Loe ametlikku kirjeldust

112517_IMARC.JPG

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) on ainus olemasolev kriminoloogiaprogramm, mis keskendub piiriületusele, julgeolekule ja sotsiaalsele õiglusele. Ühisprogrammi pakuvad neli erinevat ülikooli Euroopas.

IMARC tegeleb oluliste küsimustega, alates sisserändajate kasvava sissevoolu mõjust seoses sise- ja välispiirikontrolliga, riikidevahelise organiseeritud kuritegevusega, inimõiguste probleemidega, linna turvalisusega ning radikaliseerumise ja terrorismi ohtudega, küberkuritegevuse, ettevõtete kuritarvitamise ja vihakuritegude, rassismi ja ksenofoobia suurenemine. Nende teemade käsitlemisel on peamiseks teemaks küsimus, kuidas korraldada julgeolekut ja kaitsta inimõigusi. IMARC tegeleb kriminoloogilise ekspertiisi vajadusega ühise Euroopa kriminaalõiguse valdkonna kontekstis koos sisemise ja välispiirikontrolli ning laiema rahvusvahelise arenguga.

IMARC on täistööajaga programm, mis valmistab õpilasi ette, et nad tegeleksid Euroopa praeguste arengutega piiriületamisel, julgeolekus ja sotsiaalses õigluses. IMARC eesmärk on suurendada õpilaste suutlikkust rakendada uusi teadmisi ja täiustatud analüütilisi oskusi probleemidele rahvusvahelisel ja interdistsiplinaarsel vaatenurgast. Programm ühendab õppimise, uurimistöö ja praktika koostöös juba väljakujunenud partneritega, kelle hulgas on valitsused, valitsusvälised organisatsioonid, ettevõtete esindajad ja teised ülikoolid, mis aitab kaasa meie õpilaste tööalase konkurentsivõime tõstmisele.

Programmis osalevad ülikoolid on kõigil piisavalt, kuigi erinevad teadus- ja õpetamisalased teadmised kriminoloogia valdkonnas, eriti seoses piiriületuse, julgeoleku ja sotsiaalse õiglusega. Strateegilise partnerluse põhieesmärk on viia see kogemus kokku ning arendada tasakaalustatud ja uuenduslikku õppekava, mis hõlmab mitmeid ühiseid tegevusi ja kursusi (peamiselt ülemaailmse kriminoloogia, uurimismeetodite ja ülekantavate oskuste valdkonnas) ja vabatahtlikke kursusi, et pakkuda võimalus jälgida erinevaid lugusid. Lisaks hõlmab IMARC uuenduslikke, interaktiivseid õpetamismeetodeid, milles optimeeritakse nii õpilaste-õppejõudude kontaktide, mitteametliku õppe kui ka sotsiaalmeedia tugevaid külgi.

Selle konsortsiumi ülikoolid on:

  • Erasmuse ülikool Rotterdamis, Erasmuse õigusteaduskond, kriminoloogiaosakond (koordinaator) (Holland)
  • Genti ülikool, kriminaalõiguse osakond
  • Kenti Ülikool, sotsiaalpoliitika, sotsioloogia ja sotsiaaluuringute kool (UK)

Partnerid

IMARC programm on integreeritud laiemasse koostööd tegevate organisatsioonide võrgustikku, mis tagab kontakte organisatsioonidega, mis on programmi jaoks olulised, ning nende tulevase tööhõive kohta. Sel moel aitab IMARC parandada kõrghariduse kvaliteeti kriminoloogia valdkonnas ja valmistab teid ette poliitiliste ja praktiliste probleemide lahendamiseks.

Ülikoolid

Lisaks neljale ülikoolile võite külastada ka ülikooli ülikoole, et teha oma magistritöö uurimistööd:

  • Hamburgi Ülikool, Kriminoloogiliste Sotsiaaluuringute Instituut (IKS) (Saksamaa)
  • Eötvös Loránd Ülikool (ELTE), Budapest, õigusteaduskond (Ungari)
  • Hassan 1er ülikool, Settat (Maroko)
  • Koçi ülikool (Istanbul), sotsioloogia osakond (Türgi)

Organisatsioonid valdkonnas

IMARC on loonud suure võrgustiku, millel on üle 40 organisatsiooni piiriületamise, julgeoleku ja sotsiaalse õigluse valdkonnas. Nende organisatsioonide hulgas on rahvusvahelised ja riiklikud valitsusasutused, valitsusvälised organisatsioonid ja kaubandusettevõtted. Need organisatsioonid teevad IMARCiga koostööd, pakkudes praktikavõimalusi ja abistades uurimistööd ja andmete kogumist uurimistööks, andes õppekavale sisendit ning nõustades haridusprogrammi ja töövaldkonna vahelist seost.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

The International Master’s in Advanced Research in Criminology

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) on ainus olemasolev kriminoloogiaprogramm, mis keskendub piiriületusele, julgeolekule ja sotsiaalse ... [+]

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) on ainus olemasolev kriminoloogiaprogramm, mis keskendub piiriületusele, julgeolekule ja sotsiaalsele õiglusele. Ühisprogrammi pakuvad neli erinevat ülikooli Euroopas.

IMARC tegeleb oluliste küsimustega, alates sisserändajate kasvava sissevoolu mõjust seoses sise- ja välispiirikontrolliga, riikidevahelise organiseeritud kuritegevusega, inimõiguste probleemidega, linna turvalisusega ning radikaliseerumise ja terrorismi ohtudega, küberkuritegevuse, ettevõtete kuritarvitamise ja vihakuritegude, rassismi ja ksenofoobia suurenemine. Nende teemade käsitlemisel on peamiseks teemaks küsimus, kuidas korraldada julgeolekut ja kaitsta inimõigusi. IMARC tegeleb kriminoloogilise ekspertiisi vajadusega ühise Euroopa kriminaalõiguse valdkonna kontekstis koos sisemise ja välispiirikontrolli ning laiema rahvusvahelise arenguga.... [-]

Holland Rotterdam Belgia Ghent Suurbritannia Canterbury Itaalia Bologna  + 4 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles