Radboud University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Madalmaade Radboud ülikoolis saate kõrgelt kvalifitseeritud ja rahvusvaheliselt akrediteeritud magistrikraadi. Juhtivad õppejõud ja suurepärased õppejõud pakuvad teile seda, mida vajate toetavas ja uuenduslikus keskkonnas.

Suur valik inglise keele õpetatud magistriõppe programme
Pakume 12 inglise keelt õpetatava bakalaureuse programmi ja 35 inglise keele magistriprogrammi, millel on palju erialasid, mis annavad teile vajalikud oskused ja teadmised teaduse ja praktika kohta teie enda valdkonnas. Bakalaureuseõppe programmid on viimase kolme aasta jooksul, samal ajal kui magistriõppe programmide täitmiseks kulub üks või kaks aastat. Kõik meie programmid on täistööajaga ja avatud nii rahvusvahelistele kui ka Hollandi õpilastele.

Prestiižne Ülikool
Kui otsustate Radboud tulla, Radboud üliõpilaste ühel parimatest traditsioonilistest ülikoolidest Hollandis, kusjuures paljud meie programmid on tunnustatud tippkavadena või parimad oma valdkonnas. Oleme koduks paljudele rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisinstituutidele ja 2010. aastal anti Nobeli füüsikapreemia Radboud ülikooliga ühendatud professorile ja doktorandile. Registreerumisel tõeliselt hea ülikooliga tagatakse teile kvaliteetsete, teadustööga seotud programmide pakkumine.

Radboud University
Radboud ülikool, mis asutati 1923. aastal ja asub Hollandi vanimates linnades, on seitse fakultatiividest ja annab üle 20 000 üliõpilase. Meie isiklik õpetamisstiil - pakkudes palju võimalusi koostööks õpetajate ja kaasõpilastega väikestes seminarides - tagab, et ülikool ei muutu lihtsalt "kraaditehaseks".

Nijmegen, õpilaste sõbralik linn
Nijmegen on tõeline ülikool, kus on palju erinevaid restorane ja kohvikuid. Madalmaade suurim kunstimajakunstikeskus LUX pakub ka teatrit, muusikat, mõttevahetust ja multimeediat. Linn on vanim linn Madalmaades, mis ulatub Rooma ajastutesse. Praegu on sellel umbes 165 000 elanikku, kellest 30 000 on üliõpilased.

Õpilased hindavad palju võimalusi, mida linn pakub lõõgastumiseks ja meelelahutuseks. Nijmegen pakub paljusid kultuurilisi üritusi, alates mitmetest muuseumidest, galeriidest, teatrist, kontserdisaalist ja kinodest kuni selliste sündmustega nagu rahvusvaheline neljapäevane marss rahvusvaheline suvefestival, Limburgi keskaegne festival, Samba ja Salsa festival, Rockin Park Festival. See on turvaline ja sõbralik koht elamiseks ja õppimiseks.

Toetus majutuse ja viisataotlusega
Rahvusvahelised üliõpilased võivad eeldada, et saavad sooja tervituse. Radboud ülikool pakub toetust eluaseme- ja viisataotlustega rahvusvahelistele üliõpilastele, kes taotlevad enne taotluse esitamise tähtaega.

Odav seal seal elada?
Oodake elamiskulude katmiseks minimaalselt 730 eurot kuus. Möbleeritud majutus maksab 360 kuni 450 eurot, sealhulgas gaas, elekter ja internet. Saate arvestada 350 euroga toitude, riiete, isikliku hügieeni ja reisimise eest ning 20 euro eest oma telefoniarvele. Raamatud ja fotokoopiad maksavad 200-300 eurot semestri kohta.

Õppemaks sõltub teie kodakondsusest ja teie valitud programmist: 2,060 eurot aastas EMP üliõpilastele, 7 793 ja 9 879 eurot aastas mitte-EMP bakalaureuseõppe üliõpilastele ja 9 859 kuni 10 856 eurot aastas väljaspool EMP-d Magistriõppe üliõpilased Stipendiumid on saadaval EMP-väliste riikide üliõpilastele.

Asukohad

Nijmegen

Address
Comeniuslaan 4
6525 HP Nijmegen, Gelderland, Holland