Loe ametlikku kirjeldust

TEADUSUURINGUTE KOOLITUS MEDITSIINIS JA TERVISELE

Millised on teie ambitsioonid avastuste uuel ajastutel?

Usume, et elutähtsate terviseküsimuste lahendamiseks on võtmetähtsusega haridus ja teadustöö metoodika. Meie eesmärk on inspireerida ja juhendada andekaid õpilasi nende püüdlustes saada juhtivateks tervishoiuspetsialistideks, professoriteks või teerajajateks teadlasteks - need, kes soovivad oma uurimistööga tegeleda, olenemata nende valdkonnast - kliiniline meditsiin, uimastiuuringud, rahvatervis või tervisepoliitika arendamine .

MSC PROGRAMMID

Selle filosoofia keskmes on meie kolm magistriprogrammi. Kaks neist on mõeldud bakalaureusekraadi omanikele: terviseteaduste magistrikraad (kaheaastane täisajaga programm, mis pakub erialasid epidemioloogias, kliinilises epidemioloogias, geneetilises epidemioloogias, rahvatervises ja tervishoiumajanduses) ja teadustöötaja Kliinilised uuringud. Kolmas programm on mõeldud magistri- ja tervishoiutöötajatele kraadiõppe tasemel. See on terviseteaduste magistriõpe, mida pakutakse üheaastase täistööajaga programmi või spetsiaalselt kohandatud kaheaastase osalise tööajaga programmis. See programm pakub ka mitmeid erialasid.

ERASMUSE TALLINNA PROGRAMM

Kõik need kolm programmi ühendavad teoreetilise ja praktilise teadustegevuse koolituse meditsiinis ja tervishoiuteadustes. Programmid algavad igal augustil Erasmuse suveprogrammiga. See kolmekuuline 30-kursusel põhinev kaasaegsete biomeditsiini teemade portfell on kavandatud selleks, et rahuldada täielikult rahvusvaheliste üliõpilaste ja spetsialistide vajadusi, kellel on konkreetne huvi - näiteks kliiniline meditsiin, üldine praktika, rahvatervis, epidemioloogia, geneetika või biostatistika.

Kuna suveprogramm keskendub kvantitatiivsete meditsiiniliste uuringute võtmepõhimõtetele ja -meetoditele, on see avatud mitte ainult MSc programmide osalejatele, vaid ka kõigile õpilastele ja tervishoiutöötajatele. Kui te ei osale kraadiõppe programmis, kuid soovite saada olulisi uuendusi mitmesugustes kohaldatavates meditsiini- ja tervishoiuvaldkondades, võite seega koostada oma isikliku koolitusplaani, mis on NIHES filosoofia veel üks oluline aspekt. Oma iseseisva üliõpilasena võite end osaleda ka meie tavalises sügisese õppekavas.

POSTGRADUATE PROGRAMMID

Kas soovite lisada oma karjääri teadlasena rahvusvahelisele mõõtmele? Ühendada teadusuuringud ja kliiniline töö? Või püüate maksimeerida oma võimalusi doktoriõppe projekti saamiseks kraadiõppe programmi kaudu? Meie uurimiskoolitus on mõeldud selleks, et aidata teil neid kõiki teha.

Mõtle meie magistriprogrammi ühe täiendava aasta jooksul pärast oma magistriõpet, kui soovite omandada rohkem teadustöö kogemusi või suurendada oma võimalusi doktoritööde saamiseks.

NIHES laiendame pidevalt meie partnerülikoolide võrku üle maailma. Nii et olenemata sellest, milline on teie ambitsioon - kas kavatsete töötada teadlasena akadeemilistes ringkondades, avalikus sektoris või tööstuses - anname teile vajalikud teadmised ja kogemused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hollandi

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Teadusliku magistriõppe programmi „Tervishoid” eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam meetoditest kas kliinilises või rahvaterviseuuringutes. Spetsialiseerumised hõl ... [+]

Ülevaade

Teadusliku magistriõppe programmi „Tervishoid” eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam meetoditest kas kliinilises või rahvaterviseuuringutes. Spetsialiseerumised hõlmavad kliinilist epidemioloogiat, epidemioloogiat, rahvatervise epidemioloogiat, geneetilist ja molekulaarset epidemioloogiat ning majanduslikku majandusanalüüsi. Pärast lõpetamist on kandidaatidel teadmised, arusaam ja oskused pakkuda kaasaegseid õpinguid, kirjutada suurepäraseid õpiprotokolle, teha uuringuid, analüüsida andmeid kaasaegsete statistikatehnikate abil, teha põhjendatavaid järeldusi, jõuda õigustatud järeldusteni ning kirjutage välja silmapaistvaid teadustöid. Sõltuvalt spetsialiseerumise valikust keskendub kandidaat näiteks kliinilistele uuringutele, elanikkonna uuringutele, rahvatervise sekkumistele või modelleerimisuuringutele.... [-]

Holland Rotterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus MC
Address
NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA
Rotterdam, Lõuna-Holland, Holland
Koduleht