University of Groningen

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Groningen

University of Groningen on 100 parima teadusülikool, millel on globaalne väljavaade. Meil on praegu järjestatud 80. Times Higher Education edetabel ja pakkuda üle 30 inglise õpetas Bakalaureuse programmid ja üle 125 magistritöö programmid. 1614. aastal asutatud ülikool on üks Hollandi vanimatest teadusülikoolidest. Oleme tõeliselt rahvusvaheline ülikool, kus on üle 30 000 üliõpilase ja 6000 rahvusvahelist üliõpilast enam kui 120 erinevast rahvusest.

Academy Building

Miks valida Groningen?

Tippkvaliteetne haridus: University of Groningen pakub mitmekesist valikut huvitavaid, kõrgelt hinnatud kraadiõppe programme. Üliõpilasena saate kvaliteetset järelevalvet ja teil on palju võimalusi. University of Groningen on omistatud kvaliteedimärk „Parim traditsiooniline ülikool Hollandis”.

Tipptasemel teadusuuringud: oleme Euroopa tippteaduslike ülikoolide hulgas. 2016. aastal võitis meie professor Ben Feringa Nobeli keemiapreemia. Ülikool viib läbi murrangulisi ja sotsiaalselt olulisi teadusuuringuid ning meie teadusuuringud loovad sildu erialade vahel.

Elav õpilaselu: Groningen on elujõuline õpilaslinn. Selle elanikkonna keskmine vanus on Madalmaades. 200 000 elanikust iga neljas on õpilane. Õpilasi võib näha igal pool: õppides pargis, nautides ööelu ja töötades mitmesuguseid osalise tööajaga töökohti. Groningen on turvaline ja roheline linn, kus elada, ja see valiti üheks õnnelikumaks linnaks Euroopas.

400 aastat mainet: University of Groningen on rikas ajalugu ja suurepärane maine. Ülikooli 400 tegutsemisaasta jooksul on ülikoolis õppinud või töötanud palju väga andekaid inimesi erinevatel erialadel, sealhulgas neli Nobeli preemia laureaati, Hollandi esimene naisülikooli üliõpilane, esimene naisõppejõud, esimene Hollandi astronaut ja Euroopa Panga esimene president.

Tõeliselt rahvusvaheline: oleme tuntud oma suure rahvusvahelise kogukonna poolest. Aastas õpib Groningenis ligi 6000 rahvusvahelist üliõpilast enam kui 120 riigist. Groningenis elamine hollandi keelt rääkimata pole probleem; saate tellida toitu, osta riideid ja võtta isegi läbi inglise keele sporditunde. University of Groningen on tugevad rahvusvahelised sidemed, mis tähendab, et saate hõlpsalt veeta osa oma kraadist välismaal õppides. Samuti pakume koostöös teiste suurte Euroopa ülikoolidega mitmeid ainulaadseid rahvusvahelisi magistriprogramme.

8349scr_62d6490ac42fc36.jpg?v=2017-04-21+16%3A38%3A44

Bakalaureuseõppe programmid

Pakume üle 30 inglise keeles õpetatava bakalaureuseprogrammi . Üheksal meie bakalaureuseõppe programmist on omistatud kvaliteedimärk " Tippkraadiprogramm ".

Magistriõppe programmid

Praegu pakub University of Groningen üle 125 inglise keeles õpetatava magistriprogrammi , millest 18 on Hollandis hinnatud kõrgeima reitinguga programmiks.

Teaduskonnad

University of Groningen teadusuuringud ja haridus korraldatakse 11 erinevas teaduskonnas. Need teaduskonnad on:

Majandusteaduskond
Käitumis- ja sotsiaalteaduskond
Teoloogia ja usuteaduskond
Kunstiteaduskond
Arstiteaduskond
Õigusteaduskond
Ruumiteaduste teaduskond
Filosoofiateaduskond
Loodusteaduskond
Groningeni ülikooli kolledž
Campus Fryslân

Asukohad

Groningen

Address
University of Groningen
Broerstraat 5

9712 CP Groningen, Groningen, Holland

Leeuwarden

Address
Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden
Netherlands

8911 Leeuwarden, Friisimaa, Holland

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid