The Hague University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Vaadates ümbritsevat maailma lahtiste silmadega: The Hague University of Applied Sciences on see lihtsalt norm. Lõppude lõpuks saab rakenduskõrgkool oma koha ühiskonna keskpunktis kinnitada, kui ta oma silmad avatuna hoiab. Et see võib välja töötada eristuvad õppekavad, mis aitavad õpilastel enesekindlalt toimida globaalses ühiskonnas, mis muutub iga päev kiiremini.

Igas maailmanurgas

Rahvusvahelistumine on The Hague University of Applied Sciences silmapaistev tunnusjoon. Üliõpilased tulevad kõigist maailma nurkadest, et registreeruda bakalaureuse- ja magistrikraadiprogrammidesse ühte meie neljast ülikoolilinnast. Paljud neist on inspireeritud Haagi rahvusvahelisest tuntusest nagu „rahu ja õiguse linn”.

Soe vastuvõtt

The Hague University of Applied Sciences on ülimalt tähtis tagada, et selle mitmekesine ja rahvusvaheline üliõpilaskond, õppejõud ja töötajad tunneksid end teretulnuna, turvaliselt ja lugupeetavana. Asutus on pühendunud sellele, et pakkuda oma rahvusvahelisele üliõpilaskonnale võimalus rakenduskõrgkooli tasemel edukalt läbida õppeprogramm (isegi kui see nõuab kohandatud õppekava väljatöötamist) ja pakkuda oma õppejõududele rohkelt võimalusi edasiseks professionaalsemaks muutmiseks.

Lingide loomine

The Hague University of Applied Sciences peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetset haridust. Sellele aitavad kaasa teadusuuringud ja oluline roll on asutuse uurimisrühmadel, luues seoseid õppetöö, praktika ja rakendusuuringute vahel. Meie õpilased saavad sellest lähenemisviisist kasu, sest nad lõpetavad teadmistöötajatena. Mitte ainult, et nad lõpetavad maailmakodanikuna, mida õhutavad nende õpihimu ja iseõppimisvõime. Meie teadmisasutuse lõpetanud õpilased on õppinud maailma nägema avatud silmadega.

Asukohad

Haagis

The Hague University of Applied Sciences

Address
The Hague University of Applied Sciences
Academy of Masters & Professional Courses
Johanna Westerdijkplein 109 (Poseidon building)

2521 EN Haagis, Lõuna-Holland, Holland
Telefon
+31 70 - 445 8888

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega