Utrecht University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Utrecht University

Utrechti ülikool, mis asutati 1636. aastal, on lugupeetud rahvusvaheline teadustöö ülikool, mis on järjekindlalt Hollandis number 17, Mandri-Euroopas 17. kohal ja ülemaailmne rahvusvaheliste edetabeli tipp 100. Samuti on tuntud Euroopa teadusülikoolide liige.

Üks meie rahvusvahelise magistrantidele ja hiljuti lõpetanud jagavad oma kogemusi õppimise ja elavad Utrecht ja Hollandi üldiselt. Lisateabe saamiseks ja registreerimiseks minge veebisaidile. Loodame sind varsti veebis vaadata!

Uuenduslikud ja rahvusvaheliselt orienteeritud akadeemilise kogukonna

Liitumine Utrecht Ülikooli magistrant teeb sind osa uuenduslike ja rahvusvaheliselt orienteeritud akadeemilise kogukonna - et nihutada vähemalt 12 Nobeli preemia laureaadid - tegeleb tipptasemel ja multidistsiplinaarse õppe-ja teadustöö.

Utrecht teadlased, kes on andnud väljapaistva panuse ühiskonna hulka Nobeli preemia laureaat Christiaan Eijkman, üks avastajad vitamiini; neuropharmacologist David de Wied, kes võitis riikliku ja rahvusvahelist tunnustust oma avastust, et neuropeptides (väikesed valgud) kontrolli ajutegevust ja käitumist; ja viimane Nobeli preemia laureaat Gerard 't Hooft, silmapaistev teadlane valdkonnas teoreetilise füüsika. Need sisaldavad ka Johanna Westerdijk (ainult hollandi keeles), esimene naissoost professor Hollandis.

Personal ja interaktiivseid õpetamismeetodeid

Utrechti Ülikooli kogete mudel kvaliteetse hariduse, mis tähistab isiklik ja interaktiivne õpetamise põhineb kriitilise analüüsi ja arutelu, paindlikkus ja tase valik üliõpilastele, samuti alalised professionaalne areng õppejõud.

Õpilased ja programmid

Utrecht University loeb üle 30.000 üliõpilast 118 riigis. Te saate valida üle 140 ülikooliprogrammi, millest 90 (+) on inglise keelt õpetanud ja 32 õpetajakoolitusprogrammi (nii hollandi kui ka inglise keeles õpetatud) - kõige laiaulatuslikumad inglise keele õpetatud lõpetajaprogrammid Hollandis. Utrechti Ülikooli magistrikraad on 1- või 2-aastane programm, mille tulemuseks on teaduskraad, magistrikraad või magistrikraad (LLM). Peal magistriprogrammi saab osaleda noorte innovaatorite programm: selektiivne 15 ECTS kiitusega muidugi kõrgkoolides.

Professional valdkonnas

Ühendus on professionaalne valdkonnas on järjekindlalt põimitud õppekavad UU magistriõppesse. Karjäär Services keskus toetab oma siirdumist Hollandi või rahvusvahelise kraadiõppe tööturul.

Top 5 kõige õnnelikum elupaikadeks

Inglise keelt osatakse Hollandis. Utrecht on ilus keskaegne linn, asub Hollandis. Amsterdam ja Schipholi Airpoft on vähem kui pool tundi ära, ja seal on lihtne rongiühendus kogu Euroopas. On hea põhjus, et BBC Travel paigutas Utrechti "viie parima õnnelikuma koha juurde Iive".

Kuidas taotleda?

Meie taotlemise protsess toimub internetis. Palun külastage meie kodulehel rohkem teavet taotlemise protsessi.

Võta meiega ühendust

Kui teil on küsimusi meie magistriprogrammide kohta, võtke meiega ühendust. Üliõpilasesindused (esmaspäevast reedeni, kell 10.00-16.00) Tel: +31 30 253 7000 E-post: study@uu.nl Külastajate aadress: UU U, üliõpilastele, Heidelberglaan 6, de Uithof

Asukohad

Utrecht

Utrecht University

Address
Domplein,29
3512 JE Utrecht, Utrecht, Holland
Telefon
+31 30 253 3550

Programmid

Juhtimisalased kursused
MA