Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

Maastrichti Ülikool (UM) on Madalmaades kõige rohkem rahvusvaheline ülikool, kus 16,300 üliõpilast ja 4300 töötajat kasvab jätkuvalt. Ülikool eristab oma innovaatilist hariduse mudelit, rahvusvahelist iseloomu ja multidistsiplinaarset lähenemisviisi teadustööle ja haridusele.

Tänu oma kvaliteetsetele uurimis- ja õppeprogrammidele ning tugeva keskendumisele sotsiaalsele kaasatusele on UM kiiresti saavutanud kindla maine. Täna peetakse seda maailma üheks parimaks noorteks ülikoolideks.

Kiired faktid

  • Hollandi noorim ja kõige enam rahvusvaheline ülikool
  • 16 300 õpilast, 4300 töötajat, 65 000 vilistlasi
  • üks maailma parimatest ülikoolidest (THE, QS)
  • ainuke Hollandi ülikool ülemaailmsete ülikoolide võrgustikus (WUN) ja Euroopa Noorte Euroopa teadusuuringute ülikoolide võrgustik (YERUN)

Campus Venlo

Campus Venlo kolm peamist sihtpunkti on toit, toitumine ja logistika. Teadus- ja haridusalased teemad ulatuvad toidu uuendustest ja söömise psühholoogiast logistika optimeerimiseni. Campus Venlo uuringud on läbi viidud interdistsiplinaarselt kolme uurimisliini raames. Campus Venlo kõrval pakub kolme õppeprogrammi: üks bakalaureuse programm ja kaks magistriõppesse.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Maastricht University, Campus Venlo

Ülemaailmne tarneahela juhtimise ja muutmise programm on välja töötatud selleks, et rahuldada kasvavat nõudlust tarneahela ekspertide järele, kes mõistavad innovatsiooni ... [+]

MSc Global Supply Chain Management and Change (täistööajaga)

Ülemaailmne tarneahela juhtimise ja muutmise programm on välja töötatud selleks, et rahuldada kasvavat nõudlust tarneahela ekspertide järele, kes mõistavad innovatsiooni tähtsust äritegevuse edukuses. Programmi õpetatakse Venlo linnas, mis asub umbes 80 km kaugusel Maastrichtist, andes teile võimaluse oma teadmisi realiseerida piirkonna tööstuslikus südames.

Mida sa õpid?

Ülemaailmne tarneahela juhtimine ja muutmine võtab erinevatel erialadel elemente, et anda teile terviklik ülevaade globaalsetest tarneahelatest ja nende laiema positsiooni üleilmses äri- ja majandusvaldkonnas. Te omandate oskused, et säilitada "suure pildi" ülevaade igast tarneahela lingist, omades samal ajal juhtimisoskusi, et juhtida muutuste protsesse, mis toovad kasu ettevõtluse alt.... [-]

Holland Venlo
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Maastricht University, Campus Venlo

Master in Health Food Innovation Management valmistab õpilasi mõista protsessi innovatsiooni toiduainete ja jookide tööstusele, keskendudes eelkõige parandada tarbijate t ... [+]

MSc in Health Food Innovation Management

&nbsp

Master in Health Food Innovation Management valmistab õpilasi mõista protsessi innovatsiooni toiduainete ja jookide tööstusele, keskendudes eelkõige parandada tarbijate tervise ja tervisliku toitumise käitumist. Läbi multidistsiplinaarse õppe lähenemist, õpilased on valmis aitama üleandmine tervise teaduse aspekte heli uute toodete ja turustamise mõisted.

Programmi pakutakse Maastrichti Ülikooli satelliidi asukoht Venlo kohaselt vastutab teaduskonna Tervis, meditsiin ja Life Sciences.

Master in Health Food Innovation managemen t on kahe aasta täistööajaga programmis õpetatakse inglise keeles.... [-]

Holland Venlo
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles