Utrecht University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Utrecht University

1636. aastal asutatud Utrecht University on lugupeetud rahvusvaheline teadusülikool, püsivalt positsioonil Hollandis, Mandri-Euroopas 14. kohal ja rahvusvaheliste edetabelite edetabelis üle maailma ning kuulsate teadusülikoolide Euroopa liiga liige.

Uuenduslik ja rahvusvaheliselt orienteeritud akadeemiline kogukond

Utrecht University liitumine üliõpilasena muudab teid osaks innovaatilisest ja rahvusvaheliselt orienteeritud akadeemilisest kogukonnast - mis tõi esile vähemalt 12 Nobeli preemia laureaati -, kes tegeleb eesrindliku ja multidistsiplinaarse õppe- ja teadustööga. Ühiskonnale silmapaistva panuse andnud Utrechti teadlaste hulgas on Nobeli preemia laureaat Christiaan Eijkman, üks vitamiinide avastajaid; neurofarmakoloog David de Wied, kes võitis riikliku ja rahvusvahelise tunnustuse oma avastuse eest, et neuropeptiidid (väikesed valgud) kontrollivad aju aktiivsust ja käitumist; ja viimane Nobeli preemia laureaat Gerard 't Hooft, silmapaistev teadlane teoreetilise füüsika alal. Nende hulgas on ka Hollandi esimene naisprofessor Johanna Westerdijk.

Isiklik ja interaktiivne õpetamine

Utrecht University kogete kvaliteetse hariduse mudelit, mis tähistab isiklikku ja interaktiivset õpet, mis põhineb kriitilisel mõtisklemisel ja arutelul, paindlikkusel ja üliõpilaste valiku tasemel, samuti õppejõudude püsival professionaalsel arengul.

Õpilased ja programmid

Utrecht University õpib üle 30 000 üliõpilase 118 riigist. Võite valida 10 inglise keeles õpetatud bakalaureuseprogrammi ja peaaegu 100 inglise keeles õpetatud magistriprogrammi hulgast - kõige laiem valik inglise keeles õpetatavaid kraadiõppe programme Hollandis. Bakalaureuseõppe programmid on 3-aastased programmid, mis viivad bakalaureuse kraadi (BA) või loodusteaduste bakalaureuse kraadi (BSc). Utrecht University on 1- või 2-aastane programm, mis viib teaduse (MSc), kunstide kraadi (MA) või seaduste kraadi (LLM). Lisaks magistriprogrammile võite osaleda noorte innovaatorite programmis: valikulise 15 EAP-ga lõpetajakursusel.

Kutseala

Seos kutsealaga on püsivalt kinnistunud UU magistriprogrammide õppekavadesse. Karjääriteenuste keskus toetab teie üleminekut Hollandi või rahvusvahelisele kraadiõppe tööturule.

5 parimat õnnelikku kohta elamiseks

Inglise keelt räägitakse Hollandis laialdaselt. Utrecht on ilus keskaegne linn, mis asub Hollandis. Amsterdami ja Schipholi lennujaam on vähem kui poole tunni kaugusel ning kogu Euroopas on lihtne rongiühendus. Mõjuval põhjusel paigutas BBC Travel Utrechti "Iive'i 5 kõige õnnelikumasse kohta".

Kuidas kandideerida?

Meie taotlusprotsess toimub veebis. Taotlusprotsessi kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti.

Võta meiega ühendust

Kui teil on meie programmide kohta küsimusi, võtke meiega ühendust. Utrecht University tudengiteenused (esmaspäevast reedeni kell 10–16)

Tel: +31 30 253 7000
E-post: uuring@uu.nl.
Külastajate aadress: UU for U, Student Services, Heidelberglaan 6, de Uithof / Utrecht

Asukohad

Utrecht

Utrecht University

Address
Domplein,29
3512 JE Utrecht, Utrecht, Holland
Telefon
+31 30 253 3550

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA