Loe ametlikku kirjeldust

Teie piiride laiendamine on see, mida see kõik on, me usume. Maailm on sinu jalgadel ja sa saad midagi teha. Me pidevalt väljakutse oma õpilastele, töötajatele ja partneritele, et avastada ja arendada oma andeid. See on tee, mis viib innovatsiooni, tehes koostööd professionaalse valdkonna ja vahetu keskkonnaga.

Kõik NHL Stenden rakenduskõrgkooli õppekavad on akrediteeritud Hollandi-Flandria akrediteerimisorganisatsiooni (NVAO) poolt. Sel moel tagatakse teile kvaliteetne haridus, mis vastab rahvusvahelistele haridusstandarditele.

Oleme mitut ülikooli loodusteaduste ülikool, millel on hollandi juured, kuid millel on tugev rahvusvaheline keskne roll. Sellepärast on meie Grand Touri osana rahvusvahelised filiaalide ülikoolilinnakud Bali, Kataris, Lõuna-Aafrikas ja Tais. Püüame leida uusi viise hariduse, uurimistöö ja viimaste arengute professionaalses maailmas integreerimiseks. Meie õpilased, õppejõud ja teadlased töötavad väikestes meeskondades reaalsetes olukordades. Nad katsetavad oma uuenduslikke ideid praktikas. Meie kursused hõlmavad suundumusi ja arenguid kõikides tööstusharudes ning riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Tulevased nõudmised ettevõtlikele ja leidlikele spetsialistidele. Spetsialistid, kes oskavad oma teadmisi uuendada uuenduslike lahendustega. Neil on visioon ja julgust, mida nad peavad välja uurima oma ametialasest tegevusest kaugemale.Kahekordne kraad meie magistriõppeprogrammides

Pärast kapteni edukat läbimist saate kahe kraadi: inglise keele magistri kraadi ja Hollandi magistri kraadi.
Magistriprogrammid on akrediteeritud nii Madalmaade valitsuse kui Londoni Metropolitan Ülikooliga.

Hariduse kontseptsioon: disainipõhine haridus

Design-Based Education (DBE) muudab ideed praktiliseks lahenduseks. Väikestes interdistsiplinaarsetes meeskondades töötavad õpilased tegelike klientide ülesannete täitmisel. See on parim viis oma tulevase valdkonna ettevalmistamiseks. Selline töökohtade koht keskendub tugevalt meie õpilaste isiklikule arengule; nad vastutavad oma õppimisviisi eest. Meie uus hariduskontseptsioon on kasutusel 32 meie kursustel alates 2018. aasta septembrist. Seda rakendatakse ka ülejäänud õppeprogrammides lähiaastatel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

NHL Stenden University of Applied Sciences

Kui olete teeninduspõhine, kriitiline ja uudishimulik ning alati oma kliendi huvid, on see magistrikraad sulle ideaalne. See on hüppelaud edukaks ja dünaamiliseks karjäär ... [+]

See kursus valmistab teid ette võtmepositsiooniks põnevas ja keerulises tööstuses. Kuna töökohtade arv 2022. aastaks kasvab 30% võrra, on see üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid kogu maailmas. Seetõttu on strateegilise juhtimise spetsialistidele palju vaja.

Teil on lai valik karjäärivõimalusi, alates üldjuht, teadustöö juht

Selle õppeprogrammiga teenite 14 kuu jooksul kõrgelt hinnatud ja kõrgelt hinnatud magistrikraadi: Hollandi Kunstiakadeemia ja Suurbritannia magistrikraad.

Hollandi magistrikraad teenis pealkirja „Hospitality Hollandi tipptasemel kapten” (Keuzegids Masters, 2016 ja 2017). Madalmaade ja Flandria akrediteerimisorganisatsioon andis sellele ka kolmekordse „hea” hinnangu, mis sisaldas muu hulgas auhindu ja akrediteeringuid.... [-]

Holland Leeuwarden
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
14 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NHL Stenden University of Applied Sciences

Rahvusvaheline vaba aeg, turism ... [+]

Rahvusvaheline vaba aeg, turism

Turismijuhtid oskavad töötada stsenaariumide planeerimisega. Selles kursuses õpid, avades ukse dünaamilisele karjäärile. (Rahvusvahelise) poliitikakujundajana või näiteks hotelliketi või teemapargi juhina. Teised karjäärivõimalused on nõustamine, planeerimine ning teadus- ja arendustegevus.

Teil on võimalus töötada reaalsete teadusprojektide kallal. Olles osa Euroopa Turismiinfokeskuste Instituudist (ETFI), saate ühendada akadeemilise ja rakendusuuringu. See tähendab, et õpid teoreetilisi oskusi, kuid teete koostööd ka praktilistes projektides.

See programm sai Hollandi-Flaami akrediteerimisorganisatsiooni (NVAO) „Triple Good” reitingu, mis on üks parimaid oma valdkonnas. Seda juhitakse koostöös Derby ülikooliga. See võimaldab teil teenida nii Hollandi kunsti (MA) kui ka magistrikraadi 14 kuu jooksul.... [-]

Holland Leeuwarden
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NHL Stenden University of Applied Sciences

See on 1-aastane magistriõppes üliõpilastele, kes soovivad saada ekspertide sisuks ja meediastrateegiks. Selle kursuse käigus saate teada, kuidas meedia sisu organisatsio ... [+]

See on 1-aastane magistriõppes üliõpilastele, kes soovivad saada ekspertide sisuks ja meediastrateegiks. Selle kursuse käigus saate teada, kuidas meedia sisu organisatsioonidele ja nende sidusrühmadele kaasa aidata ning kuidas arendada tõhusaid sisu- ja meediastrateegiaid, et aidata organisatsioonidel oma kommunikatsioonieesmärke saavutada.

Traditsiooniline suhtlemine ei ole enam piisav tänu pidevalt muutuvale digitaalse side valdkonnale ja muutustele tarbijate käitumises. Sellepärast lõi NHL Stenden selle ainulaadse magistriprogrammi. Pärast lõpetamist olete meedia juhtimise ja kommunikatsiooni spetsialist magistri tasemel. Te arendate ja edastate sisu ja meedia strateegiaid kõige kõrgemal tasemel. Te olete analüütiline professionaal, kes panustab organisatsiooni eesmärkidesse, kasutades meedia sisu strateegiliselt.... [-]

Holland Leeuwarden
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

NHL Stenden University of Applied Sciences (English) Guided Tour 2018

About Leeuwarden

Design Based Education

Location address
Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

Leeuwarden, Friesland, 8917 DD NL
Location address
Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

Groningen, Groningen, 9711 BL NL
Location address
Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

Emmen, Drenthe, 7811 KL NL
Location address
Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

Meppel, Drenthe, 7942 AT NL
Location address
Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

Assen, Drenthe, 9406 BZ NL