursustest (keskaeg, varajane kaasaegne, kaasaegne, postmodernistlik ja postkoloniaalne), kuid ka retoorika, semiootika, intermedialia, kultuuridevahelise ajaloo ja muude praeguste lähenemisviiside osas. Kirjandusuuringud.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See kaheaastane teadustöö meister ühendab meedia-, kunstiajaloo ja kirjandusliku teooria uuringu, et tuua teile unikaalse ja asjakohase kvalifikatsiooni. ... [+]

See kaheaastane teadustöö magistrikraad ühendab meedia, kunstiajaloo ja kirjandusteooria uurimise, et tuua teile ainulaadne ja asjakohane kvalifikatsioon.

Kohandage oma kraad

Leiden University kirjandusteaduste (uurimistöö) interdistsiplinaarse magistriprogrammi loomisel looge oma erialane pädevus. Laialdane õppekava ja paindlik programmi formaat annavad teile vabaduse kohandada oma õpinguid, et kajastada konkreetseid huve või karjääri eesmärke. Keskenduge oma õpingutele keskmise, distsipliini, žanri või ajaperioodi jooksul. Teil on võimalik õppida muid aineid ja muid aineid, mis pole mujal kättesaadavad.

Valige uurimistöö teema

Leiden University kunstide keskuse LUCAS peamised uurimisteemad suunavad pakutavate kursuste teemasid. Teemad on järgmised:... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Klassikate ja ancienttsivilisatsioonide magistriõppe programm pakub kõikehõlmavat koolitust, mis hõlmab kogu Kreeka ja Rooma, Egiptuse ja Lähis-Ida ajalooliste tsivilisat ... [+]

Kronoloogilises plaanis hõlmab programm tuhandeid aastaid, alates Egiptuse ja Sumeri ühiskondade varasest päritolust kuni Kreeka ja Rooma maailma , sealhulgas selle tänapäevase vastuvõtu renessansiajast kuni 21. sajandini.

Valige neli eriala

Magistriprogramm eristub teistest sarnastest programmidest paindlikkuse ja valikainete laia valiku, programmis pakutavate teadusuuringutega seotud erialade mitmekesisuse ning assürioloogia, klassikute, egüptoloogia ning heebrea ja aramea keele koostöö kaudu ühe programmi raames . Programm on hästi ühendatud Leideni suurepäraste teadusinstituutidega, sealhulgas Lähis-Ida riikliku instituudiga (NINO), muististe muuseumiga (RMO) ja ülikooli raamatukoguga , kus asub Papüroloogiline instituut ning ainulaadne muinas- ja keskaegne kogu käsikirjad.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University klassikaliste ja vanade tsivilisatsioonide teadustemaja katab kogu Kreeka ja Rooma tsivilisatsioonide ning Ancient Near Easti tänapäevaste uuringute val ... [+]

Valige neli eriala

Teadusuuringute magistriprogramm eristub teistest samalaadsetest magistriõppekavadest selle poolest, et integreerib järjekindlalt heebreakeelse piibli, iidse judaismi, tärkava kristluse, Vana-Mesopotaamia, Egiptuse (iidne, antiik- ja hilisantiik) ning Kreeka-Rooma antiigi kujukad kultuurid nende laiem kontekst.

Leiden University pakutavate erialade arv on samuti võrreldamatu.

Klassikute ja iidsete tsivilisatsioonide teadusmeister (2 aastat, 120 EÜ) pakub intensiivset ja põhjalikku koolitust, mis hõlmab kõiki tänapäevaseid teadusuuringuid Kreeka ja Rooma iidsete tsivilisatsioonide ning iidse Lähis-Ida kohta. Võite spetsialiseeruda ühele neljast palast:... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University kunsti ja kultuuri Leiden University on ainulaadne Hollandis interdistsiplinaarsete pakutavate ainete valikute ja valikuliste rajatiste mitmekesisuse os ... [+]

Leiden University kunstide ja kultuuri Leiden University on teie võimalus omandada maailmatasemel kohandatud kvalifikatsioon kunsti ja kultuuri alal.

Kohandatud haridus

Leiden University kunstide ja kultuuri Leiden University on isikupärastatud ja seda pakutakse väikesemahulistes seminarides, mis annab teile kontakti õppejõudude ja kaasõpilastega. Programm on lai, see hõlmab kunsti kogu maailmast ning kunstivorme, meediat ja distsipliine minevikust ja tänapäevast.

Meie programm võimaldab teil õppida tundma kunsti mõju ühiskonnale ja analüüsida kunstiteoste mõju nende keskkonnale. Nende oskustega saate atraktiivseks töötajaks mitmesugustele tööandjatele nii kunstivaldkonnas kui ka mujal.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Ladina-Ameerika uuringute (teadustöö) kaheaastane multidistsiplinaarne MA keskendub tänapäeva Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonna sotsiaalsete ja kultuuriliste küsi ... [+]

Interdistsiplinaarne lähenemine

Leiden University meistrid Ladina-Ameerika uuringutes (teadusuuringud) on teie võimalus uurida tänapäeva Ladina-Ameerika kujundavaid sotsiaalseid, kultuurilisi ja ajaloolisi narratiive.

Rahvusvaheliste teadlaste õpetused keskenduvad sellele multidistsiplinaarsele programmile teemal "Ladina-Ameerika tänapäevad: vastupanu, taaselustamine ja muutused".

Keskendu ühele kolmele spetsialiseerunud valdkonnale

Uurige Ladina-Ameerika modernsuse erinevaid vorme ühes kolmest valdkonnast: kultuur ja identiteet, riigi ja ühiskonna suhted ning kirjandus, kunst ja meedia . Võrdlev pindalauuringute lähenemisviis õppimisele pakub kõigi probleemide jaoks laiemat, globaalset konteksti.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University MA Keeleteadus on seotud keele teadmiste, struktuuri ja kasutamisega ning koolitab sind keelepõhjuste süstemaatilist tuvastamist, kirjeldamist ja analüü ... [+]

Leiden University lingvistika magistriprogramm on Leiden University Euroopa parimate seas, pakkudes keeleteadmisi, mis hõlmavad kõiki maailma nurki.

Ühtlustamatu õppekava

MA keeleteaduse alal Leiden University pakub laias valikus keelealaseid vaatenurki. Õpid süstemaatiliselt tuvastama, kirjeldama ja analüüsima keelenähtusi ning rakendama neid teadmisi konkreetses huvivaldkonnas, alates teoreetilistest ja eksperimentaalsetest lähenemistest lingvistikale, keeledokumentatsioonile, keele võrdlusele, keeleõppele, suhtlusele või keeltevahelisele tõlkimisele .

Sisestage lingvistika välja oma enda peamistest huvidest: konkreetne keel, analüütiline uudishimu, teoreetiline huvi või ambitsioonide tõlkimine.Tõlke spetsialiseerumisel käivitab teie tõlgi karjäär teadmisi uusimate tõlkevahenditega.Kasu saadakse eksperimentaalsetes keeleteaduse laborites, nagu näiteks EEG, Eyetracking ja Babylab.Võite teha välitööd, praktikat või individuaalset uurimisprojekti.Osaleda Leiden University lingvistika kogukonnast.Spetsialistid... [-]
Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University Lähis-Ida-uuringute osakond on üks suurimaid Euroopas ja juhtiv akadeemiliste uuringute keskus. Lähis-Ida õpingute magistriprogramm kasutab seda teadmis ... [+]

Leiden University Lähis-Ida uuringute osakond on üks suuremaid omataolisi Euroopas ja juhtiv akadeemiliste uuringute keskus. Lähis-Ida uuringute magistriprogramm kasutab seda kogemust ära igal viisil.

Täiesti uus araabia seina luuletus tänu 400 aastat Araabia tähistamisele Leidenis.

Õppige juhtivaid valdkonna teadlasi

Lähis-Ida uuringute programm võib aidata muuta teid autoriteediks selles, mis on aastaid olnud pideva poliitilise, etnilise ja usulise murrangu piirkonnas. Õppides tuntud, rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõududelt, süvenete mitmesugustesse asjakohastesse ja tänapäevastesse teemadesse. Need võivad hõlmata Türgi, Pärsia ja Iisraeli ajalugu, kultuure ja keeli islami, araabia ning ka rahvusvaheliste suhete ja Lähis-Ida poliitilise majanduse kohta.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University magistriõppesse Lähis-Ida uuringud (teadusuuringud), mis on mõeldud kõrgelt saavutavatele üliõpilastele, pakub teile tasakaalustatud ressursse ja eritea ... [+]

Leiden University Lähis-Ida uuringute magistrikraad (teadusuuringud), mis on mõeldud kõrgetasemeliste õpilaste jaoks, pakub teile ületamatuid ressursse ja teadmisi.

Leiden University Lähis-Ida ja islami uurimuste maine on laialdane ja teadmiste sügavus, mis on Euroopas tasakaalustamata. Saate uurida teemasid, mis ulatuvad peaaegu kogu Lähis-Ida nii ajaliselt kui ka geograafiliselt.

Paindlikkus oma programmi loomiseks

See kaheaastane teadustöö magistriõppe programm võimaldab teil vabalt ühendada aineid seitsmest põhivaldkonnast: Türgi Uuringud; Araabia uuringud; Põhja-Aafrika Uuringud; Pärsia Uuringud; Islam; Ida kristlus; ja kaasaegsed Lähis-Ida Uuringud.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University meediauuringute Leiden University ühendab teoreetilised teadmised praktilise kogemusega, et luua ideaalne tööriist kirjanduse, filmi, fotograafia või aj ... [+]

Leiden University meediauuringute Leiden University ühendab teoreetilised teadmised praktiliste kogemustega, luues ideaalse stardiplaani kirjanduse, filmi, fotograafia või ajakirjanduse karjääriks.

Valige nelja interdistsiplinaarse eriala järgi

Meediaõppe magister pakub nelja spetsialiseerumist. Iga spetsialiseerumine uurib erinevat meediumit põhjalikult, sealhulgas kuidas see seostub teiste meediumivormidega. Samuti saate võimaluse uurida selle suhteliselt uue akadeemilise valdkonna juuri.

Individuaalne lähenemine õppimisele

Leiden University õppisite tunnustatud teadlastelt, kellel on palju erialasid. Meie õppejõud on pühendunud oma õpingute eesmärgi saavutamisele. Leidenis on teil ka oma käeulatuses maailmatasemel ressursse, alates originaalsete käsikirjade ja ajakirjade kuulsadest kogudest ühele Hollandi vanimale fotokogule.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Magistriõppe programm Põhja-Ameerika uuringutes Leiden University võtab integreeritud, multidistsiplinaarse lähenemisviisi Ameerika Ühendriikide uuringutele. ... [+]

Võttes integreeritud lähenemisviisi Ameerika Ühendriikide uuringutele, keskendub Leiden University Põhja-Ameerika uuringute Leiden University USA ajaloo, kultuuri ja kirjanduse võtmevaldkondadele , pöörates erilist tähelepanu mineviku mõjule tänapäevastele sotsiaalsetele, poliitilistele ja kultuurilised arengud.

