Maastricht School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

59092_SchoolProfile_logos.PNG

126328_AMBA-logo-Acc-Colour.jpg

1952. aastal asutatud Maastricht School of Management ( MSM ) on üks vanimaid ja rahvusvahelisemaid ärikoole Hollandis. MSM pakub rahvusvaheliselt akrediteeritud MBA programme - täistööajaga MBA, osalise tööajaga MBA, Online MBA - ja magistrikraad juhtimiskraadides ning palju lühemaid erialaseid ja kommenteeritud kursusi.

Juhtimiskursusi pakutakse nii avatud registreerimisprogrammidena kui ka tellimusel valmistatud programmidena, mis vastavad avaliku ja erasektori organisatsioonide vajadustele.

MSM asub Hollandi looduskaunis ajaloolises linnas Maastrichtis - otse Euroopa südames. M MSM i täiskohaga MBA on 2019. aasta Eduniversali edetabeli kohaselt Lääne-Euroopa top 10-s, tehes selle Hollandis edetabeli 2 kohal. MSM säilitas oma ülemaailmse esimese astme MBA edetabeli 2019. aastal tegevjuhi ajakirjas Global MBA Ranking. MSM Online MBA on 2019. aastal ajakirja ajakirja edetabelis järjestatud maailmas 4. parimaks veebipõhiseks MBA programmiks, tehes sellest parima Hollandis asuva Online MBA. Samal edetabelil on MSMide Executive MBA maailmas 6. kohal.

Asukohad

Maastricht

Maastricht School of Management (MsM)

Address
Maastricht School of Management
Endepolsdomein 150


6229 EP Maastricht, Limburg, Holland
Telefon
+31 43 387 0808

Akrediteeringud