Loe ametlikku kirjeldust

Tilburgi ülikooli ja Eindhoveni Tehnikaülikooli TIAS pakub laia ja paindlikku portfelli rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisprogrammidest. TIAS moto on "Never Stop Asking" ja see peegeldub programmides, mis on juurdunud juhtivaid juhtimisuuringuid ja mille eesmärk on tegeleda üksikisikute ja organisatsioonide spetsiifiliste hariduslike vajadustega arenevas ärimaailmas.

See orienteeritus tipptaseme saavutamisele tõi kaasa Financial Timesi reitingu täistööajaga MBA programmi 25 Euroopas, samal ajal kui The Economist Intelligence Unit 'Milline MBA?' on paigutanud sama programmi nr. 36 oma maailma 100 suurima edetabelis. Kuid pingeread ei räägi kogu lugu. TIAS pakub ainulaadset kogemust, mida teavitavad:

Rahvusvaheline fookus: me toome teile maailma

Rahvusvaheliste programmide osalejad, õppejõud, partnerkoolid ja õpetuskohad Tilburgist Taipeisse tõlgivad tõeliselt rahvusvahelise juhtimise õppimise kogemuseks. Meie õpilased omandavad kultuuridevahelisi oskusi ja loovad ülemaailmse kontaktivõrgustiku, mis jääb TIAS lahkumisel kaua kasu.

Rahvusvahelise kraadiõppe mitmekesine valik

TIAS tunnistab, et inimestel on erinevad vajadused ja kohustused. Seega on meie õppekava mitmekesisus lõputu:

  • Teeni Euroopa, Ameerika või Briti MBA kraadi;
  • MBA ja MSc pakutakse täis- või osalise tööajaga;
  • MBA pakuti üheaastase, täistööajaga või kaheaastase osalise tööajaga programmis (Tilburg, Utrecht ja Bonn);
  • Programmid painduvad teie ajakava ja kohustustega.

Teaduskonna kvaliteet

TIAS tegeleb pideva intensiivse teadmiste vahetamisega Tilburgi ülikooli ja Eindhoveni Tehnikaülikooli teadlastega. Need silmapaistvad professorid on osa meie õppejõududest, samuti laiendatud rahvusvaheliste ekspertide võrgustik. Kas olete õppinud kraadiõppes või täidesaatva mitte-kraadiõppes, õpid õppejõudude liikmetelt, kellel on kirg juhtimiskoolituse suhtes.

2003. aastal asetas Euroopa Majandusülevaade Tilburgi majandusteaduskonna Euroopa parimate teadusasutuste hulka. Tilburgi ülikooli majandusteaduskond on saavutanud akrediteeringu ka AACSB poolt.

Osalejate kvaliteet

Hea juhtimisprogramm on väga interaktiivne: õpid osaliselt läbi oma eakaaslastega töötamise, kui te nendega projektide koostamisel, esitamisel ja hindamisel osalete. Seega sõltub programmi kvaliteet oma õpilaste kvaliteedist. Igal aastal meelitab TIAS rohkem kui 2500 kõrgkvaliteetset osalejat 60-st riigist, millest igaüks on väga motiveeritud ja otsib uut intellektuaalset väljakutset ning suuremat rahvusvahelist arusaama ärijuhtimisest.

Tugev vilistlaste võrgustik

TIAS vilistlaseks TIAS on meie programmide üks suur kasu. Te saate osa võrgustikust, mis hõlmab vilistlasi, kes on tuntud organisatsioonides kogu maailmas, sealhulgas Fortune 500 ettevõtted. Meie vilistlased soovivad jääda "meeskonna" osaks ja kohtuda kokkutulekutel ja üritustel; või seminaridel, lühikursustel või valikainetel, mis hoiavad oma juhtimisoskusi tipptasemel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hollandi

See ülikool pakub ka:

MSc

TIAS School for Business and Society

TIAS : parim TIAS Hollandis! Karjääriekspertina tahate silma paista. Sa tahad, et ekstra mulgustamisvõimsus annaks enesekindlalt sammu. Enda kui kindla juhi määratlemine ... [+]

TIAS : parim ärijuhtimise magister Hollandis!

Karjääriekspertina tahate silma paista. Sa tahad, et ekstra mulgustamisvõimsus annaks enesekindlalt sammu. Enda kui kindla juhi määratlemine pole kunagi olnud nii tähtis.

Meie osalise tööajaga ärijuhtimise magistrikraad (MScBA) võimaldab ja annab teile võimaluse isiklikult ja professionaalselt areneda. Programm annab teile rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni, avades laialdased karjäärivõimalused. See suurendab koheselt teie organisatsiooni aluseid, võimaldades teil tõhusamalt, otsustavamalt ja otsustavamalt toimida.

Miks valida TIAS ?Nr. 1 magistriõppe pakkuja Hollandis - Keuzegids MastersParim Hollandi ärijuhtimise magister - Elsevier Best Studies, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014TIAS on parim juhtimise magister Hollandis - The Economist 2017Täiustage oma karjäärivõimalusi märkimisväärselt oma isikliku juhtimise ja karjääri arendamise programmigaNautige isiklikku tähelepanu, alates lõpetamisest ja kaugemaleÜhendage ärialane sihtasutus kiirema keskendumisega turunduses, rahanduses, investeeringutes, muutuste juhtimises või ärianalüütikasHankige oma magistrikraad Madalmaade parimates magistriõppe pakkujates... [-]
Holland Tilburg Utrecht
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
TIAS School for Business and Society

Parim Hollandi ärijuhtimise magister (parimad uuringud, ajakiri Elsevier, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014). TIAS - Full-Time International MSc ärijuhtimises on AMBA ja NVAO ... [+]

TIAS Täistööajaga TIAS : parim ärijuhtimise magister Hollandis!

Püüdleva äritöötajana tahate oma karjääri kiirendada, olenemata maailmamajanduse seisundist. Et edukalt tööturul konkureerida, peab teil olema selge karjääri eesmärk ja kirglik eesmärk selle realiseerimiseks. Lisaks on teil vaja laia valikut oskusi, teadmisi ja oskusteavet, et end teistest lahutada.

TIAS täistööajaga ärijuhtimise magistrikraadi programm võimaldab teil tegutseda organisatsiooni eri valdkondades ja nendega tegeleda. Te ei saa mitte ainult vajalikke teadmisi ja oskusi, vaid saate ka palju võimalusi harjutada ja rakendada neid teoreetilistes ja praktilistes tingimustes. Oma vastutustundliku ärijuhi kujundamiseks arvestate ka äriotsuste erinevate sotsiaalsete mõjude ja tagajärgedega.... [-]

Holland Tilburg Utrecht
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
TIAS Business School
Tias building
Warandelaan 2

Tilburg, North Brabant, 5037 AB NL
Location address
Kroonstraat,50
Utrecht, Utrecht, 3511 RC NL