Loe ametlikku kirjeldust

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (' VU Amsterdam ') on rahvusvaheliselt tuntud teadusülikool, mis asutati 1880. aastal. Ülikool pakub üle 170 inglise keeles õpetatud programmi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel enam kui 24 000 üliõpilasele kogu maailmast. 84 rahvusest üliõpilased ja töötajad loovad dünaamilise rahvusvahelise akadeemilise kogukonna.

VU Amsterdam asub elavas Amsterdami linnas, mis on üks multikultuursemaid linnu maailmas, kus on kõige rohkem õppureid Hollandis ja kus teine keel on inglise keel. Ülikoolilinnakut ümbritseb Hollandi üks dünaamilisemaid ja kiiremini arenevaid äripiirkondi, kus asub üle 700 ettevõtte.

Rohkem kui 24 000 üliõpilasega, kellest 4 088 on rahvusvahelised, viib VU Amsterdam läbi ühiskonna- ja teadusliku tähtsusega probleemide tipptasemel uuringuid. Me eristame end teadusuuringutes ja hariduses nelja interdistsiplinaarse teema kaudu: inimese tervise ja bioteadused, teaduse jätkusuutlikkus, ühendatud maailm ja valitsemine ühiskonna jaoks. Üliõpilasena aitab see teil vaadata kaugemale teadusharude piiridest ja otsida käegakatsutavaid lahendusi parema maailma loomiseks. Lisaks peab VU Amsterdam innovatsiooni allikaks mitmekesisust, olgu see kultuur, veendumus, rahvus või eelnev haridus. ja edasiminekut ning seega erilist jõudu.

Hariduse kvaliteet

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) on oma õpetuse hea kvaliteediga ülima maine. Te töötate suhteliselt väikestes rühmades, kus märkimisväärne rõhk on interaktsioonile ja isiklikule lähenemisele. Õpetus on hästi korraldatud. Seda peegeldab näiteks õppeprogrammide selge struktuur.

Elav Amsterdam

Ülikool asub Amsterdamis elavas linnas, mis on üks maailma mitmekultuurilisemaid linnu, kus on suurim õpilaste kontsentratsioon Madalmaades ja kus inglise keel on teine ​​keel. Nagu VU Amsterdam üliõpilane, saate kasu kõikidest kapitali pakutavatest eelistest. Umbes viieteistkümne minuti pärast olete Amsterdami elavas keskuses, kus on palju kauplusi, meelelahutuskohti, parke ja kõnniteeki kohvikuid. Amsterdam on turvaline ja inglise keel on laialt levinud.

Isiklik järelevalve

VU Amsterdam pühendab märkimisväärset tähelepanu isiklikele õppenõuannetele. Kohe õpingute alguses tutvustatakse teile oma programmi õppenõustajat. See inimene annab teile nõu probleemide osas, mis võivad tekkida seoses teie õpingutega, ja vastab tööturu küsimustele.

Unikaalne identiteet

VU Amsterdam oli esimene Hollandi ülikool, mille asutas eraisik, ilma kiriku või riigi sekkumiseta. See pärand on ikka veel väga palju sellest, kes me oleme: VU tähistab Vrije Universiteit, mis tõlgib sõna-sõnalt "Vaba ülikoolist". Algusest peale on ülikool kindlaks määranud oma uurimisvaldkonnad, loonud oma õppeprogrammid ja kasutanud oma didaktilisi meetodeid.

Lihtne juurdepääs

Vrije Universiteit Amsterdam on hõlpsasti ligipääsetav ühistranspordiga. Schipholi lennujaam on rongiga vaid kaheksa minuti kaugusel. Amsterdam Zuid Station on jalutuskäigu kaugusel Amsterdami ülikooli ülikoolist. Amsterdami pearaudteejaamast või Amsterdami Sloterdijki jaamast on kiiret trammiühendus, kus on vaid kuusteist minuti reisi aeg. VU Amsterdam on ka hõlpsasti autoga jõudmiseks, mis asub Amsterdami orbiidi kiirtee lähedal.

Ülikooli ülikoolilinnak

Peaaegu kõik meie üliõpilased, töötajad ja programmid asuvad ülikoolilinnakus: üks hoonete kompleks Amsterdami ärikvartalis. Seega on teie õpingute käigus väga lihtne tutvuda teiste erialadega.

Akrediteerimine

Hollandi Haridusministeerium tunnustab täielikult Vrije Universiteit Amsterdam teadusuuringute ülikoolina. Kõik VU University Amsterdam ülikoolide akrediteeringud on akrediteeritud NVAO, Madalmaade ja Flandria akrediteerimisorganisatsiooni poolt või akrediteeritavad. See organ loodi rahvusvahelise lepinguga ja tagab kõrghariduse kvaliteedi Hollandis ja flaamikeelses Belgias õppeprogrammide akrediteerimise kaudu.

Programmide tüübid

VU Amsterdam pakub nelja tüüpi programme:

  • Bakalaureuse kraadi programmid (mis viivad BA / LLB / BSc)
  • Magistriõppe programmid (mis viib MA / LLM / MSc / MPhil)
  • PhD / doktoriõppe programmid (viies doktoriõppesse / doktorist)
  • Kraadivälised programmid (välismaal õppimine

Stipendiumid

Meie enda stipendiumi, VU stipendiumiprogrammi (VUFP) kaudu pakume kõrgelt motiveeritud üliõpilasi, kellel on suurepärased õpitulemused, ülikooli poolt pakutava rahalise toetuse ainulaadse vastutuse omandamiseks magistri kraadi. VUFP stipendium on õppemaksu loobumine. Hollandi stipendiumiprogramm (HSP) on mõeldud üliõpilastele väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP), kes soovivad järgida Madalmaade magistriprogrammi. VU Amsterdam hõlmab mitmekesisust meie õpetamise, teadustöö ja meie panuse ühiskonnana rikastumiseks. See stipendium on mõeldud spetsiaalselt suurepärasetele üliõpilastele, kes aitavad kaasa meie ülikooli mitmekesisusele. Kuna rahvusvaheline üliõpilane kavatseb õppida VU Amsterdam , võite taotleda mitmesuguseid stipendiume ja stipendiume. Üksikasjalikku teavet stipendiumide ja tähtaegade kohta saab WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS VÕI WWW.GRANTFINDER.NL.

VU stipendiumiprogramm

Sõidukiüksuse stipendiumiprogramm (VUFP) pakub andekatele tulevastele üliõpilastele unikaalset võimalust astuda VU ülikooli valikutes magistriõppesse.

Organisatsioon

VU Amsterdam on traditsiooniline Hollandi ülikool, mille juhatab juhatus (kolm liiget) ja millel on 10 juhatajat otse juhatuse all. Iga õppejõud annab ühe või mitu bakalaureusekraadi ja magistriõppekava ning teostab uurimistööd. Kõik need on organiseeritud erinevalt, kuid enamusel on juhatus, keskne personal ja mitmed osakonnad ja kõrgkoolid. Ülikoolil on ka mitmed teenindusdivisjonid, millest rahvusvaheline büroo on üks, ja seal on mitu interdistsiplinaarset uurimisinstituuti.

Era või avalik?

VU Amsterdam on üks neljast avalikust ülikoolist, mille tunnustatakse Madalmaade haridusministeeriumis ja on seega osaliselt valitsuse poolt rahastatud. Madalmaade süsteemi raames toetab valitsus tunnustatud ülikoole üliõpilaste arvu alusel ning kehtestab ka õppemaksu piirid ja suunised, mida nimetatud ülikoolidel on õigus nõuda. See tagab juurdepääsu kõigile Madalmaade kodanikele, rikastele või vaestele, kvaliteetsele kõrgharidusele. VU Amsterdam tervitab kõiki taustaga taotlejaid.

VU rahvusvaheline kontoriteenus

  • Visa / elamisluba

Uurige, kas vajate viisat / elamisluba ja kuidas seda korraldatakse.

  • Majutus

Informatsioon majutuskoha kohta VU Amsterdam .

  • Registreerimine kohalikus omavalitsuses

Kui olete jõudnud Hollandisse, peate end registreerima kohaliku omavalitsusega. Uuri välja, mida peate tegema.

  • Sissejuhatav tegevus

Pärast teie saabumist toimub VU Amsterdam mitmeid sissejuhatavaid tegevusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Vrije Universiteit Amsterdam

Loode-Euroopa arheoloogia magistriprogrammis uurite enam kui 3000 aastat kestnud Euroopa arheoloogiat ja keskendute ühe neist kahest Euroopa põhiajastust: hilisrauaaja ja ... [+]

Loode-Euroopa arheoloogia magistriprogrammis uurite enam kui 3000 aastat kestnud Euroopa arheoloogiat ja keskendute ühe neist kahest Euroopa põhiajastust: hilisrauaaja ja Rooma perioodi või keskaja ja varase moodsa perioodi kultuuridünaamikale.

Programm pakub teile haruldast võimalust uurida Euroopa arheoloogiat maastike, materiaalse kultuuri ja dokumentaalsete allikate uurimise kaudu, aga ka Rooma impeeriumi integratsiooniprotsesside kaudu. Õppeainete ning käimasolevate välitööde ja muude uurimisprojektide tulemuste vahel on tihedad sidemed.

Kaks Euroopa ajastut Selles magistriprogrammis saate valida kahe piirkondliku arheoloogilise ajastu vahel. Fookuses on hiline rauaaeg ja Rooma periood, mis uurib rauaaja keldi / germaani ühiskondade integreerumist Rooma impeeriumisse. Keskaja ja varajase moodsa perioodi õppesuund keskendub keskaegse kaubanduse ja vahetuse päritolule ja arengutele, Amsterdami kasvule ja Euroopa kapitalismi laienemisele koos Uue Maailma koloniseerimisega.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Üheaastase magistriprogrammi Arheoloogia: maastik ja pärandi alal uurite nii tänapäevase kui ka ajaloolise maastiku dünaamilist minevikku ning uurite nende säilitamise ja ... [+]

Üheaastase magistriprogrammi Arheoloogia: maastik ja pärandi alal uurite nii tänapäevase kui ka ajaloolise maastiku dünaamilist minevikku ning uurite nende säilitamise ja arheoloogilise pärandina säilitamise viise.

Maastiku ja pärandi arheoloogia Spetsialiseerumine Maastik ja pärand keskendub ajalooliste maastike ja materjalide olulisusele nii hilisemal perioodil kui ka kaasaegses maailmas. Programmis on esindatud nii maastikuarheoloogia kultuuriline kui ka teaduspõhisem käsitlus. Arheoloogilise pärandi pool keskendub arheoloogiliste jäänuste mitmetahulistele tähendustele tänapäeva ühiskonnas. Säilitus- ja majandamisprotsessid, arheoloogia roll ruumilises planeerimises ja selle ühiskondlik mõju Euroopas on mõned võtmeprobleemid, millega selles magistriprogrammis käsitletakse.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Vahemere arheoloogia magistriprogrammis uurite Vahemere piirkonna materiaalseid kultuure ja ühiskondi ning nende pikka omavahelist ühenduste ja kultuurivahetuse ajalugu a ... [+]

Vahemere arheoloogia magistriprogrammis uurite Vahemere piirkonna materiaalseid kultuure ja ühiskondi ning nende pikka omavahelist ühenduste ja kultuurivahetuse ajalugu alates 2000. aastast eKr.

Vahemere arheoloogia Te uurite Vahemere piirkonna ühenduvust, eriti Itaalia ja Kreeka oma, uurite keraamika rolli arheoloogias ja saate teada, kuidas materjalijäägid võivad aidata meil taastada mineviku ühiskondi ja kultuure.

Rikkalik uurimistraditsioon Vahemere arheoloogiaprogramm hõlmab nii teoreetilist kui ka temaatilist lähenemist ning ühendab need praktiliste uuringutega. Võite osaleda arheoloogilises välitöös, osaleda individuaalsetes juhendites, milles töötate materjalide säilmetega, või osaleda personali praegustes uuringutes. Välitöid tehakse Itaalias, Kreekas ja Türgis.Miks õppida Amsterdamis arheoloogiat?... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaheaastase Research Master 's in Economics on ideaalne programm üliõpilastele, kes soovivad jätkata doktoriõppe. Programm annab valige, kõrge ... ... [+]

Master in Economics (MPhil)

Kaheaastane Research magistriõppesse majandusteaduses ideaalne programm üliõpilastele, kes soovivad jätkata doktoriõppe. Programm annab valige, kvaliteetse hariduse valdkonnas ökonoomika ja ökonomeetria. Kui teie ambitsioonid on keskendunud akadeemilise karjääri majandusteaduse, ökonomeetria või rahanduse, siis see Research Master 's sobib teile. Mitte ainult see õpetab läbi sõltumatud teadusuuringud, kuid see on ka suurepärane hüppelaud hea PhD positsioonid.

Spetsialiseerumise

See Research Master pakub kolme spetsialiseerumise:

ökonoomika Ökonomeetria rahandus

Ehitus tipptasemel kooli Economics

2005. aasta märtsis komisjoni juhtivate majandusteadlaste (sh Nobeli preemia laureaat Robert C. Merton) välja hindamisaruanne Tinbergen Instituut. Käesolev aruanne annab täpse kirjelduse Tinbergen Instituudi missioon: treenida lahendamata teadlased tulevikus. Me teeme seda rangete valikukriteeriumide ja tehes kõrgeid nõudmisi meie õpilastele. Õpilased saavad palju vastutasuks: väikesemahulise haridus positiivses õhkkonnas, intensiivne järelevalve ja ainulaadne võimalus segada üliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste üle kogu maailma.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Ärianalüütika magistrikraad on multidistsiplinaarne programm, mille eesmärk on äriprotsesside parendamine, kasutades matemaatika, arvutiteaduse ja ärijuhtimise meetodite ... [+]

Leidke asjatundlikke lahendusi tänapäeva keerukatele äriprobleemidele Tänapäeva andmepõhises maailmas vajavad organisatsioonid asjatundlikku hinnangut ja teravat analüüsi, et tagada nende õigete otsuste langetamine. Ärianalüüs võimaldab tulemuste optimeerimiseks ja strateegiliste eesmärkide saavutamiseks kasutada infoteaduste, suurandmete, statistika ja masinõppe jõudu.

Teie võime ühendada teadmised matemaatikast, arvutiteadusest ja majandusest ning kõrgelt arenenud kvantitatiivsed ja suhtlemisoskused muudavad teid iga organisatsiooni edu võtmeks. Magistriprogramm süvendab teie teadmisi nendes valdkondades ja annab teile võimaluse spetsialiseeruda arvutuslikule intelligentsusele, äriprotsesside optimeerimisele ja finantsriskide juhtimisele. Magistrikraad lõpetatakse kuuekuulise individuaalse praktikaga ettevõttes, mis on sageli esimene samm jõudsalt areneva rahvusvahelise karjääri poole.See on see, mida teete Ärianalüütika magistriprogramm on kaheaastane programm, mis koosneb 120 ECTS-st jagatuna neljaks semestriks. Esimene semester on pühendatud kohustuslikele kursustele. Teisel ja kolmandal semestril võite keskenduda ühele kolmest spetsialiseerumisest. Lõpuks veedate neljandal semestril kuus kuud praktikal äri- või teadusinstituudis.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Neuroteadus kuulub teaduste hulka, millel on tulevikus suur mõju praktiliselt kõigile meie inimesena toimimise aspektidele. Neuroteadus on juba muutnud vaadet, mis meil e ... [+]

Neuroteadus kuulub teaduste hulka, millel on tulevikus suur mõju praktiliselt kõigile meie inimesena toimimise aspektidele. Neuroteadus on juba muutnud vaadet, mis meil enda suhtes on. See programm pakub vastuse vastutustundlike teadlaste, teadlaste, kes on tundlikud oma konkreetse alamdomeeni kontseptuaalsete probleemide suhtes ja, teisest küljest, kes suudavad kajastada ja suhelda oma valdkonna laiemate mõjude kohta, nii kliiniliste kui ka teadlaste vajadusele. kui ühiskondlik. Meie eesmärgiks on filosoofia neuroteadus asemel filosoofia umbes neuroteadus.

Õppeprogramm

Neuroteaduse filosoofia Filosoofia osakonna filosoofia magistriprogrammi neuroteaduse filosoofia õppekava sisaldab 30 EAP filosoofias, 36 EAP Neuroteaduses, 42 EAP Neuroteaduste filosoofias ja 12 EAP magistritöös kokku 120 ECTS. Programm on avatud neuroteaduse magistrantidele ja teadusuuringute magistrantidele.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaheaastase magistriprogrammi Filosoofia spetsialiseerunud õiguse ja valitsemistava filosoofia on mõeldud eriti õigusteaduse bakalaureustele, kellel on huvi lääne positii ... [+]

Õiguse ja valitsemistava filosoofia

Kaheaastase magistriprogrammi Filosoofia spetsialiseerunud õiguse ja valitsemistava filosoofia on mõeldud eriti õigusteaduse bakalaureustele, kellel on huvi lääne positiivse õiguse tänapäevaste süsteemide alustalade vastu. Programm koolitab õpilasi filosoofiliselt järele mõtlema põhiliste õigusmõistete ja põhimõtete üle. Mis on seadus? Mida tähendab olla vaba ja võrdne kodanik kaasaegses demokraatlikus riigis? Kuidas käsitleda riigi minevikus toime pandud ebaõiglust? Neid ja muid küsimusi käsitletakse selles spetsialiseerumises.

Programm koosneb sissejuhatavatest filosoofiakursustest, õigusfilosoofia kursustest ja üliõpilase enda valitud õigusteaduste kursustest. Juba omandatud teadmisi õigusest süvendatakse filosoofiliste teooriate ja kontseptsioonide uurimise kaudu. Magistrid filosoofias õigusteaduses ja valitsemistavas omandavad teoreetilise arusaamise seadusest ning praktilise ülevaate filosoofiast.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See programm valmistab teid ette filosoofia teadlase karjääriks. See keskendub kesksetele küsimustele, mis puudutavad inimese teadmisi ja moraali, ning võimaldab spetsial ... [+]

See programm valmistab teid ette filosoofia teadlase karjääriks. See keskendub kesksetele küsimustele, mis puudutavad inimese teadmisi ja moraali, ning võimaldab spetsialiseeruda erinevatele suundadele. Ajaloolise ja tänapäevase vaatenurga kombinatsioon on kogu programmi võtmeelement. Meie programmi eesmärgid on:

Aidata teil saada põhjalikku tutvustamist kaasaegsete arutelude ja epistemoloogia ning moraalse ja poliitilise filosoofiaga seotud küsimuste ning nende ajalooliste juurtega.Teaduslike oskuste koolitamiseks.Doktorikraadi ettevalmistamiseks.Selleks, et aidata teil rakendada ajalooliselt teadlikku teadmiste ja moraalipõhist analüüsi aktuaalsetele probleemidele, nagu võltsitud uudiste olemus ja vandenõu teooriad, kliimas skeptitsism, vabaduse ja võrdsuse suhe, individuaalne vastutus ühiste tulemuste eest või turgude moraalsus .... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Sellel teaduse magistri erialal uurite rolle, mida kirjandustekstid mängivad vaidlustatud ruumide kujutamisel ja kujundamisel. Romaanid, luuletused ja näidendid kujundava ... [+]

Sellel uurimistöö magistrantuuril uurite rolle, mida kirjandustekstid mängivad vaidlustatud ruumide kujutamisel ja kujundamisel. Romaanid, luuletused ja näidendid kujundavad meie ettekujutusi ja mõjutavad meie elatud kogemusi sellistest ruumidest nagu rahvas, kõrbes või keha. Need ruumid on meie praeguses olukorras vaidlustatud ja on olnud möödunud sajanditel. Meie seminaridel, õppematerjalides ja individuaalsetes uurimisprojektides uurite, kuidas kirjanduslikud tekstid on mänginud rolli selliste vaieldavate ruumide kogemuse kujundamisel. Sellel spetsialiseerumisel jälitate oma vaimustust viisidest, kuidas kirjanduslikud esitused suhtlevad reaalsete või kujutletud ruumide, geograafiate ja ökosüsteemidega. Keskendute kirjandusele ja kolmele vaidlustatud ruumiliigile: rahvusriigile, keskkonnale ja kehale. Ootame õpilasi, kes soovivad oma valdkonda kriitilist mõtlemist ja teadustöö oskusi lihvida; pakume teile võimalust uurida oma teadusuuringute huve vastava ala spetsialistide juhendamisel.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Humanitaarteaduste magistriõppe spetsialiseerunud teaduse magistriprogramm „Kunsti ja kultuuri kriitilised uuringud“ (endise nimega VAMA) keskendub visuaalse kunsti, arhi ... [+]

Humanitaarteaduste magistriõppe spetsialiseerunud teaduse magistriprogramm „Kunsti ja kultuuri kriitilised uuringud“ (endise nimega VAMA) keskendub visuaalse kunsti, arhitektuuri, disaini ja meedia praeguste arengusuundade uurimisele teoreetilisest ja ajaloolisest vaatenurgast. Globaliseeruvas kultuurimaailmas, kus kunst, arhitektuur, disain ja meedia on üha tihedamalt integreeritud ja pakitud kui „loomemajandus“, vajavad distsipliinipiirid küsitavust ja väljakutseid, samas põhjalikku põhjalikku tutvustamist vanemates ja uuemates teadusharudes, nagu kunstiajalugu, arhitektuuriajalugu , disainikultuur ja meediauuringud on selle eelduseks. Oma õpingutes keskendute „visuaalsete objektide” analüüsile: mitmesuguste meediumide esemete, mis toimivad (peamiselt või osaliselt) piltidena. See ulatub maastikest, linnadest ja hoonetest kuni kunstiteosteni erinevates meediumites, aga ka filmide, televisiooni, disaini ja mängudeni. Programmis mängivad olulist rolli sellised mõisted nagu inter-, rist- ja transmedialiteet. Kuna artefaktid, meediumid ja vahendamisvormid võivad eksisteerida ainult spetsiifilistes sotsiaalsetes, institutsionaalsetes, majanduslikes ja ideoloogilistes raamistikes ja võrgustikes, varustab kriitilised kunsti- ja kultuuriuuringud teid nende analüüsimiseks vajalike analüütiliste ja kriitiliste tööriistadega. Iga spetsialiseerumist toetav neli peamist eriala toob tabelisse konkreetsed teooriad ja meetodid ning programm püüab esile tuua nende omavahelist seotust, viidates nende konkreetsele potentsiaalile ja võimalikele piirangutele. Kui olete huvitatud doktorikraadi omandamisest pärast magistrikraadi, aga ka siis, kui te üldiselt armastate kriitilist suhtumist ja originaalseid küsitlusjooni, mis põhinevad teie uuritava subjekti põhjalikel teadmistel, ja soovite oma teadmisoskusi arendada, on see programm suurepärane valik .... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Infoteadused on multidistsiplinaarne valdkond, mis hõlmab info- ja kommunikatsioonitehnoloogiat (IKT) ning selle praktilist kasutamist ühiskonnas. Kas teid huvitab, kuida ... [+]

Infoteadused on multidistsiplinaarne valdkond, mis hõlmab info- ja kommunikatsioonitehnoloogiat (IKT) ning selle praktilist kasutamist ühiskonnas. Kas teid huvitab, kuidas ettevõtetes ja organisatsioonides teavet luuakse ja töödeldakse? Kas olete huvitatud tehnoloogiast ja selle praktilistest rakendustest? Kas teie arvates on oluline arvestada inimeste, organisatsioonide ja kultuuride rolli teabe kujundamisel, modelleerimisel ja jagamisel? Kui jah, siis Vrije Universiteit Amsterdam infoteaduste magistriprogramm on teie jaoks suurepärane valik. Infoteadused ühendavad infotehnoloogia, organisatsiooniõpingud ja teadmusjuhtimise. See sisaldab kursusi, mis hoiavad teid ees selles sektoris toimuva kiire arengu tempos. Programm on suunatud infotehnoloogia optimeerimisele ettevõtte seadetes ja veebi uuenduslikule rakendusele teabe hankimiseks, avalikustamiseks ja jagamiseks, eriti meediumirikastes seadetes. Programm edendab teaduslikku mõistmist ja edastab sotsiaalset vastutustunnet. Programmis on olemas suur paindlikkus, mille koguväärtus on 18 ainepunkti, mida saab valida kinnitatud kursuste loendist. Meie magistrikursused arenevad aastate jooksul, et kajastada käimasolevaid teadusuuringute ja infoteaduste valdkonna arenguid. Nende hulka kuuluvad põhikursused, külalisloengud ja SIKSi riikliku kraadiõppe teaduskooli tipptasemel kursused. Meie praegused kursused hõlmavad: teadmisi ja meediat, teenustele orienteeritud disaini, digitaalset innovatsiooni, sotsiaalvõrgustikku, teabe otsimist, tarkvaraarhitektuuri, arendustegevuse IKT-d, teadmiste väljatöötamist ja ettevõtlust.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Lingvistika magister: keelenõustamine ja keeleline dokumentatsioon pakub üldkeeleteaduse programmi, mis keskendub teooria ja andmete vastastikusele mõjule antropoloogilis ... [+]

Lingvistika magister: keelenõustamine ja keeleline dokumentatsioon pakub üldkeeleteaduse programmi, mis keskendub teooria ja andmete vastastikusele mõjule antropoloogilise, tüpoloogilise ja kirjeldava keeleteaduse uurimistraditsioonides. Rõhuasetus praktilisele välitööle, kultuuripraktikale ja antropoloogilistele vaadetele muudab selle programmi Hollandis ainulaadseks. Lõpetamisel on üliõpilasel teadmised, oskused ja teadmised, et tegutseda keelekonsultandina või keeleuurijana paljudes valdkondades, eriti tõlkimise, kultuuridevahelise suhtluse ja keeledokumentide alal:

teadmised tüpoloogilise, kirjeldava ja antropoloogilise lingvistika valdkonnas toimuvate arengute kohta;võime kritiseerida nende valdkondade teaduslikke väljaandeid;oskused viia läbi lingvistilised uuringud välitööde ja kultuuridevaheliste keelealaste nõustamisteenuste jaoks metodoloogiliselt piisavas ja süstemaatilises vormis;oskus selgelt ja süstemaatiliselt edastada oma teadustöö tulemusi nii kolleegidele kui ka väljaspool akadeemilisi ringkondi esindavatele lingvistidele;võime kirjutada alla dokumenteeritud keele grammatikat vastavalt kirjeldava ja dokumentaalse keeleteaduse rahvusvahelistele standarditele.Õppeprogramm... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Väga suurtest tekstihoidlatest teabe kaevandamiseks peate teadma, mida otsite ja kuidas seda leida. Magistriprogramm Tekstikaevandamine koolitab kõiki bakalaureuse- või m ... [+]

Väga suurtest tekstihoidlatest teabe kaevandamiseks peate teadma, mida otsite ja kuidas seda leida. Magistriprogramm Tekstikaevandamine koolitab kõiki bakalaureuse- või magistrikraadiga inimesi, kuidas tehisintellekti (AI) tehnikaid kasutades teksti kaevandamist kasutada. Saate teada, millised on võimalused ja piirangud ning kuidas tulemusi ja interdistsiplinaarseid aspekte kajastada.

Mis on teksti kaevandamine? Kas olete kunagi mõelnud, miks on tehisintellekti tehnikaid kasutades vaja leida tekstist teavet? Teadlased ja otsustajad vajavad väga palju teavet, mis peab kuskil olema tekstilistes suurandmetes. Mõned näited:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 semester
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Keemia magistriprogramm on väljakutseid pakkuv õppeprogramm üliõpilastele, kellel on juba kindel keemia taust ja kes soovivad oma teadmisi ja kogemusi laiendada. ... [+]

Kas soovite teada saada, kuidas kasutada odavaid orgaanilisi materjale süsinikdioksiidi kogumiseks või kas süsinik võib moodustada viienda sideme? Kas soovite leida uusi meetodeid läbipaistmatu materjali nägemiseks, näiteks kasutada lasermõõtmisi kasvajate jälgimiseks? Või kuidas töötada välja uued analüüsimeetodid, et määrata bioaktiivsete valkude madal sisaldus keerukates bioloogilistes proovides?Keemia magistriprogramm on väljakutseid pakkuv õppeprogramm üliõpilastele, kellel on juba kindel keemia taust ja kes soovivad oma teadmisi ja kogemusi laiendada. Keemia ei ole isoleeritud teadusharu: see moodustab silla spektri ühes otsas oleva bioloogia (biomolekulaarne keemia) ja teises otsas oleva füüsika (füüsikalis-teoreetiline keemia) vahel. Keemia magistrikraad võib põhjustada põneva, hästi tasustatud karjääri, millel on ulatuslikud võimalused oma ambitsioonide saavutamiseks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Programm Inglise kirjandus visuaalkultuuris meelitab igal aastal erinevaid tudengeid välismaalt. Ligikaudu pooled meie kursuste õpilastest on hollandlased ja teine pool o ... [+]

Vaevalt räägitakse lugu kunagi ainult sõnadega: XIX sajandi romaane illustreeriti sageli ja tänapäevast ilukirjandust turundab selle kaanepilt. Kuid sõna ja pildi suhe ulatub illustratsioonidest kaugemale. Sama lugu saab rääkida nii romaanis kui ka filmis - või isegi mitmetes filmides, mõelge Uhkusest ja eelarvamustest .

Graafiline romaan on välja kasvanud oma superkangelase faasist ja tegeleb nüüd selliste teemadega nagu holokaust Maus . Arvutimängust Resident Evil on sündinud koguni seitse romaani. Kirjanduse analüüs on seetõttu lahutamatult seotud visuaalkultuuri tundmisega.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriprogramm Iidne ajalugu pakub teile ergutavat keskkonda, kus saate uurida mitmesuguseid ajaloolisi küsimusi, keskendudes iidsele maailmale. Saate valida oma isikli ... [+]

Magistriprogramm Iidne ajalugu pakub teile ergutavat keskkonda, kus saate uurida mitmesuguseid ajaloolisi küsimusi, keskendudes iidsele maailmale. Saate valida oma isikliku õppeprogrammi ja saate edasi arendada oma huvi Kreeka ja Rooma antiigi valdkonnas. Miks õppida muinasajalugu Amsterdamis?

Seda magistrikraadi programmi pakuvad kaks ülikooli. Amsterdami ülikool ja VU Amsterdam ühendasid oma teadmised muinasajaloo ja arheoloogia alal Amsterdami muinasuuringute ja arheoloogia keskuses (ACASA). Erinevate akadeemiliste erialade spetsialistide liitmine loob koostöö- ja õppimiskeskkonna.Ainsad Hollandi ülikoolid, kus pakutakse võimalust uurida Graeco-Rooma maailma ja iidse Lähis-Ida vastastikust mõju.Põhja-Kreeka, Rooma ja Lähis-Ida maailma poliitilise, sotsiaalse, kultuurilise ja usulise ajaloo põhjalikud teadmised ja mõistmine.Intensiivsed klassid, mis koosnevad väikestest rühmadest ja otsene isiklik kontakt juhendajatega.Võimalus uurida iidset ajalugu kaunil Amsterdami linnas, mis on üks maailma elavamaid kultuuri- ja kosmopoliitilisi linnu.Amsterdamis on oma muististe muuseum, The Allard Piersoni muuseum, mis on programmiga tihedalt seotud. Muuseumis on suur Kreeka ja Rooma antiigi keraamika, klaasi ja pronkside kollektsioon, aga ka üks olulisemaid klassikalise antiigi teoste kollektsioone Hollandis ja laiemalt Euroopa regioonis.... [-]
Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Iidsete õpingute magistriprogramm on kinnistunud Kreeka ja Rooma antiigi, samuti iidsete ühiskondade laiema kultuuripärandi õpetamise ja uurimise pikkadesse traditsioonid ... [+]

Iidsete õpingute magistriprogramm on kinnistunud Kreeka ja Rooma antiigi, samuti iidsete ühiskondade laiema kultuuripärandi õpetamise ja uurimise pikkadesse traditsioonidesse.

Programm on kavandatud multidistsiplinaarseks programmiks, kuna vaevalt saab lahendada iidset kultuuri või ühiskonda puudutavat küsimust, kui piirduda tõenditega kas kirjalike allikate või arheoloogiliste materjalidega. Seetõttu ühendate te ajaloolise, kirjandusliku ja arheoloogilise lähenemisviisi. Miks õppida Amsterdami muinasuuringuid?

Seda magistrikraadi programmi pakuvad kaks ülikooli. Amsterdami ülikool ja VU Amsterdam ühendasid oma teadmised muinasajaloo ja arheoloogia alal Amsterdami muinasuuringute ja arheoloogia keskuses (ACASA). Erinevate akadeemiliste erialade spetsialistide liitmine loob koostöö- ja õppimiskeskkonna.Teil on võimalus valida viie erineva spetsialiseerumise hulgast, võimalusega lisada oma programmi muinaskeel (assüüria-babüloonia, kreeka või ladina keel).Intensiivsed klassid, mis koosnevad väikestest rühmadest ja otsene isiklik kontakt juhendajatega.Võimalus õppida iidseid õpinguid imeilusas Amsterdami linnas, mis on üks maailma elavamaid kultuuri- ja kosmopoliitilisi linnu.Amsterdamis on oma muististe muuseum, The Allard Piersoni muuseum, mis on programmiga tihedalt seotud. Muuseumis on suur Kreeka ja Rooma antiigi keraamika, klaasi ja pronkside kollektsioon, aga ka üks olulisemaid klassikalise antiigi teoste kollektsioone Hollandis ja laiemalt Euroopa regioonis.... [-]
Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Võrdlevate kunstide ja meediauuringute programm keskendub vahelistele suhetele ja ristumistele kaasaegses ja kaasaegses visuaalkultuuris. Selle all peame silmas seoseid v ... [+]

Võrdlevate kunstide ja meediauuringute programm keskendub vahelistele suhetele ja ristumistele kaasaegses ja kaasaegses visuaalkultuuris. Selle all peame silmas seoseid vanade ja uute meediumide vahel ja nende vahel, aga ka meedia ja kujutava kunsti vahel. Neid on intensiivistanud digitaalse meedia ja nn hüpermeediumi tulek, mis tuleneb sõnade, piltide ja helide ekraanil kuvatavast koostoimimisest ning kino, televisiooni, raadio ja digitaalse meedia tehnoloogilistest lähenemistest. Meie programm pakub nende nähtuste ajaloolisi ja teoreetilisi perspektiive, võttes samal ajal arvesse ka reaalse elu arenguid muuseumi tavade valdkonnas. Meie õpilastel on olnud karjäär haridus- ja teadusasutustes, meediaettevõtetes ja kunstiasutustes.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Maateadused on üldine magistriõppekava, mis erineb spetsialiseerunud magistrantidelt, mida me pakume. Programm annab teile võimaluse valida ... ... [+]

Maateaduste magister

Vrije Universiteit Amsterdam on tuntud kõigi Maateaduste erialade ja teiste valdkondade kombineerimisega. Maateadused meie ülikoolis on tihedalt seotud bioloogia ja keskkonnateadustega. Miks piirata ennast lihtsalt geoloogi või geograafina? Saage tõeline Maa teadlane, kellel on kaugeleulatuvad taustteadmised, mis võimaldavad teil oma tuleviku jaoks kõige paremini ära kasutada. Kuidas täpselt hakkavad vastastikku toimima jääaja, elu, plaateektoonika ja süsinikdioksiidi tsüklid maakoores ja ookeanides? Milline on seos maastiku ja vigade liikumiste vahel kivide rajamisel või sellistes protsessides nagu tõus ja erosioon?

Programm lühidalt

Maateadused on üldine magistriõppekava, mis erineb spetsialiseerunud magistrantidelt, mida me pakume. Programm annab teile võimaluse valida spetsialiseerumine, kuid selle valimine ei tähenda, et te piirdaksite ainult ühe teemaga. Kui soovite, siis võite üksikasjalikult uurida kõiki konkreetse valdkonna kõiki aspekte, kuid võite vabalt valida oma aineid kuni veerandi nõutavate krediitidega.Siin on väike valik meie pakutavatest teemadest:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master spetsialiseerumine Filosoofia, bioeetika ja Tervis pakub teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, et tegeleda eetilisi küsimusi tervishoius ... ... [+]

Filosoofia, bioeetika ja tervise magister (filosoofia eriala (2 aastat))

Master spetsialiseerumine Filosoofia, bioeetika ja Tervis pakub teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, et tegeleda eetilisi küsimusi tervishoiu ja tervishoiu policy.You õpivad, kuidas mõelda praktilisi probleeme nii meditsiinilisest, moraalne, õiguslik, poliitiline ja majanduslikust seisukohast. Vajadus interdistsiplinaarne peegeldus kasvab arenguid ühiskonnas toob kaasa uusi väljakutseid tervishoius. Võtke nihkeid vastutus näiteks: patsiendid peavad võtma suurema vastutuse oma tervise eest ja majandada ise "ja kindlustajad on muutumas vastutab nii kulude ja kvaliteedi tervishoiu sätteid. Lisaks on palju kiire teaduse ja tehnoloogia arengut arvesse võtta: alates teadmised geneetilise baasi haigused, implanteerumata diagnoosimise ja IVF, et kasutada plastilise kirurgia esteetiline parandamiseks. Siis on probleeme lihtsalt jaotamise põhjustatud üha rohkem ravivõimalusi igasuguseid haigusi ning üha rohkem inimesi elab kõrge vanaduseni. Sellised arengud põhjustab muutuse meditsiinilise eetilisi päevakorda.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Computational teadus on distsipliin, mis on ennast tõestanud kui kolmanda samba kaasaegse teaduse (kõrvuti teoreetilised ja eksperimentaalsed teadus), ning hõlmab ... ... [+]

Master in Computational teadus

Kas soovite astuda tornaado virtuaalses keskkonnas ja prognoosida oma kavatsustest? Või mõista käitumist finantsturgudel? Mida teha, kui sa võiksid simuleerida tulemuse kirurgilist protseduuri, enne kui see ellu viia? Või ennustada, kuidas rahvahulk liikuda katastroofi korral? Computational teadus on distsipliin, mis on ennast tõestanud kui kolmanda samba kaasaegse teaduse (kõrvuti teoreetilised ja eksperimentaalsed teadus), ja hõlmab modelleerimiseks, simuleerimiseks ja analüüsi maailma nähtuste läbi arvutusvõimsus. See on avanud uued aknad peale füüsilise ja sotsiaalteadused, geoteaduste ja bioteaduste mitmel tasandil mastaabisäästu.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Genoomikaalgatuste kaudu on kogutud tohutul hulgal andmeid. Need pakuvad kuldse võimaluse uurida elusaladusi, mõista rohkem selle keerukust, parandada elukvaliteeti ja va ... [+]

Bioinfomaatika ja süsteemibioloogia: kõrgeima hinnangu saanud magistriprogramm! Genoomikaalgatuste kaudu on kogutud tohutul hulgal andmeid. Need pakuvad kuldse võimaluse uurida elusaladusi, mõista rohkem selle keerukust, parandada elukvaliteeti ja vallutada peamisi haigusi. Bioinformaatika uurimistöö peamine väljakutse on selle tohutu andmemahu teisendamine reaalseks mõistmiseks. Bioinformaatika ja süsteemibioloogia magistriprogrammiga VU Amsterdam sinust selle ala ekspert.

Suure jõudlusega meetodid, nagu massiliselt paralleelne järjestamine ja massispektromeetria, genereerivad rohkem töötlemata andmeid kui tavalised arvutimudelid saavad tõhusalt hakkama. Nende andmete töötlemiseks ja analüüsimiseks on vaja bioinformaatika arvutuslikke tehnikaid - näiteks järjestuste joondamine, järjestuste kokkupanek, biostatistika ja masinõpe -, et teha ennustusi tervisliku seisundi tulemuste kohta ja otsustada patsiendi jaoks isikupärastatud ravi üle. Nii bioinformaatika kui süsteemibioloogia on tugevalt interdistsiplinaarsed valdkonnad. See programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, arvutiteaduse ja matemaatilise modelleerimise, et integreerida tohutul hulgal bioloogilisi andmeid põhiteadmistesse. Teil tekib tugev teadustöö ja abstraktsuse kõrge tase ning õpite nendes valdkondades kiireid arenguid ühendama.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Selles hüdroloogiaprogrammis õpetatakse teid mõistma hüdroloogiliste protsesside keerulisi koosmõjusid ja suhet ühiskonnaga ning kuidas see tulevaste globaalsete muutuste ... [+]

Hüdroloogilise süsteemi ja selle ühiskondlike mõjude mõistmineAafrika ja Aasia inimesed käivad vee kogumiseks keskmiselt 6 kmInimesed saavad kasutada vaid umbes 0,003 protsenti Maa veest

Selles hüdroloogiaprogrammis õpetatakse teid mõistma hüdroloogiliste protsesside keerulisi koosmõjusid ja suhet ühiskonnaga ning kuidas see tulevaste globaalsete muutuste korral võib muutuda. Keskendume õppimisoskustele, sealhulgas välitingimustes ja modelleerimisele, et saaksite käsitleda veekoguse, -kvaliteedi ja sellega seotud riske, nagu üleujutused ja põuad.

Kuidas hüdroloogiline süsteem toimib ja kuidas see on seotud kliima, taimestiku ja ühiskonnaga?Kuidas tagada, et iga inimese jaoks oleks piisavalt vett?Kas saame tagada põllumajanduse, bioloogilise mitmekesisuse ja joogivee kvaliteedi?Kuidas vähendada äärmuslike üleujutuste mõju tihedates linnapiirkondades?2018. ja 2019. aastal on hüdroloogiaprogramm saanud CHOI (Kõrghariduse teabekeskus) 'Keuzegids 2018/2019' märgise "Top Master". Auhinna määramise otsus põhineb ekspertide ja üliõpilaste antud hinnangul programmi kvaliteedile. Mida me pakume?Õpid uurima hüdroloogilisi protsesse ja ühiskondlikku interaktsiooni integreeritud vaatenurgast, kasutades pärismaailma näiteid.Meie moto on: „mõõtmine on teadmine“. Esimesel aastal pakume 5-nädalalisi välitöökursusi Hollandis ja Luksemburgis.Teise aasta magistritöö õppeaineteks pakume alalist ala Kenas KituisÕpid rakendama välimõõtmisi ja teooriat ühiskonna veeriski hindamisel ning uurima juhtimisvõimalusi riski vähendamiseks.Rahvusvahelise magistritöö asukohad: troopiline Amazonia, igikeltsa piirkonnad Siberis, tihedalt linnastunud alad (New York City, Amsterdam ja Jakarta).Vaadates tulevikkuHüdroloogia magistrikraadiga saate karjääri teha hüdroloogia ja veemajanduse alal inseneriühingute, konsultantide, valitsuste, valitsusväliste organisatsioonide või akadeemiliste ringkondade juures. Kasutage oma oskusi meie maailma kõige väärtuslikuma ressursi: vee - haldamiseks!Õppeprogramm... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kas olete huvitatud sporditulemuste optimeerimisest, liikumispuudega inimeste abistamisest või põhiteadmiste saamisest meie liikumisest? Siis on magistrikraad inimese lii ... [+]

Kas olete huvitatud sporditulemuste optimeerimisest, liikumispuudega inimeste abistamisest või põhiteadmiste saamisest meie liikumisest? Siis on magistrikraad inimese liikumisteaduses teile ideaalne programm! Õpid tõlkima valdkondadevahelisi teaduslikke teadmisi rakendusteks spordi- ja tervishoiupraktikas.

Alates viimastest arengutest sporditreeningus ja lõpetades uute lähenemisviisidega taastusravisse pakub see magistriprogramm kaasaegseima ülevaate mootori jõudluse parandamise võimalustest. Biomehaanikast psühholoogiani. Alates treeningfüsioloogiast kuni neurorehabilitatsioonini. Ja lihaste funktsioonist motoorse arenguni. Programm pakub palju võimalusi oma isikliku programmi kohandamiseks, nii et saate luua oma huvidele vastava profiili.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Uued biomeditsiinilised uuendused maailmas, mis muutub üha keerukamaks, tekitavad mitmesuguseid eetilisi, juriidilisi ja sotsiaalseid küsimusi ning dilemmasid. Kas uus lä ... [+]

Teadus ühiskonna keerukate probleemide lahendamiseks

Uued biomeditsiinilised uuendused maailmas, mis muutub üha keerukamaks, tekitavad mitmesuguseid eetilisi, juriidilisi ja sotsiaalseid küsimusi ning dilemmasid. Kas uus läkaköha vaktsiin on parem kui vana? Kuidas saaksime Q-palavikku kontrolli all hoida? Kuidas peaksime rakendama patsiendikeskse hoolduse mõisteid? Milline on genoomika arengute mõju põhilisele tervisekindlustusele? Nendele küsimustele parimate võimalike vastuste pakkumine eeldab koostööd mitmete ühiskonna valdkondade ja osapoolte vahel, alates valitsusest, tööstusest ja ühiskondlikest institutsioonidest kuni tarbijate ja patsientideni. Magistriprogramm pakub ideaalset võimalust spetsialiseeruda sellele põnevale uurimisvaldkonnale, kus kohtuvad mitmesugused erialad.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppesse Keskkond ja Resource Management korraldab Instituut Environmental Studies (iVm), mis on üks ... ... [+]

Keskkonna ja ressursside juhtimise magister

Magistriõpe Keskkonna ja Resource Management korraldab Instituut Environmental Studies (iVm), mis on üks Euroopa vanimaid ja kõige kinni teadusasutused keskkonnateadused. IVm saab suure hinnanguid oma suurepärase teadustöö kvaliteedi välise kvaliteedikontrolli ja ka hinded väga hästi tsitaadi analüüs ajakirjades artikleid. Meie teadusprojektide ulatuvad analüüsi kohalike probleemidega, nagu rahastamine keskkonnateenistuste põllumajandustootjatele, kasutamiseks tsiviillennunduses žüriid hõlbustada üldsuse osalemise veemajanduse, kliimamuutustega kohanemise Hollandis, riiklike väljakutsetega nagu rohelisemaks sisemajanduse kogutoodangust, mis ülemaailmsetele väljakutsetele, nagu analüüsides rahvusvaheliste läbirääkimiste ja Põhja-Lõuna finantsmehhanismid. Esmane eesmärk Keskkond ja Resource Management programm on ehitada kriitiline mass kesksetes ja uurimisteemade koolitades multidistsiplinaarne, sõltumatu ja ettevõtliku teadlased kirg ühendab tipptasemel teadust ühiskonna kaasamine.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teadusuuringute magistriõppesse eesmärgiks on pakkuda hästi varustatud teadlased valdkonnas Ancient Studies. See keskendub kultuuride ja ühiskondade ... ... [+]

Klassika ja antikülaste (teadustöö) magister

Uurimistöö magistriõppesse eesmärgiks on pakkuda hästi varustatud teadlased valdkonnas Ancient Studies. See keskendub kultuuride ja ühiskondade Vahemere piirkonnas, Lääne-Euroopa ja Lääne-Aasia ajavahemikul c. 1000 eKr kuni 500 pKr. Programm pakub hea mix distsiplinaar ja interdistsiplinaarse õpetamise ja teadustöö. Distsiplinaarmenetlus sest programm põhineb erialade pakutakse oma bakalaureuse programmi; interdistsiplinaarne, sest sa kasutada tulemuste seotud erialadel ajal nn põhilisi mooduleid. Need on kaks interdistsiplinaarne õpetused, mille liikmed õppejõudude erinevate erialade osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia õpetab, kuidas läheneda jagatud teadusteema eri vaatenurkadest ning anda teoreetiline tuge selle teema. Valides Research magistriõppesse toob sind inspireeriv teadustöö keskkonda. Osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia on olnud väga edukas viimaste aastate loomisel teadustöö võimalusi doktoriõppe ja järeldoktorite teadustöö õpilased, kaasa arvatud suured temaatilised projektid, mis on ruumi arv doktoriõppe ja järeldoktorite teadustöö õpilased.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Uuring tekstid, kirjandust ning materiaalse kultuuri Antiik-Kreeka ja Rooma pakub aare ait teavet. See info on kõrgeim ... ... [+]

MA Classics

Classics nagu distsipliin on elus ja taob. Uuring tekstid, kirjandust ning materiaalse kultuuri Antiik-Kreeka ja Rooma pakub aare ait teavet. See info on kõrgeim huvi iseenesest, vaid on ka väga oluline, et meie tänapäeva kultuur. Kas teie arvates on see väljakutse varjundada pilt kreeka-rooma antiikajast, samuti uusi seoseid tänapäeva ja minevikku? Sellisel juhul Master 's in Classics on programm teile. See magistriõppesse ühendab keeleteaduse, kirjanduse ja kultuuri ajalugu. Tema eriline profiilid on narratoloogia ja diskursuse lingvistika, intertekstuaalsuse ja vastuvõtt, ja vana mõtte. Maailma kreeka-rooma antiikajast on palju tahke ja seega Classics hõlmab paljusid distsipliine. Sul analüüsides esindaja algallikatele palju põhjalikumat kui see juhtus ajal bakalaureuse faasi. Parim oma huvi pakkuvates valdkondades siis tuleb kasutusele võtta uurimuslike arutelude ja õppima hakkama akadeemiline vahendeid panustada ise neid arutelusid. Lisaks näidatakse teile, kuidas siduda oma spetsialist, kriitiline teadmisi antiikajast tekstid ja muud kultuurinähtused hilisemast ajast.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meie parima paralleel- ja hajutatud arvutisüsteemide magistriprogrammi asutas prof. Andrew S. Tanenbaum ja selle eesmärk on väljakutse õpilastele, kellel on tänapäevaste ... [+]

Eksperimentaalne arvutiteadus - uued lahendused globaalselt hajutatud süsteemideleMeie parima paralleel- ja hajutatud arvutisüsteemide magistriprogrammi asutas prof. Andrew S. Tanenbaum ja selle eesmärk on väljakutse õpilastele, kellel on tänapäevaste süsteemidele orienteeritud arvutiteaduse kõige raskemad probleemid. Kui soovite jõuda eksperimentaalse informaatika valdkonna tippu, on teie programm PDCS. Programm on suunatud väga andekatele õpilastele ja on valiv. Pärast magistrikraadi omandamist liiguvad paljud tudengid karjäärile juhtivates ettevõtetes, nagu Google või Microsoft, doktoriprogrammides kõrgemates teaduskoolides või liituvad R-iga

Viimastel aastatel on arvutusarhitektuurid arenenud, et vastata üha kasvavate oluliste valdkondade väljakutsetele (nt suurandmed, pilvandmetöötlus, turvalisus... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kas otsite oma raamatupidamiskarjääri kiirendamiseks? Kas olete meie täistööajaga üheaastase programmi või meie kaheaastase osalise tööajaga programmi, see magistriõppe r ... [+]

Kas otsite oma raamatupidamiskarjääri kiirendamiseks? Kas olete meie täistööajaga üheaastase programmi või meie kaheaastase osalise tööajaga programmi, see magistriõppe raamatupidamises

Programmi sisu on nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga programmides sama. Raamatupidamislikust vaatenurgast vaadatakse mis tahes organisatsiooni juhtimiseks vajalikku finantsteavet ja juhtidele äriotsuste tegemiseks vajalikku teabevoogu. Ja muidugi on siin võtmeelement kontroll: saate teada, kuidas kasutada seiret ja aruandlust, et veenduda organisatsioonide juhitavuses ja toimimises õigesti. Kuna raamatupidamine puudutab mis tahes ettevõtte kõiki osi, valmistab programm teid ette paljudeks erinevateks rollideks - alates kontrollerist või välisest / siseaudiitorist kuni maksuinspektori või pangainspektorini. Ükskõik, millise tee valite, peate teadma, kuidas oma raamatupidamisoskusi professionaalselt, vastutustundlikult ja eetiliselt kasutada.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master SCA võimaldab õpilastel arendada ja tugevdada oma teadusuuringute mahu, samas ankrusse teoreetiline paradigma inimeste turvalisus. ... ... [+]

Meister sotsiaal- ja kultuurantropoloogia

Kas sa oled huvitatud Antropoloogia ja teemasid, nagu arenguabi, kultuuri, identiteedi, religiooni ja säästev areng? Kas te eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite programmi sotsiaal-ja kultuuriantropoloogia võiks olla just see, mida te otsite. Miljonid inimesed üle maailma elab vaesuses ja sõjas. Kuidas nad annavad tähenduse nende olemasolu ja milliseid strateegiaid nad kasutavad, et saavutada parem elatustase ja vabaduse mõttes? Ränne näib olevat viimane võimalus meeleheitel inimesed. Mida pagulaste ja varjupaika taotlevate isikute leid oma uue kodumaa ja kuidas nad tervitavad kohalikud rahvad?

õppekava... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Hakka parim teadlane ja õpetlane, et võite olla! Meie Master programmi Social Psychology võtab multidistsiplinaarse lähenemise mõistmiseks põhiliste sotsiaalsete psühholo ... [+]

Hakka parim teadlane ja õpetlane, et võite olla! Meie Master programmi Social Psychology võtab multidistsiplinaarse lähenemise mõistmiseks põhiliste sotsiaalsete psühholoogilised protsessid. Asja mõte on see, et uusi teadmisi inimeste käitumise võib mõista täielikumalt, hõlmates evolutsiooniline, kognitiivse ja sotsiaalse struktuursete perspektiive arvesse uuring erinevaid sotsiaalseid ja psühholoogilisi nähtusi. Sealhulgas ise protsesse, inimestevahelised suhted, ja liigisisest ja grupp nähtused. Sotsiaalpsühholoogia on seetõttu oluline tegur lugematuid olukordi ja seaded.

PROGRAMMI ÜLESEHITUS

Esimesel aastal, kursused keskenduda aluspõhimõtete ja arenenud oskused, sealhulgas meetodeid, statistika ja kirjalikult; Sul on ka täielik rühma baasil uurimisprojekti. Teisel aastal integreerib teadmisi ja paneb selle laiemas, multidistsiplinaarne kontekstis; siis täielik kaks teadusprojekte ja kirjutada väitekirja kulminatsiooniks oma magistrikraadi. Õppetöö toimub väikestes kogustes ka seminaride, töötubade ja üksikute Mentorlus. Meie õppejõud on rahvusvaheliselt tunnustatud erinevates valdkondades. Programmi funktsioonid erivahendite, sealhulgas eriotstarbeline laboratoorium ja tööülesannetega ruumi, ja on tõeliselt rahvusvaheline iseloom: kõik õppetöö on inglise keeles ning üle poole meie õpilased on pärit väljaspool Madalmaid.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's programmi Stochastics ja Financial Matemaatika Vrije Universiteit Amsterdam treenib sind täis sügavus ja laius alal ... ... [+]

Meister Stochastics ja rahaline matemaatika

Stochastics vaatleb nähtusi, mis võimalus on keskne roll, nagu tulemus üldvalimised, aktsiahindade kõikumisi või koostoimeid molekulide elavas rakus. Kui valite magistriõppesse Stochastics ja Financial Matemaatika, siis koolitatud saada maailmatasemel ekspert nii teoorias kui ka vastavate valdkondade taotluse. Master 's programmi Stochastics ja Financial Matemaatika Vrije Universiteit Amsterdam treenib sind täis sügavus ja laius alal, laiendades oma võimeid ja teadmisi ning suurendada oma võimalusi tööturul.

Programm lühikokkuvõte

Master 's programmi Stochastics ja Financial Matemaatika on kaheaastase programmi, mis on jagatud nelja semestrit. Viimane semester siis pühendada kapten projekti, mis on kas uurimisprojekti või välise projekti.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Parimad turundajad tõestavad end seal, kus see on oluline: ärimaailma keskmes. Siit algab teie Vrije Universiteit Amsterdam turunduse magistriõpe. Kõik teie seitse kursus ... [+]

Uuring turunduse keskmes

Parimad turundajad tõestavad end seal, kus see on oluline: ärimaailma keskmes. Siit algab teie Vrije Universiteit Amsterdam turunduse magistriõpe.

Kõik teie seitse kursust algavad juhendamisega juhtivatele riiklikele või rahvusvahelistele organisatsioonidele - näiteks Heineken, Microsoft, SuitSupply, FrieslandCampina ja TUI. Need globaalsed kaubamärgid tutvustavad oma praeguseid väljakutseid ja paluvad teil leida lahendus.

Meeskonnana tegelete päeva kõige pakilisemate probleemidega. Kuidas saab Microsoft Office 365 konkureerida, kui peaaegu kõik kasutavad tasuta teenust, näiteks Google Docs? Millise müügi- ja tootestrateegia peaks FrieslandCampina võtma oma Chocomeli kaubamärgi jaoks Prantsusmaal, Saksamaal ja Hiinas - turgudel, kus šokolaadijooke tajutakse väga erinevalt?... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Selle üheaastase magistriprogrammi eesmärk on anda üliõpilastele teadmisi, oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud professionaalse või akadeemilise teadurina tegutsemiseks r ... [+]

Turvalisus muutuvas maailmas

Selle üheaastase magistriprogrammi eesmärk on anda üliõpilastele teadmisi, oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud professionaalse või akadeemilise teadurina tegutsemiseks rahvusvahelise julgeolekurahu alal. Rahvusvahelise rahu ja julgeoleku küsimused muutuvad juriidilises, poliitilises ja halduspraktikas üha olulisemaks. „Rahvusvahelise julgeoleku” mõiste ei piirdu enam sõja ja rahu traditsiooniliste teemadega, vaid hõlmab nüüd ka selliseid teemasid nagu terrorism, kriminaalõigus, inimõiguste kaitse ja „inimeste turvalisus”.

Töötada välja laiaulatuslik ülevaade rahvusvahelisest julgeolekust

Programm põhineb eeldusel, et rahvusvahelist õigust ei saa õigesti mõista väljaspool selle poliitilist konteksti, samas kui tänapäevast rahvusvahelist poliitikat ei saa täielikult mõista ilma rahvusvaheliste õigusinstitutsioonide põhjalike teadmisteta. See pakub multidistsiplinaarset lähenemist kiiresti muutuvale rahvusvahelise rahu ja julgeoleku valdkonnale. See hõlmab selliseid teemasid nagu ÜRO kollektiivse julgeoleku süsteem, sõja ümberkujundamine (sealhulgas katastroofiline terrorism ja muud poliitilise vägivalla vormid), inimõiguste kaitse, rahvusvaheliste kriminaalkohtute arendamine ja humanitaarõigus. Programmil on kolm peamist tunnust:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Econometric Theory on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring ökonomeetriliste meetodite aluste kohta pakub väl ... [+]

Ülevaade

Econometric Theory on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring ökonomeetriliste meetodite aluste kohta pakub väljakutse uurida ja hallata aktiivset uurimisvaldkonda, mis asetab teid kõigepealt akadeemilisse või professionaalsesse karjääri.

Econometrics ühendab mitmeid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, majandust, rahandust ja äriuuringuid, ning on eelkõige seotud majanduse teooria ja statistiliste meetodite teaduse ja kunstiga, et analüüsida majandus- / rahandus- / turundusandmeid. Seda põhimõtet saab kasutada nii paljudes suundades, et ökonomeetria võib pidada väga üldiseks uuringuks.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kui olete huvitatud karjääri määratlemisest tööstuse ja tootmise praktika reeglitest, mõistes põhjalikult tipptehnoloogiate võimalusi, kui soovite akadeemilist karjääri j ... [+]

Ülevaade

Operatsiooniuuringute teooria on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Kui olete huvitatud karjääri määratlemisest tööstuse ja tootmise praktika reeglitest, mõistes põhjalikult tipptehnoloogiate võimalusi, kui soovite akadeemilist karjääri jätkata või kui sa lihtsalt armastad matemaatikat operatsiooniuuringud, siis operatsiooniuuringute teooria spetsialiseerumine on teie jaoks. See pakub sügavamaid teadmisi ja arusaamu sellest uurimisvaldkonnast ning lõpuks võib väitekirja kaudu osaleda operatiivse uurimistöö eesliinil.

Järgmisena pakutakse programmi põhikursustele loenguid Hollandi operatsiooniuuringute matemaatika võrgustiku kaudu, mis on koostöö Hollandi tippteadlaste vahel. Sel moel pakub spetsialiseerumine võimalust õppida laiast valdkonna juhtivatest teadlastest.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Vastastikku ühendatud maailmas teevad organisatsioonid üha enam koostööd, et oma teenuseid klientidele tõhusalt jagada. See eeldab erinevate võtmeprotsesside integreerimi ... [+]

Ülevaade

Tarneahela juhtimine on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Vastastikku ühendatud maailmas teevad organisatsioonid üha enam koostööd, et oma teenuseid klientidele tõhusalt jagada. See eeldab erinevate võtmeprotsesside integreerimist organisatsioonidesse. Spetsialiseerumine Supply Chain Management varustab teid kogemustega tarneahelate, samuti keerukate kvantitatiivsete meetodite ja optimeerimise vahendite abil, mida peate tarneahela protsesside tõhusaks kavandamiseks, rakendamiseks ja haldamiseks.

Selle programmi põhikursused on orienteeritud usaldusväärse matemaatika baasil arvutamisele. See võimaldab teil hallata laia valikut mudeleid ja lahendusmeetodeid ning kavandada ja analüüsida uusi olukordi, mis on kohaldatavad uutele olukordadele.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teadustööstuse professionaalina suudate ületada lõhet ülikoolide laboratooriumide ja praktikate vahel suurte tööstusharude ettevõtete ja (väikeste) ettevõtlusettevõtete v ... [+]

Teadustööstuse professionaalina suudate ületada lõhet ülikoolide laboratooriumide ja praktikate vahel suurte tööstusharude ettevõtete ja (väikeste) ettevõtlusettevõtete vahel. Te olete koolitatud integreerima teaduse aspekte äri- ja innovatsioonikontekstis, võttes arvesse organisatsioonilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi muutujaid. Praktika ja teooria käivad käsikäes oma Master SBI ja SBI kursustel reaalmaailma äri-ja tehnoloogia juhtumid, mis on otseselt kohaldatavad oma tulevase karjääri.

PROGRAMMI STRUKTUUR Programmi alguses valivad õpilased eriala: energeetika ja jätkusuutlikkus või elu ja tervis. Õppekava koosneb järgmistest osadest: • kohustuslikud ettevõtlus- ja innovatsioonikursused (18 EÜ); • spetsialiseerumisega seotud teaduse valikainete kursused (12 EÜ); • üks spetsialiseeritud kohustuslik integratsioonikursus (6 EÜ); • teadusprojekti üks kahest variandist ( 24 EÜ) • Uurimisprojekt (36 EÜ) • Kohustusliku uurimismeetodi kursus (6 EÜ) • Valikained (18 EÜ) ... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kuidas me ühiskonnana tegeleme keeruliste kollektiivsete probleemidega, nagu kliimamuutused, terrorism ja tervishoiuteenuste kulude kasv? Sotsiaalse vastupanuvõime on suu ... [+]

Miks uurida ühiskondlikku vastupidavust?

Kuidas me ühiskonnana tegeleme keeruliste kollektiivsete probleemidega, nagu kliimamuutused, terrorism ja tervishoiuteenuste kulude kasv? Sotsiaalse vastupanuvõime on suutlikkus nende pingete ja šokkide korral ellu jääda, kohaneda ja kasvada. Selles multidistsiplinaarse teadustöö magistriõppes õpiksite analüüsima keerukaid ühiskondlikke probleeme, aga ka seda, kuidas koguda, analüüsida ja tõlgendada suuri andmeid, võimaldades teil teha koostööd ühiskondlike sidusrühmadega ühiskondlike küsimuste lahenduste leidmiseks.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Esimesel aastal võtavad te sissejuhatavaid kursusi praeguste ja tulevaste sotsiaalsete probleemide ja elastsete vastuste ning sotsiaalteaduste suurte ja väikeste andmete kohta. Te saate ka koolituse uurimismeetodite ja andmete analüüsimisel. Teine aasta on umbes 24 ainepunkti internatuuri ja 30 ainepunkti lõpus. Thesis on sinu enda tükk sotsiaalteaduslikest uuringutest ja seda saab kasutada ka esimese teadusliku väljaandena tulevaste doktorikraadiga. Paralleelselt kursustega osalete õppurite kogukonnas : õppereiside, arutelude ja intervjueerimise töögruppide külastamine, teadlaste ühiskasutus koos kaasõpilaste ja professoritega.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Globaalse ajaloo programm on humanitaarteaduste magistriõppe spetsialiseerumine, mis on suunatud andekatele üliõpilastele, kes on erakordselt motiveeritud oma teadmiste a ... [+]

Globaalse ajaloo programm on humanitaarteaduste magistriõppe spetsialiseerumine, mis on suunatud andekatele üliõpilastele, kes on erakordselt motiveeritud oma teadmiste arendamiseks ajaloolise uurimistöö alal. See valmistab ette õpilasi ajaloo uurijakarjääriks või muudeks teadusmahukateks karjäärideks.

Globaalse ajaloo programmis õpid uurima kaupade, ideede ja inimeste globaalse sidumise dünaamikat ja pikaajalisi arenguid ning võimu, religiooni ja nende mõju sellistes tähtkujudes. Teadusmahukatel kursustel teete koostööd tunnustatud teadlaste ja uurimisrühmadega rändeuuringute, kapitalismi ajaloo, teadmiste ja religiooni, materiaalse kultuuri ja pärandi, emotsioonide ja meelte ning keskkonnahumanitaarteaduste alal. Programmi eripäraks on interdistsiplinaarne vaatenurk, mis hõlmab sotsiaalteaduste, filosoofia ja õiguse mõisteid ja metoodikaid. Programm pakub õpilastele ka võimalust uurida ja koolitada digitaalse analüüsi oskusi ning mõtiskleda tekkivate digitaalsete humanitaartehnikate võimaluste ja e-humanitaarteaduste lähenemisviiside üle. Vrije Universiteit Amsterdam pakub põhjalikku koolitusprogrammi, mida juhendavad suurepärased ja pühendunud juhendajad. Teid julgustatakse kasutama intensiivseid võrgustikke pärandi- ja teadusasutuste, valitsusväliste organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonide (nt UNESCO) ning äripartnerite (pangad, loomemajandus) võrgustikega, et luua manustatud teadusprojekte, mis võivad olla hüppelauaks järgmine samm oma karjääris. Globaalse ajaloo programm pakub dünaamilist rahvusvahelist konteksti, kus Hollandi ja välismaalt pärit üliõpilased vahetavad arvamusi, kogemusi ja ajaloolisi uurimisküsimusi. Humanitaarteaduste magistrikooli rahalisel toel julgustatakse külastusi teistesse välismaa ülikoolidesse kuni 3-kuuliseks uurimisperioodiks.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaheaastane keeleteaduse teadusprogramm, humanitaarteaduste magistriprogrammi (uurimistöö) spetsialiseerumine, koolitab teid professionaalseks keeleteadlaseks, kes on spe ... [+]

Kaheaastane keeleteaduse teadusprogramm, humanitaarteaduste magistriprogrammi (uurimistöö) spetsialiseerumine, koolitab teid professionaalseks keeleteadlaseks, kes on spetsialiseerunud kas inimkeele tehnoloogiale või kohtuekspertiisi keeleteadusele. Mõlemad fookusvaldkonnad on suunatud keeleteadlastele, kes otsivad tugevat keeleõppe koolitust koos väljakutsetega spetsialiseerumisega äsja arenevatele teadusvaldkondadele, millel on praegusele ühiskonnale suur mure.

See kaheaastane programm koolitab teid keeleteaduste uurijana, keskendudes inimkeele tehnoloogiale või kohtuekspertiisi lingvistikale. Kõik VU Amsterdam töötavad teadlased on seotud ülikooli teaduskondade teadusasutustega. Seetõttu pööratakse palju tähelepanu lingvistika, informaatika, kognitiivsete teaduste, antropoloogia ja kommunikatsiooniteooria suhetele. Suurt rõhku pannakse ka keeleliste uuringute erinevate meetodite kasutamise õppimisele (korpuspõhised uuringud, katsed ja keeleline modelleerimine).... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Laienevad turud ning finantstoodete kasvav keerukus ja mitmekesisus on tekitanud kasvava nõudluse kvalifitseeritud spetsialistide jaoks komplekssete tuletisinstrumentide ... [+]

Ülevaade

Finantskorraldus on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Laienevad turud ning finantstoodete kasvav keerukus ja mitmekesisus on tekitanud kasvava nõudluse kvalifitseeritud spetsialistide jaoks komplekssete tuletisinstrumentide loomisel, hindamisel ja riskimaandamisel. Finantskorralduse spetsialiseerumine annab teile kõrgema kvalifikatsiooni operatiivteaduse ja finantseerimise valdkonnas alates finantsportfellide haldamisest kuni finantsturgude riskianalüüsini. Finantskorraldus on koht, kus rahandus vastab tegevusuuringutele!

Finantskorraldus kasutab operatsiooniuuringute meetodeid, näiteks simulatsiooni ja simulatsioonipõhist optimeerimist, et hinnata võimalusi või portfelli optimeerimist. Finantsanalüütikud leiavad tööd suuremates pankades, maaklerites ja institutsionaalsetes investorites, näiteks kindlustusseltsides.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kvantitatiivne ökonoomika on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring rakendatud ökonomeetria ja ökonoomika rist ... [+]

Ülevaade

Kvantitatiivne ökonoomika on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring rakendatud ökonomeetria ja ökonoomika ristteede kohta pakub väljakutse uurida mikroökonoomika, makroökonoomika ja / või mikrofinantseerimise aktiivseid uurimisvaldkondi.

Ökonometria ühendab mitmeid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, majandust, rahandust ja äriuuringuid, ning on eelkõige seotud majandusteaduse ja statistiliste meetodite teaduse ja kunstiga majandusandmete analüüsimiseks. See programm pakub teile võimalust uurida klassikalist ja üldist majandus- ja ökonomeetria ristmikku

Õppekava

Kolm põhilist 6 EÜ kursust (kohustuslik):... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Financial Econometrics on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. Finantssektoris igapäevaselt kasutatavate ökonomeetriliste meetod ... [+]

Ülevaade

Financial Econometrics on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. Finantssektoris igapäevaselt kasutatavate ökonomeetriliste meetodite praktiline uuring võimaldab teil saada kvantitatiivseks finantsspetsialistiks ja paneb teid eduka professionaalse karjääri esirinnas.

Financial Econometrics ühendab erinevaid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, rahandust ja äriuuringuid, ning on eelkõige seotud finantsmajanduse teooria ja statistiliste meetodite kasutamisega finants-majandusandmete kogumite analüüsimiseks. Ökonomeetrilisi meetodeid saab kasutada finantsriski, investeerimisstrateegiate, finantsmajanduspoliitika, rahapoliitika, suure sagedusega kauplemise, kapitaliturgude, finantsstabiilsuse ja paljude teiste teemade analüüsimiseks.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meie eriala ökonomeetria ja majandusteaduste magistriprogrammi ökonomeetria ja andmeteadus me tervitame teid kiirelt arenevas ökonomeetria ja andmete teaduse meetodites u ... [+]

Ülevaade

Meie eriala ökonomeetria ja majandusteaduste magistriprogrammi ökonomeetria ja andmeteadus me õmbleme teid kiiresti arenevas maailmas ökonomeetria ja andmeteaduslike meetodite abil ultra-kõrge mõõtmetega andmekogumite jaoks. Selles spetsialiseerumises käsitleme suure mõõtmetega ruumide statistilist teooriat, arvutiteaduse oskusi suurandmete käsitlemisel, ökonomeetrilist meetodit põhjuslike majandussuhete kindlakstegemiseks andmete rikkalikus keskkonnas. Te õpid täiendavalt praktilisi oskusi peamiste finants- ja majandusnäitajate analüüsimisel, modelleerimisel ja prognoosimisel, et parandada poliitikat ja otsuste tegemist.

Spetsialiseerumine Econometrics and Data Science pakub suurepärase võimaluse neile, kes soovivad oma kvantitatiivset profiili täiustada andmeedastuse karjääri jaoks. Programm ühendab erinevaid akadeemilisi erialasid, sealhulgas statistikat, ökonomeetriaid, infotehnoloogiat, majandust ja äri, kuid see on rohkem kui lihtne nende lõikumine. Sisuliselt puudutab see teooriat ja praktikat suurte ja keeruliste andmekogumite muutmiseks teabeks, mis on potentsiaalselt kasulik paljude ettevõtete, majandus- ja valitsusasutuste ning finantsteenuste ettevõtete jaoks. See annab teile selge ja tugeva profiili, mis paneb sind positsioonile eduka karjääri jaoks, kes on professionaalne, äri- ja akadeemiline keskkond.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõpe on välja töötatud tulevaste erialaste majandusteadlaste jaoks, kes on huvitatud sotsiaalsetest probleemidest. See õpetab teile kaasaegse majandusteooria põhia ... [+]

Majandusteaduse magister

Magistriõpe on välja töötatud tulevaste erialaste majandusteadlaste jaoks, kes on huvitatud sotsiaalsetest probleemidest. See õpetab teile kaasaegse majandusteooria põhialuseid ja seda, kuidas neid rakendada igapäevastes probleemides mitmetes põhivaldkondades. Käitumuslike majandusmudelite ja statistiliste meetodite abil püüavad majandusteadlased vastata makromajanduslikele ja mikromajanduslikele küsimustele. Keskenduvad vaesus ja ebavõrdsus, sotsiaalkindlustus, majanduskasv ja inflatsioon ning keskkonnapoliitika. Õppige, kuidas rakendada praktilisi probleeme struktuurse lähenemisega bakalaureuseõppes omandatud majandustehnikate rakendamisel. Magistriõppe üliõpilaseks saab te mitmekülgne ja kõikehõlmav majandusteadlane, kes suudab iseseisvalt lahendada olulisi majandusküsimusi.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Marketing Data Science on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See praktiline uuring ökonomeetriliste meetodite kohta turustamis ... [+]

Ülevaade

Marketing Data Science on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See praktiline uuring ökonomeetriliste meetodite kohta turustamisandmete analüüsimiseks, et hõlbustada paremaid turundusstrateegiaid, võimaldab teil saada kvantitatiivseks turundusspetsialistiks ja panna teid eduka professionaalse karjääri esirinnas.

Marketing Data Science ühendab paljusid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, majandust ja turundust, ning on peamiselt seotud mikroökonoomika, tarbijakäitumise ja statistiliste meetodite kasutamisega, et analüüsida mitme hierarhiaga andmekogumeid nagu toode, bränd, asukoht, levitamine jne. Ökonomeetrilisi meetodeid saab kasutada mahu osade, reklaamiefektide, müügistrateegiate, tarbijakäitumise, brändi lojaalsusskeemide, TV ja sotsiaalmeedia reklaamide ja paljude teiste teemade analüüsimiseks.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled ... ... [+]

Master in Culture, Organisatsioon ja juhtimine

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled huvitatud organisatsioonide ja teemasid organisatsioonis kultuuri, muutuste juhtimine ja kultuurilisi muutusi? Kas te eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine võiks olla just see, mida te otsite.

õppekava

Programm keskendub kvalitatiivsed uurimismeetodid, mis tüpiseerima etnograafiline lähenemine. Õpilased võivad ka uurimistööd oma väitekirja Madalmaades või välismaal, eriti Kagu-Aasias, Lõuna-Aafrikast või Kariibi mere. Mis siis võid oodata programmist:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad politoloogias annab sulle põhjalikud, laiapõhjaline ettevalmistus sotsiaal-ja politoloogia metoodika. See hõlmab taotlus ja ... ... [+]

MA politoloogias: Global Environmental Governance

Peaaegu ükski loomaliik, riike või osad ookeani ei mõjuta tohutu arengu inimestega. Kapten Politoloogia: Global Environmental Governance keskendub poliitilisi aspekte ja mõjusid teemasid nagu kliimamuutused, jätkusuutlikkus ja iseloomu. Kas sa oled huvitatud nende teemade ja sa eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite Politoloogia: Global Environmental Governance Vrije Universiteit Amsterdam võiks olla just see, mida te otsite.

õppekava

Magistritöö politoloogias annab sulle põhjalikud, laiapõhjaline ettevalmistus sotsiaal-ja politoloogia metoodika. See hõlmab taotlus ja otstarbeka kasutamise eest erinevate poliitiliste uurimismeetodid jooksul traditsioone positiivne teooria areng ja kriitiline teooria. Inimesed nüüd mõjutamiseks kõik bioloogilised ja füüsikalised süsteemid planeedil. Perennial küsimus on, kuidas korraldada koostööd areng ühiskonnas ja neid ümbritseva keskkonnaga. Olulised sellele on uutele tekkivatele struktuurid riikidevahelise koostöö ja juhtimine, mis on keskmes selle eriala. Magistritöö politoloogia on üheaastane täistööajaga programm, õpetatakse täiesti inglise keeles. See on töökoormus 60 ECTS ainepunkti ja on neli spetsialiseerumine voolu.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Nagu lõpetanud magistriõppesse politoloogia Vrije Universiteit Amsterdam, siis on töövõimelised tõhusalt multidistsiplinaarne keskkond: teile on tuttav ... ... [+]

MA politoloogias: Rahvusvaheliste suhete ja rahvusvahelise Juhtimine

Meistrite programm politoloogia on üheaastane täistööajaga programmi (umbes 40 tundi õppimise nädalas). Programm algab septembris. Pärast edukat lõpetamist, lõpetajatele antakse seaduslikult tunnustatud tiitli Master of Science (MSc) in Political Science. Politoloogia on täisajaga kursus algab septembris.

Õppekava

Globaalne samuti Euroopa avaliku halduse on hoogustumas. Samal ajal on uue aastatuhande on ka tunnistajaks uute konfliktide samuti ilmne taastekke riikidevaheliste rivaalitsemine ja geopoliitika, nagu võib tunnistajaks uue võidurelvastumise ja kasvava konkurentsi taset loodusressursse. Sel erialal siis tutvuda erinevate teoreetilisi perspektiive, kust need rahvusvahelise dünaamika saab analüüsida ja õpivad rakendama neid teemasid oma huvides. Magistritöö politoloogia on üheaastane täistööajaga programm, õpetatakse täiesti inglise keeles. See on töökoormus 60 ECTS ainepunkti ja on neli spetsialiseerumine voolu.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master spetsialiseerumine "Töö ja Organizational Psychology" keskendub inimeste käitumist organisatsioonides ja töö olukordades. Mõned küsimused on: Kuidas organisatsioon ... [+]

Master spetsialiseerumine "Töö ja Organizational Psychology" keskendub inimeste käitumist organisatsioonides ja töö olukordades. Mõned küsimused on: Kuidas organisatsioonide meelitada pädev ja usaldusväärne töötaja? Millist rolli organisatsiooni juhid mängida? Kuidas üks mõjuvõimu rühm ja organisatsioonilised protsessid? Programm pakub kursusi, mis on maandatud nii teoorias kui praktikas, pakkudes ülevaate rolli isiksuse sotsiaalsete protsesside, juhtimise ja otsuste tegemisel organisatsioonides ning on õpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Aasta esimesel poolaastal, õpilased saavad valida viie välja järgmised seitse kursused:

Consumer Behavior ja majandusotsuste tegemiseks (6 EÜ) Juhtimine ja organisatsioon (6 EÜ) Sotsiaalsete protsesside ja Organizational Change (6 EÜ) Töö ja tervis (6 EÜ) Täpsem struktuurifondide mudelid (6 EÜ) Isiksus tööl (6 EÜ) Valikainete (6 EÜ) ... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõpe Programmi eesmärk on anda teile teadmisi, kogemusi ja teadmisi, mida vaja saada iseseisva professionaalse valdkonnas c ... [+]

Informaatika kraad

Magistri programmi eesmärk on anda teile teadmisi, kogemusi ja teadmisi, mida vaja saada iseseisva professionaalse valdkonnas arvutiteadus. Õpid palju õppida tundma arvutisüsteeme, tarkvara, võrgustike ja online süsteeme. Programmi eesmärk on pakkuda tugeva aluse karjääri ärimaailma ja ka valmistada teid edasiseks hariduse teadlane. On mitmeid uurimisrühmade jooksul Vrije Universiteit Amsterdam, kus sul on võimalus jätkata oma tööd nagu teadlane. Computer Science osakond on palju sidemeid riiklike ja rahvusvaheliste firmadega, mis võib pakkuda teile lendstardist oma karjääri kui olete lõpetanud oma magistritöö. Computer Science lõpetajad on suur nõudlus ja paljud meie õpilased leida tööd oma valitud erialal.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Ettevõtluse spetsialiseerumine on ühiskraad programmi University of Amsterdamis ja Vrije Universiteit Amsterdam. Programm on ... ... [+]

ettevõtlus

Järjest enam leiab tunnustust asjaolu, et väikeste ja noorte ettevõtmisi moodustavad majanduskasvu ja ettevõtluse olla oluline innovatsiooni allikas. In Ettevõtluse spetsialiseerumine, näeme ettevõtlikkuse protsesside loomise ja kasutamise võimalusi teel uusi kombinatsioone ressursside viib uute (sotsiaalsete, ühiskondlike ja majanduslike) väärtuses. Loovus mängib võtmerolli neid protsesse. Uurime ettevõtliku protsesside kõigis kontekstides, kus need esinevad: Uute ettevõtete kui ka olemasolevate (nii suured ja väikesed) ja institutsioonilise kontekstiga. Õpid hindama keerukus ja väljakutsed on seotud väga rahuldust ettevõtlustegevuse kõikvõimalike ettevõtete ja asutuste ning isegi kaugemale: ettevõtlikkuse elustiili.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's programmi Füüsika ja Astronoomia pakub palju võimalusi õppida ja tegeleda murrangulise alusuuringute ja selle ... ... [+]

Füüsika magister

Füüsika ja Astronoomia on lahutamatu osa tänapäeva ühiskonnas. Kaasaegne elu oleks täiesti erinevat ilma arvutikiipide, laserid, MRI sõelumine ja kõik muud hüved füüsika teadustöö. Master 's programmi Füüsika pakub palju võimalusi õppida ja tegeleda murrangulise alusuuringute ja selle rakendused. Kas te olete huvitatud füüsikaliste protsesside rakkudes, luues kunstliku fotosünteesi, astroparticle füüsika või testimise põhiline sümmeetria on aatomi tasandil, magistriõppesse füüsika annab teile võimaluse süvendada oma teadmisi ja osaleda murrangulise alusuuringud.

Füüsika ja Astronoomia on ühine programm Ülikooli Amsterdam ja VU Amsterdam. Kursused manustada kaks teaduskonda Science. Lõpetajad saavad diplomi akrediteeritud nii ülikoolides.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Juhtimise ja muutuste juhtimise programm on reisija juhend frontrunners (muutma agendid ja muuta meeskonnad) organisatsioonides. Selles erialal omandate tõenduspõhiseid t ... [+]

Kuidas saate tõhusalt juhtida inimrühma ühise eesmärgi saavutamiseks, kui neil kõigil on erinevad huvid? Kuidas saate mitme sidusrühma poole pöördudes luua kaaluka tegevuskutse?

Juhtimine See on see, mida teete Juhtimine

Murda:

Te võtate kaks kohustuslikku kursust: Organisatsiooniliste muutuste perspektiivid - erinevad muutuste vaatenurgad, nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt.SekkumineTe võtate kolm valikainete kursust perioodil 2 ja 3; need peaksid hõlmama vähemalt kahte järgmisest kolmest kursusest: Muuda retoorikat ja ... [-]
Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Rahvusvaheline juhtimise eriala valmistab teid ette globaalse juhtimise karjääri, arendades oma arusaama, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtteid ja nende tööt ... [+]

Kuidas saavad ettevõtted konkureerida globaalses keskkonnas? Milline on parim viis arenevatel turgudel äri teha? Mida on rahvusvahelistel meeskondadel vaja, et väljakutsetest üle saada ja tõhusalt töötada? Kuidas valmistada üksikisikuid ja meeskondi ette piiriülestes ettevõtetes silma paista?

Ärijuhtimise: Rahvusvahelise juhtimise magistriprogramm ühendab neile küsimustele vastamiseks mitu õpetamismetoodikat. Õige segu loengutest, kus uuritakse teoreetilisi arenguid ja praktilisi kogemusi reaalse elu juhtumitega, tagab, et õpite mitte ainult edu saavutamiseks vajalikke meetodeid, vaid ka seda, kuidas neid meetodeid praktikas rakendada. Teil tuleb teha väljakutse eristada end mõttekaaslastest ja teil on võimalus käsitleda tegelikke, rahvusvahelisi äriprobleeme. Saate teada, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtte erinevaid aspekte, ja õpite praktilisi oskusi, mis on vajalikud keerukate rahvusvaheliste ettevõtete väljakutsetega toimetulemiseks. Veelgi enam, saate teada, mis kulub rahvusvahelise ärimaailma juhtimiseks tulevikus. See on see, mida teete Teie magistrikraad rahvusvahelise juhtimise erialal VU Amsterdam ühendab endas mitmesuguseid õpetamismetoodikaid, et tagada teile ilmumine mitmekülgse juhina, kellel on juhtimisoskused ja -kogemused. Lisaks oma kursusetööle osalete ka töötubades, mis annavad teile praktilise kogemuse praeguste rahvusvaheliste ettevõtete väljakutsetega. Teie valik paljude valikainete hulgast võimaldab teil kohandada oma magistriõppe oma huvidele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis tegutseb lõikavaid servi vahel kognitiivse psühholoogia ... ... [+]

Kognitiivse neuropsühholoogia magister (teadustöö)

Master 's in Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis tegutseb lõikavaid servi vahel kognitiivse psühholoogia ja kliiniline neuropsühholoogia. Kuigi kognitiivse psühholoogia on suunatud üldiste teooriate ajutegevus, neuropsühholoogia keskendub iga üksiku patsiendi ajukahjustuse, kelle seisund võib sageli annavad meile uusi teadmisi, kuidas inimese aju töötab. Ühendades need kaks lähenemist ühte magistriõppe programm on ainulaadne Hollandis.

Programm lühikokkuvõte

Master 's in Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis ühendab endas põhjalikku kursuste kohta kognitiivset funktsiooni üld-ja kliinilise elanikkonnale laiapõhjaline üld- ja neuroscientific teadustöö oskusi. Omadused õppekava sisaldama:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Nagu magistrant saad uurida, kuidas loodus toimib. Mõlemad eesmärk omaette ja arendada vahendeid, et prognoosida ja võidelda tingitud probleeme reostuse ... ... [+]

Ökoloogia magister

Ökoloogid seoste uurimisel organismide ja nende keskkonna. Nagu magistrant saad uurida, kuidas loodus toimib. Mõlemad eesmärk omaette ja arendada vahendeid, et prognoosida ja võidelda probleeme saastatus, bioloogilise mitmekesisuse vähenemise ja kliimamuutuse. Sa uurib ökoloogia alates taimede, loomade ja süsteemide perspektiivi. Ökoloogilised protsessid ei uuritud alates molekulaarsel tasandil piirkondliku ja maailma mastaabis, kus väli vaatlusi ja katseid tuvastamiseks kasutatakse ökosüsteemide mustrid ja funktsioone.

Spetsialiseerumise

Ökoloogia ja Evolution eriala on kombinatsioon endine Ökoloogia ja Evolution programme nii ülikoolides. Rada pakub sama paketi kursused magistranti nii ülikoolides. See tähendab, et te jagada klassid ja õpetajad õpilastega teiste ülikooli. Ainulaadne võimalus saada kasu mitmekesisust teaduslik ekspertiis, õpetamise kogemus, teadustöö varustuse ja kõik muud rajatised kahe ülikooli teile pakkuda. Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc ökoloogia üliõpilane Vrije Universiteit Amsterdam. Keskkonnainspektsioon keemia ja toksikoloogia on uus programm välja töötatud sõidukiüksuse ja UVA tegutsev multidistsiplinaarse valdkondades Ökoloogia, Analüütilise keemia, bioloogia, biomeditsiini ja Human Health Sciences. Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc ökoloogia üliõpilane VU Amsterdam. Limnoloogia ja Okeanograafia (UVA) rada on olemasoleva programmi UVA õppimine Bioloogia, keemia ja füüsika magevee ökosüsteemid (Limnoloogia) ja mere ökosüsteemide (okeanograafia). Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc Biological Sciences üliõpilane UVA Ülikool.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See Master 's programm pakub kontseptuaalne raamistik ja praktilisi kogemusi, mis mõlemad on olulised hoidu kuidas juhtkond ja turgudel tegutseda ... ... [+]

Rahanduse programmid

Kui olete huvitatud paremini mõista, kuidas finantsjuhtimine ja finantsturgudel töö on magistrikraad Finance on VU Ülikooli Amsterdam on suurepärane koht alustamiseks. See Master 's programm pakub kontseptuaalne raamistik ja praktilisi kogemusi, mis mõlemad on olulised ahne, kuidas juhtkond ja turgudel tegutsevad finantssektoris.

õppekava

Eesmärk Programmi magistriõppesse Finance annab põhjaliku aluse hea algus kui rahastamiseks kutse. Esimene löök on pool võitu. See programm suurendab oma teadmiste tase Investments ja Corporate Finance, koolitab teid, kuidas rakendada neid teadmisi praktikas (kastid) ja rongide sa luua uusi teadmisi esirinnas praeguse akadeemilise mõtte. Esimesed kaks õpieesmärke on integreeritud neli kohustuslikku kursust (Corporate Finance, Empiirilised Finance, Asset Pricing & Investments ja Finantsturud ja institutsioonid) ja kahe või enama valikainete kursused, mis võimaldab teil on spetsialiseerunud veelgi. Nii individuaalselt ja meeskonnas, siis töötab akadeemilise teadusprojektide vastates reaalse elu küsimuste maailma rahanduse. Rahandus saab ainult oma teist laadi kui teil on võimalus omandada, kohaldatakse ja luua teadmisi samaaegselt.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Andmeteadus: finantssüsteemi šokk või suurim võimalus? Suurandmete kättesaadavus koos kiirelt kasvava arvutusvõimega on katmata mehhanismid, mida pole varem näha. Blockch ... [+]

Andmeteadus: finantssüsteemi šokk või suurim võimalus? Suurandmete kättesaadavus koos kiirelt kasvava arvutusvõimega on katmata mehhanismid, mida pole varem näha. Blockchainil on võime põhjalikult muuta seda, kuidas me andmeid registreerime ja haldame. Võrgud annavad võimaluse luua tugevad ja stabiilsed suhted. Olulised väljakutsed on ees, et mõista, mida need huvitavad uued tehnoloogiad meie finantsinfrastruktuurile tähendavad.

Need arengud nõuavad uut tüüpi rahastajaid. Duisenbergi rahandus- ja tehnikaprogramm õpetab teid omandama traditsioonilisi rahastamismeetodeid koos andmeteaduse arenguga. Pärast programmi lõpetamist on teil võimalik aru saada andmetehnikast, kuidas neid finantssektoris rakendada ja kuidas nad saavad ettevõtteid muuta. Kuigi te ei ole andmesideteaduse spetsialist, moodustate silla programmeerija ja juhi vahel. Te mõistate tehnikuid, rakendate tehnikaid finantssektoris ja müüte neid välismaailmale.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kvantitatiivseid rahandusminister programm on 84-krediidi Autasud Track, mis on osa magistriõppesse Finance. Sa võtab kolm põhilist kursused ... ... [+]

Master in Finance: Autasud programmi kvantitatiivseid rahandusminister

Kvantitatiivsed Finance programm on 84-krediidi Autasud Track, mis on osa magistriõppesse Finance. Sa võtab kolm põhilist kursused rahanduse (investeeringud, tuletisväärtpaberid ja kvantitatiivsed riskide maandamine) ja kolm arenenud metoodilisi core kursused ökonomeetria ja rahaline matemaatika. Te saate valida kolme valikained magistriõppe programme Finance, ökonomeetria, matemaatika, ärijuhtimine, majandus ja teised. See valikuvabadus võimaldab teil valida oma eriala ja luua oma karjääri profiili. Sul on võimalik rõhutada põhiõiguste, metoodiliste teemade või keskenduda taotluse täiustatud metoodika. Käigus üks aasta siis loengud, täielik juhul õppeülesandeid, anna esitlusi ja korraldada ulatuslikke teadusuuringuid ülesandeid. Programm on õpetatud inglise keeles. Lõpetajad saavad pealkiri Master of Finance.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kunstlik intelligentsus (AI) on meie ühiskonnas laialt levinud: leiame AI rakendusi alates jalakäijaid tuvastavatest autodest kuni Apple'i virtuaalse abistaja Siri-ni. Se ... [+]

Kunstlik intelligentsus (AI) on meie ühiskonnas laialt levinud: leiame AI rakendusi alates jalakäijaid tuvastavatest autodest kuni Apple'i virtuaalse abistaja Siri-ni. Sellised rakendused kasutavad AI tehnikaid väga erinevatest allikatest pärit teabe tõlgendamiseks ja kasutavad seda intelligentse, eesmärgile suunatud käitumise võimaldamiseks.Vrije Universiteit Amsterdam AI magistriprogramm pakub Vrije Universiteit Amsterdam orienteeritud programmi, kus AI süsteemid ja inimesed teevad koostööd. Saate uurida AI tehnilist lähenemist, keskendudes AI uudsete algoritmide mõistmisele, analüüsile ja arendamisele, ning saate uurida AI tehnoloogiat ühiskondlikust või inimlikust vaatenurgast, uurides selliseid küsimusi nagu „kuidas saaksime arvutipõhiseid programme arendada ja hinnata? tehnoloogia, mis kasutab ära teadmisi inimese toimimisest? ”ja„ kuidas saavad inimese ja AI-tehnoloogia üksteist täiendada? ”. Tehisintellekt AI kapten keskendub AI rakendusele sotsiaalselt teadlikus andmetöötluses, tuues välja uute AI tehnikate analüüsi, arendamise ja rakendamise, et töötada välja lahendusi, mis mõistaksid ja oskaksid nende sotsiaalset konteksti põhjendada. Selle rakendused on väga mitmekesised ja ulatuvad Interneti-otsingute optimeerimisest kuni eakate toetamiseni võitluses dementsusega. Saate teada, kuidas saab inimese käitumist tõlgendada andurite andmete ja füsioloogiliste ning kognitiivsete protsesside arvutusmudelite põhjal. Saate kogemusi selliste mudelite integreerimisel spetsiaalsetesse intelligentsetesse rakendustesse, mis toetavad inimesi nende igapäevaelus, muutes need süsteemid inimese toimimisest tõeliselt teadlikuks. Spetsialiseerumisetapis saate jätkata AI tehnikate põhjalikumat uurimist, tuginedes AI põhiteemade kohustuslikele kursustele ja valida valikulisi edasijõudnute kursusi nendel või konkreetsematel AI teemadel (nt planeerimine ja tugevdamine). Spetsialiseerumisetapis saate õppida ka konkreetse rakendusala (nt inimeste tervisliku eluviisi või eakate hooldamise toetamine) või asjakohaste teadusharude (nt psühholoogia, sotsioloogia, liikumisteadused, biomeditsiiniteadused, kriminoloogia) asjakohaseid kursusi. , jne.). Teine võimalus on jätkata spetsialiseerunud palaga “Kognitiivne teadus”. See rada hõlmab ka... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Väikeses mastaabis õpetamise seade, üliõpilased Teadus magistriõppe Kliinilised ja arenemisvõimet Psühhopatoloogia õpivad etioloogia, ... ... [+]

Kliinilise ja arengu psühhopatoloogia magister (teadustöö)

Väikesemahulised õpetamise seade, üliõpilastele Research Master 'Kliinilise ja arenemisvõimet Psühhopatoloogia õpivad etioloogia, arendamine ja käigus psühhopatoloogia ja tipptasemel psühholoogiliselt teatas meetodeid selle ennetamiseks ja raviks. Parimaid teadlasi selles valdkonnas esitab kvaliteetne õpe on uusim arusaamu seost vaimse tervise, bioloogilise sihtkapitalide ja keskkonnaressursside, neuropsühholoogia substraat ja inimsuhetes ja kohanduv ja maladaptive arengu kaudu.

Programm lühikokkuvõte

Osakonnad Arengupsühholoogia, kliinilise psühholoogia ja erihariduse Vrije Universiteit Amsterdam pakkuda andekatele ja motiveeritud õpilastele raske haridusprogrammi; ainulaadne, kahe aasta Research Master 'Kliinilise ja arenemisvõimet psühhopatoloogia. Omadused õppekava sisaldama:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistritöö ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi. Paljud lõpetajad tööd leida kui poliitika majandusteadlased ... ... [+]

Master ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics (STREEM)

Programm pakub võimalust spetsialiseeruda ruumilise, transpordi või keskkonna ökonoomika. Ruumilise Economics: analüüsida, kuidas erinevad jõud kaasa ruumilise dünaamika ja võrgu arendamiseks peamiselt mikromajanduse perspektiivist; uurida kasutamist ja edasiarendamist erinevaid tehnikaid, meetodeid ja vahendeid selles valdkonnas. Transport Economics: keskenduda põhjuste ja tagajärgede kasvav nõudlus liikuvuse mikromajanduse perspektiivist; lahendada probleeme, nagu ummikud, usaldusväärsust, ohutust ja keskkonna välismõjusid. Keskkonna ökonoomika: keskendutakse majanduslike aspektide keskkonnaprobleeme ja poliitikat; ühendada teaduse ja poliitika teadmisi; tegeleda vajadusega integreerida ökonoomika teadmisi teistest valdkondadest, eelkõige keskkonnateadused. ... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

VU Amsterdam matemaatikaüliõpilasena on teil valida väga mitmesuguseid kursusi, sealhulgas kõik Amsterdami kahes suures teadusülikoolis (UvA ja VU) pakutavad kursused ja ... [+]

Matemaatika: teaduse keel

Matemaatika on elujõuline ja mitmekülgne valdkond. Uurimis- ja õppetöös keskendub Vrije Universiteit Amsterdam nii puhtale kui ka rakendusmatemaatikale. Teostame teadusuuringuid algebras, arvuteooria, geomeetria, analüüsi, dünaamiliste süsteemide, tõenäosuse, statistika ja operatsioonide uurimisel.

Abstraktne matemaatiline teooria leiab sageli tee ootamatute rakenduste juurde. Näiteks kasutab kaasaegne krüptograafia hädavajalikult algarvu, bakterite kasvu reguleeritakse diferentsiaalvõrranditega ning stohhastiliste mudelite abil on võimalik ennustada metsatulekahjude ja nakkuste levikut. VU Amsterdam rakendame matemaatilist teooriat ärianalüütikas, suurandmetes, kohtuekspertiisi statistikas, süsteemibioloogias, neuroteaduses ja keerukates süsteemides.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Üheaastase magistriõppesse teoloogia ja usuõpetuse keskendub konkreetsetele erialadele. Selles isanda siis olla valmis karjääri või väljaspool religioossete institutsioon ... [+]

MA Teoloogia ja usuõpetust

Üheaastase magistriõppesse teoloogia ja usuõpetuse keskendub konkreetsetele erialadele. Selles isanda siis olla valmis karjääri või väljaspool religioossete institutsioonide. Saad valida erinevate erialasid, mis iga keskenduda oma valdkonnas. Sa mitte ainult ei läbida kursusi, mis sa mõelda konkreetses valdkonnas või kutsetegevuse raames; internatuuri on kohustuslik osa sellest kapten 's samuti. Muidugi, te kirjutada doktoritöö lõpetab oma kapten 's programmi. Kogu programmi saad aktiivselt treeneriks oma uuringus edu ja isiklikku arengut. Viie spetsialiseerumise valida on:

Avastades Distsipliin juhtimine andmekandja Ehitus Uskudevaheline suhted Rahu, Trauma ja religioon ... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teoloogia ja usuõpetuse teadus kapten 's programm pakub õpilastele võimaluse õppida teoloogiat, nii kontekstuaalne ja klassikaline, kell ... ... [+]

MA Teoloogia ja usuõpetuse (teadusuuringud)

Teoloogia ja usuõpetuse teadus kapten 's programm pakub õpilastele võimaluse õppida teoloogiat, nii konteksti ja klassikaline, on kõrgtasemel. Meie pühendunud õppejõud koosneb juhtivad teadlased seest VU Ülikooli Amsterdam. Nad osalevad riiklikud ja rahvusvahelised võrgustikud oma valdkonnas ja pakkuda nüüdisaegse teadmisi, veendumaks, et on valmis kohtuma akadeemilise väljakutsed. Kell VU Ülikooli Amsterdami saate valida teha teoloogiline uurimistöö järgmistes valdkondades: Piibliteadused, kirikuloo, dogmaatika, Ecumenics, World Religions, Usufilosoofia, praktilise ja Sotsiaal- Scientific Study of Religion. Spetsialiseerumine valida määratleb sisu oma isikliku teoloogia ja usuõpetuse (teadus) programm.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kas olete huvitatud poliitikast ja kas soovite spetsialiseeruda Euroopa poliitikasse ja võrdlevasse perspektiivi? Üks aasta täiskoormusega inglise keele magistriõppe prog ... [+]

Umbes

Kas olete huvitatud poliitikast ja kas soovite spetsialiseeruda Euroopa poliitikasse ja võrdlevasse perspektiivi? Üks aasta täiskoormusega inglise keele magistriõppe programm Politoloogia: Euroopa avaliku poliitika võib olla teie jaoks õige valik. Selles magistriõppes saate analüüsida, kuidas sotsiaalsed, majanduslikud ja poliitilised muutused mõjutavad Euroopa poliitilisi süsteeme ja valitsemisaspekte nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil võrdlevas perspektiivis.

Teid teavitatakse praegustest teadusuuringute püüdlustest ja poliitilistest aruteludest, uuritakse teoreetilisi perspektiive ja arendatakse keerukaid teadustöö oskusi, mida te rakendate Euroopa poliitika kahel peamisel mõõdul. Üks neist on, kuidas riiklikud poliitikad ja poliitilised struktuurid kohtlevad ülemaailmseid sotsiaalseid ja majanduslikke muutusi ning riigiüleseid otsuseid. Teine on see, kuidas riikidevahelisi institutsioone, nagu EL, omakorda mõjutavad riiklikud huvid ja poliitiline mobiliseerimine. Nende kahe nurga integreerimisega omandavad spetsialiseerumise poliitikateaduse üliõpilased: Euroopa avaliku poliitika omandavad põhiteadmised ja oskuste kogumi, mis on otsustava tähtsusega positsioonide nõudmisel Euroopa ja riikliku poliitika kujundamisel. Programm pakub personaalset juhendamist rahvusvaheliselt tuntud töötajate poolt, kelle uurimistulemusi on hiljuti hinnatud Euroopa parimateks selles valdkonnas.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriprogrammi Heritage Studies väljakutse pakub teile välja kriitilise ülevaate ruumilise pärandi säilitamise ja muutmise kohta. Meie õpilased hindavad programmi sell ... [+]

Magistriprogrammi Heritage Studies väljakutse pakub teile välja kriitilise ülevaate ruumilise pärandi säilitamise ja muutmise kohta. Meie õpilased hindavad programmi selle ainulaadse integratsiooni kaudu akadeemiliste interdistsiplinaarsete mõtiskluste üle poliitikas, ajaloos, teoorias ja praktikas. See paljastab pinged maastike, linnapiirkondade, arhitektuuri ja arheoloogiliste jäänuste säilimise ja muutmise vahel. Asudes maailmapärandi linna Amsterdamis, tervitab kapten nii Hollandi kui ka rahvusvahelisi üliõpilasi, kes tunnevad huvi mälestiste säilitamise, päranditurismi, ruumilise planeerimise ja kujundamise erialade vastu.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam pakub ainulaadset asukohta Amsterdami äripiirkonna südames, kus asuvad paljud rahvusvahelised advokaadibürood. Rahvusvahelise äriõiguse (IBL) ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam pakub ainulaadset asukohta Amsterdami äripiirkonna südames, kus asuvad paljud rahvusvahelised advokaadibürood. Rahvusvahelise äriõiguse (IBL) üliõpilasena on teil võimalik tegeleda reaalses ärikeskkonnas. Mõned kursused on õpetanud õigusala töötajad, kes saavad anda teile tõelise arusaama, kuidas seadus praktikas toimib. Klassid on väikesed, rahvusvahelised ja interaktiivsed. Rühmade rahvusrühmade kombinatsioon annab IBL-programmile täiendava mõõtme.

IBL PROGRAMMI STRUKTUUR

Rahvusvahelise äriõiguse magistriprogramm koosneb kohustuslikest kursustest, valikainete kursustest, teadusseminarist ja magistritööst. Õpilased peavad valima spetsialiseerumise („Profiilitehingud” või „Profiilide reguleerimine”). Kohustuslikud kursused annavad teile üldise õigusliku aluse, kuid hiljem valikainete kursused keskenduvad spetsiifilisematele rahvusvahelise äriõiguse valdkondadele. Lõppfaasis kirjutate oma magistritöö. IBL programm keskendub rahvusvaheliste äritehingute edendamise eeskirjadele ja tavadele. Selle eesmärk on arendada arusaamist maailma kaubandussüsteemist ja rahvusvaheliste investeeringute eeskirjadest ning uurida äritegevuse õiguslikke aspekte. Te uurite peamisi õigusvaldkondi ja tehingute tegijate vahelist suhtlemist. Lisaks saate arendada oskusi, et ennustada, analüüsida ja käsitleda probleeme, mis võivad tekkida teie tulevases karjääris: rahvusvahelise äri õiguspraktika.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppe spetsialiseerumine personalijuhtimisele on suunatud organisatsioonide personaliprotsessidele alates värbamisest ja valimisest kuni edutamiseni, üleviimiseni ... [+]

Mis on eduka ja jätkusuutliku karjääri loomise võti? Kuidas saate tagada värbamisel ja valimisel kaasatuse ja võrdsuse? Kuidas saavad organisatsioonid tõhusalt juhtida oma inimkapitali, arvestades selliseid suuri häireid nagu digitaliseerimine ja vananev tööjõud? Kuidas on parim viis leida ja hoida parimaid inimesi parematel töökohtadel? Kuidas on tänapäevased personaliprobleemid erinevad ja kuidas peaksite nendega toime tulema?

Oma magistrikraadiga ärijuhtimises: personalijuhtimine (HRM) ei õpi te lihtsalt vastuseid nendele ja teistele HRM-i peamistele probleemidele. Samuti saate teada, kuidas neid praktikas rakendada ja oma karjääri kujundada. Programm tasakaalustab kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid teadusuuringuid, praktilisi kogemusi ja otseseid kontakte suurettevõtetega, et teil oleks HRM-i alal silma paista vajaminevad kõvad ja pehmed oskused. VU Amsterdam keskendume sellele, et teil oleks kõik tööriistad ja tugi, mida vajate oma edu saavutamiseks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Ökonomeetria ... [+]

VU Campus'i ökonomeetria ja operatsioonide teaduse magistriprogramm pakub võimalust arendada oma kvantitatiivseid oskusi nende kasutamiseks rahanduses, turunduses, majanduses ja ettevõtluses.

Ökonomeetria ja operatsioonide uurimine avab akna keeruliseks maailmas, mis annab ülevaate sellest, millised inimesed, ettevõtted ja valitsused otsuseid baseeruvad. Ökonomeetria on teaduse ja kunsti kasutamine statistiliste meetodite abil, et analüüsida finants-, turundus- ja majandusandmeid, mis tänapäeval sageli on Big Data. Tegevuste uurimine on teadus ja kunst, mis teeb matemaatilisi meetodeid kasutades paremaid otsuseid majandus-, juhtimis- ja finantseerimistegevuse vallas.

Ökonomeetria erialadÖkonomeetriline teooria Avastage ja juhtige ökonomeetria aktiivset teadusuuringute valdkondaFinantskonkonometrics Uurige igapäevaselt kasutatavaid ökonomeetrilisi meetodeid finantssektoris ja saada kvantitatiivseks finantseksperdiksTurunduse andmeteadus Vaadake, kuidas andmetöötlus võib parandada turundusstrateegiaid ja saada homme e-kaubanduse kvantitatiivne eelisKvantitatiivne majandus Avastage majanduse ja ökonomeetria ristumised; rakendatud ökonomeetria, mikroökonoomika, makroökonoomika ja makromajandusliku finantsraamistiku ristteidTegevused Teadustöö erialadOperatsioonide uurimise teooria Uurige teaduse piiridel: muutuge tööstusharu praktikale mänguhuvoogTarneahela juhtimine Turustusahela võrkude kujundamine ühendatud maailmasFinantskorraldus Hakka finantstoodete analüüsimise ja kujundamise ekspert... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Vrije Universiteit Amsterdam

Kaasaegse kunsti ajaloo magistriprogramm keskendub visuaalsele, protsessipõhisele ja digitaalsele kunstile alates 1960. aastatest. See spetsialiseerumine koolitab teid ku ... [+]

Kaasaegse kunsti ajaloo magistriprogramm keskendub visuaalsele, protsessipõhisele ja digitaalsele kunstile alates 1960. aastatest. See spetsialiseerumine koolitab teid kunstiajaloolasena, kes on varustatud selle keeruka, kuid põneva valdkonnaga tegelemiseks. Pärast selle programmi läbimist on teil kindlad teadmised tänapäeva visuaalsest, protsessipõhisest ja digitaalsest kunstist. Teil on olemas ka oskused uurida, esitleda ja kirjutada tänapäevase kunsti kohta, võimaldades teil teha karjääri kultuurisektoris (muuseumid, festivalid, kunstigaleriid, arhiivid) kunstikriitiku või vabakutselise kultuuriettevõtjana.

Tänapäeva kunst hõlmab installatsioonikunsti ja kohaspetsiifilisi projekte, digitaalse või uue meedia kunsti (interaktiivsed installatsioonid, lokaalse meedia teosed, tarkvara kunst, võrgustatud kunst, elektrooniline kunst ja videokunst), performatiivseid ja aktivistlikke projekte ning kunstilisi uuringuid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Spetsialiseerumine disaini kultuurid, magistriprogrammi Kunst ja kultuur, keskendub disaini seoses meie otsest keskkonda, siseruumides ja hoonetes, graafiline kommunikats ... [+]

Spetsialiseerumine disaini kultuurid, magistriprogrammi Kunst ja kultuur, keskendub disaini seoses meie otsest keskkonda, siseruumides ja hoonetes, graafiline kommunikatsioon, riietus ja mood, ja muud esemed. Nii materiaalne kui ka digitaalne disain eksisteerivad meie ühiskonnas samaaegselt ja need vajavad piisavat analüüsi. Kujunduskultuurid pakuvad seda analüüsi, võttes humanitaarteaduste perspektiivi ja ühendades tänapäeva materiaalsed kultuurid nende ajaloolise konteksti ja konkreetse meediaga. Seejuures uurib see kapten disainiajalugu ja -teooriat seoses selliste tänapäevaste teemadega nagu identiteet, jätkusuutlikkus ja multikultuursus.

Magistrikunst... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

MA Ajaloo programm Globaalne ajalugu ja rahvusvahelised uuringud keskendub sellele, kuidas inimeste, kaupade ja ideede ringlus kogu maailmas arenes aja jooksul ja kujunda ... [+]

MA Ajaloo programm Globaalne ajalugu ja rahvusvahelised uuringud keskendub sellele, kuidas inimeste, kaupade ja ideede ringlus kogu maailmas arenes aja jooksul ja kujundas maailma sellisena, nagu me seda täna tunneme. Kursustel käsitletakse mitmesuguseid teemasid, alates Hiina ja Euroopa tööstusarengu suurest erinevusest kuni vaba tööjõuni globaalses perspektiivis, rassiteooriate ringluse ja ülemaailmsete ränneteni välja. Spetsialiseeritud kursustel saate meie ekspertidelt teada viimastest suundumustest. Magistritöö teema valimine on tasuta.

Meister: ajaluguSpetsialiseerumine: globaalne ajalugu ja rahvusvahelised uuringudÕppeprogramm

Rohkem kui lihtsalt minevik Programm ühendab lähenemisviise ajaloost ja sotsiaalteadustest, eriti antropoloogia, majanduse ja rahvusvaheliste suhete alal. Kursustel käsitletakse mitmesuguseid teemasid, alates Hiina ja Euroopa tööstusarengu suurest erinevusest kuni vaba tööjõuni globaalses perspektiivis, rassiteooriate ringluse ja ülemaailmsete ränneteni välja. Lisaks arhiiviallikatele omandavad üliõpilased valdkonna uurimise ja veebipõhiste allikate (nt diaspoorne sotsiaalmeedia) kasutamise põhimõtte ning õpivad töötama digitaalsete andmebaasidega majandus- ja ühiskonnaajaloo valdkonnas. Samuti saavad õpilased oma teadmisi, võrgustikku ja oskusi täiendada, osaledes selliste uurimisinstituutide tegevustes nagu keskkonna Humanitaarteaduste keskus ja CLUE. Ajaloo seost rände, natsionalismi ja etnilise päritolu poliitiliste arutelude vahel arutatakse kogu programmi vältel. Programmi õpetavad praegu majandus- ja sotsiaalse ajaloo õppetooli töötajad ning antropoloogilisest vaatenurgast pärit globaalse ajaloo õppetooli töötajad, praegu prof. Pál Nyiri. Programm, mis koolitab teid professionaaliks saamiseks See programm on spetsialiseerumine ajaloo magistrikraadiprogrammile, mis koolitab üliõpilasi saama professionaalseteks ajaloolasteks, kellel on eriteadmised ja ülekantavad oskused, näiteks kirjutamis-, esitamis- ja analüüsioskus. Üliõpilased, keda õppejõud on kogu õpingute vältel isiklikult juhendanud, võtavad mitu põhikursust ja valivad spetsialiseeritud õpetused või valivad praktikakoha. Kombinatsioon põhilisi kursusi ja spetsialiseerumisi Ajaloo magistrikraadil Vrije ülikoolis on ainulaadne iseloom tänu laiale ühisele õppekavale... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Interdistsiplinaarne magistriprogramm Ajalugu: Meditsiini ja tervise humanitaarteadused ühendab tervise ja meditsiini ajaloo paljude erinevate kunsti- ja humanitaarteadus ... [+]

Interdistsiplinaarne magistriprogramm Ajalugu: Meditsiini ja tervise humanitaarteadused ühendab tervise ja meditsiini ajaloo paljude erinevate kunsti- ja humanitaarteaduste lähenemistega. Klassid uurivad erinevaid viise, kuidas kehasid ja meeli on uuritud ja mõistetud, ning kuidas need erinevad teadmisviisid kujundavad igapäevaelu, meditsiinipraktikat ja rahvatervise poliitikat. Osalejad õpivad konteksti viima meditsiinilisi ideid ajas ja kultuuris ning analüüsima mitmesuguseid allikaid, sealhulgas ajaloolisi esemeid, koomikseid ja filme, meditsiinilisi tekste ja terviseajakirjandust. Lähtudes erinevate erialade meetoditest, laiendavad õpilased oma uurimisvahendeid lisaks kirjutatud sõnale, et arvestada ka mineviku, selle tundide ja pärandi helide, lõhnade, väljanägemise ja tunnetamisega tänapäeval.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

MA Ajaloo programm religioon ja ühiskond keskendub usu (de) muutuva rolli mõistmisele ühiskonnas antiikajast kuni tänapäevani. Kursustel käsitletakse selliseid küsimusi n ... [+]

MA Ajaloo programm religioon ja ühiskond keskendub usu (de) muutuva rolli mõistmisele ühiskonnas antiikajast kuni tänapäevani. Kursustel käsitletakse selliseid küsimusi nagu: milline on religiooni, poliitika ja ühiskonna suhe antiikajast peale? Kuidas mõista kiriku ja riigi järkjärgulist eraldamist ning uusi jumalateenistuse, eriarvamuse ja pühendumuse vorme alates lääne keskajast? Ja milline on olnud laiemate protsesside, nagu sekulariseerumine, globaliseerumine ja kolonialism, mõju?

Meister: ajaluguSpetsialiseerumine: religioon ja ühiskondÕppekava

Pikaajaline ekspertiisi traditsioon

Vrije Universiteit Amsterdam Ajaloo osakonnal on usundi rolli õpetamise ja analüüsi ajaloo vältel tugevad traditsioonid. Religiooni uuritakse selle ühiskondlikus ja poliitilises kontekstis ning pikaajaliselt, mis muudab meie programmi ainulaadseks. Õpilased on koolitatud uusimate interdistsiplinaarsete lähenemistega usundi õppimisele, sealhulgas ajalugu, kultuuriantropoloogia, arheoloogia, filoloogia ja digitaalsed humanitaarteadused. Nad saavad oma teadmisi, võrgustikku ja oskusi täiendada, osaledes selliste uurimisinstituutide tegevustes nagu Amsterdami usundiloo keskus ja CLUE. Programmil on suur ühiskondlik tähtsus, kuna arutatakse selliseid teemasid nagu usu ja ilmalikkuse kokkupõrked, poliitika ja usu takerdunud suhted ning usupärandi tulevik.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hollandi
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Vrije Universiteit Amsterdam

Duisenbergi autasude programm finantsturgudel ... [+]

Mis on teie arvamus määrustest, mis kehtestati pärast 2008. aasta finantskriisi? Milliseid määrusi te soovitaksite - kas pankadele, kindlustusfirmadele või investoritele?

Wim Duisenberg oli Hollandi poliitik, kes oli aastatel 1998–2003 Euroopa Keskpanga esimese presidendina. Kuna see pöördeline roll on finantssektoris, on see väljakutsuv autasude programm nimetatud tema järgi. Ja mõjuval põhjusel: see lai, multidistsiplinaarne programm tegeleb finantsmaailmaga kahest vaatenurgast: rahaline ja juriidiline. Finantsturud ja finantssektori reguleerimine on nüüd lahutamatult seotud. Pangad, varahaldusettevõtted ja finantsasutused otsivad lõpetajaid, kes mõistaksid seadusi ja finantsturge. Töövõimalused on piiramatud! Kuid ka programm on nõudlik: otsime ambitsioonikaid õppureid, kes on valmis väljakutseks (õppekoormus on 84 kraadi ühe aasta jooksul, võrreldes tavalise 60 EÜ-ga). Kui see kõlab nagu sina, siis loe edasi ...... [-]

Holland Amsterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kuidas saab lastesõdurist piinaja? Kas rahvusvaheline kriminaalkohus saab terroriste kohtu alla anda? Kuidas Sinaï's inimkaubandus toimib? Selles magistriprogrammis saate ... [+]

Inimsusevastased kuriteod, terrorism ja organiseeritud kuritegevus

Kuidas saab lastesõdurist piinaja? Kas rahvusvaheline kriminaalkohus saab terroriste kohtu alla anda? Kuidas Sinaï's inimkaubandus toimib? Selles magistriprogrammis saate teada kõik konfliktidega seotud kuritegude aspektid, keskendudes üksikisikute, rühmade, riikide ja rahvusvahelise üldsuse rollile. Te saate süveneda kurjategijate psühholoogiasse, õppida tundma organisatsiooni protsesside kriminoloogilisi teooriaid ja arutada õigussüsteemi reageerimist kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Rahvusvahelised kuriteod, konfliktid ja kriminoloogia

Üha keerukamas ja globaliseeruvas maailmas on sõda, terrorism ja kriminaalsus üha enam põimunud. Konfliktide tagajärjeks on rüüstamine, tapmine, lapssõdurite värbamine, genotsiid ja isegi terrorism. Need võivad põhjustada ka piiriüleseid kuritegusid, näiteks inimkaubanduse, inimröövide ja eluslooduse kuriteod. Rahvusvahelised organisatsioonid, valitsusvälised (huvigrupid) ja valitsused seisavad silmitsi küsimustega, kuidas neid kuritegusid ennetada ja neile reageerida ning kuidas toime tulla nende kahjulike tagajärgedega. Kuid teadmiste puudumine tähendab, et tõhusad reageeringud ei saa sageli kunagi algust.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, Põhja-Holland, Holland
Koduleht
Telefon
+31 20 598 9898