Loe ametlikku kirjeldust

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (' VU Amsterdam ') on rahvusvaheliselt tuntud teadusülikool, mis asutati 1880. aastal. Ülikool pakub üle 170 inglise keeles õpetatud programmi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel enam kui 24 000 üliõpilasele kogu maailmast. 84 rahvusest üliõpilased ja töötajad loovad dünaamilise rahvusvahelise akadeemilise kogukonna.

VU Amsterdam asub elavas Amsterdami linnas, mis on üks multikultuursemaid linnu maailmas, kus on kõige rohkem õppureid Hollandis ja kus teine keel on inglise keel. Ülikoolilinnakut ümbritseb Hollandi üks dünaamilisemaid ja kiiremini arenevaid äripiirkondi, kus asub üle 700 ettevõtte.

Rohkem kui 24 000 üliõpilasega, kellest 4 088 on rahvusvahelised, viib VU Amsterdam läbi ühiskonna- ja teadusliku tähtsusega probleemide tipptasemel uuringuid. Me eristame end teadusuuringutes ja hariduses nelja interdistsiplinaarse teema kaudu: inimese tervise ja bioteadused, teaduse jätkusuutlikkus, ühendatud maailm ja valitsemine ühiskonna jaoks. Üliõpilasena aitab see teil vaadata kaugemale teadusharude piiridest ja otsida käegakatsutavaid lahendusi parema maailma loomiseks. Lisaks peab VU Amsterdam innovatsiooni allikaks mitmekesisust, olgu see kultuur, veendumus, rahvus või eelnev haridus. ja edasiminekut ning seega erilist jõudu.

Hariduse kvaliteet

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) on oma õpetuse hea kvaliteediga ülima maine. Te töötate suhteliselt väikestes rühmades, kus märkimisväärne rõhk on interaktsioonile ja isiklikule lähenemisele. Õpetus on hästi korraldatud. Seda peegeldab näiteks õppeprogrammide selge struktuur.

Elav Amsterdam

Ülikool asub Amsterdamis elavas linnas, mis on üks maailma mitmekultuurilisemaid linnu, kus on suurim õpilaste kontsentratsioon Madalmaades ja kus inglise keel on teine ​​keel. Nagu VU Amsterdam üliõpilane, saate kasu kõikidest kapitali pakutavatest eelistest. Umbes viieteistkümne minuti pärast olete Amsterdami elavas keskuses, kus on palju kauplusi, meelelahutuskohti, parke ja kõnniteeki kohvikuid. Amsterdam on turvaline ja inglise keel on laialt levinud.

Isiklik järelevalve

VU Amsterdam pühendab märkimisväärset tähelepanu isiklikele õppenõuannetele. Kohe õpingute alguses tutvustatakse teile oma programmi õppenõustajat. See inimene annab teile nõu probleemide osas, mis võivad tekkida seoses teie õpingutega, ja vastab tööturu küsimustele.

Unikaalne identiteet

VU Amsterdam oli esimene Hollandi ülikool, mille asutas eraisik, ilma kiriku või riigi sekkumiseta. See pärand on ikka veel väga palju sellest, kes me oleme: VU tähistab Vrije Universiteit, mis tõlgib sõna-sõnalt "Vaba ülikoolist". Algusest peale on ülikool kindlaks määranud oma uurimisvaldkonnad, loonud oma õppeprogrammid ja kasutanud oma didaktilisi meetodeid.

Lihtne juurdepääs

Vrije Universiteit Amsterdam on hõlpsasti ligipääsetav ühistranspordiga. Schipholi lennujaam on rongiga vaid kaheksa minuti kaugusel. Amsterdam Zuid Station on jalutuskäigu kaugusel Amsterdami ülikooli ülikoolist. Amsterdami pearaudteejaamast või Amsterdami Sloterdijki jaamast on kiiret trammiühendus, kus on vaid kuusteist minuti reisi aeg. VU Amsterdam on ka hõlpsasti autoga jõudmiseks, mis asub Amsterdami orbiidi kiirtee lähedal.

Ülikooli ülikoolilinnak

Peaaegu kõik meie üliõpilased, töötajad ja programmid asuvad ülikoolilinnakus: üks hoonete kompleks Amsterdami ärikvartalis. Seega on teie õpingute käigus väga lihtne tutvuda teiste erialadega.

Akrediteerimine

Hollandi Haridusministeerium tunnustab täielikult Vrije Universiteit Amsterdam teadusuuringute ülikoolina. Kõik VU University Amsterdam ülikoolide akrediteeringud on akrediteeritud NVAO, Madalmaade ja Flandria akrediteerimisorganisatsiooni poolt või akrediteeritavad. See organ loodi rahvusvahelise lepinguga ja tagab kõrghariduse kvaliteedi Hollandis ja flaamikeelses Belgias õppeprogrammide akrediteerimise kaudu.

Programmide tüübid

VU Amsterdam pakub nelja tüüpi programme:

  • Bakalaureuse kraadi programmid (mis viivad BA / LLB / BSc)
  • Magistriõppe programmid (mis viib MA / LLM / MSc / MPhil)
  • PhD / doktoriõppe programmid (viies doktoriõppesse / doktorist)
  • Kraadivälised programmid (välismaal õppimine

Stipendiumid

Meie enda stipendiumi, VU stipendiumiprogrammi (VUFP) kaudu pakume kõrgelt motiveeritud üliõpilasi, kellel on suurepärased õpitulemused, ülikooli poolt pakutava rahalise toetuse ainulaadse vastutuse omandamiseks magistri kraadi. VUFP stipendium on õppemaksu loobumine. Hollandi stipendiumiprogramm (HSP) on mõeldud üliõpilastele väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP), kes soovivad järgida Madalmaade magistriprogrammi. VU Amsterdam hõlmab mitmekesisust meie õpetamise, teadustöö ja meie panuse ühiskonnana rikastumiseks. See stipendium on mõeldud spetsiaalselt suurepärasetele üliõpilastele, kes aitavad kaasa meie ülikooli mitmekesisusele. Kuna rahvusvaheline üliõpilane kavatseb õppida VU Amsterdam , võite taotleda mitmesuguseid stipendiume ja stipendiume. Üksikasjalikku teavet stipendiumide ja tähtaegade kohta saab WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS VÕI WWW.GRANTFINDER.NL.

VU stipendiumiprogramm

Sõidukiüksuse stipendiumiprogramm (VUFP) pakub andekatele tulevastele üliõpilastele unikaalset võimalust astuda VU ülikooli valikutes magistriõppesse.

Organisatsioon

VU Amsterdam on traditsiooniline Hollandi ülikool, mille juhatab juhatus (kolm liiget) ja millel on 10 juhatajat otse juhatuse all. Iga õppejõud annab ühe või mitu bakalaureusekraadi ja magistriõppekava ning teostab uurimistööd. Kõik need on organiseeritud erinevalt, kuid enamusel on juhatus, keskne personal ja mitmed osakonnad ja kõrgkoolid. Ülikoolil on ka mitmed teenindusdivisjonid, millest rahvusvaheline büroo on üks, ja seal on mitu interdistsiplinaarset uurimisinstituuti.

Era või avalik?

VU Amsterdam on üks neljast avalikust ülikoolist, mille tunnustatakse Madalmaade haridusministeeriumis ja on seega osaliselt valitsuse poolt rahastatud. Madalmaade süsteemi raames toetab valitsus tunnustatud ülikoole üliõpilaste arvu alusel ning kehtestab ka õppemaksu piirid ja suunised, mida nimetatud ülikoolidel on õigus nõuda. See tagab juurdepääsu kõigile Madalmaade kodanikele, rikastele või vaestele, kvaliteetsele kõrgharidusele. VU Amsterdam tervitab kõiki taustaga taotlejaid.

VU rahvusvaheline kontoriteenus

  • Visa / elamisluba

Uurige, kas vajate viisat / elamisluba ja kuidas seda korraldatakse.

  • Majutus

Informatsioon majutuskoha kohta VU Amsterdam .

  • Registreerimine kohalikus omavalitsuses

Kui olete jõudnud Hollandisse, peate end registreerima kohaliku omavalitsusega. Uuri välja, mida peate tegema.

  • Sissejuhatav tegevus

Pärast teie saabumist toimub VU Amsterdam mitmeid sissejuhatavaid tegevusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Vrije Universiteit Amsterdam

Kaheaastase Research Master 's in Economics on ideaalne programm üliõpilastele, kes soovivad jätkata doktoriõppe. Programm annab valige, kõrge ... ... [+]

Master in Economics (MPhil)

Kaheaastane Research magistriõppesse majandusteaduses ideaalne programm üliõpilastele, kes soovivad jätkata doktoriõppe. Programm annab valige, kvaliteetse hariduse valdkonnas ökonoomika ja ökonomeetria. Kui teie ambitsioonid on keskendunud akadeemilise karjääri majandusteaduse, ökonomeetria või rahanduse, siis see Research Master 's sobib teile. Mitte ainult see õpetab läbi sõltumatud teadusuuringud, kuid see on ka suurepärane hüppelaud hea PhD positsioonid.

Spetsialiseerumise

See Research Master pakub kolme spetsialiseerumise:

ökonoomika Ökonomeetria rahandus

Ehitus tipptasemel kooli Economics

2005. aasta märtsis komisjoni juhtivate majandusteadlaste (sh Nobeli preemia laureaat Robert C. Merton) välja hindamisaruanne Tinbergen Instituut. Käesolev aruanne annab täpse kirjelduse Tinbergen Instituudi missioon: treenida lahendamata teadlased tulevikus. Me teeme seda rangete valikukriteeriumide ja tehes kõrgeid nõudmisi meie õpilastele. Õpilased saavad palju vastutasuks: väikesemahulise haridus positiivses õhkkonnas, intensiivne järelevalve ja ainulaadne võimalus segada üliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste üle kogu maailma.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Raja filosoofia õiguse ja juhtimise kaheaastase kapten filosoofia rongide õpilastele kajastada filosoofiliselt lähtuvalt eelduste ja põhijooned kaasaegse Lääne õigussüste ... [+]

Umbes

Raja filosoofia õiguse ja juhtimise kaheaastase kapten filosoofia rongide õpilastele kajastada filosoofiliselt lähtuvalt eelduste ja põhijooned kaasaegse Lääne õigussüsteemid. Programm on interdistsiplinaarne. Üldised filosoofilised kursused ja erialaõiguse filosoofiaalased kursused on ühendatud üliõpilase valitud õigusalaste kursuste valikuga. Selle teose õpilased lõpetavad tavaliselt üheaastase magistri kraadi õiguses.

Õppekava

Mis on õigussüsteem? Millistel tingimustel on õige? Kas tänapäeva, vabade heaoluriikide kodanikud on vabad ja võrdsed? Kas on mingeid looduslikke õigusi? Kas rahvusvaheline õigus on õigustatud? Kas sotsiaalne õiglus kehtib riigist kaugemale? Milline inimese arusaam põhineb bioeetilistes õigusaktides? Kas uued tehnoloogilised ja juhtimisstruktuurid kahjustavad standardeid selle kohta, mida autonoomne õiguslik teema peab olema? Neid ja palju muid küsimusi tõstatatakse ja käsitletakse kaheaastase magistriõppe Filosoofia õiguse ja juhtimise.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See programm valmistab teid karjääri filosoofia uurijaks. See keskendub inimteadmiste ja moraaliga seotud kesksetele küsimustele ja võimaldab teil spetsialiseeruda erinev ... [+]

Umbes

See programm valmistab teid karjääri filosoofia uurijaks. See keskendub inimteadmiste ja moraaliga seotud kesksetele küsimustele ja võimaldab teil spetsialiseeruda erinevatele suundadele. Ajalooliste ja kaasaegsete perspektiivide kombinatsioon on kogu programmi peamine tunnusjoon. Meie programmi eesmärgid on

