Loe ametlikku kirjeldust

PIET ZWARTI INSTITUUT: KUNSTIKESKUSE, DISAINILAHENDUSE JA HARIDUSE MASTERSTUDE

Piet Zwart Instituut majutab Rotterdami Hogeschooli Willem de Kooningi Akadeemia rahvusvahelisi magistriprogramme. Alates 1999. aastast on see pühendatud kunsti-, disaini- ja kunstihariduse õppe- ja teadustöö edendamisele.

60469_KDH.jpg

Instituudi nimega pioneerinud Hollandi disainer Piet Zwart, kes töötas eksperimentaalselt kogu meedias ja kontekstis, pakub rikkalikult põhjalikku spetsialiseerumist ja interdistsiplinaarset vahetust intiimses õpikeskkonnas.

Piet Zwart Instituudi kursused asuvad Rotterdami kesklinnas Karel Doormanhof 45 ja Blaak 10 keskuses. Kuigi üliõpilased ja õppejõud on pärit kogu maailmast, tuues kaasa mitmesuguseid kultuurilisi mõjusid, on ka tihedad sidemed linnaga, selle ajalooga ja pidevalt muutuva linnakeskkonnaga.

Kõik neli magistrikursust - kunstiteos, sisearhitektuur: teadustöö + disain, meediamonitooring ja kommunikatsioon ning kunstiharidus - jagavad huvi iga distsipliini keerukate sotsiaalsete, kultuuriliste ja poliitiliste aluste vastu.

Meie ainulaadse õppekavaga, mis ühendab kollektiivset õpet, individuaalseid õpetusi, praktilisi teadusuuringuid ja teoreetilisi uuringuid, õpime meie kursustel spetsialiste, kellel on oma töö jaoks kriitiliselt peegeldav, uuenduslik, küsitletav ja kujutlusvõimeline lähenemine. Meie koolilõpetajad jätkavad mitte ainult oma valdkonna loomist, vaid ka väljakutse ja loovalt oma elukutse piiranguid.

Haridusprogrammina ja kultuurikeskuses on meie tegevuse "tuum" avalikustamine. Näitused, programmeerimine, konverentsid ja trükised on meie teadustöö laiendamine väljaspool akadeemiliste ringkondade piiri, samal ajal hinnates väga vajalikku spekulatiivset ruumi järelemõtlemiseks ja teadmiste loomiseks, mis on võimalik läbi viia ainult akadeemilise raamistiku abil nagu Piet Zwart Instituut.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Piet Zwart Institute

Hariduse magistriõppe programm ühendab selgesõnaliselt teooria ja praktika, keskendudes tänapäeva probleemidele, mis hõlmavad erinevaid tavasid ja diskursusi (haridus, pe ... [+]

Hariduse magistriõppe programm ühendab selgesõnaliselt teooria ja praktika, keskendudes tänapäeva probleemidele, mis hõlmavad erinevaid tavasid ja diskursusi (haridus, pedagoogika, poliitika, kunst, disain, kultuuriteooria, digitaalne didaktika, filosoofia, muuseumide haridus ja "kogukunst" ) Õpilasi julgustatakse mõtlema oma positsiooni ja õpetamismeetodite üle ühiskondlikus, kultuurilises ja poliitilises kontekstis ning toetama põhjalikku ülevaadet kunstihariduse, kaasaegse kunsti ja disaini uuematest arengutest. Intensiivse õppeprotsessi abil tugevdavad nad oma erialast ja isiklikku olukorda selles valdkonnas. Kuigi keskendumine on interdistsiplinaarne, on programm spetsialiseerunud kunsti- ja disainiharidusele.... [-]

Holland Rotterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles