Loe ametlikku kirjeldust

University of Twente meie teerajajad tehnoloogiat, teadust ja insenerit infotehnoloogiaga sotsiaalteadustes, et mõjutada meie ümbritsevat maailma. Meie kui teadlaste, teadlaste ja haridustöötajate liikumapanev jõud on sügav suhtumine inimestega, kes jagavad uudishimulist ettevõtlusvaimu.


Meie aja väljakutsed on suuremad kui varem: globaalne vastupanuvõime, ühiskonna digiteerimine, tervishoiu parandamine ja isikupärastamine, maailma ümberkujundamine nutikate materjalidega ja intelligentne tootmine.

Tehnoloogia mängib juhtivat rolli keeruliste ühiskondlike väljakutsetega lahenduste leidmisel kogu maailmas - ja ainult inimesed saavad seda rolli selles valgustada. Meie kirg, mis on meie planeedi mõistmine ja elu paranemine kõigile sellel, tähistame me sidemeid inimkonna ja tehnoloogia vahel, teades, et kogu meie teadustöö ja haridus on suunatud tänapäeva ühiskonnas muutmisele, seadistades järgmise põlvkonna tulevikuks .

Selles püüdluses juhib meie paljude andekate teadlaste, õpetajate ja üliõpilaste ettevõtlik mõtteviis ja globaalne teadlikkus ületada erinevusi, distsipliine, piire. Meie ülikooli iseloomustava valdkondadevaheline tööviis avab ootamatuid võimalusi - eriti hariduse mudel, insener-lähenemine ja avatud kultuur tekitavad uusi ideid, uut energiat ja uusi võimalusi.


Elav, arukas ülikoolilinnak, kus muutused algavad

Pärast University of Twente asutamist 1961. aastal oleme olnud sügavalt seotud meie piirkonna rikkaliku tööstuspärandi ja selle elanike heaoluga.

Me oleme uhked selle edasi nii kodus kui ka rahvusvaheliselt. Täna oleme katalüsaatoriks paljudele kõrgtehnoloogilistele kogukondadele ja sektoritele, millel on tugev partnerlus paljudes tööstusharudes ja ühiskondlikes valdkondades. Oleme osalenud murrangulistes, globaalsetes võrgustikes ja programmides. Me hoiame elukestvaid ühendusi üle 45 000 vilistlaste kogu maailmas.


University of Twente on mitmekultuuriline andekate ja ambitsioonikate inimeste kogukond, mis pakub õpilastele, teadlastele ja kasvatajatele üle maailma parimaid võimalikke tingimusi:

  • Uuenduslik ja elujõuline ülikoolilinnak koos maailmatasemel rajatistega piiride ületamiseks ja keerukate probleemide lahendamiseks - sealhulgas kaasaegsed rajatised, nagu meie maailmas tuntud NanoLab, meie äsja moodustatud Designlab ja uus tehniline meditsiinikeskus, mis on praegu ehituses .
  • Tehniline lähenemine ühiskondlikele väljakutsetele, fundamentaalsete tehnoloogiliste ja sotsiaalteaduslike uuringute ühendamine süstemaatilise lahenduse väljatöötamisega.
  • Põhitehnoloogiad on maailma parimate hulgas sellistes valdkondades nagu nanotehnoloogia ja biomeditsiinitehnika, infotehnoloogia, robootika ja geotehnoloogia.
  • Kõrgelt isiklik haridus, õpilaste juhitud õppetöö ja projektipõhine meeskonnatöö, et soodustada sünergiat, (eneseteadvust) avastamist ja probleemi lahendamist.
  • Väärtuselise väljaarendamise, uute ettevõtete käivitamise ja käibe loomine (umbes 1000 edukat ettevõtmist siiani) ning sotsiaalse ja tööstusliku kaasamise uute väljendusvormide kujundamine.

Aja jooksul inspireerivad ja uudishimulikud inimesed on ühendanud oma kogemused tehnoloogia, teaduse ja inseneri valdkonnas sotsiaalteadustega, et algatada muutusi, edusamme ja uuendusi. Me kutsume seda: "High Tech Human Touch". Ja usume, et see on tänapäeval olulisem kui kunagi varem.


Meie visioon 2020

University of Twente kiireneb. Ülikoolina võime me jõuda uute ambitsioonide hulka ja tõsta baarit veelgi kõrgemale. Oleme juhtiv ettevõtlusülikool. Me ennustame pidevalt tulevasi arenguid ja reageerime kiiresti ja tõhusalt muutuvas maailmas meie ümber.

Meie töötajad on oma valdkonna eksperdid ja seavad avaliku arutelu päevakorda. Meie pidev suhtlus tööstuse, uurimisinstituutide ja valitsusega loob murrangulisi teadusuuringuid ja maailmaklassi uuendusi. Toodame suurepäraseid lõpetajaid, kes on suurepärased, ühendades teadmised paljudest valdkondadest, kuna nad kavandavad lahendusi, mis vastavad tuleviku vajadustele nii Hollandis kui ka kogu maailmas.

See on nägemus 2020.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Twente

Olles üliõpilane ostmise ja pakkumise halduses, saate otsest kasu meie juhtivast positsioonist teadusuuringutes. Te ei jõua mitte ainult viimaste suundumustega, vaid ka i ... [+]

Olles üliõpilane ostmise ja pakkumise halduses, saate otsest kasu meie juhtivast positsioonist teadusuuringutes. Te ei jõua mitte ainult viimaste suundumustega, vaid ka inspireerivate uuringutega. Õppimine University of Twente võimaldab teil ettevõtetes midagi muuta.Mis on ostmine?

Tüüpiline tööstusettevõte Euroopas kulutab umbes 60% oma tarnekäibest. See arv näitab, et ostmine on oluline ja konkurentsivõime säilitamiseks peavad ettevõtted oma pakkumist tõhusalt juhtima. Ettevõtte tarnete tõhus juhtimine on Ostu- ja Tarnehaldurite ülesanne. Nad otsivad, valivad, sõlmivad lepinguid ja lõpuks haldavad tarnijaid, et tagada vajalike materjalide ja teenuste pakkumine.

Tarnehalduse tähtsus on suurem kui kunagi varem. Viimastel aastatel on ostmine ettevõtete jaoks märkimisväärne. Selle tagajärjel on vaja piisavalt koolitatud personali ja tekib ostjatele suurepärane töövõimaluste väljavaade. Omandamise ja pakkumise juhtimise spetsialiseerumine harivad selliseid ostujuhte, kes valmistavad ette õpilasi sellel paljutõotaval alal. Samamoodi on ka projektijuhtide, tootmisjuhtide, rajatiste juhtide jt vastutav oluline osakond, kes on osaliselt seotud ostmise ja varude haldamisega.... [-]

Holland Enschede
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Curiosity [corporate video]: University of Twente