Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Uuenduslikud, jätkusuutlikud ja sisukad!

Kas soovite aidata kaasa jätkusuutlikumale maailmale ja töötada oma isikliku arengu nimel? Õppige Van Hall Larensteinis, Hollandis kõige jätkusuutlikumas rakenduskõrgkoolis! Pakume laia valikut ainulaadseid inglise keele õpetatud bakalaureuse-, magistri- ja tunnistuse programme valdkondades, kus Hollandi tipptasemel esineb. Nii et kas olete huvitatud toitumisest või rahvusvahelisest kaubandusest, otsite hobuste sporditööstuses bakalaureusekraadi või tahate töötada ÜRO säästva arengu eesmärkide nimel, meil on teile õige programm!


Van Hall Larenstein asub kahes linnas: Leeuwarden ja Velp (Arnhem). Mõlemad üliõpilaskonnad on koduks mitmele ülikoolile ja täidavad rahvusvahelisi üliõpilasi. Leeuwarden oli Euroopa kultuuripealinn 2018. aastal ja asub Madalmaade saarte lähedal. Seal on kaunid kanalid, mis voolavad läbi linna. Velp asub Larenstein Estate'is: kaasaegne hoone, mida ümbritseb lopsakas rohelus, vaid mõne minuti kaugusel Arnhemi elavast ajaloolisest kesklinnast.

Van Hall Larensteinil on tihedad sidemed rahvusvahelise ärimaailma ja valitsusväliste organisatsioonidega. See võimaldab teooriat praktikas rakendada: peale kõrgelt hinnatud töökogemuse omandamise praktikakohtade ajal välismaal jätkavad õpilased ekskursioone ettevõtetesse, kus nad tegelevad tegeliku elu juhtumitega ja kutsume professionaale külaliste loenguid andma. Usume kindlalt, et rahvusvaheline kogemus on ülioluline meie õpilaste arengus, kuna kultuuridevahelised kompetentsid on vajalikud peaaegu kõigis karjääri valdkondades. Kohe algusest peale töötad välja professionaalse võrgustiku, kuhu kuuluvad üliõpilased ja kolleegid üle kogu maailma.

Meie ülikooli suhtlusliinid on lühikesed: meie õpilased töötavad väikestes klassides õppejõudude isikliku tähelepanuga. Meie programmid on loodud selleks, et anda teile võimalus teha oma valikuid. See valmistab teid ette põneva karjääri professionaalses valdkonnas, mis tõesti oluline!

Miks VHL?

  • Täielikult inglise keeles õpetatakse õppekava;
  • Õppimine Hollandi suurimas rohelises rakendusteaduste ülikoolis;
  • Ühendada teooria ja praktika, et saada tööturul pea alust;
  • Rakenda oma teadmisi (rahvusvahelisel) praktikal: see kuulub teie programmi !;
  • Suurendage oma karjäärivõimalusi otsese kontakti kaudu potentsiaalsete tööandjatega programmi ajal;
  • Arendada tugevaid sidemeid Hollandi majanduse põhivaldkondades;
  • Uuring väikestesse klassidesse õpetajate isikliku tähelepanuga.

Asukohad