Loe ametlikku kirjeldust

University of Amsterdam

University of Amsterdam on intellektuaalne keskus, millel on üle 30 000 üliõpilase, 3000 doktorikraadi, 6000 töötajat ja 100 erinevat rahvust. Meie missiooniks on homsete juhtide koolitamine, tipptasemel teadustöö tegemine ja meie uurimistulemuste tõlkimine rakendustesse, mis võivad ühiskonda kasuks olla.

Alates 1632. aastast

University of Amsterdam avatud, salliv ja rahvusvaheline akadeemiline traditsioon pärineb 1632. aastast, kui selle eelkäija Athenaeum Illustre asutati kahe silmapaistva õppejõuna poolt. Alates sellest ajast on UVA-d kujunenud maailmatasemel rahvusvaheliste teadusuuringute ülikooliks.

Top 100 ülikool

UVA kuulub Euroopa 20 parima ülikooli hulka ja järjekindlalt hindab ülemaailmset edetabelit, sealhulgas Times Higher Education World'i edetabelit, QS World ülikooli edetabelit, maailma ülikoolide akadeemilist liiget (ShanghaiRanking) ja CWTS Leiden'i edetabelit.

Amsterdam

Me arvame, et Amsterdami on suurepärane koht elamiseks ja töötamiseks. Sellepärast:

  • Amsterdam on üks maailma parimaid elamisvõimalusi (Merceri elukvaliteedi uuring 2017)
  • Amsterdami on neljas parim Euroopa üliõpilaslinn (2020. aasta klass)
  • Amsterdamis on kolmandas kohas ELis ja seitsmes ülemaailmselt uute ettevõtete ja talentide atraktiivsuse huvides (Global Power City indeks 2017)
  • Amsterdam on ohutum linn Euroopas ja kuues ohutuim kogu maailmas (Safe Cities Index 2017)
  • Linn on ka esimene inglise keele oskuse eest, kolmas innovatsiooni jaoks ja 6. õnne jaoks. Lisateave Amsterdami ülevaate rahvusvaheliste uuringute kohta.

Üle 100 rahvuse

Meie üliõpilaste ja töötajate seas on rohkem kui 100 rahvust, mis on tõesti rahvusvaheline. Pakume 200 inglise keelt õpetanud magistriõppe programmi ja üha rohkem bakalaureuseõppe. Umbes 35% töötajatest on rahvusvahelised. UVA on kahekeelne ülikool valikuliselt. Hääletatakse nii hollandi kui ka inglise keelt. Inglise keel on paljude teadustööga tegelevate inimeste lingua franca.

Teaduspõhine Ülikool

UVA on juhtiv rahvusvaheline uurimisasutus, mis väärtustab, edendab ja toetab suurepäraseid teadusuuringuid. UVA-s on koduks 21 uurimisinstituut, juhtiv organisatsioon 12-le riiklikuks uurimiskooliks ja mainekate Euroopa teadus ülikoolide võrgustiku esindaja LERU uhke liige.

Viimase kümne aasta jooksul on UVA saanud üle 100 toetuse Euroopa Teadusnõukogult rohkem kui ükski teine ​​Hollandi ülikool ja üle 400 toetuse Hollandi Teadusuuringute Organisatsioonilt.

Uurimisülikoolina on meie õppeprogrammidel tugev teoreetiline keskendumine ja õpilaste ettevalmistamine teadustööks. Igal UvA üliõpilasel on võimalus õppida ja läbi viia uurimistööd.

Põhjalik ülikool

UVA on Hollandi suurim ülikool nii õpilaste arvu kui ka õppeprogrammide valiku osas. Pakume paljusid valdkondi kümneid erinevaid bakalaureuse programme ja sadu magistriõppe, sh teadustöö magistri-, magistri- ja magistriõppe programme. Õpilased võivad valida humanitaar-, sotsiaal- ja käitumisteaduste, meditsiini-, füüsikaliste ja bioloogiateaduste ning interdistsiplinaarsete valdkondade, nagu loogika ja arvutus, digitaalsete humanitaarteaduste ja tuleviku planeedi uuringud.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Amsterdam

Üheaastase magistriprogrammi holokausti- ja genotsiidiuuringud uurivad 20. sajandi genotsiide erinevate erialade eelistest. ... [+]

Üheaastase magistriprogrammi holokausti- ja genotsiidiuuringud uurivad 20. sajandi genotsiide erinevate erialade eelistest.

Mõeldamatu mõeldamatu

Tihti esitatakse genotsiid ja massilised julmused viisil, mis muudab vägivalla seletamatuks, seega välditavaks. Samamoodi kujutatakse süüdlasi kui näitlejaid, kes on motiveeritud ainult iiritsatiivse vihaga. Ja veel, genotsiid on korduv ja kaasaegne ajalooline dilemma. Kuidas me saame seda lahknevust seletada? Magistriprogrammi holokausti ja genotsiidi uuringutes püüame genotsiidi demonteerida, võttes vastu interdistsiplinaarse teadusliku lähenemise genotsiidi ja massiliste julmuste mõistmiseks.

Uroloogiaakadeemia uurimused holokaustis ja genotsiidis... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Ameerika ülikoolide üheaastases magistriprogrammis uurite Ameerika Ühendriikide ajalugu ja selle poliitilist, kultuurilist, majanduslikku ja sõjalist kohalolekut maailmas ... [+]

Ameerika ülikoolide üheaastases magistriprogrammis uurite Ameerika Ühendriikide ajalugu ja selle poliitilist, kultuurilist, majanduslikku ja sõjalist kohalolekut maailmas, silmas Ameerika tänapäeva maailmas.

Interdistsiplinaarsed ameerika uuringud

University of Amsterdam Ameerika Uuringute Magister on interdistsiplinaarne üheaastane programm, mida õpetatakse ainult inglise keeles. Programm meelitab õpilasi mitmesuguste akadeemiliste taustaga: ajalugu, kultuuriuuringud, kirjanduskriitika, meediauuringud ja sotsiaalteadused. Lektorid ei ole spetsialiseerunud ainult Ameerika uuringute valdkonnale, vaid ka väga laia akadeemilise taustaga, tagades, et kursused on väga interdistsiplinaarsed. Õppejõudude poolt otseselt juhindudes kirjutavad üliõpilased algupärase väitekirja, mis põhineb nende endi huvidel ja teadmistel.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistriprogrammi "Maastik ja kultuuripärand" raames saate uurida nii kaasaegsete kui ka ajalooliste maastike dünaamilist minevikku ja uurida, kuidas neid arhe ... [+]

Üheaastase magistriprogrammi "Maastik ja kultuuripärand" raames õpib nii kaasaegsete kui ka ajalooliste maastike dünaamilist minevikku ning uurib võimalusi säilitada ja säilitada arheoloogilise pärandi hulka.

Maastik ja kultuuripärandi arheoloogia

Magistriprogramm "Maastik ja kultuuripärand" keskendub ajalooliste maastike ja materjalide olulisusele nii hiljem kui ka tänapäeva maailmas. Looduslikud maastikuomadused, arheoloogilised paigad ja mineviku objektid mängivad aktiivset rolli sotsiaalsete ja kollektiivsete mälestuste loomisel. Programmis on tihedad sidemed õpetamise ja käimasoleva uurimistöö vahel, mille GIS-põhine modelleerimine on vaid üks näide. Programm on ka võltsinud tihedaid sidemeid paljude arheoloogiliste asutustega, nagu Allard Pierson.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Vahemeremaade arheoloogia üheaastases magistriprogrammis uurib Vahemere piirkonnas ligikaudu 2000 eKr vahelist internetivõrkude ja kultuurivahetuse pikaajalist ajalugu, v ... [+]

Vahemeremaade arheoloogia üheaastases magistriprogrammis uurib Vahemere piirkonnas ligikaudu 2000 eKr vahelist internetivõrkude ja kultuurivahetuse pikaajalist ajalugu, võttes arvesse materiaalse kultuuri mitmeid aspekte.

Vahemere arheoloogia

Vahemere arheoloogia University of Amsterdam ja Vrije Universiteiti Amsterdami pikaajalised ja rikkad traditsioonid kombineeritud 21. sajandi arheoloogia uuenduslike lähenemisviisidega. Te uurite Vahemere ühendusi, eriti Itaalia ja Kreeka, keraamika rolli arheoloogias ja kultuurilisi tõlgendusi arheoloogiliste materjalide põhjal.

Rikas teadustöö traditsioon

Vahemere arheoloogiaprogramm hõlmab nii teoreetilisi kui ka temaatilisi lähenemisviise ning ühendab need praktilise uurimistööga. Saate osaleda arheoloogilises välitöös või osaleda materiaalses praktikas individuaalse õpetuse osana. Osakond korraldab välitöid erinevates kohtades Itaalias, Kreekas ja Türgis, millest iidne Troy on üks tähelepanuväärsemaid kohti. Muud välitööd sisaldavad Halose Kreekas ja Itaalias Satricum.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Selle arheoloogia magistriõppes uurite enam kui 2000 aastat Euroopa ajalugu ja spetsialiseeruvad ühele kahest olulisest Euroopa ajastust: hilisest eelajaloolistest ja roo ... [+]

Selle arheoloogia magistriõppes uurite enam kui 2000 aastat Euroopa ajalugu ja spetsialiseeruvad ühele kahest olulisest Euroopa ajastust: hilisest eelajaloolistest ja rooma arheoloogiast või keskaegse ja varajase kaasaegse maailma arheoloogiast.

Loode-Euroopa arheoloogia

Programm pakub teile haruldast võimalust uurida maastike, materiaalse kultuuri ja dokumentaalsete allikate uurimisel rohkem kui kahe aastatuhandega Euroopa arheoloogiat. Kombineerides teoreetilisi ja temaatilisi lähenemisviise, sealhulgas võimalusi praktilist välitööd, võimaldab programm spetsialiseeruda ühele kahest piirkondlikust arheoloogilisest ajastust.

Hiljem eelajaloolises ja Rooma Euroopas toimuv üleilmastumine ja vastastikune sidumine uurib rauaaja keldrikompaniide integreerimist Rooma impeeriumisse, samas kui keskaegne ja varajane kaasaegne maailm keskendub keskaegse kaubanduse ja vahetuse tekkimisele, arengule Amsterdamis ja Euroopa kapitalismi laienemine uue maailma koloniseerimisega.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kunsti ja kultuuride kureerimine on ainulaadne, professionaalne magistriõpe, mille eesmärk on koolitada tuleviku kuraatorsit. Programmi pakuvad ühiselt UVA, VU ülikool ja ... [+]

Kunsti ja kultuuride kureerimine on ainulaadne, professionaalne magistriõpe, mille eesmärk on koolitada tuleviku kuraatorsit. Programmi pakuvad ühiselt UVA, VU ülikool ja juhtivad muuseumid Hollandis.

Akadeemiline lähenemine kureerimisele

Mõlemas loengusaalis ja näitusepinnas toimuv kahekordne meister Curating Art and Cultures vastab kasvavale nõudlusele akadeemiliselt orienteeritud kuraatorite spetsialistide jaoks, kellel on suurepärane (inter) distsiplinaarne ja teoreetiline taust. Programm õpetab teil tegelema oluliste teoreetiliste kontseptsioonide ja kaasaegsete küsimustega seoses kogumise ja kuvamise kunstiobjektide ja kultuuriobjektide. Samuti julgustab teid süvendama oma distsipliinilisi teadmisi ja arendama oma teadustöö oskusi.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See valikuline 18-kuuline magistriõpe ühendab kõvasti akadeemilisi kursusteid diskursuse analüüsis ja argumenteerimise teoorias koos praktikaga, et arendada oma suhtlusos ... [+]

See valikuline 18-kuuline magistriõpe ühendab kõvasti akadeemilisi kursusteid diskursuse analüüsis ja argumenteerimise teoorias koos praktikaga, et arendada oma suhtlusoskusi Madalmaades või välismaal.

Keel ja argumendid

Magistriõpe diskursuse ja kommunikatsiooniuuringutes annab õpilastele kindla teoreetilise ja metoodilise aluse, et mõista, kuidas keelt informatiivselt ja arutluslikult kasutatakse. Õpid, kuidas analüüsida suulist kommunikatsiooni valdavates žanrites poliitilisest, õiguslikust, tervise- ja akadeemilisest valdkonnast.

Programm pakub ülevaate verbaalsest kommunikatsioonist mitmesugustes praktilistes asjades, sealhulgas parlamendi arutelus, poliitilistes kõnes, õiguslikes otsustes, seadusandlikes aruteludes, ravimite reklaamides, arsti ja patsiendi konsultatsioonides, vahendamises, läbirääkimistel ja akadeemilistes uurimistöödes ning võimaldab teil spetsialiseeruvad ühe tüüpi žanrile. Teid õpetatakse nende žanrite diskursuse analüüsimisel ja hindamisel, kasutades arutelusid diskursuse analüüsi, arutlusteooria, retoorika, žanrite teooria ja stilistika kohta.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Ühe ja poole aastane kahesuunalise magistriprogramm liikuva pildi säilitamisel ja esitlusel kutsub õpilasi kriitiliselt kasutama praeguseid tavasid liikuvate piltide ja h ... [+]

Ühe ja poole aastane kahesuunalise magistriprogramm liikuva pildi säilitamisel ja esitlusel kutsub õpilasi kriitiliselt kasutama praeguseid tavasid liikuvate piltide ja heli kogumiseks ja valimiseks, säilitamiseks ja taastamiseks ning nende kättesaadavaks tegemiseks.

Eeemeraalne kultuuripärand

Piltide ja heli liikumine on osa meie kõige väärtuslikumast kultuuripärandist. Nad võtavad aega ja koha ning annavad kujunduse mälu ja ajaloo jaoks. Nad on ka kiireloomulised: need ajavad aegamööda ja mõjutavad aega. Keskkonnategurid, materjali lagunemine ja üha enam ka tehnoloogiline vananemine ähvardavad vedajad, kellele neid hoitakse, ja seeläbi ohtu nende juurdepääsetavus.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kahe magistri programmi arhiivi- ja infoteadused keskenduvad arhiiviuuringutele, arhiivide ja ajakirjanduse praktikale, ajakirjanike teaduse ja käsitöö arhivaaride koolit ... [+]

Kahe magistri programmi arhiivi- ja infoteadused keskenduvad arhiiviuuringutele, käsitletakse kaasaegset arhiiviteooriat ja -praktikat, arhivaaride koolitamist teaduse ja käsitööraamatukogus ning ülevaate minevikust ja tulevikust arhiividest.

Iga päev arhiveerides

Arvutuslik omakorda on põhimõtteliselt muutnud seda, kuidas inimesed ja institutsioonid toodavad, kasutavad, koguvad, jagavad ja hoiavad teavet. Andmed on igapäevaelus üha suureneva hulga rakenduste jaoks eluliselt tähtis kütus, mis on muutunud inimressursina, mis sarnaneb toidule, energiale või transpordile. Tulemuseks on andmete loomise ja andmekasutuse killustatus ja isikupärastamine.

Millised on nende arengute mõjud teabe haldamiseks ja arvestuse pidamiseks? Kuidas me saame asjakohase teabe õigeaegselt juurdepääsetavaks teha? Kuidas andmepõhine kultuur muudab ühiskondlikke väärtusi, nagu läbipaistvus ja privaatsus? Ja kuidas me hoiame mineviku arhiive, mis on ühendatud tänapäeva vajadustega? Need küsimused on arhiiviuuringute topeltmeistrid keskne.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase Euroopa poliitika programmi raames uurite kaasaegseid Euroopa ja ELi poliitikavaldkondi ning õpi oma teadmisi ja oskusi rakendama poliitikakeskkonnas. Programm ... [+]

Üheaastase magistrikraadi Euroopa poliitika raames õpivad sa kaasaegse Euroopa ja ELi poliitika ja õpivad oma teadmisi ja oskusi rakendama poliitikakujundamise keskkonnas.

Poliitikakujundamine tänapäeva Euroopas

Üheaastase Euroopa poliitika programmi raames uurite kaasaegseid Euroopa ja ELi poliitikavaldkondi ning õpi oma teadmisi ja oskusi rakendama poliitikakeskkonnas. Programm on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud Euroopa ja ELi asjade mõistmisest ja toetamisest. See võimaldab teil lahti arutada erinevaid poliitilisi, õiguslikke ja majanduslikke suundumusi, mis mõjutavad kaasaegset rahvusvahelist poliitikat Euroopas ja ELis ning selle piirialadel. Programm pakub teadmisi ja analüütilisi oskusi, mis on teadustöö või poliitika keskkondades hädavajalikud.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistriprogrammi "Identiteet ja integratsioon" raames õpiksite Euroopa tänapäeva väljakutseid kultuurilise mitmekesisuse ja identiteediga, vaadates kontinendi ... [+]

Üheaastase magistriprogrammi "Identiteet ja integratsioon" raames õpiksite Euroopa tänapäeva väljakutseid kultuurilise mitmekesisuse ja identiteediga, vaadates kontinendi keerukat poliitilist, ideoloogilist ja kultuuriloolist ajalugu.

Euroopa uurimine tervikuna

Üheaastase magistriprogrammi "Identiteet ja integratsioon" raames õpiksite Euroopa tänapäevaseid kultuurilise mitmekesisuse ja identiteedi väljakutseid, vaadates kontinendi keerukat poliitilist, ideoloogilist ja kultuuriloolist ajalugu. Te uurite kultuuri ja poliitika, rahvuslike ja Euroopa identiteetide, kultuurilise mitmekesisuse ja Euroopa minevikuga ning kõik riikidevahelisest ja võrdlevast vaatepunktist. Programmi ainulaadset perspektiivi Euroopa asjades õpetavad silmapaistvad eksperdid selles valdkonnas ning sellest tulenevad teadmised on väga olulised paljudes Euroopa kaasaegse poliitilise, juhtimis- ja ettevõtluskeskkonna valdkondades.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistriõppe filosoofia raames omandate oskused filosoofiliste probleemide sõnastamiseks, analüüsimiseks ja arutamiseks. See võimaldab teil uurida ühte või mit ... [+]

Üheaastase magistriõppe filosoofia raames omandate oskused filosoofiliste probleemide sõnastamiseks, analüüsimiseks ja arutamiseks. See võimaldab teil uurida ühte või mitut filosoofia alaosa, uurides nii anglosaksi kui ka Euroopa filosoofiat.

Kaasav ja laiahaardeline

Magistriõppe filosoofia on kõige laiahaardeline Hollandis. See hõlmab mitmesuguseid teemasid ja on tugev rahvusvaheline keskendumine. Programm tutvustab üliõpilasi ühe või mitme filosoofia alamvaldkonnaga ning uurib nii anglo-saksoni kui ka Euroopa filosoofiat. Te omandate oskused filosoofiliste probleemide sõnastamiseks, analüüsimiseks ja arutamiseks ning sihipäraste teadusuuringute küsimuste sõnastamiseks ja esitamiseks laiemas uurimiskavas.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kirjanduse, kultuuri ja ühiskonna meistrid lähtuvad kirjanduse, kultuuriuuringute ja intellektuaalse ajaloo valdkondadest ning annavad teile teadmisi ja oskusi, mis on va ... [+]

Kirjanduse, kultuuri ja ühiskonna meistrid lähtuvad kirjanduse, kultuuriuuringute ja intellektuaalse ajaloo valdkondadest ning annavad teile teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud suurema Euroopa kirjanduse spetsialiseerumiseks selle laiemas kultuuridevahelises kontekstis.

Kirjandus ja kultuur ülemaailmsest Euroopa perspektiivist

Sajandeid on kirjandus mänginud - ja mängib jätkuvalt - olulist rolli meie mõistmisel, kuidas ühiskond pidevalt kujundatakse ja ümber kujundada. Kirjandus on tihti seotud intellektuaalse koolituse ja oskustega, Bildungiga ja (globaalse) kodakondsusega. Selles programmis julgustatakse teid loovalt uurima Euroopa kirjanduse ja kultuuri valdkonda laias tähenduses. Me käsitleme rolli, mida need kirjandused mängivad üha globaliseeruvas ja kultuurilisemas kontekstis. Selles mõttes ei ole Euroopa mitte ainult tähistatud kontinent, vaid pigem globaalsete suhete kogumi spetsiifiline objektiiv.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kirjanduse ja hariduse magistriõppes õpite õppima võõrkeelt ja kirjandust omandavast, pragmaatilisest ja hariduslikust vaatepunktist, spetsialiseerudes ühele seitsmest su ... [+]

Kirjanduse ja hariduse magistriõppes õpite õppima võõrkeelt ja kirjandust omandavast, pragmaatilisest ja hariduslikust vaatepunktist, spetsialiseerudes ühele seitsmest suuremast Euroopa keelt või keeleperest.

Keel ja kirjandus hariduslikus kontekstis

Magistriprogramm "Kirjandus ja haridus" pakub ainulaadset, interdistsiplinaarset lähenemist keele ja kirjanduse õppimisele. Teadustöö ja praktika põhjal saate kursusi nii keeleteaduses kui ka kirjanduses. Programmi keeleosakond keskendub keelekasutusele, keelte muutumisele ja (võõrkeele) keeleõppele ja õpetamisele, samal ajal kui kirjanduslik haru nullib kirjanduse ja hariduse praktilisi ja kontseptuaalseid seoseid, mis käsitlevad selliseid küsimusi nagu: kuidas "õpetada" kirjandus? Mis kirjandust meid õpetab? Mis on kirjanduse ja sotsiaalse arengu ning muutuste seos?... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kirjandusest ja kirjanduslikust teooriast lähtuvalt on üheaastase magistri võrdlev kirjandus harjutanud teil analüüsida kultuurilisi nähtusi (nii lääne kui mitte-lääne) i ... [+]

Kirjandusest ja kirjanduslikust teooriast lähtuvalt on üheaastase magistri võrdlev kirjandus harjutanud teil analüüsida kultuurilisi nähtusi (nii lääne kui mitte-lääne) interdistsiplinaarse teoreetilise raamistiku ja üleilmse konteksti alusel.

Võrdlev kirjandus laiemas tähenduses

Magistriprogramm võrdlevas kirjanduses on teoreetiline. Ta kasutab selliseid meetodeid nagu tekstiline analüüs, dekonstrueerimine ja tihe lugemine, et lahendada mitmesuguseid küsimusi, sealhulgas post / de-coloniality, globaalne kirjaoskus, rass ja sugu. See programm sobib õpilastele, kes soovivad paremini mõista kirjanduse ja poliitilise dünaamikat.

Miks uurida Amsterdami võrdlevat kirjandust?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriprogrammi "Ancient Studies" raames uurib Kreeka ja Rooma Antiik ajalooliste, kirjanduslike ja arheoloogiliste lähenemisviiside ainulaadset kombinatsiooni. ... [+]

Magistriprogrammi "Ancient Studies" raames uurib Kreeka ja Rooma Antiik ajalooliste, kirjanduslike ja arheoloogiliste lähenemisviiside ainulaadset kombinatsiooni.

Distsiplinaarpiiride ületamine

Ancient-uuringute magister on multidistsiplinaarne üheaastane programm, mis ulatub kirjalike allikate ja arheoloogilise materjali piirideni, et avastada iidse ühiskonna ja kultuuri tervikuna. See pakub ainulaadset ajaloolise, kirjandusliku ja arheoloogilise lähenemise kombinatsiooni, millest õpilane saab valida. Lisaks võite spetsialiseeruda iidset filosoofiat või usundit ning programmi võib lisada ühe klassikaliste keelte või neo-assüürlaste ja neo-babülonlaste uurimise.

Suured arutelud muinasajalooõpetuses... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Klassikate magistriõppes ühendate keeleteaduse, kirjanduse ja kultuuriajaloo, et uurida Vana-Kreeka ja Rooma keelt, kirjandust ja materiaalset kultuuri. ... [+]

Klassikate magistriõppes ühendate keeleteaduse, kirjanduse ja kultuuriajaloo, et uurida Vana-Kreeka ja Rooma keelt, kirjandust ja materiaalset kultuuri.

Klassika: Greco-Roman Antiquity keeled ja kultuurid

Klassikaliste magistriprogramm pakub interdistsiplinaarset programmi, mis hõlmab Greco-Romani antiik-maailma paljusid tahke. Klassika üliõpilaseks analüüsiksite esmaseid allikaid palju põhjalikumalt kui õpingute bakalaureuse etapis. Valides oma huvipakkuvaid valdkondi, uurite mitmesuguseid teaduslikke arutelusid ja õpiksite käsitlema akadeemilisi vahendeid, mis aitavad kaasa asjakohastele aruteludele. Lisaks sellele näidatakse teile, kuidas rakendada klassikalise antiikkonna spetsialiste ja kriitilisi teadmisi hilisemate perioodide tekstidest ja muudest kultuurilistest nähtustest.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriprogrammis Ancient History saate uurida Vahemere rikaste ja elavat ajalugu klassikalise antiikaja ajal. ... [+]

Magistriprogrammis Ancient History saate uurida Vahemere rikaste ja elavat ajalugu klassikalise antiikaja ajal.

Kreeka ja Rooma antiikteaduse õppimine UvAs

Ancient Ajaloo magistriprogramm pakub õpilastele stimuleerivat keskkonda, kus saab õppida mitmesuguseid ajaloolisi küsimusi, mis on seotud muinasmaailmaga. Muidugi on ainulaadne see, et pakub ühist kraadiõppurit, kus University of Amsterdam ja Vrije Ülikool teevad koostööd, võimaldades õpilastel tutvuda nii ülikoolide paljude töötajate erialadega. Õpilased järgivad keskendunud kursuste programmi ja suudavad arendada oma huve Kreeka ja Rooma antiiksetel aladel.

Ancient Ajaloo magistriprogramm pakub õpilastele:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kultuuripärandi säilitamise ja restaureerimise magistriprogrammi tutvustab teooria ja praktika kaitse ning pakub üheksat spetsiifilist säilitusvaldkonda. ... [+]

Kultuuripärandi säilitamise ja restaureerimise magistriprogrammi tutvustab teooria ja praktika kaitse ning pakub üheksat spetsiifilist säilitusvaldkonda.

Kultuuripärandi kaitse ja taastamine tutvustab teid looduse kaitsmise teoorias ja praktikas. Lisaks ühele " õppeprogrammi " täpsustatud ühele kaitse erialale pakume teekonda tehnilise kunstiajalooga. Meie õppekavad ühendavad teooria praktikaga ja humanitaarteadused teadusega.

Konservaator-restauraator

Konservaator-restauraator töötab kultuuripärandi säilitamise ja säilitamise valdkonnas, kus keskne roll on konservaatorite ja tehnikakunstiteadlaste, aga ka teadlaste, arheoloogide, kunstiajaloolaste ja antropoloogide seas. Konservaator-restauraator esindab olulist seost objekti või kunstiga multidistsiplinaarsetel koostööprojektidel. Selleks, et saada konservaatoriks üheks üheksast kaitse erialal, peate täitma nii meie magistriõppekava kui ka postmagistri programmi.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastane magistriprogramm Music Studies võimaldab teil spetsialiseeruda ajaloolisele, kultuurilisele või kognitiivsele muusikateadusele või nende kolme kombinatsioonile ... [+]

Üheaastane magistriprogramm Music Studies võimaldab teil spetsialiseeruda ajaloolisele, kultuurilisele või kognitiivsele muusikateadusele või nende kolme kombinatsioonile.

Muusika kui kunst. Muusika kui jõudlus. Muusika kui kogemus.

University of Amsterdam pakub rikkalikult muusikaliste lähenemisviiside kombinatsiooni, mis on tugevate sidemetega teiste teaduslike erialadega. Humanitaarteaduste, teaduse ja sotsiaalteaduste valdkonnas toimib muusikateaduste magistriõppe programm multifunktsionaalseid viise, kuidas muusikat saab tajuda ja mõista, tuues kaasa mitmesugused ajaloolised, kultuurilised ja kognitiivsed muusikakogemused, mida töötajad ja õpilased toovad kaasa neid paljudest maailma eri osadest.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Teatriülikoolide magistriprogramm pakub teile võimalust spetsialiseeruda teatrile ja esitlusele ühes maailma kõige elavatest teatritest. ... [+]

Teatriülikoolide magistriprogramm pakub teile võimalust spetsialiseeruda teatrile ja esitlusele ühes maailma kõige elavatest teatritest.

Esituskunstide uurimine

Teatriuuringute programm tegeleb teatri ja jõudlusega nende rikkalikest ajalukatest ja päranditest ning nende kaasustest tänapäevaste sotsiaalsete, poliitiliste ja kultuuriliste aruteludega. See õpetab uurimismeetodeid, et anda teile võime kritiseerida ja veenvalt kajastada etenduskunsti.

Miks õppida University of Amsterdam teatriõpinguid?UvA-l on Hollandis ainuke teoreetilise õppetöö osakond, kus on bakalaureuse- ja magistriõppeprogrammid ning tihedad sidemed kultuurikohtade ja linnakodanikega.Võimalus õppida Amsterdamist, elav ja loominguline kultuurikeskus ning teatri- ja etenduskunstide hotspot Hollandis.Te saate kasu teaduskonna teadmistest neljas põhivaldkonnas: teatri ajalugu ja historiograafia, hariduse ja sotsioloogia teater, rakenduslikud ja kogukonna kunstiuuringud ning tulemuslikkuse teooria.Ettevalmistus mitmesugustele karjääridele teatris ja esituses: alates teaduslikust uurimistööst, kunstitegevusest või teatrist hariduses kuni arhiivide, kultuurilise programmitöö jm.Programm pühendub teadlikkuse tõstmisele distsipliinis koos küsimustega kolonialismi, rassi, soo ja seksuaalsuse kohta, samuti ebavõrdsuse üle maailma.Väga hea juhendamine ja pidev juhendamine väitekirja uurimise kõikides etappides.Õpilasprofiil... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriõppes "Võrdlev kultuuriline analüüs" saate uurida kunstiteoseid, kirjandust, kino ja uut meediat ning akadeemilist ja populaarse kultuuri seoses tänapäeva küsimus ... [+]

Magistriõppes "Võrdlev kultuuriline analüüs" saate uurida kunstiteoseid, kirjandust, kino ja uut meediat ning akadeemilist ja populaarse kultuuri seoses tänapäeva küsimustega nagu globaliseerumine, liikuvus, sooline identiteet ning sotsiaalsed ja kultuurilised konfliktid.

Kultuuri uurimine kõige laiemas tähenduses

Magistriõppeprogramm "Võrdlev kultuuriline analüüs" on pühendatud erinevate kultuuriliste nähtuste uurimisele teoreetilisest, interdistsiplinaarsest ja kultuuridevahelisest vaatenurgast. Kunsti- ja kirjanduslikud tööd, kino ja uued meediumid, samuti akadeemiline ja populaarne kultuur on uuritud tänapäeva teemadel nagu globaliseerumine, liikuvus, sooline identiteet ning sotsiaalsed ja kultuurilised konfliktid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Poolaastase kaheaastase magistriprogrammi "Rahvusvaheline dramaturgia" eesmärk on koolitada tulevasi põlvkondi dramaturgusid, kes saavad töötada kultuuriliste, keeleliste ... [+]

See valikuline 18-kuulise magistriõppe programm rongib järgmiste põlvkondade dramaturgusid, et töötada teatriasjades kultuuriliste, keeleliste, sotsiaalsete ja riiklike piiride kaudu. Te ühendate Madalmaades või välismaal praktilisi praktilisi kursusteid, et aidata teil oma praktilisi dramaturgilisi oskusi välja töötada.

Töötab rahvusvahelises kultuuri- ja kunstivaldkonnas

Tänapäeva teater ja esituspraktika iseloomustab üha enam rahvusvaheline ja kultuuridevaheline koostöö. Tänapäeva festivalide ja esituskohtade, kus kunstnikud ja rühmad kogunevad kogu maailmast, peal, peavad tänapäevased draamatööstused historiciseerima, tõlgendama ja tõlkima teatriprotsesse paljudes kultuuri- ja kunstivaldkondades. Selle magistriõppe programmi raames rahvusvahelises dramaturgias arendate nii praktilisi kui ka teoreetilisi oskusi, et nende uute kultuuridevaheliste saavutuste kontekstis osaleda. Programm pakub põhjalikku koolitust kultuuri tõlkimiseks, kohanemiseks ja vahendamiseks 21. sajandi rahvusvaheliste saavutuste tava jaoks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastases arhiivi- ja infoteaduste magistriprogrammis keskendute infoteadustele ja arendate tänapäeva dünaamilises digitaalses maailmas infospetsialistiks vajalike osku ... [+]

Üheaastases arhiivi- ja infoteaduste magistriprogrammis keskendute infoteadustele ja arendate tänapäeva dünaamilises digitaalses maailmas infospetsialistiks vajalike oskuste, pädevuste ja arusaamade arengut.

Meie uus ja dünaamiline digitaalajastu

Teave, andmed, meedia ja digitaalsus on muutunud meie ühiskondlikuks, majanduslikuks ja poliitiliseks eluks üldiselt. Kogu maailm on ühendatud ning meediumid ja arvutuslikud tehnoloogiad on juba koondunud väikeseks seadmeks, mida kanname oma taskutesse. Uudised on valimised, mitte saateid. Me räägime rämpspostiga jagatud teabe jagamise kaudu globaalse kliimaga. See digitaalne teabe hüperkaarhoid ei ole mitte ainult ressurss, millele pääseb juurde ja konsulteeritakse, kuid nagu kunagi varem, uute küsimuste, uute päringute ja uute sissetungide andmed meie ühiskondlikus ja poliitilises elus. Selle uue, dünaamilise digitaalse informatsiooni maailma enam ei kohaldata eelmise vanuse meetodeid, esindusmeetodeid ega fikseeritud sidemeid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriõpe muuseumiuuringutes on ainulaadne poolteist aastat hõlmav professionaalne programm, mis keskendub museoloogialale ning hõlmab intensiivset 6-kuulist internatuu ... [+]

Magistriõpe muuseumiuuringutes on ainulaadne poolteist aastat hõlmav professionaalne programm, mis keskendub museoloogialale ning hõlmab intensiivset 6-kuulist internatuuri.

Tugev alus muuseumi tööleMagistriõppe muuseumiuuringud valmistavad teid ette ametikohale muuseumikohtumiste laiemas valdkonnas. Oma õpingute ajal omandate sektoris kogemuste omandamise, kui lõpetate intensiivse internatuuri Hollandi või välismaal asuvas muuseumis.Museoloogiline maailm on pidevalt liikumas. Olulistele ajaloolistele sündmustele järgneb suur ühiskondlik nihe. Muuseumid peegeldavad seda näituste, muutuste omandamise poliitika ja arhitektuurilise innovatsiooni kaudu. Samal ajal nõuab rahvusvahelistumine ja globaliseerumine pidevat ümberpaigutamist. UVA magistriprogramm muuseumiuuringutes rõhutab muuseumi avalikku pilti: kus külastajad sisenevad ja kus kogud räägivad oma lugusid.Muuseumid korraldavad oma kogud, et kajastada lugu, mida nad soovivad öelda. See mõiste põhineb eksponaatide teaduslikel uurimistöödel, kuid on seotud ka ideoloogia ja poliitilise, usulise ja majandusliku jõuga. Küsimus, milliste lood kirjeldatakse, millised objektid pidevalt muutuvad. Muuseumiülesanded uurivad kultuuripärandi muuseumide dünaamikat ja raisons d'être, näiteks neid, mis keskenduvad muinasjutustele, arheoloogiale, etnoloogiale ning ajaloo- ja kunstimuuseumidele. Seda tehakse alati kindlast kultuursest ajaloos ja rahvusvahelises kontekstis.Kas soovite korraldada näitusi, kujundada haridusprojekte, hallata muuseume, luua poliitikat, viia läbi teadusuuringuid või kirjutada ülevaateid: see kõik algab tugeva teadmistebaasi, loomingulise mõtlemise ja kriitilise hoiakuga. UvA magistriprogrammi vilistlased muuseumiuuringutes töötavad praegu näituskorraldajate, kuraatorite, haridusalaste töötajate, poliitiliste ametnike, projektijuhtide, teadlaste ja direktoritena.Kraadi tunnistus... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Ladina-Ameerika uuringute magistriõppes uurite Ladina-Ameerika sotsiaalseid muutusi geograafilisest, ajaloolistest, majanduslikest, kultuurilistest, sotsiaalsetest, polii ... [+]

Ladina-Ameerika uuringute magistriõppes uurite Ladina-Ameerika sotsiaalseid muutusi geograafilisest, ajaloolistest, majanduslikest, kultuurilistest, sotsiaalsetest, poliitilistest ja ökoloogilistest aspektidest. Sa kujundad oma uurimiskava, teevad välitööd selles põnevas piirkonnas ja muutuvad kriitiliseks akadeemiliseks.

Ladina-Ameerika Uuringute Magistriprogramm pakub rahvusvaheliselt orienteeritud uurimispõhist programmi. Te uurite piirkonna sotsiaalseid muutusi multidistsiplinaarsest ja sotsiaalteaduslikust perspektiivist. Programm pakub teile kriitilisi teadmisi, akadeemilisi oskusi ja põhjalikku arusaamist akadeemilisest kirjandusest. Teid õpetatakse saama autonoomseks teadlaneks, kellel on kõik teie käsutuses olevad uurimisvahendid Ladina-Ameerikas välitööde tegemiseks ja piirkonna uute nähtuste uurimiseks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
15 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistriprogrammi "Ida-Euroopa uuringud" käigus arendate põhjalikku arusaamist Ida-Euroopa riikide ajaloost (sh Venemaast) ja ülevaatest hiljutisest arengust s ... [+]

Üheaastase magistriprogrammi "Ida-Euroopa uuringud" käigus arendate põhjalikku arusaamist Ida-Euroopa riikide ajaloost (sh Venemaast) ja ülevaatest hiljutisest arengust selles piirkonnas.

Ida-Euroopa poliitika ja kultuur

Euroopa suur ja avatud piiriala idaosas - Poolast ja Balkanist Uurali ja Kaukaasiasse - on olnud kaasaegse ajastu kujunenud mõned kõige radikaalsemad muutused ja dramaatilised konfliktid. Ida-Euroopa uuringute üheaastane magister pakub 20. ja 21. sajandil põnevat, teadustööga seotud teekonda selle piirkonna poliitikasse ja kultuurile. Te uurite Ida ja Lääne suhteid, populaarse kultuuri ja igapäevaelu ning võimukeskuste ja äärealade vahelist seost. Te suurendate riigi ülesehitamist ja konflikte sellistes alampiirkondades nagu Kaukasus, Ukraina / Krimm või Balkan, ning natsionalismi ja poliitilise islami või kristliku õigeusu seoste vahel.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See Euroopa õpingute magistriõpe pakub ainulaadset sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste lähenemist, et mõista ja analüüsida tänapäeva Euroopa ja ELi juhtimise viise ja ... [+]

See Euroopa õpingute magistriõpe pakub ainulaadset sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste lähenemist, et mõista ja analüüsida tänapäeva Euroopa ja ELi juhtimise viise ja nende ees seisvaid väljakutseid.

Kaasaegne Euroopa ja EL

Tänapäeval seisab Euroopa silmitsi üha rohkem kriise - majanduslikke, poliitilisi, kuid ka kultuurilisi. Hiljutised vastused nendele kriisidele on tõsiselt mõjutanud nii Euroopa projekti toetamist kui ka üleeuroopalist solidaarsust. Populistlike ja sisserändajate vastu suunatud liikumise tõus on vaid üks näide sellisest nihest, kuid on ka institutsionaalsed väljakutsed edasiseks Euroopa integratsiooniks ja ettepanekud mitme kiirusega Euroopale. See magistriõpe ühendab sotsiaalteadused ja humanitaarteadused selle keeruka keskkonna mõistmiseks ja analüüsimiseks, mis seostub kaasaegse Euroopa erinevate poliitiliste, õiguslike ja majanduslike arengutega humanitaarteaduslikest arusaamadest.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Bakalaureuseõppega inglise keeles saate jätkata inglise keelt kõnelevate keelte, kirjanduse ja kultuuri õpinguid ühe järgmistest magistriprogrammidest. ... [+]

Bakalaureuseõppega inglise keeles saate jätkata inglise keelt kõnelevate keelte, kirjanduse ja kultuuri õpinguid ühe järgmistest magistriprogrammidest.

Inglise keele õppimine University of Amsterdam

Humanitaarteaduste kõrgkool pakub mitmeid üheaastasi magistrante, kus saate inglise keelt õppida programmi raames. Iga ingliskeelne lähenemine, millel on ainulaadne keskendumine - kas see on kirjandus, lingvistika, haridus või kultuur - need Master võimaldab teil kohandada programmi oma huvidega.

Inglise keel ja kultuur

See kirjandusuuringute programm uurib inglise kirjanduse ajalugu ja teooriat ning uurib selle suhteid teiste meediumidega, kaasates ühiskonna, poliitika ja kultuuri intellektuaalsete probleemide põhiküsimusi.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistriõppe inglise kirjanduse ja kultuuri programmis uuritakse inglise keele kirjanduse ajalugu ja teooriat ning õpitakse selle suhteid teiste meediumidega, ... [+]

Üheaastase magistriõppe inglise kirjanduse ja kultuuri programmis uuritakse inglise keele kirjanduse ajalugu ja teooriat ning õpitakse selle suhet teiste meediumitega, kaasates ühiskonna, poliitika ja kultuuri intellektuaalse mureküsimuse põhiküsimusi.

Inglise kirjandus laias perspektiivis

Magistriõppe inglise kirjandus ja kultuur näeb ette õpilasi, kelle huvid ja akadeemiline taust on kirjandusteaduses ja Euroopa kultuuris laiemas tähenduses ning ingliskeelse kirjanduse ja kultuuri ning maailma kirjanduse inglise keeles. Programm pakub teile ka võimalust uurida kirjanduse omavahelisi seoseid muude kultuuriväärtuste, näiteks filmide, digitaalse meedia ja visuaalse kunstiga.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistriprogrammi heebrea ja juudi uurimused keskenduvad juudi kultuurile ja intellektuaalsele elu antiikajast kuni tänapäevani. ... [+]

Üheaastase magistriprogrammi heebrea ja juudi uurimused keskenduvad juudi kultuurile ja intellektuaalsele elu antiikajast kuni tänapäevani.

Spetsiaalselt kohandatud programm

Pärast üldist teoreetilist ja metodoloogilist seminarit võtate õppetükke ja / või valikaineid oma soovitud valdkonnaga seotud teemadel. Koos uuringu nõustaja ja juhendajaga koostate oma enda trajektoori. Programmis osalevad töötajad hõlmavad mitmesuguseid teemasid, perioode ja lähenemisviise: Teine templiperiood ja iidne rabiiniline judaism, keskaegne kultuur, pöörates erilist tähelepanu filosoofiale ja ajaloole, varajasele kaasaegsele ja kaasaegsele kultuuri- ja intellektuaalsele ajaloole (sealhulgas Amsterdami Juudi minevik), raamatute ajalugu, kaasaegset heebrea ja Iisraeli kirjandust ja kultuuri ning jidiši uuringuid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kui teil on prantsuse keeles bakalaureuseõpe, saate jätkata prantsuskeelse maailma keele, kirjanduse ja kultuuri õpinguid ühe järgmise magistriõppekava alusel. ... [+]

Kui teil on prantsuse keeles bakalaureuseõpe, saate jätkata prantsuskeelse maailma keele, kirjanduse ja kultuuri õpinguid ühe järgmise magistriõppekava alusel.

University of Amsterdam prantsuse keele õppimine

Humanitaarteaduste kõrgkool pakub mitmeid üheaastasi magistriõppeid, mille käigus saate spetsialiseeruda prantsuse keeles programmi raames. Iga lähenemas prantsuskeelne ainulaadne keskendumine - olgu see siis oma kirjandus, keeleteadus, haridus või kultuur - need Master võimaldab teil kohandada programmi oma huvidele.

Keel ja ühiskond

Selles lingvistika programmis uurite keelt (sotsiaal-) lingvistilist ja pragmaatilist perspektiivi, arendades samas teadmisi ja oskusi prantsuse keele analüüsimisel selle ainulaadses sotsiaalses kontekstis.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastane magistriprogramm Television and Cross Media Culture pakub teile oskusi, teadmisi ja vahendeid, et mõista ja hinnata meediumikultuuri pidevat ümberkujundamist. ... [+]

Üheaastane magistriprogramm Television and Cross Media Culture pakub teile oskusi, teadmisi ja vahendeid, et mõista ja hinnata meediumikultuuri pidevat ümberkujundamist.

Televisioon ja meedia kultuur

Televisiooni ja meediakanalite meistrid uurivad kaasaegse meediakultuuri kriitilist perspektiivi. Programm pakub teile vahendeid, et mõista ja hinnata meediumikultuuri pidevat muutmist ja selle mõju kultuurile, poliitikale ja igapäevaelule. Lähtuvalt televisioonist kajastab see digitaalse, mobiilse ja sotsiaalse meediaga seotud kontseptuaalseid, sotsiaalseid ja kultuurilisi väljakutseid.

Amsterdami televisiooni ja meedia kultuuride õppimine

Magistrikraad televisioonis ja meedia kultuurides pakub õpilastele põhjalikke teadmisi kaasaegse meediumikultuuri kohta ajaloolisest, teoreetilisest ja kriitilisest vaatenurgast lähtudes ja rakendub sellistes valdkondades nagu:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Moodsa maailma islami magistriõpe pakub põhjaliku interdistsiplinaarse akadeemilise raamistiku, et osaleda teemadel ja aruteludel islami ja modernismi teemadel nii Euroop ... [+]

Moodsa maailma islami magistriõpe pakub põhjaliku interdistsiplinaarse akadeemilise raamistiku, et osaleda teemadel ja aruteludel islami ja modernismi teemadel nii Euroopas kui ka moslemite maailmas.

Islami õppimine kaasaegses ühiskonnas

Moodsa maailma islami magistrikraad pakub islamiõpetuse alaseid teadmisi ja arusaamist islami kaasaegsetest küsimustest. Programm pakub ainulaadset ettevalmistust aruteludeks ja poliitikateks, mis on seotud moslemite ja islami kohtade määratlemisega kaasaegses ühiskonnas, ning on hõlmatud paljude Euroopa islami puudutavate uurimisprojektidega, ajalooliste traditsioonide, reformismide ja kaasaegsusega. samuti Orientalismi ajalugu.

Integreeritud, interdistsiplinaarne lähenemisviis... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Euroopa kultuuriajalugu iseloomustab religioosne vahetus, kohandused ja konfliktid globaalses kontekstis. Selles magistriõppes uurite mineviku ja praeguse usulisi erinevu ... [+]

Euroopa kultuuriajalugu iseloomustab religioosne vahetus, kohandused ja konfliktid globaalses kontekstis. Selles magistriõppes uurite mineviku ja praeguse usulisi erinevusi nii nende Euroopa kontekstis kui ka väljaspool seda.

Usulise mitmekesisuse kultuurilugu

Euroopa religioosse mitmekesisuse magistriõppes uurite religioosse ala nii ajaloolisest kui ka sotsiaalsest teaduslikust vaatevinklist. Lähtuvalt tänapäevasest olukorrast arutlevad teid religiooni mitmesugused probleemid ajaloos, kultuuris, ühiskonnas ja inimeses. Sellisena pakub programm põnevaid võimalusi üliõpilastele, kes õpivad religioosseid tekste, traditsioone ja tavasid ning religioosse mitmekesisusega seotud teoreetilisi küsimusi Euroopas.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastane usuteaduste magister on keskendunud usulise pluralismi ajaloolistele juurtele Euroopas ja Vahemere piirkonnas. Te uurite religioosseid tekste, traditsioone ja ... [+]

Alates 2018.-2019. Õppeaastast pakub University of Amsterdam kolmele üheaastasele teoloogia- ja usuõppe magistriõppele:

Religioossed mitmekesisused Euroopas

Euroopa kultuuriajalugu iseloomustab religioosne vahetus, kohandused ja konfliktid globaalses kontekstis. Selles magistriõppes uurite mineviku ja praeguse usulisi erinevusi nii nende Euroopa kontekstis kui ka väljaspool seda.

Islam kaasaegses maailmas

Moodsa maailma islami magistriõpe pakub põhjaliku interdistsiplinaarse akadeemilise raamistiku, et osaleda teemadel ja aruteludel islami ja modernismi teemadel nii Euroopas kui ka moslemite maailmas.

Lääne esoteerism

Magistriprogramm Lääne-esoterikism paneb teid lääne kultuuri ja usundi uurimise uue ja põneva arengu esirinnas, keskendudes oma esoteeriliste liikumiste kriitilisele ajaloolisele ja analüütilisele uurimusele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Keele ja hariduse magistriõppes õpivad sa keele ja kirjanduse õppimist omandavast, pragmaatilisest ja haridusalast perspektiivist, spetsialiseerudes ühele seitsmest suure ... [+]

Keele ja hariduse magistriõppes õpivad sa keele ja kirjanduse õppimist omandavast, pragmaatilisest ja haridusalast perspektiivist, spetsialiseerudes ühele seitsmest suuremast Euroopa keelt või keeleperest.

Keel ja kirjandus hariduslikus kontekstis

Magistriõppekava Keel ja haridus pakub ainulaadset, interdistsiplinaarset lähenemist keele ja kirjanduse õppimisele. Teadustöö ja praktika põhjal saate kursusi nii keeleteaduses kui ka kirjanduses. Programmi keeleosakond keskendub keelekasutusele, keelte muutumisele ja (võõrkeele) keeleõppele ja õpetamisele, samal ajal kui kirjanduslik haru nullib kirjanduse ja hariduse praktilisi ja kontseptuaalseid seoseid, mis käsitlevad selliseid küsimusi nagu: kuidas "õpetada" kirjandus? Mis kirjandust meid õpetab? Mis on kirjanduse ja sotsiaalse arengu ning muutuste seos?... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastase magistrikraadi üldkeeleteaduse programmil on tüpoloogiline fookus: uurides, kuidas maailma keele süsteemid võivad varieeruda ja millisel määral see erinevus on ... [+]

Üheaastase magistrikraadi üldkeeleteaduse programmil on tüpoloogiline fookus: uurides, kuidas maailma keele süsteemid võivad varieeruda ja millisel määral see erinevus on piiratud.

Hakka lai ja keskendunud keeleteadlane

Üldise keeleteaduse magistriõppes saate teada kõigepealt, kuidas inimkeelt töötab, kui võrrelda võimalikult paljusid keelelisi süsteeme, sealhulgas kõigi kontinentide kõnekeele, viipekeele, lapse keelt ja keelt, mida kasutavad inimesed, kellel on arenguline või omandatud häire. Teil on siis võimalus spetsialiseeruda ühele neljast keelealast ala: foneetika

Maailmatasemel programm

University of Amsterdam lingvistika programm kuulub maailma juhtivate asutuste seas. 2017. aastal oli see programm kõige suurem Mandri-Euroopas ja 17. maailmas QSi maailmatasemel ülikoolide edetabelides teemade kaupa.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üheaastane magistriprogramm "Uued meediakanalid ja digitaalkultuur" põhineb uuele meediasündmusele ja võimaldab õpilastel osaleda kriitilise meediateooria ümbruses toimuv ... [+]

Üheaastane magistriprogramm "Uued meediakanalid ja digitaalkultuur" põhineb uuele meediasündmusele ja võimaldab õpilastel osaleda kriitilise meediateooria ümbruses toimuvas diskursuses.

Põhjalik meediateooria uurimine

Magistriprogramm "Uued meediakanalid ja digitaalkultuur" pakub kõikehõlmavat ja kriitilist lähenemist uutele meediauuringutele, tavadele ja teooriale. See on rahvusvaheliselt tuntud kriitilise meediateooria programm, mis on pühendatud digitaalkultuurist tulenevate sotsiaalsete muutuste uurimisele. Programm pakub põhjalikku koolitust uusimate digitaalsete uurimismeetodite ja võimaluse kohta osaleda andmehõivevõimalustes ja teha koostööd rahvusvaheliste teadlastega. See asub Amsterdamis uue teedrajavse meediatööstuse stsenaariumi ja akadeemilise keskkonna seas top 6 ülikoolide kogu maailmas (QS World University Rankings teemal 2017: teatis... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Maailmas, kus meediumikultuuri ümberkujundamine avaldab tohutut mõju nii meedikeskkonnale kui ka meie kultuurile, poliitikale ja igapäevasele elule, on oluline, et me põh ... [+]

Maailmas, kus meediumikultuuri ümberkujundamine avaldab tohutut mõju nii meedikeskkonnale kui ka meie kultuurile, poliitikale ja igapäevasele elule, on oluline, et me põhjalikult mõistaksime ja hindaksime neid käimasolevaid muutusi.

Meediauuringud University of Amsterdam

University of Amsterdam on viis meediauuringute valdkonna ainulaadset ja uuenduslikku meistrikursust. Kino- ja televisiooniuuringutest kuni ajakirjanduse, uue meedia ja digitaalse kultuurini pakuvad programmid sügavust ja mitmekesisust oma lähenemisviisis meedia uurimisele, õpetades teile meie meediumikultuuri kõige olulisemat dünaamikat ja seda, kuidas neid kriitiliselt ja mõistlikult kontseptualiseerida . Meie meediumiuuringute programmid põhinevad teedrajavatel teadusuuringutetel ja õpetavad sind kriitiliselt ja tõhusalt kaasa aitama kaasaegse meediakultuuri kiirele ümberkujundamisele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 - 24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Filmiõpingute üheaastase magistriõppe programmiga lähenetakse filmide kui mitmekülgse nähtuse uurimisele ja õpitakse üliõpilasi kriitiliselt ja tõhusalt tegema olulisi mu ... [+]

Filmiõpingute üheaastase magistriõppe programmiga lähenetakse filmide kui mitmekülgse nähtuse uurimisele ja õpitakse üliõpilasi kriitiliselt ja tõhusalt tegema olulisi muutusi filmide ja kinokultuuris.

Tselluliidist digitaalseks

University of Amsterdam filmiõpingute magistrikraad on ainulaadne üheaastane programm, mis pakub teoreetiliselt tihedat koostööd filmiuuringute ja visuaalse kultuuri valdkonnaga. Programm läheneb filmi uurimisele kui mitmekülgsele nähtusele, mis mängib kaasaegses digitaalse meediumikultuuris olulist ja pidevalt muutuvat rolli. Film Studies asub University of Amsterdam rahvusvahelises ülikoolis asuvas meediauuringute osakonnas, kus koondatakse tuntud teadlasi mitmesugustest meediaväljaannetest ja teoreetilisest vaatepunktist.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastane usuteaduste magistrikraad pakub ainulaadset uurimiskeskkonda, kus arendate uurimisoskusi, et viia läbi oma uurimisprojekt usuõpetuse valdkonnas. Te uurite põh ... [+]

Kaheaastane usuteaduste magistrikraad pakub ainulaadset uurimiskeskkonda, kus arendate uurimisoskusi, et viia läbi oma uurimisprojekt usuõpetuse valdkonnas. Te uurite põhiküsimusi, teoreetilisi perspektiive ja metoodikaküsimusi usunditevaldkonnas ja osalete jätkuvalt teadustöös teaduskonna liikmetega.

Lääne maailma religioosne mitmekesisus

Uurimistöö magistriõpe usuõpetuses keskendub usulise mitmekesisuse ajaloole ja olemasolule Euroopas ja selle laias vahemikus, Euraasia ja Atlandi-üleses kontekstis. Programmis rõhutatakse religioosse mitmekesisuse protsesse erinevates sotsiaal-kultuurilistes kontekstides. See rongib teid nii religioossete kultuuride kui ka antikulturite ajaloolises ja empiirilises uuringus, kaasa arvatud ideede, narratiivide, tavade, institutsioonide ja nende koostoimete interdistsiplinaarne uurimine.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Madalmaade kaheaastase teadustöö magistriõppe programm Arts keskendub Madalmaade kunstilisele traditsioonile umbes 1400-1900, mis hõlmab Hollandi alguse kunsti, Hollandi ... [+]

Madalmaade kaheaastase teadustöö magistriõppe programm keskendub Madalmaade kunstilisele traditsioonile umbes 1400-1900, mis hõlmab Hollandi alguse kunsti, Hollandi ja Flandria kuldajoote kunsti ning 19. ja 26. sajandi kaasaegset kunsti. 20. sajandi alguses.

Hollandi kunstide õppimine

Madalmaade kunstide perioodil õitses kunst linnades nagu Bruges, Gent, Antwerp, Haarlem, Delft ja Amsterdam, samas kui Hollandi traditsiooni kujundasid maailmakuulsad kunstnikud nagu Jan van Eyck ja Rogier van der Weyden , Jheronimus Bosch ja Pieter Bruegel, Rubens, Jordaens ja Van Dyck, Frans Hals, Rembrandt ja Vermeer ning Vincent van Gogh ja Piet Mondrian.

Programm ühendab ajaloolise ja objektorienteeritud perspektiivi, mis suunab õpilasi tipptasemel teadmisi ja uurimispõhist lähenemist ning mida õpetavad juhtivad eksperdid University of Amsterdam , Rijksmuseumist ja teistest osalevatest muuseumidest ja institutsioonidest. Hollandi kunstid on pühendunud mitmesuguste meediumide ja kunstiliste väljendusvormide (maal, graafika, joonistused, skulptuur ja arhitektuur) integreeritud uurimisele ning hõlbustavad võimalust osaleda rakenduslikes ja dekoratiivses kunstis rohkem spetsialiseeritud õppevaldkondades .... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase teadustöö magistriõppe programm Kultuuri analüüs on pühendatud kultuuridevahelise interdistsiplinaarse analüüsi, sealhulgas kunsti, kirjanduse, kino ja uue me ... [+]

Kaheaastase teadustöö magistriõppe programm Kultuuri analüüs on pühendatud kultuuridevahelise interdistsiplinaarse analüüsi, sealhulgas kunsti, kirjanduse, kino ja uue meedia jaoks.

Kultuuri interdistsiplinaarne analüüs

Alates selle algusest 2001. aastal on teadusuuringute magistriõppe kultuurianalüüs kiiresti omandanud juhtiva maine selles valdkonnas ja pidevalt meelitab üha enam kõrgel tasemel taotlejaid kogu maailmast. Programm on pühendatud kultuuridevahelise interdistsiplinaarse analüüsi tegemisele. Uuritakse ja analüüsitakse kultuurilisi nähtusi, nagu kunstiteosed, kirjandus, kino ja uus meedia, populaarne kultuur, samuti sotsiaalsed veendumused ja väärtussüsteemid. Rõhuasetus on teksti-, visuaalsete ja ajalooliste üksikasjadega nende sotsiaalsete, poliitiliste või esteetiliste liikumiste kontekstis. Küsitletakse nende kaudset normatiivset olemust ja viise, kuidas identiteeti, erinevust ja teistmoodi läbirääkimisi läbi viia kultuurispektri üle.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase teadustöö magistriõppes "Kunstiinvesteeringud" sillatakse lõhe erialase kunstiõppe ja akadeemiliste uuringute vahel ning võetakse eksperimentaalselt lähenemin ... [+]

Kaheaastase teadustöö magistriõppes "Kunstiteaduslikud uuringud" viiakse läbi erialase kunstiõppe ja akadeemilise uurimistöö vaheline lõhe ning võetakse eksperimentaalselt lähenemine kunstiobjektide uurimisele, samuti laiemad kunstilised kontseptsioonid ja tõlgendused.

Kunsti ja teaduse sidumine

Teadustöö magistriprogramm "Kunstiteadused" püüab kujundada silda kunsti ja standardsete teaduslike uuringute vahel, pakkudes ülevaadet uutest uurimisvormidest ja neid koolitades. Need uued vormid pakuvad alternatiivi olemasolevatele lähenemisviisidele, rõhutades rakenduslikke, praktilisi teadusuuringuid, mitte fundamentaalseid teoreetilisi uuringuid.

Kunstiteadusliku uurimisinstituudi eksperimentaalne lähenemine nii konkreetsetele kunstiobjektidele kui ka laiematele kunstiteostele ning avab need tõlgendusele. Praeguste teaduslike arutelude ja kaasaegse kunstipraktikaga seotud teemad ja strateegiad moodustavad programmi põhikomponendid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastased teadustöö magistriõpingud on intensiivne akadeemiline programm, mis võimaldab teil süvendada sügavamalt kõige rohkem huvitavat maailma. ... [+]

Kaheaastased teadustöö magistriõpingud on intensiivne akadeemiline programm, mis võimaldab teil süvendada sügavamalt kõige rohkem huvitavat maailma.

Kunsti ja teaduse sidumine

Mitmed teatrid, galeriid, muuseumid ja kontserdisaalid panid Amsterdami Hollandi kunsti ja kultuuri keskmesse. Kaheaastase uurimisprogrammi "Kunstiõpe" abil saate sügavamalt jõuda selle (kunsti) maailma ossa, kus teie huvid on kõige rohkem. See on intensiivne akadeemiline programm, mis annab teile vabaduse jälgida oma õpinguid.

Õppekava

Õpilased esitavad uurimisettepaneku enne programmi algust. See on koos arutlustega programmi direktoriga õppeainete aluseks. Uuringute ettepanekus kirjutavad õpilased oma mõtteid juhendamiseks, väitekirja ja kolme valikainete kohta, mida nad soovivad võtta. Valikained võib valida programme Cultural Studies (Algemene cultuurwetenschappen), Art History (Kunstgeschiedenis), muusikateaduse (Muziekwetenschap) või teater Studies (Theaterwetenschap). Kõik õpilased osalevad kolmes põhikursuses, mis pakuvad teoreetilisi taustaid kunstiõpetuses.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 - 24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase teadusuuringute magistriõppe programm "Keeleteadus" võimaldab teil spetsialiseeruda mitmesugustele keelealasele alusdinõudele ja pöörab teravale tähelepanu me ... [+]

Kaheaastase teadusuuringute magistriõppe programm "Keeleteadus" võimaldab teil spetsialiseeruda mitmesugustele keelealasele alusdinõudele ja pöörab teravale tähelepanu metoodilistele küsimustele.

Keeleteaduse kogukond on Amsterdami Keele ja Kommunikatsiooni Keskuses (ACLC) ühendatud ning hõlmab ka loogika, keele ja kommunikatsiooni instituudi (ILLC) ning Amsterdami aju ja tunnetuse (ABC) liikmeid. Keeleteadus UvAs on alates 2007. aastast maailma majanduses tipptasemel Mandri-Euroopas QS World ülikooli edetabelides. See rikkalik uurimiskeskkond on noortele ja uutele talentidele tuginev ala. Keeleteaduse magistrikraad pakub raamistikku, mille abil saab seda oskust õpetada ja koolitada, mille tulemusena keeleteadlased on valmis alustama PhD projekti Madalmaades või välismaal või alustama tööd hariduses või tööstusharudes, kus on vaja tugevat metoodilist ja analüütilisi oskusi.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Selles teadustöö intensiivses programmis uurib kirjandus kui kultuuritraditsiooni, mis suudab (re) kujundada maailma. Kirjandus pakub kriitikat ja pakub loomulikke vastus ... [+]

Selles teadustöö intensiivses programmis uurib kirjandus kui kultuuritraditsiooni, mis suudab (re) kujundada maailma. Kirjandus pakub kriitikat ja pakub loomulikke vastuseid uutele ja vanadele küsimustele. Vaadeldakse kirjandusteoseid ja kirjanduskultuuri rahvusvaheliselt, teoreetiliselt ja ajalooliselt.

Kirjandus kui dünaamiline kultuuriprotsess

Teaduse magistri kirjandusteadused põhinevad tipptasemel kirjandusuuringute uurimisel ja selle valdkonna pakutavatel vahenditel. Selles uuritakse metafooride, sümbolite, esteetilise kogemuse, narratiivi ja perspektiivi kultuurilist tähendust. Te analüüsite, kuidas kirjandus ühiskonnas toimib, ja uurige, miks tähendavad kirjandustekstid eriti sotsiaalsete ja poliitiliste tähendustega tähendusi. Keskendume dünaamilistele kultuuriprotsessidele, milles inimesed peavad läbirääkimisi võtmeprobleemide üle, nagu identiteet, moraal, õiglus ja kuuluvus, ja uurite, kuidas need protsessid tekitavad uusi seoseid eri kirjanduse ja diskursuste vahel.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Selles teadustöö magistriõppes saate arendada põhjalikku arusaamist sellest, kuidas keelt kasutatakse teiste veenmise vahendina, õppides arutluskäiku ja retoorikat erinev ... [+]

Selles teadustöö magistriõppes saate arendada põhjalikku arusaamist sellest, kuidas keelt kasutatakse teiste veenmise vahendina, õppides arutluskäiku ja retoorikat erinevates kommunikatiivsetes kontekstides.

Teadustöö magistriprogramm "Argumentatsioon, retoorika ja kommunikatsioon" keskendub argumentide ja retoorika uurimisele mitmetes kommunikatiivsetes kontekstides, sealhulgas poliitikas, õiguses, tervishoius ja teaduses. Te saate:

Õppige mõtisklema retooriliste ja argumentide omaduste analüüsimisel ja hindamisel kõige olulisemate meetodite ja lähenemisviiside üle;Tutvuge kommunikatsiooni- ja diskursuseuuringute peamiste arengutega;Arutlege ja uurige retoorika ja argumentatsiooni teooria olulisi kontseptsioone, kuna need kehtivad argumenteeriva diskursuse analüüsi, hindamise ja tootmise osas;Kasutage teadmisi keele ja pragmaatika filosoofiast, asjakohasusteooriast, diskursuse analüüsist, kognitiivsest lingvistikast ja metafooride teooriast kui oma õpingute raamistikust.Töötada välja kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete empiiriliste uuringute meetodid ja tehnikad;Viia läbi põhjalikud ja teoreetiliselt põhjendatud analüüsid, juhtumianalüüsid, korpusteadused ja muud tüüpi uuringud, mis käsitlevad tegelikke arutelusid ja tekste.University of Amsterdam argumenteerimine, retoorika ja kommunikatsioon... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Uuendusliku interdistsiplinaarse kaheaastase teadustöö magistriprogrammi "Pärand, mäluuuringud ja arheoloogia" eesmärk on käsitleda materiaalseid ja immateriaalseid jäänu ... [+]

Uuendusliku interdistsiplinaarse kaheaastase teadustöö magistriprogrammi "Pärand, mäluuuringud ja arheoloogia" eesmärk on käsitleda materiaalseid ja immateriaalseid jäänuseid ja mineviku narratiive ning ka mineviku ümberkujundamist kultuuripärandisse, mälu ja materiaalsesse kultuuri. present.

Unikaalne teaduslike traditsioonide kombinatsioon

Pärandis, mälus ja arheoloogias olev kaheaastase teadustöö magistriõppe programm rongib teid kriitiliselt mõtlema sellele, kuidas inimesed ühiskonnad on minevikus ajaga tegelenud juba enneaegselt, samuti mitmesuguseid ja vastuolulisi viise, kuidas minevikku tõlgendada ja rakendada tänapäeva maailmas.

See, kas soovite spetsialiseeruda pärandi ja mäluuuringute või arheoloogia ja materiaalse kultuuri vallas, pakub uuenduslikku programmi teaduslike traditsioonide ainulaadset kombinatsiooni ja annab teile tugeva teoreetilise ja kontseptuaalse aluse pärandi ja mäluuuringute või arheoloogia ja Materjal Kultuur ja nende valdkondade ristmik.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kultuuride ajaloolaste, kunstiajaloolaste, arhitektuuritehniku ​​ajaloolaste, arheoloogide ja sotsioloogide õpetajad pakuvad kultuuripärandi ja mäluuuringute kahe meistri ... [+]

Kultuuride ajaloolaste, kunstiajaloolaste, arhitektuuritehniku ​​ajaloolaste, arheoloogide ja sotsioloogide õpetajad pakuvad kultuuripärandi ja mäluuuringute kahe meistrid professionaalset, interdistsiplinaarset programmi, milles õpitakse pärandit ja mälu kriitilistest, kultuurilisest ajaloolistest ja ruumilisest vaatevinklist.

Mineviku uurimine praeguses olukorras

Maailmas on kunsti- ja kultuurisektoris toimunud märkimisväärne muutus. Kuigi sektor oli kunagi peamiselt keskendunud muuseumidele, teatritele ja kontserdisaalidele, oleme nüüd tunnistajaks üldlevinud mestimisrakendustele ja maastike, linnapiirkondade ja ehitiste hävitamisele ning isegi igapäevase kultuuri mitteolulisele väljendusele. See muudab meie linna- ja maakeskkonna järjest edukamaks ja nostalgilisemaks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
18 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase teadustöö magistriõppe filosoofia tutvustab teid ühe või mitme filosoofia alaosaga. Võite valida spetsialiseeruda filosoofilisele traditsioonile kontekstis, k ... [+]

Kaheaastase teadustöö magistriõppe filosoofia tutvustab teid ühe või mitme filosoofia alaosaga. Võite valida spetsialiseeruda filosoofilisele traditsioonile kontekstis, kriitilise kultuuriteooria, filosoofia ja avalike suhete ning loogika ja keele osas.

Tugev rahvusvaheline keskendumine

Teadustöö magistriõppe filosoofia tutvustab üliõpilasi ühe või mitme filosoofia alamvaldkonnaga ning pakub suurepärast võimalust üliõpilastele, kes on huvitatud filosoofia doktoriõpingute läbiviimisest. Programm hõlmab mitmesuguseid teemasid ja väljavaateid ning omab tugevat rahvusvahelist tähelepanu. Uuritakse nii anglosaksi kui ka Euroopa filosoofiat. Õpilased võivad valida spetsialiseeruda ühel järgmistest valdkondadest:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Filosoofia, ajaloo ja diskursuse analüüside juurtega uurib kaheaastane teadusuuringute magistriõpe meediauuringutes asjakohaseid teoreetilisi lähenemisviise ajakirjanduse ... [+]

Filosoofia, ajaloo ja diskursuse analüüside juurtega uurib kaheaastane teadusuuringute magistriõpe meediauuringutes asjakohaseid teoreetilisi lähenemisviise ajakirjanduse ajakohastamisele tänapäeva kultuuris.

Interdistsiplinaarne lähenemine meediumiuuringutele

Kaheaastase meediauuringute magistriõppe programm pakub interdistsiplinaarset, humanitaarteaduslikku lähenemist meediale. Ta peab meediat kultuurilistel diskursustel ja tavadel, tehnoloogilistel infrastruktuuridel ning võimsateks poliitiliste ja majanduslike osalejateks.

Selle filosoofia, ajaloo ja kirjandusuuringute, teaduse ja tehnoloogia õpingute, sotsioloogia ja politoloogia aluste juurutamisega on antud distsipliin välja töötanud asjakohased teoreetilised lähenemisviisid ajakirjanduse ajakohastamiseks tänapäeva kultuuris. Programm õpetab õpilasi tegelema oluliste teoreetiliste kontseptsioonide ja praeguste probleemidega ning arendada oma teadustöö praktikat, mis lõpevad teadustöö magistritööga.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriprogramm Lääne-esoterikism paneb teid Lääne kultuuri ja religiooni uurimisse uue ja põneva arengu esirinnas, keskendudes eelkõige oma esoteeriliste liikumiste kri ... [+]

Magistriprogramm Lääne-esoterikism paneb teid Lääne kultuuri ja religiooni uurimisse uue ja põneva arengu esirinnas, keskendudes eelkõige oma esoteeriliste liikumiste kriitilisele ajaloolisele ja analüütilisele uurimusele.

Lääne kultuuris esoteerilised liikumised

Magistriõppe programm Lääne-esoterikism keskendub Lääne kultuuri esoteeriliste liikumiste kriitilisele ajaloolisele ja analüütilisele uurimusele. Gnostiidi taustal ning hilise antiikse hermeetilise voolu ja niinimetatud "varjatud teaduste" ajaloo (eriti astroloogia, alkeemia, maagia) ajal uuritakse hermeetilise filosoofia taastumist varases renessansis, nn "varjatud filosoofia" ja selle hilisemad väljad (alkeemia, paracelsianism ja roosiküllastumine). Programmis tutvustatakse ka juudi ja kristlikku kabbalahsi ning sellest tulenevaid liikumisi, teosoofilisi ja valgustatute vooge ning okultismi ja sellega seotud liikumiste erinevaid vorme 19. ja 20. sajandil, kaasa arvatud New Age liikumine.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Amsterdam

Kaheaastane rahvusvaheline Erasmus Mundus magistriprogramm ajakirjanduses, meedias ja globaliseerumisel annab ajakirjanikele püüdlusi ja harjutamist kriitilisemalt nende ... [+]

Kaheaastane rahvusvaheline Erasmus Mundus magistriprogramm ajakirjanduses, meedias ja globaliseerumisel annab ajakirjanikele püüdlusi ja harjutamist kriitilisemalt nende elukutsega, et luua rohkem akadeemiliselt usaldusväärseid, kriitilisi ja globaalseid meediatöötajaid.

Programm pakub üliõpilastele ainulaadset õppimisvõimalust kahes Euroopa riigis. Õpilased veedavad esimesel aastal Aarhusis Taanis ja seejärel üle teisele ülikoolile, et spetsialiseeruda ühele neljast erinevast ajakirjanduse ja meediauuringu valdkondadest: meedia ja poliitika ( University of Amsterdam , Madalmaad), sõda ja konfliktid (Swansea Ülikool, Suurbritannia), Äri- ja rahandusajakirjandus (Londoni Linnakõrgkool) või võrdlus- ja kultuuridevahelised lähenemisviisid (Hamburgi Ülikool, Saksamaa). Valitud üliõpilaste rühmal on ka võimalus õppida kolmandas ülikoolis, California ülikoolis, Berkeley (USA), Sydney ülikoolis (Austraalia) või La Pontificia Universidad Católica, Santiagos (Tšiili).... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Tehnoloogia muudab finantstööstust põhjalikult, nagu me seda teame, ja sellega seotud oskused, mis on vajalikud tööstusharu edukaks. Selle uue raja eesmärk on ühendada ka ... [+]

Tehnoloogia muudab finantstööstust põhjalikult, nagu me seda teame, ja sellega seotud oskused, mis on vajalikud tööstusharu edukaks. Selle uue raja eesmärk on ühendada kaks finants- ja infotehnoloogiat, et saaksite mõista, kuidas tehnoloogia mõjutab tuleviku finantstööstust.

Saate põhjalikku rahandusalast haridust, mis on kombineeritud terviklike oskustega programmeerimisse, masinõppesse ja suurte andmete saamiseks. Lisaks saate teada, kuidas neid kontseptsioone rahas rakendada.

Sihtgrupp

See rida sobib spetsialistidele, kellel on vähemalt kaheaastane kogemus vastavates valdkondades.

Kui teil on minimaalne bakalaureuseõpe majanduse või rahanduse või tehnoloogilise taustaga ja püüate oma karjäärivõimalusi rahandussektoris suurendada, on see rada teie jaoks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Executive Master of International Finance programm pakub teile parimaid oskusi, mis on vajalikud rahvusvahelises karjääris finantseerimisprotsessis. Me varustame teid vaj ... [+]

Executive Master of International Finance programm pakub teile parimaid oskusi, mis on vajalikud rahvusvahelises karjääris finantseerimisprotsessis. Me varustame teid vajalike teadmistega, et saada rahandusministeeriumiks. Me uurime ja rakendame Finantstööstuses uusimaid arenguid, nagu Fintech / Blockchain ja Behavioral Finance. Me toetame kriitilist mõtlemist, et valmistuda teid oma karjääri järgmisel etapil. Kõik vastavad Amsterdami ettevõtlikule vaimule ja iseseisvale mõtlemisele.

Usaldusväärsus

Meie mitmepoolsed investeerimisfondid on rahvusvaheliselt tuntud, mängides ABS-i peamisteks tugevusteks ettevõtete finantsides, panganduses ja varahalduses; 90% meie üliõpilastest on enne lõpetamist palgatud 100 kohaliku ettevõtte poolt. Hiljuti Financial Times'i järjekoha järgi oleme meie # 5 maailma parimad rahvusvahelised finantsjuhid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriprogramm Füüsika ja astronoomia keskendub nii põhiuuringutele kui ka selle rakendustele. Õppige katsetama, selgitama ja arendama teooriaid füüsiliste nähtuste koh ... [+]

Magistriprogramm Füüsika ja astronoomia keskendub nii põhiuuringutele kui ka selle rakendustele. Õppige katsetama, selgitama ja arendama teooriaid füüsiliste nähtuste kohta, tegema ja hindama eksperimente ja astronoomilisi vaatlusi ning analüüsima ja lahendama probleeme, kasutades teaduslikke meetodeid. Programm ühendab üldise arusaama füüsika ja astronoomia üldiselt põhjalikke teadmisi konkreetsete füüsika valdkondades.

Rahvusvaheliselt tuntud

UVA ja sõidukiüksus on rahvusvaheliselt tunnustatud oma füüsika ja astronoomia alaste teadusuuringutega. Varasemate ja praeguste professorite seas on mitmed Spinoza auhinna võitjad - sageli hollandi Nobeli preemia: Ed van den Heuvel (Astronoomia, 1995), Robbert Dijkgraaf (matemaatiline füüsika, 2003), Michiel van der Klis (Astronoomia, 2004) ja Erik Verlinde (teoreetiline füüsika, 2011).... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Einstein, Bohr, Feynman, Hawking ... Teoreetiline füüsika on võtnud kujutlusvõime paljudele põlvkondadele. Kaheaastane teoreetiline füüsika magistriprogramm "Füüsika ja a ... [+]

Einstein, Bohr, Feynman, Hawking ... Teoreetiline füüsika on võtnud kujutlusvõime paljudele põlvkondadele. Kaheaastane teoreetiline füüsika magistriprogramm "Füüsika ja astronoomia", ühine kraad Amsterdami Vrije Ülikooliga, pakub haridust ja koolitust ühe Euroopa juhtiva instituudi teadurite hulgas selles keerulises ja põnevas valdkonnas. Kontseptuaalse ja tehnilise keerukuse kõrgetasemelise taseme nõudmisel püütakse vastata sügavalt põhiküsimustele, nagu: Mis on küsimus? Mis on ruumi ja aja iseloom?

Kas Amsterdami teoreetiline füüsika on minu jaoks uuring?

Kui teid huvitab füüsika ja teaduse seadused, võib teoreetiline füüsika teile olla. Te peate põhjalikult tundma erilist relatiivsusteooria, kvantmehaanika, statistilise füüsika, elektrodünaamika, kumeruse ja lineaarse algebra teooriat (eeliseks on kondensaadi ja osakeste füüsika põhiteadmised). Lisaks sellele:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriõppekava Keemia - ühine kraad Amsterdami Vrije Ülikooliga - annab teile kõrgelt kvalifitseeritud taustteooria ja praktika keemia ja piisava spetsialiseerumise koh ... [+]

Magistriõppekava Keemia - ühine kraad Amsterdami Vrije Ülikooliga - annab teile kõrgelt kvalifitseeritud taustteooria ja praktika keemia ja piisava spetsialiseerumise kohta konkreetses valdkonnas. See paneb teid uurima selle põneva, mitmetahulise distsipliini esirinnas, mis moodustab silla bioloogia ühest otsast spektri ja füüsika ja matemaatika teises. Maailmas on keemiat tunnustatud kui olulist rolli sotsiaalses ja majanduslikus arengus.

Ühisõpe Amsterdami VU-ga

Keemia on University of Amsterdam ülikooli ja Vrije Universiteit Amsterdam ühine kraadiõppe programm. Kursusi õpetatakse mõlema ülikooli asukohas. UVA ja VU väljastavad ülikooli lõpetanutele üheskoos väljaõppe diplomi. Amsterdami keemiaõpilasena saate kasu nii ülikoolide kui ka uurimisinstituutide asjatundlikkusest, võrgustikest ja uurimisprojektidest.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Spetsialiseerumine "Poliitiline kommunikatsioon" käsitleb demokraatlike riikide põhiküsimusi. See annab ülevaate meedia, ajakirjanduse ja teabe rollist ja tähtsusest aval ... [+]

Spetsialiseerumine "Poliitiline kommunikatsioon" käsitleb demokraatlike riikide põhiküsimusi. See annab ülevaate meedia, ajakirjanduse ja teabe rollist ja tähtsusest avaliku arvamuse kujundamisel.

Selles magistriõppes uuritakse, kuidas (mitte-valitsusväliste osalejate, poliitikute, ajakirjanike ja kodanike koostoimed ning millised omadused ja mõjud neil on. Kasutades uusimaid teaduslikke teadmisi, saate teada, kuidas (sotsiaalne) meedia mõjutab poliitilist kaasatust ja kuidas kodanike meedia kasutamine muutub. Te arutate, kes üritab mõjutada uudiseid, kui võimsad meediumid tegelikult on ja kuidas see erineb erinevates riikides.

Selles rajas on arutletud paljusid küsimusi, mis on alati kooskõlas viimaste suundumuste ja sündmustega ning eelistatavalt avatud, rahvusvahelise ja võrdleva perspektiivi abil. Sellised teemad hõlmavad veebipäevikute ja kodanike ajakirjanduse kujunemist, globaliseerumise suurenemist, tegevuskavade seadmist ja meedias, poliitikute, spinarstide ja muude sidusrühmade sotsiaalse tähtsusega küsimuste kujundamist.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kommunikatsiooniteaduse magistriõpetaja Veakindel teatis käsitleb kommunikatsiooniprotsesse, mille eesmärk on saavutada kindlad veenvad eesmärgid turunduses ja tervishoiu ... [+]

Kommunikatsiooniteaduse magistriõpetaja Veakindel teatis käsitleb kommunikatsiooniprotsesse, mille eesmärk on saavutada kindlad veenvad eesmärgid turunduses ja tervishoiu kommunikatsioonis.

Selles magistriõppes uurite mitmesuguseid turundus- ja terviseuuringute teooriaid ja õpi, kuidas rakendada neid teooriaid tarbijate ja tervisega seotud käitumise väljakutsetega. Kasutades uusimaid teaduslikke teadmisi, saate teada, kuidas ja millistel tingimustel saab kommunikatsiooni kasutada strateegilise vahendina inimeste teavitamiseks ja mõjutamiseks. Erilist tähelepanu pööratakse suhtlemisele uue meedia ja tehnoloogia, sealhulgas interaktiivse ja sotsiaalse meedia kaudu.

See rida õpetab, kuidas süstemaatiliselt arendada ja hinnata turunduse ja tervisega seotud kommunikatsiooniteateid ja -kampaaniaid kiiresti muutuvas digitaalses ühiskonnas. Õppige, kuidas inimesed kasutavad oma vajaduste täitmiseks meediat, kuidas saate sihtrühma sihtida, valida sobivad kanalid ja tööriistad, kasutada uut meediat uuenduslikul viisil ja hinnata oma sõnumite ja kampaaniate edukust. Tugeva teoreetilise baasi kõrval teeme tihedat koostööd selle valdkonna asjatundjatega, et tagada teie tööelu suurepärane ettevalmistus. See on põnev ja loominguline rada, millel on kõrgelt kvalifitseeritud ja entusiastlikud õppejõud, kes pakuvad õpilastele vajalikke oskusi edukaks karjääriks reklaami-, turundus- ja terviseorganisatsioonide kommunikatsiooniosakondades.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Ülemaailmne muutus, kasvav nõudlus piiratud ressursside järele ning maastiku, pinnase ja vee degradeerumine ja reostus tähendab, et me vajame rohkem kui kunagi varem maat ... [+]

Ülemaailmne muutus, kasvav nõudlus piiratud ressursside järele ning maastiku, pinnase ja vee degradeerumine ja reostus tähendab, et me vajame rohkem kui kunagi varem maateaduste alal asjatundjaid. Spetsialistid, kes mõistavad maad keerulise süsteemina ja suudavad viia jätkusuutlikuma tuleviku suunas.

Mida saab Earth Sciencesist UvA-s oodata

Meiega õppite inspiratsiooni keskkonnas, kus teadlased töötavad füüsilise geograafia, ökoloogia, hüdroloogia ja keskkonna keemia vahelise stiimuliga interdistsiplinaarses keskkonnas.

Bioloogilise mitmekesisuse ja ökosüsteemide dünaamika instituudis pakume teile laia valikut täiesti uusimaid ja nüüdisaegseid rajatisi (e-teaduse laborid, sealhulgas GIS, kaugseire ja geo-ökoloogiline modelleerimine, pinnase- ja keskkonna keemia ja erosioonitegurid ), et võimaldada teil oma kursuste vastavusse viimastes teaduslikes standardites.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase teekonna tuleviku planeedi ökosüsteemi teaduse magistriprogrammi Earth Sciences raames saate õppida kvantitatiivseid meetodeid ja põhjalikult mõista geo-ökolo ... [+]

Kaheaastase teekonna tuleviku planeedi ökosüsteemi teaduse magistriprogrammi Earth Sciences raames saate õppida kvantitatiivseid meetodeid ja põhjalikult mõista geo-ökoloogiliste süsteemide kontseptsioone, mis on vajalikud globaalsete muudatuste, ökosüsteemidest ja nende teenustest, millele inimesed toetuvad.

Miks spetsialiseeruda tuleviku planeedi ökosüsteemi teadusele?

Inimmõju meie planeedile on jõudnud enneolematult suures ulatuses. See mõjutab tõsiselt bioloogilist mitmekesisust, geo-ökosüsteeme ja nende pakutavaid teenuseid inimkonnale. Meil on hädasti vaja põhjalikult mõista geo-ökosüsteemide toimimist, prognoosida kohalike ja globaalsete muutuste (maakasutuse muutused, eutrofeerumine, saastamine, kliimamuutused) ja maa süsteemide edukat juhtimist (nt integreeritud maakorraldus, ruumiline planeerimine, loodus ja pinnase kaitse). Ainult siis võime ökosüsteemi teenuseid jätkusuutlikult kasutada.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Geo-ökoloogilise dünaamika teekonda süvendate oma arusaama erinevatest protsessidest, mis mängivad olulist rolli globaalsete muutuste tugevalt mõjutatud geo-ökoloogiliste ... [+]

Geo-ökoloogilise dünaamika teekonda süvendate oma arusaama erinevatest protsessidest, mis mängivad olulist rolli globaalsete muutuste tugevalt mõjutatud geo-ökoloogiliste süsteemide toimimises. Molekulist maailmast erineva skaalaga uurides maapealsete maastike ja geo-ökosüsteemide dünaamikat ja maismaakeskkonda ning nendega seotud veesüsteeme, mis põhinevad välitööl, laboris, arvutusmeetoditel või nende kombinatsioonil.

Miks on geo-ökoloogiline dünaamika spetsialiseerunud?

Maastiku, pinnase, vee ja bioloogiliste süsteemide kompleksseid geo-ökosüsteeme mõjutavad tõsiselt globaalsed muutused ja inimestevaheline suhtlemine. Geo-ökosüsteemiprotsesside üksikasjalikud teadmised on meie mineviku, praeguse ja tulevase keskkonna mõistmiseks üliolulised. See tähendab maastike dünaamika ja omaduste, maakasutuse (muutuse), maa halvenemise ja kõrbestumise, reostuse, biogeokeemiliste tsüklite ja eutrofeerumise (nt süsinik, lämmastik ja fosfor) ruumiliste ja protsessiuuringute kaasamist ning kliimat.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See magistrimängu ühendab geo-ökoloogilise teaduse hariduse koos interdistsiplinaarsete oskustega. Õppige rakendama oma teadmisi maateaduste kohta professionaalses keskko ... [+]

See magistrimängu ühendab geo-ökoloogilise teaduse hariduse koos interdistsiplinaarsete oskustega. Õppige rakendama oma teadmisi maateaduste kohta professionaalses keskkonnas ja oskate keskkonda seada, töötades teiste spetsialistidega meeskonnas.

Miks spetsialiseeruda keskkonnajuhtimise alal?

Inimeste mõju mõjutab meie keskkond üha enam. Selle kaitsmiseks on vaja kvalifitseeritud spetsialiste, kes saaksid hallata maastikke ja geo-ökosüsteeme tulevaste põlvkondade kasuks. See nõuab põhjalikke teadmisi keskkonnaseisunditest ja suutlikkust töötada koos interdistsiplinaarsetes meeskondades üleminekuga ülemaailmsete muutuste suhtes.

Maateaduste magistriõppe keskkonnajuhtimise raamistik on loodud selleks, et varustada teid selle eriala saamiseks vajalike teadmiste ja oskustega. Lisaks on teil võimalus kombineerida oma magistrikursust teaduse jätkusuutlikkuse alaealisega, mis laiendab teie silmapiiri jätkusuutlikkuse probleemidele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriprogrammi eesmärk on koolitada õpilasi ekspertideks nende ajutise ja kognitiivteaduse spetsiifilises alamvaldkonnas, kuid selgelt mõista ja hinnata teiste alamval ... [+]

Magistriprogrammi eesmärk on koolitada õpilasi ekspertideks nende ajutise ja kognitiivteaduse spetsiifilises alamvaldkonnas, kuid selgelt mõista ja hinnata teiste alamvaldkondade panust. Kõik õpilased täidavad põhiprogrammi oma valitud suuna kõrval Brain and Cognitive Sciences teadusliku magistriõppe programmi raames. Selle programmi põhikursus ühendab distsipliini raames mitmesuguseid perspektiive, see hõlmab iganädalast ajakirjade klubi ja iga-aastast suvekooli, kus mõlemad keskenduvad intensiivselt interdistsiplinaarsetes keskkondades kõige eesrindlikumatele teemadele.

Distsiplinaarne kvaliteet ja interdistsiplinaarsed teadmised

Eesmärk on pakkuda distsiplinaarkvaliteediga võrdväärset programmi monodisciplinaarsetele programmidele, kuid lisaks sellele saate rongeid, et te teate ja mõista erinevates teadusharudes olevate suurte teadusharude erinevaid panuseid ja uurimismeetodeid ning seega ei kannata neid monodiscipline puudused. See võimaldab teil tänapäeva teaduses tekkivaid keerulisi küsimusi, mis tekivad kaasaegses ühiskonnas, mõtlema, tõlgendada ja vastata. Interdistsiplinaarset mõtlemist ei saa raamatust õppida, vaid see on oskus, mis tuleneb õppimisprotsessist, ühendades rohkem kui ühe distsipliini teadmisi, mis võivad viia uute arusaamade juurde.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kas reaalsuse ja võimaluste keeruline matemaatiline mudel põneb sind? Kas soovite saada riskijuhtimisega kogenud professionaaliks? Seejärel on teie jaoks kvantitatiivne r ... [+]

Kas reaalsuse ja võimaluste keeruline matemaatiline mudel põneb sind? Kas soovite saada riskijuhtimisega kogenud professionaaliks? Seejärel on teie jaoks kvantitatiivne riskijuhtimise rada. See programm pakub tasakaalustatud ja ranget koolitust keeruliste riskijuhtimise ja kindlustusküsimuste finants- ja matemaatilises analüüsis. MSc programm on ainulaadne, kuna see sisaldab viimaseid rahvusvahelisi arenguid sellistes valdkondades nagu finants- ja maksejõulisuse riskijuhtimine, reguleerimine ja järelevalve, aga ka suured andmed, turgude järjekindel hinnakujundus ja pensionisüsteemide jätkusuutlikkus.

Arendada oma kogemusi finants- ja pangandusohutuse juhtimisega nii kindlustusvaldkonnas kui ka väljaspool seda.Kohandage oma programm valikuliselt kahe spetsialiseerumismooduliga.Hone oma analüütilisi oskusi mõned kõige teravamad mõtetes kvantitatiivne teaduse ja riskide juhtimise üle kogu maailma.... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See programm on teie pilet suurepärasele karjäärivõimalustele. Meie vilistlased leiavad tööd paljude institutsioonide riskijuhina. Nende karjäärivõimalused on praeguse tö ... [+]

See programm on teie pilet suurepärasele karjäärivõimalustele. Meie vilistlased leiavad tööd paljude institutsioonide riskijuhina. Nende karjäärivõimalused on praeguse tööturu seas nii rahulolu kui ka eeliste poolest parimad. Pakume järgmisi kahte rida:

Aktuaarne teadus ja matemaatiline rahandus: üldineAktuaarne teadus ja matemaatiline rahandus: kvantitatiivne riskijuhtimine

Kraad

Pärast selle programmi edukat läbimist saate akrediteeritud magistrikraadi kindlustusmajanduse teaduses ja matemaatilises rahanduses ning pealkirja "Magistrikraad (MSc)".

Edetabelid ja maine

Amsterdami University of Amsterdam on erakordselt kõrgelt hinnatud kool, millel on rahvusvaheliselt keskendunud ja kõrgelt hinnatud teadlased ja õppejõud. Lisateave meie paremusjärjestusest ja mainest.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

ASMF-i magistriõppe üldine rada annab suurepärase aluse oma karjäärile aktuaarina või riskijuhina. Mis teeb selle üheaastase programmi ainulaadseks, on see kursuste valik ... [+]

ASMF-i magistriõppe üldine rada annab suurepärase aluse oma karjäärile aktuaarina või riskijuhina. Mis teeb selle üheaastase programmi ainulaadseks, on see kursuste valik, mis hõlmab kõiki viimaseid rahvusvahelisi arenguid, - mõtlevad Big Data Science, turgude järjepidev hinnakujundus, süsteemne riskide modelleerimine ja käitumuslik kindlustus ja rahandus - samuti kõige rohkem -täpne tehnika, praktika ja arusaam, mida pead oma karjääri alustama.

See lugu lühidalt

University of Amsterdam on erakordselt tugev traditsioon aktuaari teadus- ja kvantitatiivse riskijuhtimise alal, mis on Hollandis tasakaalustamata. Rahvusvahelised juhtivad eksperdid tegelevad maailmaklassi uurimistööga; oleme uhked oma kindlate sidemete ja kindlustuse üle maailma kindlustus- ja finantsinstitutsioonides.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

UVA bioloogiateadused on keerukas magistriprogramm, kus on tuntud teadusuuringuid taimede ja loomaliikide ning nende ökosüsteemide kohta, millele need kuuluvad. Ta kutsub ... [+]

UVA bioloogiateadused on keerukas magistriprogramm, kus on tuntud teadusuuringuid taimede ja loomaliikide ning nende ökosüsteemide kohta, millele need kuuluvad. Ta kutsub teid üles uurima võimalusi, kuidas maailma bioloogilist mitmekesisust säästvalt kasutada ja kaitsta. Teie magistrikraad sobib suurepärasteks ametikohtadeks akadeemilistes ja -välises kohas kõikjal maailmas.

UvA bioloogiateaduste magistriprogramm pakub spetsialiseerunud rajad:

Ökoloogia ja evolutsioon

Bioloogilise mitmekesisuse alase ekspertkoolituse jaoks vali välja ökoloogiline ja evolutsiooniline rada ning saab spetsialisti sellistes valdkondades nagu liikide päritolu ja areng, kogukonna dünaamika modelleerimine, bioloogilise mitmekesisuse muutumine globaalsel ja geoloogilisel ajahetkel (linnuliikumine, kliimamuutuste mõju), linnaplaneerimine ökoloogia ja looduse säilitamine.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Vesi katab ligikaudu 70% meie planeedist ja see eraldab meist kõik muud planeedid. Vesi mängib olulist rolli globaalses kliimas ja on toiduse, mineraalide, energia ja puh ... [+]

Vesi katab ligikaudu 70% meie planeedist ja see eraldab meist kõik muud planeedid. Vesi mängib olulist rolli globaalses kliimas ja on toiduse, mineraalide, energia ja puhkealade allikas. Vee ökosüsteemid on organismidega seotud, ulatudes väikesest fütoplanktonist ja zooplanktonist korallidesse, kala ja vaaladesse. Kahjuks kasutatakse vee ökosüsteeme ühiskondlike jäätmete suuremahuliseks kaotamiseks ja neid mõjutavad globaalsed muutused sügavalt. Kaheaastase rajaga "Magevesi"

Magevesion bioloogias kindel taustsoovivad laiendada oma teadmisi ja oskusi magevee- ja mereökosüsteemidestahan õppida tegelema üleilmse huvi küsimustegaotsivad vabadust oma programmi koostamisekssoovivad väikesemahulise programmi eeliseid, kus üliõpilased ja töötajad kõik teavad üksteist ja teil on võimalus osaleda töötajate riiklikus ja rahvusvahelises võrgustikus.Mida teeb Freshwater... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase loo Green Life Sciences bioloogiateaduste magistriõppes on teadusuuringutele orienteeritud programm, mis keskendub taimede ja nende vastastikmõju uurimisele k ... [+]

Kaheaastase loo Green Life Sciences bioloogiateaduste magistriõppes on teadusuuringutele orienteeritud programm, mis keskendub taimede ja nende vastastikmõju uurimisele keskkonnas molekulaarsel tasandil. Õppekava annab teile võimaluse kombineerida põhi- ja rakenduskoolitust molekulaarbioloogias, keemilise ökoloogia, ökogeensemika, biotehnoloogia, taime aretamise, fütopatoloogia, kahjuritõrje, rakkude ja populatsiooni bioloogia valdkonnas. See võimaldab teil välja töötada integreeritud ülevaate taimede toimimisest ja omandada kaasaegsetele teadustöödele vajalikud oskused.

Kas Green Life Sciences UvA-s on teie jaoks uuring?

Kui olete:

on huvitatud sellest, kuidas organismid toimivad geneetilisel, biokeemilisel ja rakulisel tasemel ning kuidas see tähendab nende ökoloogiat, arengut ja kasutamist.tahavad teada, kuidas taimed tegelevad abiootilise stressiga, näiteks põud või kõrge soola sisaldus pinnases, mis on põllumajanduses kasvav probleem.soovivad uurida, kuidas patogeenid ja nuum (putukad, lesta) mõjutavad taimede immuunsüsteemi.tahab uurida, kuidas saab ennustada kahjurite puhanguid ja hoida kõrvale ning kuidas looduslikke vaenlasi saab kasutada kahjurite tõrjeks.soovivad uurida aluseks olevaid mehhanisme, mis põhjustavad õisiku ja õisikarjääride tohutut mitmekesisust looduses, mis on teravas kontrastis geeni ja genoomi järjestuste kõrge säilivusega.on huvitatud epigeneetiliste mehhanismide ja kromatiini struktuuri rollist geeni / genoomi reguleerimisel.tahab saada sõltumatu teadlane, osaledes praktikakohtades rahvusvaheliselt tuntud teadlastega.püüdma minna teadusliku probleemi tuumikuni ja soovivad arutada seda kõrgel tasemel oma eakaaslastega.soovivad kujundada oma õppekava näiteks ettevõtluse erialase spetsialiseerumise abil.Mida Green Life Sciences UvA-l peab mulle pakkuma?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase looduse ja evolutsiooni eesmärk bioloogiaalaste magistriprogrammi raames on edendada arusaamist elusorganismide suhetest, liikide arengust ja ökosüsteemide to ... [+]

Kaheaastase looduse ja evolutsiooni eesmärk bioloogiaalaste magistriprogrammi raames on edendada arusaamist elusorganismide suhetest, liikide arengust ja ökosüsteemide toimimisest, et aidata kaasa jätkusuutlikkusele maa peal.

UVA ökoloogia ja evolutsioon on teie jaoks uuring, kui te seda teeteotsivad ekspertide väljaõpet, et põhjalikult aru saada, kuidas taimed ja loomaliigid pärinevad, ning koos kujundada meie planeedi ökosüsteeme elavad kogukonnadsoovivad uurida võimalusi, kuidas parandada ja kaitsta Maa bioloogilist mitmekesisuston huvitatud paljudest kursustest ja praktikavõimalustest Hollandis, Euroopas või mujal maailmas.Mida peab ökoloogia ja evolutsioon UVA-lt mulle pakkuma?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase teekonna üldkeemia magistriprogrammi Bioloogia on mõeldud üliõpilastele, kes ei soovi piirata nende keskendumist ühele teemale bioloogia valdkonnas. Teie uuri ... [+]

Kaheaastase teekonna üldkeemia magistriprogrammi Bioloogia on mõeldud üliõpilastele, kes ei soovi piirata nende keskendumist ühele teemale bioloogia valdkonnas. Teie uuring võib hõlmata selliseid teemasid nagu viiruse molekulaarsed mehhanismid või Aafrika elevantide populatsiooni dünaamika.

Kas üldine bioloogia UVA-s on teie jaoks uuring?

Kui olete:

on bioloogias kindel taustkavatseb töötada valdkondades, kus on laialdased teadmised bioloogiasttahan õppida tegelema üleilmse huvi küsimustegaotsivad spetsiaalselt palju vabadust oma programmi koostamisekssoovivad väikesemahulise programmi eeliseid, kus üliõpilased ja töötajad kõik teavad üksteist.Mida üldine bioloogia UvA-l peab mulle pakkuma?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Nii bioinformaatika kui ka süsteemibioloogia on tugevalt interdistsiplinaarsed valdkonnad. See magistriõppe programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, arvutiteaduse j ... [+]

Nii bioinformaatika kui ka süsteemibioloogia on tugevalt interdistsiplinaarsed valdkonnad. See magistriõppe programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, arvutiteaduse ja matemaatilise modelleerimise, et integreerida suures koguses bioloogilisi andmeid põhiteadmiste hulka. Te arendate tugevat teaduslikku uurimistööd ja suurt abstraktsust ning õpiksite nende valdkondade kiiret arengut ühendama.

Elukvaliteedi avastamine

Andmed on kogutud genoomikaalgatuste kaudu. Nad pakuvad kuldset võimalust uurida elusolendeid, mõista rohkem selle keerukust, parandada elukvaliteeti ja vallutada suuri haigusi. Selle tohutu hulga andmete teisendamine tõeliseks arusaamiseks on bioinformaatika uuringute peamine väljakutse.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See akadeemiline magistriõpe õpetab õpilasi analüüsima ettevõtete ja teiste organisatsioonide toimimist selge mikroökonoomilise perspektiivi, nii sisemiselt kui ka turu k ... [+]

See akadeemiline magistriõpe õpetab õpilasi analüüsima ettevõtete ja teiste organisatsioonide toimimist selge mikroökonoomilise perspektiivi, nii sisemiselt kui ka turu kontekstis, milles nad tegutsevad. Programmis keskendutakse analüütilisele ja kvantitatiivsele lähenemisviisile ja mõtteviisile, nii et lõpetajatel oleks võimalik läbi viia teadustöö äriökonoomika teemadel.

Üks magistriprogramm, kolm raja

Ettevõtte ökonoomika magistriõpe koosneb kolmest kõrgema astme akadeemilisest teekonnast ühes järgmistest erialadest. Lisateabe saamiseks vaadake lugusid eraldi jälgimisprogrammide kohta:

Juhtimisalane majandus ja strateegiaKonkurentsiõigus ja majandusNeuroökonoomikaKraad... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

University of Amsterdam (UVA) University of Amsterdam õpetatakse, kuidas organisatsioonidele õigeid organisatsioonilisi ja rahalisi otsuseid teha. See on spetsialiseerunu ... [+]

University of Amsterdam (UVA) University of Amsterdam õpetatakse, kuidas organisatsioonidele õigeid organisatsioonilisi ja rahalisi otsuseid teha. See on spetsialiseerunud programm üliõpilastele, kellel on majandusteaduses taust ja kes soovivad keskenduda organisatsioonilistele küsimustele, kasutades kvantitatiivset ja analüütilist lähenemisviisi.

Majanduse ökonoomika magistriõppe juhtimise ökonoomika ja strateegia juhend keskendub organisatsioonide majandustegevusele. See pakub teile laia valikut oskusi, põhjalikke teadmisi ja rahvusvahelisi teadmisi, mida vajate oma karjääri jooksul. Te omandate teadmised, mis on vajalikud ettevõtete ja muude organisatsioonide kujunduse mõistmiseks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kas soovite tuuritõrjet virtuaalses reaalsuses seista ja ennustada selle hävitamise teed? Või mõista ka finantsturgude käitumist? Mida teha, kui saaksite simuleerida kiru ... [+]

Magistriõppes Computational Science õpiksite välja töötama arvutuslikke mudeleid, mis põhinevad füüsiliste, sotsiaalsete, maa-, majandus- ja loodusteaduste vaatlustel ja andmetel. UvA ja sõidukiüksuse ühises tasemes saate spetsialiseeruda mõlema ülikooli pakutavatele teemadele.

Kas soovite tuuritõrjet virtuaalses reaalsuses seista ja ennustada selle hävitamise teed? Või mõista ka finantsturgude käitumist? Mida teha, kui saaksite simuleerida kirurgilise protseduuri tulemusi enne, kui seda patsiendil kasutatakse? Või ennustada, kuidas rahvahulk käitub katastroofi korral?

Mis on arvutusteadus?

Arvutusteadus püüab selgitada keerulist maailma, kus me elame, kasutades tehnoloogilisi simulatsioone. Andmete kogumise ja arvutimudelite loomise abil saavad arvutusteadlased prognoosida erinevaid probleeme, näiteks liikluse voogude, epidemiumi leviku või ühiskonna inimeste sõltuvuse tõenäosuse suurenemist. Õppekava tugineb suuresti algoritmiapõhistele protseduuridele (samm-sammuline protseduur probleemi lahendamiseks piiratud arvul etappidel), kuid hõlmab ka palju matemaatika ja loogikat. Õpilased õpivad neid teadmisi rakendama erinevates loodusteaduste uurimisvaldkondades.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Ettevõtlus on muutunud küpseks akadeemiliseks erialaks. UvA ja Vrije Universiteit Amsterdam ühendasid oma teadmised selles valdkonnas, et luua rahvusvaheliselt asjakohane ... [+]

Ettevõtlus on muutunud küpseks akadeemiliseks erialaks. UvA ja Vrije Universiteit Amsterdam ühendasid oma teadmised selles valdkonnas, et luua rahvusvaheliselt asjakohane magistriõppe programm. See programm toob sulle kaasa kaks erinevat akadeemilist kultuuri, mis sunnib teid veelgi paremini uurima ja valmistab ette ettevõtluspraktikat.

See üheaastane programm vaatleb põhjalikult kahte ettevõtlusvormi: uusi äriettevõtteid ja ettevõtlusalaseid tegevusi organisatsioonides. Vaadeldakse ettevõtluse multidistsiplinaarseid aspekte, selle koostööd ja sotsiaalset olemust ning paljusid praktilisi küsimusi (nt rahandus), mis seda mõjutavad. Spetsialiseerumiskursused võimaldavad teil omandada põhjalikke teadmisi ettevõtlusest konkreetsetes kontekstides. Programm lõpeb väitekirjaga.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See programm keskendub finantsturgudele ning ettevõtete ja investorite finantsotsuste tegemisele. See pakub teile laia valikut oskusi, põhjalikke teadmisi ja rahvusvaheli ... [+]

MSc Finance keskendub finantsvaldkonna mitmesugustele aspektidele, nagu finantsturgudele ning ettevõtete ja investorite finantsotsuste tegemisele. See pakub teile paljusid oskusi, põhjalikke teadmisi ja rahvusvahelisi teadmisi, mida vajate oma finantskarjääris. Saate sügaval arusaama finantsotsuste tegemisest ja turgudest, valides selle põneva magistriõppe programmi viiest rullist ja muutudes finantseksperdiks.

Valmistuda karjääriks finants- või ärimaailmas;kasu õpingute õppejõud, millel on suurt tugevat külge rahanduse maailmas.Üks magistriprogramm, viis rida

Kapteni magistriprogramm koosneb viiest tipptasemel akadeemilisest erialast, mis tuginevad finantsgrupi tugevatele külgedele:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Ettevõtted igas suuruses pidevalt silmitsi finantsotsustega. Magistriõppes Finance Finance Corporate Finance jälgib selliseid otsuseid pikka aega: ühinemisest ... [+]

Ettevõtted igas suuruses pidevalt silmitsi finantsotsustega. Magistriõppes Finance Finance Corporate Finance jälgib selliseid otsuseid pikka aega: ühinemisest

Valmistuda karjäärile finants-, nõustamis- või ärimaailmas;õppida analüüsima keerukaid finantsotsuseid, et avastada nende aluseks olevaid jõude;kasu õpingute õppejõud, millel on suurt tugevat külge rahanduse maailmas.

See programm sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad karjääri ettevõtlusfirmades. See võib olla kas investeerimispanga või kommertspanga, konsultandi või mittefinantsteenuseid osutava ettevõtte sees. Ettevõtete rahastamise raamistikus pakume raamistikku ettevõtete finantsotsuste tegemiseks, mis on seotud hindamise, rahastamise, ettevõtte ümberstruktureerimise ja ettevõtte juhtimisega.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kinnisvarainvesteeringute rida rahandusalase magistriõppe programmis annab põhjaliku arusaamise kinnisvarast rahvusvahelise rahanduse kontekstis. ... [+]

Kinnisvarainvesteeringute rida rahandusalase magistriõppe programmis annab põhjaliku arusaamise kinnisvarast rahvusvahelise rahanduse kontekstis. Inimesed, kellel on finantseerimise või investeerimise juhtimise ambitsioonid, peavad teadma, kuidas hinnata kinnisvarainvesteeringuid omakapitali, fikseeritud tulu ja muude tuletisinstrumentide tüüpidesse. Programm on asjakohane ka karjääri rahastamiseks ja kinnisvara sektorites üldiselt. Saate omandada võtmetähtsusega rakendatud, kvantitatiivsed ja kontseptuaalsed oskuste kogumid, mis on vajalikud komplekssete otsuste tegemiseks tänapäevasel kinnisvarafirmal ja investeeringute tegemisel.

Valmistuda karjääriks rahvusvahelistel finants- või kinnisvarafirmadel.kasu õppima teaduskonna suurte tugevate külgedega rahanduse maailmas;õppida mõistma ja tegema olulisi kinnisvara otsuseid.Üks magistriprogramm, viis rida... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kvantitatiivne rahastamistee on mõeldud rahalistele üliõpilastele, kellel on tugevaid analüüsi oskusi ja kes on huvitatud (Big) Andmeanalüüsist ja rahanduslikest rakendus ... [+]

Kvantitatiivne rahastamistee on mõeldud rahalistele üliõpilastele, kellel on tugevaid analüüsi oskusi ja kes on huvitatud (Big) Andmeanalüüsist ja rahanduslikest rakendustest. Siin asuvad oskused ja teooria on väga olulised finantsdistsipliinide jaoks, nagu riskijuhtimine, varahaldus ja investeerimispangandus. Selliste analüütiliste oskuste järele on suur ja kasvav nõudlus rahanduse maailmas. Kas teil on mõistus matemaatika ja huvi andmete juhitud analüüs, mida kohaldatakse rahaliste otsuste tegemisel? See võib olla teie jaoks teekond.

Halduge regulatiivsete režiimide, näiteks Basel III, kompleksse riskide modelleerimisega;mõistma ja aitama arendada suurte andmete rolli rahanduses;käivitage oma karjääri teaduskonnas, millel on hea maine rahanduses, suurtes andmetes ja ökonomeetriaga.Üks magistriprogramm, viis rida... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kuidas peaksid institutsioonilised investorid oma klientide raha investeerima? Kuidas saavad pensionifondid oma investeerimisportfelli struktureerida optimaalsete varakin ... [+]

Kuidas peaksid institutsioonilised investorid oma klientide raha investeerima? Kuidas saavad pensionifondid oma investeerimisportfelli struktureerida optimaalsete varakindlustussüsteemide saavutamiseks? Kas peaksite valuutariski maandama? Kuidas väärtpaberite hinda? Milline on finantsturgudel sagedasti kauplemise mõju? Varahaldus (või investeeringute juhtimine) uurib varade portfelli, mis sisaldab tavaliselt aktsiaid, võlakirju ja sularaha üksikisikutele või ettevõtetele.

Kas soovite töötada keskkonnas, kus on professionaalseid investoreid, näiteks investeerimisfondid, pensionifondid või riskifondid? Kas olete huvitatud varade hinnakujundusest ja portfellihaldamisest? Seejärel võib see teema finantsmajanduse magistriõppes olla üks teie jaoks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kuidas tuleks panku hallata? Mis on pankade tegelik eesmärk? Kuidas peaksime pangandussektorit reguleerima? Need küsimused on finantsjuhtimise magistriprogrammi pangandus ... [+]

Kuidas tuleks panku hallata? Mis on pankade tegelik eesmärk? Kuidas peaksime pangandussektorit reguleerima? Need küsimused on finantsjuhtimise magistriprogrammi panganduse ja reguleerimise keskmes. 2008. aasta ülemaailmne finantskriis tõi kaasa nõudluse teadlastele, poliitikutele ja praktikutele, et aidata kaasa kaasaegse pangandussektori mikro- ja makrotasandi usaldatavusnormatiivide reguleerimisele.

Kas teil on seda, mida ta vajab selleks, et hoida järjekindlalt kiiresti arenevas rahandussektoris, saada finantseeskirjade, panganduse ja rahvusvahelise ettevõtte juhtimise spetsialist? Siis see rada on see, kus teie karjäär algab.

Valmistage karjääri pangandus-, pangandus- või nõustamisteenuste alalsaada pangandus- ja finantseeskirjade ekspertõppida teaduskonna suurte tugevaid külgi rahanduse maailmasÜks magistriprogramm, viis rida... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastane pala astronoomia ja astrofüüsika magistrikraadiga Füüsika ja astronoomia - ühine kraad Amsterdami Vrije Universiteitaga - pakub põhjalikku väljaõpet nii kaasa ... [+]

Kaheaastane pala astronoomia ja astrofüüsika magistrikraadiga Füüsika ja astronoomia - ühine kraad Amsterdami Vrije Universiteitaga - pakub põhjalikku väljaõpet nii kaasaegse astronoomia kui ka astrofüüsika vaatluslikel ja teoreetilistel aspektidel. Astronoomia ja astrofüüsika dünaamiline valdkond muutub kogu maailmas oluliseks. Uued põlvkonnad, mis paiknevad maapinnal ja kosmoses, võimaldavad meil uurida planeete, tähtede, tähe süsteemide ja universumi päritolu, ülesehitust ja arengut põhjalikumalt kui kunagi varem.

Kas Amsterdami astronoomia ja astrofüüsika on minu jaoks raja?

Kui soovite innukalt uurida, kuidas füüsika seadused universumis mängivad, võib teie jaoks olla tegu astronoomia ja astrofüüsikaga. Loomulikult peab teil olema bakalaureuse tasemel füüsika ja matemaatika taust (vähemalt vähemalt mõningate alusteadmistega astronoomiast). Lisaks sellele on teil suur huvi:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase biofüüsika ja biofotoonika loomisel magistriõppe programmis "Füüsika ja astronoomia" ühendab Vrije Universiteit Amsterdam ühine kraad, mille abil saate uurida ... [+]

Kaheaastase biofüüsika ja biofotoonika loomisel magistriõppe programmis "Füüsika ja astronoomia" ühendab Vrije Universiteit Amsterdam ühine kraad, mille abil saate uurida füüsiliste protsesside saladusi. See magistraal oli varem tuntud kui füüsika ja elu tervis.

Programm

Toetame meie laborites kasutatavatest tipptehnoloogiatest ja meie entusiastlike töötajate poolt läbiviidud teoreetilistest klassidest, mille abil saate sukelduda DNA avanemise, valkude funktsiooni, raku mehaanika, koetehnoloogia ja elundite funktsiooni põnevama maailma. Te saate teada fotonikast ja selle kasutamisest uute kujutistehnikate väljatöötamisel; või saate oma teadmisi süvendada biomeditsiinilise pildistamise ja ravimise valdkonnas füüsika rakendamisel tihedas koostöös Amsterdami kahe akadeemilise meditsiinikeskuse meditsiinitöötajatega. Pärast seda programmi saate jätkata põnevat karjääri akadeemilises uurimisinstituudis, taotleda kraadiõppimist, et saada kliinikusse füüsik, töötada haiglates, koolides või erasektoris.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Energia ja jätkusuutliku arengu teadus (SES) on interdistsiplinaarne "rada" või eriala UvA magistriõppe programmides "Keemia ja füüsika ja astronoomia". See on University ... [+]

Energia ja jätkusuutliku arengu teadus (SES) on interdistsiplinaarne "rada" või eriala UvA magistriõppe programmides "Keemia ja füüsika ja astronoomia". See on University of Amsterdam Ülikooli ja Vrije Universiteit Amsterdami ühine kraadiõppe programm.

VU University Amsterdam ülikoolidiplom

Kursusi õpetatakse mõlema ülikooli asukohas. UVA ja VU väljastavad ühiselt füüsika- ja astronoomiaalast diplomid lõpetajatele. Amsterdami füüsika ja astronoomia tudengina saate kasu nii ülikoolide kui ka uurimisinstituutide asjatundlikkusest, võrgustikest ja uurimisprojektidest.

Mida peab Amsterdamist pakkuv energeetika ja jätkusuutliku arengu teaduskond pakkuma mulle?

SES ühendab kõvasid teaduslikud uuringud ühiskondlike küsimuste, ärimudelite ja valitsuse määruste analüüsiga. Programm võimaldab paindlikku õppekava, mis sisaldab peamiselt füüsikat või täiendavaid keemia või äri orienteeritud kursused; Sellisena hõlmab see laias valikus kuumaid teemasid, näiteks:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kahe aasta pikkune täiustatud ainete ja energeetika füüsika magistriprogramm Füüsika ja astronoomia - ühine kraad Amsterdami Vrije Universiteitaga - on üks parimaid ekspe ... [+]

Kahe aasta pikkune täiustatud ainete ja energeetika füüsika magistriprogramm Füüsika ja astronoomia - ühine kraad Amsterdami Vrije Universiteitaga - on üks parimaid eksperimentaalfüüsikaprogramme maailmas. See pakub väljakutseid pakkuvaid kursusi ja uurimisvõimalusi kuumades teemades kogu maailma laborites ja valmistab teid põneva teadustegevuse karjääri jaoks.

Kas Amsterdami edasine ainete ja energia füüsika on minu jaoks raja?

Kui teile meeldib proovida põhilisi eksperimentaaluuringuid ja alati silma peal oma tulemuste võimalikke rakendusi silmas pidades, võib teie jaoks olla teema edasine ainete ja energia füüsika. Lisaks sellele:

Kas teil on põhjalikud teadmised kvantmehaanikast, statistilisest füüsikast ja elektrodünaamikast (bakalaureuse tasandil) - kondenseeritud aine füüsika tundmine on eelisSooviksin töötada Hollandis või välismaal asuvas juhtival laboratooriumil või töötada tööstusliku uurimistööga seotud projekti raamesNautige oma meeskonnas töötamist, olles oma eksperimentide liikumapanevaks jõuks ja praktiliseks uurijaksNagu asjade alumisel poolel, ei karda keerukust ja neil on hästi arenenud teadmised (eksperimentaalse) teaduse kunstistVõimalik kiiresti neelata ja integreerida uudseid mõisteidMida peab UvA-le lisavõimsuse ja energia füüsika pakkuma mulle?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Linnade geograafia magistriõpe annab õpilastele paremat arusaama globaalsetest ja kohalikest protsessidest, mis kujundavad linnu tänapäeval. 21. sajand on vaieldamatult l ... [+]

Master Urban Geograafia annab õpilastele sügavamat arusaamist globaalsetest ja kohalikest protsessidest, mis kujundavad linnu kogu maailmas. Meie programmis uurime linnastumise, linnade ebavõrdsuse ja igapäevase linnaelu geograafilise objektiivi kaudu, uurides, kuidas näiliselt globaalsed nähtused asetavad kohaspetsiifilised vormid ja aitavad kaasa kohaspetsiifilistele sotsiaalsetele ja ruumilistele väljakutsetele. Nii õpid õppima linnu mitte ainult globaalse, vaid ka kohaliku perspektiivi vaatepunktist.

21. sajand on vaieldamatult linnaelu. Linnu tähistatakse maailma majanduse innovatsiooni ja majanduskasvu peamistes mootorites ning neid on taas avastatud ka atraktiivseteks elu-, töö- ja mänguväljakuteks. Kohalikud eluasemeturgid meelitavad ligi rahvusvahelisi investeeringuid ja linnastumine taaselustab varem põlenud linnapiirkondi. Kuid linnaelu ja linnade esindatus lõpmatu võimaluste kohana on vaid lugu üks külg. On üha selgemini selge, et mitte kõik linnad ei osale selles edulugudes. Linnastumine on tegelikult väga ebaühtlane ja linnade majanduskasv veelgi enam. Peale selle näeme linnade kasvavat ebavõrdsust. Linnamaastiku polariseerumise, segregatsiooni, killustatuse ja erastamise protsessid moodustavad linna valitsuste ja kohalike elanike jaoks olulisi poliitilisi ja sotsiaalseid väljakutseid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriprogrammi "Arvutiteadus" õpetavad teid teadlased, kellel on maine maailmatasemel teadustöös arvutisüsteemide, tarkvara, võrgustike ja veebisüsteemide kohta. UvA j ... [+]

Magistriprogrammi "Arvutiteadus" õpetavad teid teadlased, kellel on maine maailmatasemel teadustöös arvutisüsteemide, tarkvara, võrgustike ja veebisüsteemide kohta. UvA ja sõidukiüksuse ühisõppeprogrammina saate kasu mõlema asutuse mõlema uurimisrühma teadmistest ja nende rahvusvahelistest kontaktidest.

Miks uurida informaatika Amsterdamis?Te olete huvitatud arvutisüsteemide, programmide ja Interneti tehnoloogiast.Teil on eesmärgiks jõuda teadusliku arvutusliku probleemi tuumini ja soovivad arutada seda kõrgel tasemel oma eakaaslastega.Näiteks soovite õppida, mis on tehniliselt teostatav Internetis, nüüd ja tulevikus, või õppida arukate arvutiprogrammide väljatöötamist.Te tahate saada hästi väljaõppe saanud teaduriks, osaledes teadusuuringutes nii Amsterdami University of Amsterdam tunnustatud teadlastega.Mida saate Amsterdami arvutiteaduse programmist oodata?Kaasaegsed õppevahendid ja arvutusinfrastruktuurid;rahvusvaheliselt tuntud teadlaste haridus;interaktiivsed õppemeetodid, individuaalne järelevalve ja teadustöö suundumus.Arvutiteaduse õppekava... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Andmete rikkalikust maailmast saab andmetöötlus keskset positsiooni, mis suurendab ettevõtete, teaduse ja ühiskonna jaoks potentsiaalset väärtust. Andmeteadlased vajavad ... [+]

Andmete rikkalikust maailmast saab andmetöötlus keskset positsiooni, mis suurendab ettevõtete, teaduse ja ühiskonna jaoks potentsiaalset väärtust. Andmeteadlased vajavad meie ümbritsevate andmete merel tähendust. Infoteaduste magistriprogrammi uuendusliku ja interdistsiplinaarse andmeteaduse teerajajaga võimaldab UVA anda teile selle valdkonna asjatundja.

See magistriõppekava on välja töötatud koostöös Amsterdami Data Science (ADS). Kursusi õpetab rahvusvaheline tippteadlaste ja -ekspertide rühm kõigist koostööd tegevatest institutsioonidest.

Selle üheaastase magistriõppe programmi Data Science raames saate:

süvenevad andmeteaduste valdkonna peamistest teooriatest ja tööriistadest ning töötama välja integreeritud ülevaate andmetöötluse uusimatest arengutest ja tulevastest võimalustest ühiskonnas;õppida, kuidas teaduslikke, ühiskondlikke ja ärilisi väljakutseid tõlgendada andmetega seotud küsimustes, leida metodoloogiliselt põhjendatud lahendused, võttes arvesse eetilisi ja õiguslikke aspekte, edastada tulemusi ja teha põhjendatud otsuseid;töötada koos rahvusvaheliste tudengite rühmaga paljude haridustasemete grupist;teostada ja hinnata andmeteaduslikke projekte paljudes valdkondades.Kas UVA andmeteadus on minu jaoks uuring?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Teabevahetus on ulatuslik ja interdistsiplinaarne valdkond, mis on peamiselt seotud teabe analüüsimise, kogumise, liigitamise, manipuleerimise, säilitamise, hankimise ja ... [+]

Teabevahetus on ulatuslik ja interdistsiplinaarne valdkond, mis on peamiselt seotud teabe analüüsimise, kogumise, liigitamise, manipuleerimise, säilitamise, hankimise ja levitamisega. Selles uuritakse inimeste, organisatsioonide ja olemasolevate infosüsteemide koostoimet, mille eesmärk on infosüsteemide loomine, asendamine, täiustamine või mõistmine.

Teabearuandes käsitletakse kõigepealt süsteemseid probleeme, mitte aga üksikuid tehnoloogiaid selles süsteemis: see keskendub teabe probleemide mõistmisele asjaomaste sidusrühmade vaatevinklist ja seejärel vajadusel tehnoloogiate rakendamisest. Lisatud on mitte ainult arvutiteaduse aspektid, vaid ka sellised teadustöö valdkonnad nagu kognitiivne teadus, kaubandus, side, juhtimine, filosoofia, avalik poliitika ja sotsiaalteadused.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Infosüsteemide (IS) teekond magistriprogrammi "Infoteadused" eesmärk on anda teile vahendeid teabe pakkumiseks, säilitamiseks ja edastamiseks mõeldud süsteemide analüüsim ... [+]

Infosüsteemide (IS) teekond magistriprogrammi "Infoteadused" eesmärk on anda teile vahendeid teabe pakkumiseks, säilitamiseks ja edastamiseks mõeldud süsteemide analüüsimiseks ja loomiseks. IS põhineb arukal kommunikatsioonil inimeste ja infosüsteemide vahel.

Infosüsteemid on teile, kui:

olete huvitatud sellest, kuidas inimesed (uus) tehnoloogia ja meediaga suhtlevad ja kuidas neid toetavad, takistavad ja mõjutavadsoovite analüüsida teabe pakkumise, säilitamise ja edastamise süsteemesoovite luua sidemeid tehnoloogiliste lahenduste ja ettevõtete juhtimise eest vastutavate inimeste vahelsa tahad tõlkida kasutaja nõudmised uuenduslikke lahendusi

Programm uurib selliseid teemasid nagu:... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Master Environmental Geography keskendub inimeste ja nende ökosüsteemi suhetele. Keskkonnaprobleeme saab käsitleda erinevatest perspektiividest, mida analüüsitakse ruumil ... [+]

Master Environmental Geography keskendub inimeste ja nende ökosüsteemi suhetele. Keskkonnaprobleeme saab käsitleda erinevatest perspektiividest, mida analüüsitakse ruumilise dünaamika arvestamisel. Te uurite keskkonnamuutuste tagajärgi nii kohalikule kui ka ülemaailmsele majandusele ning uurige rahvusvahelisi kliimamuutuste juhtimise teemasid.

Keskkonna geograafia magistriõpe keskendub inimeste ja ökosüsteemide vahelistele koostoimedele ning on hea asi, et tuua valgust meie planeedi ees seisvatele hirmutavatele keskkonnaprobleemidele. Võib väita, et oleme läinud kaugemale maa kandevõimest ja lähenevad planeetide piiridesse. Muud argumendid kinnitavad, et inimeste leidlikkus varustab meid tulevikus uute väljakutsetega tegelemiseks. See programm keskendub inimeste ja nende ökosüsteemide vahelistele suhetele. Seda tehakse tugeva ruumilise vaatenurgaga ja uuritakse nii globaalsete kui ka kohalike keskkonnamuutuste mõju inimestele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

University of Amsterdam asuv Master Human Geograafia keskendub linna ja poliitilisele geograafiale. Programm pakub nelja eriala: majanduse geograafia, keskkonna geograafi ... [+]

University of Amsterdam asuv Master Human Geograafia keskendub linna ja poliitilisele geograafiale. Programm pakub nelja eriala: majanduse geograafia, keskkonna geograafia, poliitiline geograafia ja linnade geograafia.

Geograafia tähendab inimeste, ruumi ja koha õppimist - ja Amsterdamist on ideaalne koht seda teha. Kõigepealt Amsterdami linn on ideaalne koht ja ristmik, kus õpitakse, uuritakse ja kogutakse geograafiat. Teiseks pakub University of Amsterdam , suur teaduskõrgkool, magistrikursust, mida õpetab Mandri-Euroopa üks kõrgelt hinnatud geograafia osakondadest. Lõpuks, Amsterdami sotsiaalteaduste kõrgkool (GSSS) pakub elavat ja rahvusvahelist akadeemilist kogukonda. GSSS väärtustab mitmekesisust nii teadustöös kui ka akadeemilises sisus, akadeemilisel personalil ja üliõpilasel.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kapteni majandusgeograafia keskendub sellele, kuidas globaliseerunud majandus on mõjutanud inimeste elusid erinevates maailma paikades. Üleilmastumise protsessid on tihed ... [+]

Kapteni majandusgeograafia keskendub sellele, kuidas globaliseerunud majandus on mõjutanud inimeste elusid erinevates maailma paikades. Üleilmastumise protsessid on tihedalt seotud kommunikatsiooni- ja transporditehnoloogiate muutustega ning de- ja ümberregulatsioonipoliitikaga. Me ei vaata mitte ainult üha globaliseerunud tootmisvõrkude majanduslikke aspekte, vaid ka nende sotsiaalset mõju.

Ülemaailmne majanduslik integratsioon on süvendatult mõjutanud kogu maailmas üha kasvavate inimeste arvu - Amsterdami Phnom Penhi ja Mumbai kuni New Yorgi elu. UUA majanduslik geograafia rõhutab institutsionaalse raamistiku rolli ja selle eripäraseid sotsiaalseid ja poliitilisi suhteid, et mõista kiirelt muutuvat globaalset tööjaotust ja jätkuvat võitu võimu, kasumi ja sotsiaalmajanduslike õiguste üle. Majanduse geograafia magistriõppes võetakse globaalsete tootmisvõrgustike jaoks kasutusele mitmesakaline lähenemisviis - uuritakse kommunikatsiooni- ja transporditehnoloogiate kaudu võimaldatavaid dünaamilisi ühendusi, tööjõurände ja allhanke võimalusi kohalikul, riiklikul ja globaalsel tasandil, samuti riikliku poliitika väljatöötamiseks ja ümberkorraldamiseks, määrus.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Magistriõpe keskendub kolmele põhiteemale: geopoliitika, globaliseerumine ja juhtimine. Uurides neid mõisteid, analüüsitakse ja uuritakse meie praeguse globaliseerunud ma ... [+]

Magistriõpe keskendub kolmele põhiteemale: geopoliitika, globaliseerumine ja juhtimine. Uurides neid mõisteid, analüüsitakse ja uuritakse meie praeguse globaliseerunud maailma poliitilisi geograafiaid. Teooriad ja meetodid poliitilise geograafia põhjalikult uuritakse enne väitekirja projekti valdkonnas.

Poliitiline geograafia: geopoliitika, globaliseerumine ja valitsemine

Poliitilise geograafia magistriõpe keskendub kolmes põhikontseptsioonile (geopoliitika, globaliseerumine ja juhtimine), et uurida meie globaliseeruva maailma poliitilisi geograafiaid. Need puudutavad poliitika ruumite dünaamikat, sealhulgas sisepoliitikat, rahvusvahelisi suhteid ja riikidevahelist poliitikat ning kuidas neid mõista peamiste geograafiliste mõistete kaudu, nagu territoorium, koht, ulatus ja võrgustik.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastase jälgimise magistriprogrammi "Analüüsi teadused" raames saate ühisõppeprogrammi Vrije Universiteit Amsterdam'iga keskenduda ainult analüütilise keemia aspektid ... [+]

Kaheaastase jälgimise magistriprogrammi "Analüüsi teadused" raames saate ühisõppeprogrammi Vrije Universiteit Amsterdam'iga keskenduda ainult analüütilise keemia aspektidele, nagu kaasaegsed analüütilised tehnikad, üldised mõisted ja strateegiad analüüsideks ja erinevate rakendusvaldkondade jaoks.

Analüütiline keemia mängib olulist rolli paljudes teaduse ja ühiskonna valdkondades. Erinevate materjalide ja keskkondade keemilised ühendid tuleb identifitseerida ja kvantifitseerida, näiteks:

uute ravimite väljatöötaminekeerukate bioloogiliste süsteemide levitamineuute säästvate materjalide ja keemiliste protsesside kujundamine

Analüütiline keemia pakub meetodeid ja tehnikaid, mis seda võimaldavad. Selle mõju ei piirdu üksnes keemiaga: meditsiinis, bioloogias, keskkonnaalastes ja materiaalteadustes saavutatud edu sõltub olulisel määral ka uute analüütiliste vahendite olemasolust.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kaheaastane marsruudi molekulaarteaduste keemia magistriõppe programm, ühine kraadikava koos Amsterdami Vrije Ülikooliga, hõlmab keemia valdkondi, mis traditsiooniliselt ... [+]

Kaheaastane marsruudi molekulaarteaduste keemia magistriõppe programm, ühine kraadikava koos Amsterdami Vrije Ülikooliga, hõlmab keemia valdkondi, mis traditsiooniliselt on seotud orgaanilise ja anorgaanilise keemia, katalüüsi, füüsikalise keemia ja teoreetilise keemiaga.

Orgaaniline keemia, biokeemia ja metallorgaaniline keemia on aluseks molekulaarstruktuuri ja tulemuste vahelise suhte põhjalikule mõistmisele. See valdkond pakub ühiskonnale molekule ja materjale, mida vajame meie tervise, transpordi, energeetika, põllumajanduse ja kommunikatsiooni jaoks. Mõiste, kuidas molekulid toimivad, on üks keemiategureid maailmas kõige olulisematest väljakutsetest

Kas Amsterdami molekulaarteadused teevad mind?... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kohtuekspertiisi magistriprogramm on ainulaadne Hollandis. Programm eristab ennast enamikust rahvusvahelisest magistriõppest kohtuekspertiisis, tuginedes paljudele teadus ... [+]

Kohtuekspertiisi magistriprogramm on ainulaadne Hollandis. Programm eristab ennast enamikust rahvusvahelisest magistriõppest kohtuekspertiisis, tuginedes paljudele teaduslikele taustadele ja erialadele, nagu arvutiteadus, füüsika, keemia, bioloogia ja matemaatika.

Programmi eesmärk on koolitada head teadlased, kes on varsti kohtumeditsiini ja professionaalsete oskustega. Kas soovite oma teaduslikke teadmisi ühiskondlikult asjakohaste seaduste ja korra kontekstis teha? Siis peate taotlema kohtuekspertiisi.

Kohtuekspertiisi ala on keeruline ja muutub üha enam iga päev. Kohtuekspertiisi teadus on teaduse valdkond, mis tegeleb (kuritegevuse) stseenis jäetud jälgede analüüsiga. Varasemate sündmuste rekonstrueerimiseks tuleb vastata kohtuekspertiisi küsimustele, kasutades teavet, mida saab saada mitmesugustest jälgi- dest, nt DNA, digitaalsed jäljed, sõrmejäljed, lõhkeained jne. Nende jälgede tõenduslik väärtus määratakse kindlaks statistilised meetodid. Kogemustega erialade arv nii kuritegevuse ajal kui ka järgneval uurimisel laieneb ja nõutavad pädevused muutuvad üha spetsialiseerumiseks. Üldise protsessi ülevaate ja juhendamise vajadus kasvab proportsionaalselt.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

See lugu keskendub meelelahutus meedia kogemustele, rollile ja mõjule erinevatele rühmadele ja üksikisikutele. Noored on üks esimesi uusi tehnoloogiaid kasutama hakanud. ... [+]

Paljud ühiskonna organisatsioonid, sealhulgas kommertsettevõtted, ringhäälinguorganisatsioonid, valitsused ja haridusasutused, omavad tõelist vajadust teadmiste järele meelelahutus meedias. Uute meediakanalite kasvatamise eesmärgil kasutavad kasutajad meediumikanaleid kõikjal ja igal ajal. Sellepärast tunnevad reklaamijad, loovtööstus ja ringhäälinguorganisatsioonid üha enam oma tooteid kohandada ja soovivad ajakohaseid teaduslikke teadmisi meediumisoodustuste kohta. Meelelahutuse kommunikatsioonijuht, mille juured on meediossioloogias, rongib teid selle kasvava teadmiste ja nõuannete vajaduse rahuldamiseks.

See lugu keskendub meelelahutus meedia kogemustele, rollile ja mõjule erinevatele rühmadele ja üksikisikutele. Noored on üks esimesi uusi tehnoloogiaid kasutama hakanud. Kas videote jagamine Vine'ga, piltide postitamine Instagram'is või Netflixi voogesitusfilmide kaudu on noored integreeritud meediumikanalid oma igapäevatöösse integreerunud. Sellisena pööratakse sellele kriitiliseks publikule erilist tähelepanu kogu meelelahutuskommunikatsiooni kursuste raames.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kommunikatsiooniteaduste magistriprogrammi kommertsringhäälingu jälgimine pakub laialdast arusaama kommerts- ja mittetulundusühingute kommunikatsioonist oma keskkonna ja ... [+]

Kommunikatsiooniteaduste magistriprogrammi kommertsringhäälingu jälgimine pakub laialdast arusaama kommerts- ja mittetulundusühingute kommunikatsioonist oma keskkonna ja ühiskonnaga.

Korporatiivsuhtluses on oluline küsimus: kuidas kommunikatsioonistrateegiaid arendada, heaks kiita, rakendada ja millised on nende strateegiate mõju avalikkusele? Ühelt poolt keskendutakse rajale väliskommunikatsioonile, õpetades, kuidas luua ja säilitada ettevõtte mainet, mainet ja identiteeti. Tähelepanu tuleb pöörata ka organisatsioonide avalikule vastutusele, eriti seoses avaliku arvamuse ja avaliku aruteluga traditsioonilises ja sotsiaalses meedias. Suhteid ajakirjandusega, avalikkuse, meedia ja sidusrühmadega arutatakse põhjalikult ja kriisikommunikatsiooni käsitletakse vastavalt nendele suhetele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Kapteni konfliktide lahendamine ja juhtimine pakub teile haridust konfliktide lahendamise teooria, teadusuuringute ja praktika laias spektris. Konfliktide põhjuseid, omad ... [+]

Magistrikraadi konfliktide lahendamine ja juhtimine pakub teile haridust konfliktide lahendamise teooria, teadusuuringute ja praktika laias spektris. Konfliktide põhjuseid, omadusi, olulisust ja tagajärgi uuritakse seoses avaliku halduse dünaamikaga. Õpid, kuidas analüüsida konflikte, lahendada nende lahendamine ja seostada konfliktiuuringutega oma praktikaga.

Kas soovite rohkem teada saada konfliktidest? Nende muutused on iseloomulikud ja olulised? Võimalused tegutsemiseks reaalsetes olukordades? Ja kuidas muuta konflikt demokraatliku valitsemistava allikaks?

Konfliktide lahendamise ja juhtimise programm pakub teoreetilisi ja teadustegevusi, mis aitavad teil analüüsida konflikte ja lahendada konflikte riigi valitsemise dünaamika suhtes.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Üliõpilastele, kes soovivad läbi viia uuringuid, mille eesmärk on probleemide lahendamine või arusaamine kaasa aidata, kui see on otseselt vajalik, pakume võimalust spets ... [+]

Üliõpilastele, kes soovivad läbi viia uuringuid, mille eesmärk on probleemide lahendamine või arusaamine kaasa aidata, kui see on otseselt vajalik, pakume võimalust spetsialiseeruda rakenduslikule antropoloogiale. Sellistes uuringutes kasutatakse antropoloogiliste uuringute meetodeid ja teooriaid, et anda ülevaade ja ettepanekuid praktiliste probleemide kohta, millega seisavad silmitsi mitte-antropoloogilised parteid nagu valitsused, ettevõtted, valitsusvälised organisatsioonid või muud organisatsioonid. Õpilased teevad koostööd selliste organisatsioonidega. Uuringute küsimuste vastamise osana õpivad õpilased nii probleemi kui ka organisatsiooni: vaja on põhjalikult mõista organisatsiooni huve, kultuuri ja moraali, et mõista, kuidas selle liikmed mõistavad probleemi, mida nad soovivad lahendada.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
12 
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

UvA kultuuri- ja sotsiaalse antropoloogia magistriprogramm on üldiselt keskendunud üheaastane magistriõppe programm, milles kavandate ja teostate kvaliteetseid antropoloo ... [+]

UvA kultuuri- ja sotsiaalse antropoloogia magistriprogramm on üldiselt keskendunud üheaastane magistriõppe programm, milles kavandate ja teostate kvaliteetseid antropoloogilisi uuringuid. Selle programmi keskmes on üleilmastumise, identiteedi ja autentsuse küsimused, ränne, kodakondsus, aga ka riikidevahelised suhted, areng ja müüdid.

Kaasaegse kultuuri- ja sotsiaalse antropoloogia eesmärgiks on mõista ja seletada eluviise ja käitumist erinevates elanikerühmades erinevates ühiskondades. Kuidas inimesed seostavad üksteisega ja nende sotsiaalset ja materiaalset keskkonda?

Kultuurilise ja sotsiaalse antropoloogia magistriõpe on laiahaardeline üheaastane programm, kus kavandate ja teete oma kvaliteetseid antropoloogilisi uuringuid. Pärast kaheteistkümne nädala pikkuse välitöö läbimist oodatakse teile hästi arutletud väitekirja. Selle programmi eesmärk on muuta teid aktiivseks osalejaks antropoloogiliste teadmiste ja distsipliini põhimõtete ja tavade väljatöötamisel. Selle programmi eripära on suhteline vabadus oma magistritöö teemal valida. Piirkondliku fookuse poolest on ka palju võimalusi, kuna kultuurilise ja sotsiaalse antropoloogia töötajatel on palju erinevaid piirkondlikke erialasid, kes saavad teie projekti toetada ja juhendada.... [-]

Holland Amsterdam
February 2020
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

Laste arengu ja hariduse teadustöö magister on intensiivne ja selektiivne kaheaastane programm, mis koolitab õpilasi teadlasteks vanemate, hariduse ja laste arengu valdko ... [+]

Laste arengu ja hariduse teadustöö magister on intensiivne ja selektiivne kaheaastane programm, mis koolitab õpilasi teadlasteks vanemate, hariduse ja laste arengu valdkonnas.

University of Amsterdam lapse arengu ja hariduse õppimine

Laste arengu ja hariduse teadustöö magistriõpe õpetab õpilasi kavandama, kujundama, käitama ja aru andma kvaliteetsetest uuringutest laste arengu ja hariduse valdkonnas. Programm on välja töötatud suurepäraste üliõpilaste jaoks, kes on motiveeritud läbi viima teadustööd ja kes kavatsevad jätkata akadeemilise uurimistöö karjääri arengut ja haridust. Teadustöö magistriõppe üliõpilased omandavad põhjalikke distsipliine teadmisi, teadmisi asjakohaste uurimistöö metoodika ja praktiliste kogemuste uuringute läbiviimiseks. Programm võtab lõpule kaks aastat. Mõlemal aastal omandavad õpilased kursused ja omandavad kogemusi teadustöö läbiviimisel.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Päevane õpe
24 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Amsterdam

MSc Logicil on suurepärane rahvusvaheline maine suurepärase teadustöö kava. Programmi lõpetajad liiguvad sageli rahvusvahelise loogilise uurimistöö kogukonna võtmetegurit ... [+]

Logic on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline kaheaastane magistriõppe programm, mis keskendub loogika keskne roll kui vahendaja teaduse ja humanitaarteaduste vahel. MSc Logicil on suurepärane rahvusvaheline maine suurepärase teadustöö kava. Programmi lõpetajad liiguvad sageli rahvusvahelise loogilise uurimistöö kogukonna võtmeteguriteks.

Taotluse brošüür

Programm loodi 1995. aastal loogika-, keele- ja arvutusinstituudi (ILLC) poolt ning jääb kindlalt selle uurimisinstituudi koosseisus arvutiteaduse, filosoofia, kognitiivse teaduse, (arvutusliku) keeleteaduse ja matemaatika valdkonna töötajatega. MSc Logic eesmärgiks ja aluseks on ühendada traditsioonilisi fundamentaaluuringuid formaalsetes teadustes, mis hõlmavad mitmesuguseid rakendusi, mis ulatuvad infoühiskonnast lingvistika ja filosoofia.... [-]

Holland Amsterdam
</