Aidata teil saada põhjalikku tutvustamist kaasaegsete arutelude ja epistemoloogia ning moraalse ja poliitilise filosoofiaga seotud küsimuste ning nende ajalooliste juurtega.Teaduslike oskuste koolitamiseks.Et valmistada ette doktorikraadi trajektoori.Selleks, et aidata teil rakendada ajalooliselt teadlikku teadmiste ja moraalipõhist analüüsi aktuaalsetele probleemidele, nagu võltsitud uudiste olemus ja vandenõu teooriad, kliimas skeptitsism, vabaduse ja võrdsuse suhe, individuaalne vastutus ühiste tulemuste eest või turgude moraalsus .... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Keeleteaduse magister: Keeleõpetus ja keelealane dokumentatsioon pakub üldist keeleteaduse programmi, mis keskendub antropoloogiliste, tüpoloogiliste ja kirjeldavate ling ... [+]

Umbes

Keeleteaduse magister: Keeleõpetus ja keelealane dokumentatsioon pakub üldist keeleteaduse programmi, mis keskendub antropoloogiliste, tüpoloogiliste ja kirjeldavate lingvistide teadustöö traditsioonide teooria ja andmete vahelistele suhetele. Rõhuasetus praktilistele valdkondadele, kultuuriline pragmaatika ja antropoloogiline perspektiiv muudab selle programmi ainulaadseks Hollandis. Lõpetamisel on üliõpilasel teadmised, oskused ja asjatundlikkus paljudes seadetes keelekonsultandi või keeleteadurina tegutsemiseks, eriti tõlke, kultuuridevahelise suhtlemise ja keelealase dokumentatsiooni puhul:

teadmised tüpoloogilise, kirjeldava ja antropoloogilise lingvistika valdkonnas toimuvate arengute kohta;võime kritiseerida nende valdkondade teaduslikke väljaandeid;oskused viia läbi lingvistilised uuringud välitööde ja kultuuridevaheliste keelealaste nõustamisteenuste jaoks metodoloogiliselt piisavas ja süstemaatilises vormis;oskus selgelt ja süstemaatiliselt edastada oma teadustöö tulemusi nii kolleegidele kui ka väljaspool akadeemilisi ringkondi esindavatele lingvistidele;võime kirjutada alla dokumenteeritud keele grammatikat vastavalt kirjeldava ja dokumentaalse keeleteaduse rahvusvahelistele standarditele.Õppekava... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Väga suurte tekstihoidlate andmete kaevandamiseks peate teadma, mida te otsite ja kuidas seda leida. Magistriõppes Text Mining AI õpetab kõiki, kellel on bakalaureuse- ja ... [+]

Väga suurte tekstihoidlate andmete kaevandamiseks peate teadma, mida te otsite ja kuidas seda leida. Magistriõppes Text Mining AI õpetab kõiki, kellel on bakalaureuse- ja / või magistrikraad, kuidas kasutada tekstikaevandust tehisintellekti (AI) meetodite abil. Saate teada, millised on võimalused ja piirangud ning kuidas mõelda tulemuste ja valdkondadevaheliste aspektide üle.

Mis on teksti kaevandamise AI?

Kas te olete kunagi mõelnud, miks on olemas vajadus leida teksti tekstis tehisintellekti tehnikat kasutades? Teadlased ja otsustajad vajavad väga palju teavet, mis peab olema kusagil tekstipõhistes suurandmetes. Mõned näited:

miljoneid meditsiinilisi aruandeid ja teaduslikke artikleid spetsiifiliste sümptomite kohta peidavad informatsiooni kogumist, oodates avastamist;sadu tuhandeid dokumente (mitte) valitsusasutuste majanduspoliitika kohta;internetis ja sotsiaalmeedias leidub arvukalt igasuguseid teemasid puudutavaid emotsioone, arvamusi ja vaimseid seisundeid;ajaloolised arhiivid, raamatukogud, millel on sajandeid kestnud raamatuid, on nüüd digitaalselt kättesaadavad, oodates uute tehnikate uurimist.... [-]
Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 semester
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppes Arheoloogia: Maastik ja Heritage ei ole määratud geograafiliste või kronoloogilises piire, vaid tegeleb temaatiliselt koos arheoloogilised ... ... [+]

MA Landscape ja kultuuripärandi

Magistriõppes Arheoloogia: Maastik ja Heritage ei ole määratud geograafiliste või kronoloogilises piire, vaid tegeleb temaatiliselt koos arheoloogilised maastikud ja arheoloogilise pärandi paljudes erinevates ühiskondades. In spetsialiseerumine Maastik Arheoloogia, kultuurmaastiku tegeletakse paljude perspektiive. Spetsialiseerumine arheoloogiapärandi keskendub sortide tähendusi, et arheoloogilised leiud saavad tänapäeva ühiskonnas.

