NHL Stenden University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Teie piiride laiendamine on see, mida see kõik on, me usume. Maailm on sinu jalgadel ja sa saad midagi teha. Me pidevalt väljakutse oma õpilastele, töötajatele ja partneritele, et avastada ja arendada oma andeid. See on tee, mis viib innovatsiooni, tehes koostööd professionaalse valdkonna ja vahetu keskkonnaga.

Kõik NHL Stenden rakenduskõrgkooli õppekavad on akrediteeritud Hollandi-Flandria akrediteerimisorganisatsiooni (NVAO) poolt. Sel moel tagatakse teile kvaliteetne haridus, mis vastab rahvusvahelistele haridusstandarditele.

Oleme mitut ülikooli loodusteaduste ülikool, millel on hollandi juured, kuid millel on tugev rahvusvaheline keskne roll. Sellepärast on meie Grand Touri osana rahvusvahelised filiaalide ülikoolilinnakud Bali, Kataris, Lõuna-Aafrikas ja Tais. Püüame leida uusi viise hariduse, uurimistöö ja viimaste arengute professionaalses maailmas integreerimiseks. Meie õpilased, õppejõud ja teadlased töötavad väikestes meeskondades reaalsetes olukordades. Nad katsetavad oma uuenduslikke ideid praktikas. Meie kursused hõlmavad suundumusi ja arenguid kõikides tööstusharudes ning riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Tulevased nõudmised ettevõtlikele ja leidlikele spetsialistidele. Spetsialistid, kes oskavad oma teadmisi uuendada uuenduslike lahendustega. Neil on visioon ja julgust, mida nad peavad välja uurima oma ametialasest tegevusest kaugemale.Kahekordne kraad meie magistriõppeprogrammides

Pärast kapteni edukat läbimist saate kahe kraadi: inglise keele magistri kraadi ja Hollandi magistri kraadi.
Magistriprogrammid on akrediteeritud nii Madalmaade valitsuse kui Londoni Metropolitan Ülikooliga.

Hariduse kontseptsioon: disainipõhine haridus

Design-Based Education (DBE) muudab ideed praktiliseks lahenduseks. Väikestes interdistsiplinaarsetes meeskondades töötavad õpilased tegelike klientide ülesannete täitmisel. See on parim viis oma tulevase valdkonna ettevalmistamiseks. Selline töökohtade koht keskendub tugevalt meie õpilaste isiklikule arengule; nad vastutavad oma õppimisviisi eest. Meie uus hariduskontseptsioon on kasutusel 32 meie kursustel alates 2018. aasta septembrist. Seda rakendatakse ka ülejäänud õppeprogrammides lähiaastatel.

Asukohad

Leeuwarden

Stenden Hogeschool Leeuwarden

Address
NHL Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

8917 DD Leeuwarden, Friisimaa, Holland
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Groningen

Address
NHL Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

9711 BL Groningen, Groningen, Holland
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Emmen

Stenden hogeschool Emmen

Address
NHL Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

7811 KL Emmen, Drenthe, Holland
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Meppel

Stenden Hogeschool Meppel

Address
NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

7942 AT Meppel, Drenthe, Holland
Telefon
Tel: +31 58 244 1155

Assen

Stenden hogeschool Assen

Address
NHL Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

9406 BZ Assen, Drenthe, Holland
Telefon
Tel: +31 58 244 1155