Loe ametlikku kirjeldust

TEADUSUURINGUTE KOOLITUS MEDITSIINIS JA TERVISELE

Millised on teie ambitsioonid avastuste uuel ajastutel?

Tervishoiuküsimused. Patsientide ja populatsioonide puhul. Need teadmised juhivad meid, kui me valmistame oma õpilasi rahvusvahelistele karjääridele teadlaste, juhtivtöötajate või nõustajatena. Ükskõik milline nende valdkond - kliiniline meditsiin, ravimiuuringud, rahvatervise või tervisepoliitika arendamine - meie lõpetajate kõigil on üks üldine huvi: inimeste tervisele.

MSC PROGRAMMID

Selle filosoofia keskmes on meie kolm magistriprogrammi. Kaks neist on ette nähtud bakalaureusekraadi omanikeks: tervishoiuõppe magistrikraad (kaheaastane täistööajaga programm, mis pakub erialasid epidemioloogia, kliinilise epidemioloogia, geneetilise epidemioloogia ja rahvatervise valdkonnas) ja kliiniliste uuringute magistrikraad. Kolmas programm on mõeldud magistriõppe lõpetanutele ja tervishoiutöötajatele kraadiõppe tasemel. See on tervishoiuteaduste magistrikraad, mida pakutakse üheaastase täistööajaga programmi või kaheaastase osalise tööajaga programmi alusel.

ERASMUSE TALLINNA PROGRAMM

Kõik need kolm programmi ühendavad teoreetilise ja praktilise teadustegevuse koolituse meditsiinis ja tervishoiuteadustes. Programmid algavad igal augustil Erasmuse suveprogrammiga. See kolmekuuline 30-kursusel põhinev kaasaegsete biomeditsiini teemade portfell on kavandatud selleks, et rahuldada täielikult rahvusvaheliste üliõpilaste ja spetsialistide vajadusi, kellel on konkreetne huvi - näiteks kliiniline meditsiin, üldine praktika, rahvatervis, epidemioloogia, geneetika või biostatistika.

Kuna suveprogramm keskendub kvantitatiivsete meditsiiniliste uuringute võtmepõhimõtetele ja -meetoditele, on see avatud mitte ainult MSc programmide osalejatele, vaid ka kõigile õpilastele ja tervishoiutöötajatele. Kui te ei osale kraadiõppe programmis, kuid soovite saada olulisi uuendusi mitmesugustes kohaldatavates meditsiini- ja tervishoiuvaldkondades, võite seega koostada oma isikliku koolitusplaani, mis on NIHES filosoofia veel üks oluline aspekt. Oma iseseisva üliõpilasena võite end osaleda ka meie tavalises sügisese õppekavas.

ERASMUSE WINTER PROGRAM

Kõiki neid tegevusi ja valikuid laiendatakse Erasmuse talviprogrammis, mis keskendub kõikide kliinilis-meditsiinialaste teadusuuringute alustele. Pühendatud kliiniliste uuringute põhimõtetele ja meetoditele, on see mõeldud eelkõige neile, kes on huvitatud kliinilisest meditsiinist kliinilistes uuringutes, ravimiohutuse uuringutes ja otsuste tegemises. See hõlmab ka mitmeid geneetika ja biostatistika kursusi.

DSC PROGRAMMID

Kas soovite lisada oma karjääri kui teadlase rahvusvahelist mõõdet? Kas ühendada teadusuuringud ja kliiniline töö? Või kas te tahate maksimeerida oma võimalusi doktoriõppe läbiviimiseks doktoriõppe programmi kaudu? Meie teadustöö koolitus on loodud selleks, et aidata teil neid kõiki.

NIHES laiendame pidevalt oma partnerülikoolide võrgustikku kogu maailmas. Me teeme koostööd juhtivate ülikoolidega ELi rahastatavate magistriõppes, ühistes doktoriõppeprogrammides ja liikuvuskavades. Nii et mis tahes teie ambitsioon - kas kavatsete tegutseda akadeemiliste ringkondade, avaliku sektori või tööstuse teadlana - anname teile vajalikud teadmised ja asjatundjad.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Hollandi

See ülikool pakub ka:

Magister

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Lihtsalt lõpetanud bakalaureusekraadi kliinilistel, rahvatervise- või biomeditsiiniteadustel ning tahan hakata oluliselt kaasa teaduse edaspidistele arengutele meditsiini ... [+]

Teadusuuringute magistriõppe programmi eesmärk on anda üliõpilastele põhjalik arusaam meetoditest kas kliinilises või rahvaterviseuuringutes. Spetsialiseerumised hõlmavad kliinilist epidemioloogiat, epidemioloogiat, rahvatervise epidemioloogiat, geneetilist ja molekulaarset epidemioloogiat ning majanduslikku majandusanalüüsi. Pärast lõpetamist on kandidaatidel teadmised, arusaam ja oskused, et pakkuda kaasaegseid uuringuid, kirjutada suurepäraseid õpiprotokolle, teostada uuringuid, analüüsida andmeid kaasaegsete statistiliste meetodite abil, teha põhjendatavaid järeldusi, jõuda õigustatud järeldusteni, ja kirjutada välja silmapaistvaid teadustöid. Sõltuvalt spetsialiseerumise valikust keskendub kandidaat näiteks kliinilistele uuringutele, elanikkonna uuringutele, rahvatervise sekkumistele või modelleerimisuuringutele.... [-]

Holland Rotterdam
August 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Erasmus MC
Address
NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA
Rotterdam, South Holland, Holland
Koduleht