Loe ametlikku kirjeldust

59092_SchoolProfile_logos.PNG

Maastricht School of Management ( MSM ), mis on asutatud 1952. aastal, on üks vanimaid ja enamus rahvusvahelisi ärikoole Hollandis. MSM pakub teaduslikult juhitud ja rahvusvaheliselt akrediteeritud MBA-, magistri- ja magistrikraadi ning mitmeid lühemaid professionaalseid ja praktilisi kursusi. Juhtimiskoolitusi pakutakse avalike ja erasektori organisatsioonide vajadustele vastavate avatud programmide ja kohandatud programmide järgi.

MSM asub kaunis ajaloolises Maastrichti linnas Madalmaades - otse Euroopa südames. MSM i MBA programm on Madalmaades vastavalt Eduniversali 2015-2016 parimale edetabelile # 2. Aastal 2014 ja 2016 oli MSM maineka MBA (AMBA) uuenduste auhinna liige. Ligikaudu 1000 üliõpilast lõpetatakse igal aastal MSM programmide ja MSM vilistlased hõivata tippjuhte äri, valitsus ja akadeemiliste ringkondade.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Maastricht School of Management

MSM Master in Management (MM) programm on üheaastane täiskoormusega magistriprogramm hiljuti lõpetanud ja noorte spetsialistide jaoks, kelle eesmärk on juhtida inimesi ja ... [+]

Akrediteerimine Magistrijuhtimise programm on akrediteeritud AMBA, ACBSP ja IACBE. Maastricht School of Management on institutsiooniliselt akrediteeritud ATHEA poolt.

Kas olete ambitsioonikas lõpetanud või noor professionaal, kes soovib edukat karjääri tippjuhtkonnas?

Meie MM pakub teile esimest vajalikku sammu oma karjääri edasijõudmiseks kõrgemal tasemel, pakkudes teile tugeva aluse juhtimise praktikas ja juhtimises kiiresti muutuvas globaalses maailmas. Sellel kursusel antakse teile võimalus mõista, kuidas juhtida oma organisatsiooni suure jõudlusega mitmekesises ja multikultuurses rahvusvahelises ärikontekstis. Õppige kogenud õppejõud, rahvusvahelised ettevõtted ja kolleegid erinevatest kultuuri-, äri- ja õppetundidest.... [-]

Holland Maastricht
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management (MsM)
Address
Maastricht School of Management Endepolsdomein 150
6229 EP Maastricht, Limburg, Holland
Koduleht
Telefon
+31 43 387 0808