The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Magistriinstituut on osa Püha Joosti kujutava kunsti ja disaini koolist, mis asub Hollandi lõunaosas 's-Hertogenboschi linnas. Euroopa südames ning Euroopa kunstis ja disainis asuv instituut pakub laia vaatenurka teooriale ja praktikale ning võimaldab elavat rahvusvahelist vahetust. Meie kaasaegsed, ööpäevaringselt avatud ruumid ja avatud stuudiokontseptsioon loovad viljaka keskkonna, kus saab kasvada rikkalik, multidistsiplinaarne praktika.

Master Instituut julgustab ja toetab õpilast oma praktikas juhitud interdistsiplinaarseid uuringuid Pathways . Soodustame õppimist, mis muudab fikseeritud eelduste ja ootuste võrdlusraamid - et õpilased oleksid kaasavamad, avatumad, peegeldavamad ja emotsionaalselt muutumisvõimelised.

Meie õpikogukond on kultuuridevaheline; erineva taustaga õpilased toovad poliitilistele ja kunstilistele positsioonidele erinevaid vaatenurki. Me võtame omaks paljususe. Instituut pakub elavat keskkonda teadusuuringute jaoks programmide konkreetsetes valdkondades ja juhendajate ning teadusprofessorite algatatud uurimisrühmades. Enese juhtimine ja enese korraldamine on võtmetähtsusega. Oleme pühendunud sellele, et võimaldada õpilastel kasvada professionaalideks, kes on võimelised kujundama oma praktikat tahtlikult, strateegiliselt ja eetiliselt.

Avansi rakenduskõrgkool

Kujutavate kultuuride magistriinstituut (MIVC) ja Püha Joosti kujutava kunsti ja disaini kool kuuluvad Avansi rakenduskõrgkooli. Kõik MIVC magistriõppe programmid asuvad ühes ülikoolilinnakus, 's-Hertogenboschi linna lähedal.

Asukohad

's Hertogenbosch

Address
Parallelweg 21-23
5223AL 's Hertogenbosch, Põhja-Brabant, Holland

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega