Maastricht University, School of Business and Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Maastrichti Ülikool (UM)

Madalmaades asuv rahvusvaheline ülikool on väljapaistvaks uuenduslikuks lähenemiseks õppimisele ja rahvusvahelistele väljavaadetele. Maastrichti ülikool pakub 16 000 üliõpilast ja 4000 töötajat, kes pakuvad laia valikut akadeemilisi programme, mille eesmärk on välja tuua parimad õpilased.

Maastrichti ülikooli äri- ja majanduskool (UMSBE)

Sa tahad magistrikraadi tunnustada kogu maailmas. Ja soovite oskusi ja kogemusi, mis valmistavad teid ette edasisteks õpinguteks või edukaks karjääriks. Maastrichti ülikooli äri- ja majanduskoolis (UMSBE) leiad kogu selle ja palju muud.

Uuenduslik ja dünaamiline

Probleemipõhine õppimine (PBL) on metoodika, milleks me oleme kuulsad. See tähendab väikseid juhendamisgruppe, tihedat kontakti oma juhendajatega ja väga interaktiivset õppimisstiili. PBL rongib teid aktiivseks ja sõltumatuks osalejaks. Need oskused on tänapäeva tööturul tohutu pluss.

Praktiline ja professionaalne

Tööandjad meeldivad meie lõpetajale, sest nad on koolitatud väärtuslike ja reaalsete oskustega: ennast ja oma meeskonda juhtima, konstruktiivse kriitikaga suhtlemisel ja vastuvõtmisel, tähtaegade täitmisel, konkreetsete tulemuste saavutamisel ning vastutuse võtmisel, aga ka riskide võtmisel. Et valmistada teid rahvusvahelisele tööturule, oleme algatanud rahvusvahelise klassiruumi arendusprogrammi, kus õpiksite töötama erinevatest rahvustest koosnevates meeskondades. Samuti pakume teid tööandjatega otsekontakti kaudu praktikakohtade, värbamisürituste ja ettevõtete külastuste kaudu. Karjääriteenuste hulka kuuluvad kõik programmid. Ja meie vilistlaste ringid korraldavad korrapäraseid võrgustike loomise võimalusi.

Teadustöö ja maine

SBE-s õpid parimast. Meie uuringud on järjepidevalt hinnatud esimese või teise tasemega riikide eksperdihinnangutes. Veelgi enam, oleme 52st ärikoolist kogu maailmas, kellele on antud maineka Triple Crowni akrediteering (EQUIS, AACSB ja AMBA). Nad saavad järjekindlalt kõrgelt Hollandi, Saksamaa ja rahvusvahelisel pingereas.

Alusta siit ... minna kuskil

Lühidalt, SBE pakub järgmisele etapile kõrgeima kvaliteediga hariduse ja hüppelaua. Leiad, et SBE kapteni teadmised, oskused ja kogemused annavad teile parima võimaliku aluse. Ootame teid siin tervitades.

Lisateave meie kohta

Asukohad

Maastricht

School of Business and Economics

Address
Maastricht University, School of Business and Economics
Minderbroedersberg 4-6

6211 Maastricht, Limburg, Holland
Telefon
+31 43 388 3676

Akrediteeringud