Leiden University Põhja-Ameerika uuringute Leiden University keskendub Põhja-Ameerika ajaloo ja kirjanduse põhivaldkondadele.

Uurige põhjalikke põhiküsimusi USA ajaloos, kirjanduses ja kultuurides, sealhulgas Aafrika-Ameerika ajalugu ja kirjandust, USA poliitilist ajalugu ja välispoliitikat, sisserändajate ja etnilist päritolu uuringuid ning avalikku mälestust.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Rahvusvaheliste suhete MA pakub teile kontekstuaalset teadmisi ja analüütilist suutlikkust uurida ja mõista meie kiiresti muutuvas maailmas tohutut mitmekesisust ja keeru ... [+]

Magistrikraad rahvusvaheliste suhete alal Leiden University humanitaarteaduskonnas pakub põhjalikku arusaama keerukusest, mis defineerib tänapäeva maailma, pakkudes silmapaistvat platvormi karjääriks rahvusvahelisel areenil.

Määratle oma eriala

Te liitute ainsa magistriprogrammiga Hollandis, et pakkuda viit ainulaadset spetsialiseerumist rahvusvaheliste suhete valdkonnas. Laia õppekava ja paindliku ülesehitusega rahvusvaheliste suhete magistrikraad võimaldab teil kohandada oma kraadi vastavalt oma karjääri eesmärkidele. Teil on võimalik spetsialiseeruda valdkondadele alates Euroopa integratsiooniprotsessist kuni ülemaailmse poliitilise majanduseni.

SpetsialistidKultuur ja poliitika (MA)Euroopa Liidu Uuringud (MA)Globaalne järjestus ajaloolises perspektiivis (MA)Ülemaailmne politoloogia (MA)Ülemaailmne konflikt tänapäeva ajajärgus (MA)Reaalmaailma õppimine... [-]
Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leiden University usuteaduse Leiden University annab teile võimaluse uurida laia spektrit religioone ja nende manifestatsioone võrdlevas perspektiivis. ... [+]

Leiden University usuteaduse Leiden University annab teile võimaluse uurida laia spektrit religioone ja nende manifestatsioone võrdlevas perspektiivis.

Võrdlev lähenemisviis

See üheaastane magistriprogramm pakub teile parimat Leiden University , silmapaistvatest õpetajatest kuni maailmatasemel ressurssideni, sealhulgas selle raamatukogu kuulsad kogud. Võrdlevat lähenemist kasutatakse teooriate ja kontseptsioonide uurimisel, mida rakendatakse reaalse maailma empiiriliste leidude jaoks. Teemasid uuritakse väga erinevatelt erialadelt ajaloost sotsioloogiani.

Kohandage oma kraad

Valdkondadevaheline programm pakub ulatuslikku õppekava, mille kaudu saate uurida nii religiooni kui ka kohandada oma kraadi oma huvide kajastamiseks. Teil on võimalik valida kahe spetsialiseerumise vahel:... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm uurib Venemaad ja Euraasia maailma keele, kirjanduse ja kultuuri, poliitika, ajaloo ja majanduse perspektiividest. ... [+]

Vene ja Euraasia uuringute magistriprogramm tugineb Leiden University staatusele rahvusvahelise ekspertide keskusena Venemaa ja Euraasia uurimisel.

Õppige juhtivaid valdkonna teadlasi

Leiden University teaduskond on uurinud Venemaad ja slaavi maailma alates 1913. aastast . Leiden University tulevad teadlased kogu maailmast, et õppida ja õpetada selles põnevas akadeemilises valdkonnas. Magistriõppe ajal õpite nii Leiden University teadlastelt kui ka rahvusvahelistelt teadlastelt meie partnerülikoolidest.

Paindlikkus oma programmi loomiseks

Paindlik haridusformaat tähendab, et saate keskenduda oma õpingutele piirkonna keele, kirjanduse ja kultuuri ning selle poliitika, ajaloo, rahvusvaheliste suhete ja majanduse osas. Võite ka kahe valdkonna elemente ühendada ja teiste kõrgemate ülikoolide välisõppekursustel.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See magistriõppe programm pakub stimuleerivaid, olulisi ja innovatiivseid uuringuid rahvusvaheliselt tunnustatud instituudis ning ühendab teoreetilisi, eksperimentaalseid ... [+]

See kaheaastane magistriprogramm pakub stimuleerivat, märkimisväärset ja uuenduslikku uurimistööd rahvusvaheliselt tuntud instituudis ning ühendab teoreetilise, eksperimentaalse ja rakendatud lähenemisviisi.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Arvutiteaduse magistriprogramm pakub kuut spetsialiseerumist, mis ühendavad suurepärase teoreetilise õppetöö ning rakendustöö võimalused tööstuses. See saavutatakse tänu intensiivsele koostööle Leideni andmeteaduste keskuse ettevõtetega.

Kursuse teemad hõlmavad selliseid teemasid nagu evolutsioonilised algoritmid, närvivõrgud, andmebaasid ja andmete kaevandamine, sülemipõhine arvutamine, Bayesia võrgud, multimeediumisüsteemid, manussüsteemid ja tarkvara, täiustatud kompilaatorid ja arhitektuurid, biomudelid ja Petri-võrgud. ... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Astronoomia hõlmab vaatlusi, mis kasutavad maailma kõige võimsamaid teleskoope, teoreetilisi astrofüüsika ja astrokeemilist modelleerimist ning laboratoorseid eksperiment ... [+]

Magistriprogramm Astronoomia hõlmab vaatlusi, milles kasutatakse maailma võimsamaid maa- ja kosmosepõhiseid teleskoope, teoreetilist astrofüüsikalist ja astrokeemilist modelleerimist, suuremahulisi simulatsioone ja kosmoseolusid jäljendavaid laboratoorseid katseid.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Selles kaheaastases astronoomia magistriprogrammis saate juurdepääsu kaasaegse astronoomia tipptasemel teadusuuringutele. Põhirõhualade hulka kuuluvad galaktikad ja nende sisseehitatud struktuurid, eksoplaneedid ning tähtede ja planeetide moodustumine . Valida on seitsme väljakutsuva eriala vahel, mille abil saate olla valmis mitmesuguseks karjääriks akadeemilistes ringkondades, tööstuses ja avalikus sektoris.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Avaliku halduse magistriõppe programm põhineb aktuaalsetel uurimustel avaliku sektori juhtimises, avalikus poliitikas, sise- ja rahvusvahelisel ja Euroopa juhtimisel. ... [+]

Kas soovite mõista, kuidas käsitleda inimkonna kõige pakilisemaid küsimusi - kliimamuutustest, tehnoloogilistest uuendustest, majanduslikest ja poliitilistest kriisidest tulenevaid suuri väljakutseid - valitsemise vaatenurgast? Avaliku halduse magister on teie jaoks!

Mida tähendab see magistriprogramm?

Avaliku halduse magistriprogramm põhineb aktuaalsetel teadusuuringutel avaliku sektori juhtimises, avalikus poliitikas, siseriiklikes ja rahvusvahelistes ning Euroopa juhtimises. Programm annab õpilastele põhjaliku ülevaate haldustegevuse toimimisest Euroopas, riiklikul tasandil, võrreldes teiste Euroopa riikidega ja Euroopa Liidu mitmetasandilises kontekstis.

Magistrikraad avalikus halduses annab teile ainulaadse mitmetasandilise perspektiivi poliitiliste väljakutsete juhtimiseks nende keerulises ühiskondlikus keskkonnas, kus põimuvad mitu osalejat, huvid ja poliitikavaldkonnad. Kolm spetsialiseerumist keskenduvad vastavalt organisatsioonilisele, rahvusvahelisele ja majanduslikule lähenemisele.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Magistrikraadi bioloogia programm on Leiden Bioloogia Instituudi, Naturalis bioloogilise mitmekesisuse keskuse ja Keskkonnateaduste Instituudi koostöö, mille tulemuseks o ... [+]

MSc Bioloogia programm on Leideni Bioloogia Instituudi, Naturalis'i bioloogilise mitmekesisuse keskuse ja keskkonnateaduste instituudi koostöö , andes programmile laia ja mitmekesise ulatuse.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Selle programmi jooksul omandatud teadmised annavad üldise arusaama elust ja sellest, kuidas see võib ühiskonnale suurt väärtust pakkuda. Näiteks saate oma teadmistega DNA-st töötada olulistel teemadel, näiteks põllumajanduse ja aianduse jätkusuutlikkuse suurendamine või seente või bakterite abil uute antibiootikumide väljatöötamine.

Programm pakub nelja uurimistöö spetsialiseerumist, mida võib soovi korral kombineerida praktilisema spetsialiseerumisega kommunikatsiooni, hariduse või äri alal. Magistriprogramm hõlmab ka selliste üldoskuste koolitamist, mis on olulised teie edaspidise karjääri jaoks, olgu selleks akadeemiline ringkond, tööstus või valitsus.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Leideni füüsika magistriprogrammi pakuvad Leideni füüsika instituut (LION), mis on suurepärane koht looduse aluste uurimiseks. ... [+]

Füüsika magistriprogramm pakub teile rahvusvaheliselt tuntud instituudis teadusmahukat kohandatud uuringuteed eksperimentaalse ja teoreetilise füüsika päevakajalistel teemadel.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Füüsika magistriprogramm on tihedalt seotud Leideni füüsika instituudis tehtud teaduslike uuringutega. Kulutate umbes 50% oma programmist teadusuuringutele ühe meie tipptasemel rahvusvahelise uurimisrühma liikmena. Pakume viit uurimistöö spetsialiseerumist, rõhuasetusega kas eksperimentaalsele või teoreetilisele füüsikale, mis koolitavad teid iseseisva teadlasena.

Pakume ka kolme spetsialiseerumist, mis asetavad füüsika laiemasse ühiskondlikku konteksti ja koolitavad teid karjääriks, kus füüsika taust on eelis. Kõigi nende spetsialiseerumiste eesmärk on pakkuda teadusuuringute sõltumatuse ja sisu valdamise kombinatsiooni, mis valmistab teid täielikult ette teie professionaalseks arenguks edukaks arenguks.... [-]

Holland Leiden Haagis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm keskendub teooria, teaduse ja praktika vahelisele seosele. Õpilasi õpetatakse otsima tõenduspõhiseid lahendusi lapse kasvatamise ja harimisega seotud problee ... [+]

Selle programmi alguses valite spetsialiseerumise. Kõigil erialadel on üks ühine kursus, mille käigus saate teada empiiriliste uuringute praktikast.

Ülejäänud aasta veedate oma valitud teadusalaste teadmiste süvendamiseks. Te täidate praktika ja lõpetate oma magistriprojekti, milles viite läbi oma uurimistöö ja koostate selle uurimisprojekti kohta kirjaliku aruande.

Magistriprogramm Hariduse ja Laste Uuringud on akadeemiline programm, mis keskendub seosele teooria, teadusuuringute ja praktika. Õpilasi õpetatakse otsima tõenduspõhiseid lahendusi probleemidele, mis tekivad lapsekasvatuses ja kasvatuses. Õpilased valivad spetsialiseerumise algusest peale. Kõik spetsialiseerumised algavad empiiriliste uuringute praktika kursusega. Ülejäänud aasta veedetakse õpilaste teadusalaste teadmiste süvendamiseks, uurimistööpraktika tegemiseks ja lõputöö kirjutamiseks.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Selle kaheaastase magistriprogrammi käigus laiendate oma teadmisi IKT kohta ja arendate äri- ja organisatsioonilisi oskusi, mis on olulised tänapäevaseks IT-professionaal ... [+]

Selle kaheaastase magistriprogrammi käigus laiendate oma teadmisi IKT kohta ja arendate äri- ja organisatsioonilisi oskusi, mis on olulised tänapäevaseks IT-professionaaliks saamiseks.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Viimaste aastate kiired muutused IKT-s ja selle rakendustes on põhjustanud suuri muutusi nii organisatsioonides, tööstuses kui ka üksikisikute jaoks. Internet, infosüsteemid ja kommunikatsioonitehnoloogia üldiselt on radikaalselt mõjutanud meie töö- ja isiklikku elu. Nad seavad väljakutse meie mõtlemisele füüsilistele, geograafilistele ja tööstuse piiridele, kaugusele, kiirusele ja suhtlemisele.

See programm pakub teile sügavamat arusaamist selle valdkonna probleemidest, väljakutsetest ja võimalustest, pöörates erilist tähelepanu IKT juhtimisele ja vastavusse viimisele äri- ja sotsiaal-tehnilises kontekstis.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Jätkusuutlikkuse juhtimise programmi raames koolitatakse teid tulevase „maakleri” või „muutuste tegijaks”, et parandada juhtimislahenduste kvaliteeti olulistele jätkusuut ... [+]

Selles uues programmis saate põhjalikke teadmisi nii valitsemistava (sotsiaalteaduste) kui ka loodusteaduste kohta. Õpid, kuidas neid vaatenurki integreerida, et arendada ja parandada juhtimislahenduste kvaliteeti sellistele jätkusuutlikkuse väljakutsetele nagu kliimamuutused, bioloogilise mitmekesisuse vähenemine ja üleminek ringmajandusele . Lisaks õpid mitmesuguseid oskusi, mis on vajalikud õelte jätkusuutlikkusprobleemidega toimetulemiseks ja enda kujunemiseks valitsemiskonteksti tulevasteks muutuste vahendajaks.

Esimest aastat kasutatakse nn jagatud keele loomiseks ja õpilaste erinevate distsiplinaarse taustaga seotud erinevuste ületamiseks. Selle saavutamiseks julgustatakse teid oma spetsiifilisi teadmisi oma kaaslastega jagama ja neid ära kasutama, eriti klassirühmas (väljaspool ja väljaspool).... [-]

Holland Leiden
September 2020
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Keemia on keskne teooria, mis võimaldab tervislikku tulevikku jätkusuutlikus ühiskonnas. Leideni keemiateadlased leiavad põhimõttelise lähenemisviisi, et leida lahendusi ... [+]

Keemia on keskne teooria, mis võimaldab tervislikku tulevikku jätkusuutlikus ühiskonnas. Õpid põhjalikku lähenemist keerukate ühiskondlike probleemide jaoks sobivate lahenduste leidmisel.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Selle kaheaastase programmi eesmärk on koolitada teid iseseisva teadlasena ja arendada oma karjääri edendamiseks vajalikke oskusi ja oskusi. Keemia magistriprogramm pakub teile juurdepääsu tipptasemel teadusuuringutele.

Uuring keskendub kahele peamisele uurimisvaldkonnale:

Keemiline bioloogia: selle uurimisvaldkonna raames uurite bioloogilisi ja biomeditsiini põhilisi probleeme, et mõista molekulaarsel tasandil füsioloogilisi protsesse ja koguda rohkem teadmisi inimeste tervise ja haiguste kohta.Energia... [-]
Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Selle multidistsiplinaarse magistriõppe programmi Crisis and Security Manangement (CSM) käigus tutvustate turvalisuse ja kriiside juhtimise poliitilist ja sotsiaalset mõõ ... [+]

CSM-is keskendute selliste väga keerukate julgeolekuprobleemide nagu privaatsus, terrorism või küberrünnakud juhtimisele / juhtimisele : nende sotsiaalne ja poliitiline mõju, riikide ametivõimude vähenev roll ja uued arengud, näiteks sotsiaalmeedia.

Mida tähendab see magistriprogramm?

Sa õpid tänapäevaseid julgeolekuväljakutseid nii kohalikult kui ka globaalselt, et saada sügav mõistmine turvalisuse ja kriiside teemade keerulistest probleemidest keerulises ja globaliseeruvas maailmas. Teooria, praktiliste teadmiste ja analüütiliste oskuste kombinatsioon valmistab teid tööle avalikes või eraorganisatsioonides.

Õppige turvainstituudi liikmetest

Leiden University CSM-i valimise põhjused... [-]
Holland Haagis Leiden
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Programm Kriminaalõigus on üheaastane magistriõpe ja keskendub kriminoloogiale, kriminaalõigusele ja nende vastastikustele suhetele. See on ainulaadne oma riikidevahelise ... [+]

Kriminoloogia ja kriminaalasjades õigusemõistmine on Leiden University tunnustatud Leideni õigusteaduskonna üheaastane magister. Programm keskendub kriminoloogia, kriminaalõiguse ja nende vastastikustele suhetele. See on ainulaadne oma riikidevahelises ja multidistsiplinaarses ulatuses.

Kuritegevus ja kuritegevuse ennetamine

Selle programmi üliõpilasena uurite põhjalikult kriminaalõiguse mõistet: põhimõtete, reeglite, tavade ja institutsioonide süsteemi, mille kaudu riik haldab sotsiaalselt ebasoovitava käitumise vastaseid sanktsioone. Programm on suunatud võtmeinstitutsioonidele, protsessidele ja riikidevahelistele kuritegevuse ja kuritegevuse ennetamise, seaduse ja poliitikaga seotud küsimustele. Kriminaalõiguse magistriõpe eristub rahvusvahelise võrdlusperspektiivi poolest, analüüsides tavaõiguse ja tsiviilõiguse riikide kriminaalõigussüsteeme, õigusakte ja poliitikat.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Kultuurantropoloogia ja arendusühiskonna magistriprogramm keskendub üksikisikute, rühmade ja kogukondade igapäevastele tavadele kogu maailmas ning nende kohanemisele mitm ... [+]

Magistriprogramm kultuurilise antropoloogia ja arengu sotsioloogia valdkonnas keskendub igapäevaste tavade üksikisikute, rühmade ja kogukondade kogu maailmas ja kuidas neid paigutada keerukate globaalsete väljakutsete mitmekesisuse, jätkusuutlikkuse ja digitaliseerimine.

Kas teid huvitab, kuidas inimesed loovad enda ümber oleva maailma? Kas soovite viia läbi kolmekuulise etnograafilise uuringu teie valitud sotsiaalselt olulisel teemal ükskõik kus maailmas?

Uurige väikesemahulisi globaalseid probleeme

Kas tunnete end seotud mõne konkreetse inimrühma või ühiskonnaga või on teil meeles mõni sotsiaalselt oluline küsimus, mida soovite uurida? See magistriprogramm võimaldab teil välja töötada uurimistöö isikliku eelistuse teemal. Võimalikud teemad varieeruvad LGBT pagulaste saatusest globaalse jätkusuutliku turismi algatusteni, alates veemajandusest Aafrika kullakaevandustes kuni pärandi digitaliseerimiseni Hollandis, alates Muslimase kickboxingust kuni jutuvestmiseni Kariibi mere piirkonnas.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Kiberturvalisuse magistriprogramm võtab multidistsiplinaarse lähenemisviisi, mis aitab teil välja töötada tõhusaid ja jätkusuutlikke lahendusi küberriskide ja -ohtude jao ... [+]

Küberjulgeoleku magistriprogrammis võetakse kasutusele multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis aitab teil välja töötada tõhusad ja jätkusuutlikud lahendused küberriskidele ja ohtudele.

Miks uurida küberjulgeolekut?

See programm on mõeldud kõrgelt haritud spetsialistidele (arvutiteadlastele, juristidele, poliitikakujundajatele), kellel on kümneaastane töökogemus küberjulgeoleku valdkonna probleemidega ja / või sellega seotud.

Haagi küberturbeakadeemia (CSA) programm õpetab teid looma seoseid küberturvalisuse tehniliste, juriidiliste ja ühiskonnateaduslike aspektide vahel, et saaksite küberriskide ja -ohtude jaoks leida tõhusaid ja jätkusuutlikke lahendusi. Seejärel saate tõhusalt kaasa aidata kogu ühiskonna, sealhulgas organisatsioonide ja kodanike, digitaalse kaitstavuse ja turvalisuse jätkusuutlikele strateegiatele.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Rakk on elu ehitusplokk. Rohkem teadmised raku biomolekulaarsete ja biokeemiliste protsesside mehhanismidest toovad kaasa parema ravimi, haiguste vastu võitlemise uute me ... [+]

Rakk on elu ehitusplokk, väikseim elusüsteemide molekulaarsete omadustega üksus. Suurenenud teadmised raku biomolekulaarsete ja biokeemiliste protsesside mehhanismidest võivad viia paremate ravimite, uute haiguste vastu võitlemise meetoditeni.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Kaheaastase bioteaduste ja tehnoloogia magistriprogrammi alus on Leideni keemiainstituudi (LIC) bioteaduste ja keemia rühmade uuringud. Teadlased kasutavad teaduspõhist lähenemisviisi kohandatud lahenduste leidmiseks keerukatele ühiskondlikele probleemidele, mis on tekkinud personaliseeritud meditsiinis, süsteemibioloogias ja bioloogiliste allikate säästval kasutamisel.

Alates esimesest päevast ja kogu magistriprogrammi ajal olete LIC-i uurimisrühma liige. Isikliku mentori juhendamisel paneb õpilane kokku kohandatud haridusprogrammi, et saada optimaalseks koolituseks eluteaduste professionaaliks saamine.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm keskendub analüüside ja numbrite teooriale, pakkudes erialasid mõlemas teemas. Töötajad osalevad juhtivates uurimisprojektides ja pakuvad kvaliteetset õpetus ... [+]

See programm keskendub analüüside ja numbrite teooriale, pakkudes erialasid mõlemas teemas. Töötajad osalevad juhtivates uurimisprojektides ja pakuvad kvaliteetset õpetust.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Leideni matemaatikainstituudi eesmärk on tipptasemel teadusuuringud ja haridus. Personali koosseisu kuulusid või on paljud tuntud Hollandi matemaatikud ja te õpite juhtivast uurimisrühmast.

Kaheaastane programm on spetsiaalselt kohandatud, sõltuvalt teie individuaalsest taustast ja isiklikest ambitsioonidest.

Matemaatika magistrikraadi omandanud üliõpilastel on põhjalik teoreetiline alus , nad oskavad töötada rahvusvahelises keskkonnas ja suudavad tegutseda rahvusvahelisel turul. Kursusi õpetatakse kõrgel tasemel ja iga pala on lõpule viidud individuaalse uurimisprojektiga koos lõputööga.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Meditehnoloogia magistriõppe programm on Leideni kõrgemate arvutiteaduste instituudi ühine algatus teaduskonna ja loomemajanduse ja esituskunsti akadeemia raames. ... [+]

Meediatehnoloogia magistriprogramm on koht, kus kohtuvad teadus ja loovus. Teid julgustatakse sõnastama oma teaduslikud küsimused ja tõlkima isiklikke inspiratsiooni ja uudishimu teadusprojektidesse.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Meediatehnoloogia magistriprogrammis pakume teile kohta, kus tudengid, kunstnikud ja teadlased teevad teadusuuringuid, luues innovatiivseid lahendusi, mis on inspireeritud teaduse tulemustest ja põhimõtetest. Selle saavutamiseks keskendutakse õppekavas loovale uurimisele ning teaduse ja tehnoloogia mõistmisele.

Programm julgustab teid kasutama kogu Leiden University ja Haagi Kuningliku Kunstiakadeemia ArtScience programmis pakutavaid teadmisi. Pärast kooli lõpetamist olete valmis igaks tulevaseks karjääriks, mis hõlmab loovat ja kriitilist mõtlemist, ja eriti teadusuuringute tulevikuks.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Üheaastase programmi eesmärk on anda teile põhjalik arusaam poliitilistest küsimustest, mida uuritakse ühe kuuest spetsialiseerumisest. ... [+]

Valik on poliitika keskmes. Sõda või rahu, vasak või parem, vabadus või turvalisus, suveräänsus või integratsioon, konsensus või konfliktid - valikud on olulised. Valik on ka teie hariduse võtmeks. Valige intellektuaalselt keeruline programm, milles arendate oma teadmisi ja teadmisi poliitika uurimisel. Valige lugupeetud, valiv programm, mis sobib teie edasiste ambitsioonidega. Vali politoloogia magistriõppe programm Leiden University .

Selles programmis saate teadmisi politoloogia viimastest arengutest ja uurimistööst . Eesmärk on valmistada teid ette edasiseks akadeemiliseks uurimistööks ja / või tööturuks. Kavandatava sillana kutsealasele karjäärile pakub programm esiteks teoreetilisi ja empiirilisi teadmisi ning teiseks analüütilisi ja metoodilisi oskusi. See kombinatsioon toob kaasa võime õppida, kajastada, uurida ja teha uuendusi.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm keskendub põhjalikule teooria õppimisele, samuti professionaalsete ja teadustöö oskuste omandamisele, mida saab rakendada paljudes psühholoogia erialades. ... [+]

Üheaastane programm eristub selle poolest, et õpilastele õpetatakse mitte ainult psühholoogiliste protsesside toimimist , vaid nad õpivad ka ühendama neid protsesse käitumuslike tagajärgedega, eesmärgiga mõista eneseregulatsiooni ja käitumiskontrolli.

See tähendab, et te arendate teadmisi psühholoogiast kui teadusest ning õppite seda teadmisi rakendama praktiliste probleemide lahendamiseks ja tõhusate sekkumiste väljatöötamiseks.

Magistriõppe profiil psühholoogias

Õppekava põhineb nüüdisaegsetel teaduslikel uurimistööl ning toetab tugevat akadeemiliste ja teadustöö oskuste omandamist.

MSc kraadiõppe lõpetamine valmistab ette õpilasi järgnevatel akadeemilistel kraadidel, sealhulgas doktorandil.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Käesolev uurimisprogramm annab teile kõrgekvaliteedilise väljaõppe meetodeid ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud inimkäitumise teadusliku uurimistöö läbiviimiseks. ... [+]

See uurimisprogramm pakub teile kvaliteetset koolitust metoodiliste ja praktiliste oskuste alal, mis on vajalikud inimeste käitumise teadusuuringute läbiviimiseks.

Psühholoogiaalase teadustöö magistriõppe profiil

Selles kaheaastases uurimisprogrammis saate praktilisi kogemusi, kuidas psühholoogiline teooria saab aidata kaasa praktiliste probleemide analüüsile ja lahendusele ning kuidas olemasoleva teooria rakendamine suunab edasist teoreetilist arengut.

Teil on võimalik spetsialiseeruda teie valitud psühholoogilisele distsipliinile, kuid teid koolitatakse ka laiahaardelise multidistsiplinaarse uurimisviisi osas.

SpetsialistidKliinilise ja tervise psühholoo... [-]
Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See programm pakub unikaalseid seoseid akadeemilise hariduse rahvusvaheliste suhete ja politoloogia, praktiline lõpetaja haridus ja koolitus rahvusvaheliste läbirääkimist ... [+]

Sa osalete paljudes kursustes, arendate oma analüüsi- ja teadustöö oskusi, võtaksite internatuuri, kirjutaksite oma magistritöö ja ehitaksite oma võrgustiku vastavate valdkondade asjatundjatega. Lõpetamisel olete valmis positsiooni rahvusvahelistel organisatsioonidel, poliitikas ja diplomaatias; või doktoriõppes.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Seda kaheaastast magistrantuuri pakuvad ühiselt Leiden University politoloogiainstituut ja Haagis asuv mainekas Hollandi rahvusvaheliste suhete instituut Clingendael .

Clingendaeli eesmärk on edendada rahvusvaheliste suhete mõistmist ning instituut keskendub konkreetselt Euroopa koostööle, rahvusvahelisele julgeolekule ja diplomaatiale.... [-]

Holland Haagis Leiden
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

See kaheaastane magistriõppekava annab teile põhjaliku sissejuhatuse üldise filosoofia ja metoodika statistilise modelleerimise, andmete analüüs ja andmeteadus. ... [+]

See kaheaastane magistriprogramm pakub teile põhjaliku ülevaate statistilise modelleerimise, andmete analüüsi ja andmeteaduse üldisest filosoofiast ja metoodikast .

Mida tähendab see magistriõppekava?

Kaheaastane statistikateaduse magistriprogramm pakub teile põhjaliku ülevaate statistilise modelleerimise ja andmete analüüsi üldisest filosoofiast ja metoodikast.

Programm koosneb põhiprogrammist, mida jagavad kõik õpilased, ja spetsialiseerumise erikursustest, valikainetest, praktika- või uurimisprojektist ja magistritööst. Võite spetsialiseeruda nii elu- kui ka käitumisteadustele, kus rõhk on rakendusel multidistsiplinaarses keskkonnas, või andmeteadustes, kus keskendute rohkem andmete kaevandamisele, mustrituvastusele ja sügavale õppimisele.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Tööstusökoloogia pakub andekatele üliõpilastele üle kogu maailma võimalust parandada oma teadmisi ja töötada ülesandeks saavutada ülemaailmne jõukus. ... [+]

Magistrikraad tööstusökoloogias (IE) pakub andekatele üliõpilastele kogu maailmast võimalust täiendada oma teadmisi ja töötada suure väljakutse nimel, et saavutada planeedi piirides ülemaailmne õitseng.

Mida tähendab see magistriõppekava?

Tööstusökoloogia on arenev teaduslik distsipliin, mis võtab säästva arengu probleeme süsteemselt. Säästva arengu seisukohalt on oluline interdistsiplinaarne lähenemine, mis ühendab inseneri-, keskkonna- ja sotsiaalteaduste perspektiivid. Tööstusökoloogia magister on Leiden University ja Delft'i tehnikaülikooli koostöö. Mõlemad ülikoolid on tööstusökoloogia valdkonnas esirinnas.

Miks uurida tööstuslikku ökoloogiat Leiden University ?Õpid õppima selliseid kontseptsioone nagu tööstuslik ainevahetus, tööstuslik sümbioos, tööstuslik evolutsioon ja elutsükli mõtlemine.Pakume rahvusvahelist multidistsiplinaarset keskkonda. Usume, et see lähenemine on parim viis edasiliikumiseks.Koostööd kolmandate isikutega julgustatakse ja hõlbustatakse.Teid inspireerivad professorid kahest maailmatasemel ülikoolist, kes on tööstuse ökoloogia valdkonnas esirinnas.Tööstusökoloogia: õige magistriprogramm teile?... [-]
Holland Leiden Haagis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leiden University

Kaheaastases rahvusvahelises Euroopa poliitika ja ühiskonna magistriprogrammis (EPS) on teil võimalus õppida neljas suuremas Euroopa ülikoolis Prahas, Leidenis, Krakovis ... [+]

Euroopa poliitika ja ühiskonna programm annab teile võimaluse omandada kõrgetasemelisi mitut valdkonda hõlmavaid teadmisi ja oskusi, keskendudes kesksel kohal ühiskondlikele, poliitilistele ja majanduslikele protsessidele, mis on moodustanud tänapäevase Euroopa ja määravad selle rolli rahvusvahelises keskkonnas.

Programm edendab oma üliõpilaskonna kaudu vahetust erinevate Euroopa ja mitte-Euroopa kultuuride vahel ning pakub ainulaadset õppimiskogemust nii EL-i kui ka -välistele üliõpilastele. EPS-programm aitab seega luua tõelise üleeuroopalise üliõpilaste, ekspertide ja akadeemiliste ringkondade kogukonna, kes tegeleb praeguste Euroopa väljakutsetega.... [-]

Holland Leiden Haagis
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Leiden University - Universiteit Leiden

Discover the world at Leiden University

Leiden University
Address
Leiden: Academy Building, 1575 Rapenburg 73 2311 GJ Leiden
Leiden, Lõuna-Holland, Holland
Leiden - Law
Address
Leiden - Law: Kamerlingh van Onnes Building Steenschuur 25 2311 ES
Leiden, Lõuna-Holland, Holland
Leiden - Humanities
Address
Leiden - Humanities: Lipsius Building Cleveringaplaats 1 2311 BD
Leiden, Lõuna-Holland, Holland
Leiden - Social and Behavioural Sciences
Address
Leiden - Social and Behavioural Sciences: Pieter de la Court Building Wassenaarseweg 52 2333 AK
Leiden, Lõuna-Holland, Holland
Leiden - Archaeology
Address
Leiden - Archaeology Van Steenis Building Einsteinweg 2 2333 CC
Leiden, Lõuna-Holland, Holland
Leiden – Science
Address
Leiden – Science Gorlaeus Building Einsteinweg 55 2333 CC
Leiden, Lõuna-Holland, Holland
Leiden University College The Hague
Address
Koningin Julianaplein 10 2595 AA
Haagis, Lõuna-Holland, Holland
Leiden University College (BA/BSc Liberal Arts and Sciences: Global Challenges only)
Address
Leiden University College (BA/BSc Liberal Arts and Sciences: Global Challenges only) Anna van Buerenplein 301 2595 DG
Haagis, Lõuna-Holland, Holland
International Studies (BA only)
Address
International Studies (BA only) Lange Voorhout 44 2514 EG
Haagis, Lõuna-Holland, Holland