Spetsialiseerumise

Magistriõppes Arheoloogia: Maastik ja Heritage eristab kaks spetsialiseerumist:

Maastik Arheoloogia Maastik arheoloogia on erialal, mis on hästi arenenud VU Amsterdami ja UVA. Holland (laiaulatuslikud kaevamised) ja Vahemere (pinna uuringud) moodustavad ajaloolised maastikud, kus välitöid toimub, ja on ka teabekeskuste käimasolevad teadusuuringute projektid kasutamise kohta GIS arheoloogia ja villa maastike Põhja-Rooma Empire. Core teemad programmis on: ökoloogiline ja majanduslik mõõde omavahelised suhted mehe ja maastik; ajaloolise kihistumine maastikke; nn viimase minevikus; maastik ja identiteet.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Arheoloogid koos Master 's in Vahemere Arheoloogia on erakordselt sobiv järgida karjääri arheoloogia. Nad on ... ... [+]

Meister Vahemere Arheoloogia

Jagatud tugevuse UVA ja VU Amsterdam on oma pikaajalisele uuringute Vahemere piirkonnas. Seda võib näha palju välitöid projektide Itaalia ja Kreeka, samuti muuseumi kogude Allard Pierson muuseum. Kahe spetsialiseerumise omavahelistes seostes pikk, kuid väga praegune, distsiplinaar traditsioone UVA ja VU Amsterdam, mis hõlmavad tähelepanu uurimiseks alusel arheoloogia, objektide ja - suhtlemiseks ja ühendus - ka loojad ja kasutajad.

Kaks spetsialiseerumise

Magistriõppekava Vahemere arheoloogia pakub kaks spetsialiseerumist: Küsimused objektide ja rahvaste

See eriala tegeleb materiaalse kultuuriga, mille süvaanalüüs erinevate tahkude keraamika või materjali matuseid ja pühamuid loeb sissejuhatus paremini tunda inimeste ja minevikus. Teemad õpetamise moodulite tihedalt omavahelistes seostes välitööd UVA ja VU Amsterdam. Tulemused valdkonnas, vaid ka oma laboratooriumiuuringute käsitletakse mooduleid. Küsimustes objektide ja rahvaste erinevaid aspekte materiaalse kultuuri arutatakse: alates tehnikat ja stiili sotsiaalset rolli objektid ja hooned. See eriala hõlmab aspekte alates materiaalse kultuuri uuringud, materjaliteaduse ja muuseumi arheoloogia. Vahemere ühenduste... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's programmi Archaeology of North Lääne-Euroopa hõlmab ajavahemikku rauaaja arvesse Early Modern jooksul. Kahe spetsialiseerumise ... ... [+]

MA Arheoloogia Põhja-Lääne-Euroopas

Master 's programmi Archaeology of North Lääne-Euroopa hõlmab ajavahemikku rauaaja arvesse Early Modern jooksul. Kaks erialasid selles programmis on rauaaja ja rooma arheoloogia Põhja-Lääne-Euroopas ja keskaja ja tänapäeva arheoloogi. Vrije Universieit Amsterdam on juhtival kohal teadus- ja õppetöö valdkonnas hilja eellugu ja Rooma ajastu Lääne-Euroopas, pöörates erilist tähelepanu hollandi arheoloogia, samas arheoloogia keskajal ja varase uusaja perioodil on üks erialade juures Ülikooli Amsterdam. Kahe ülikooli kokku seega katta 3000 aasta Lääne-Euroopa arheoloogia. See programm pühendab suurt tähelepanu lahendamise arheoloogia, arheoloogia pühamuid ja matmispaikade lõimumisprotsesside Rooma impeeriumi ja uuringud linnakeskuste ja materiaalse kultuuri. Seal on tihedad sidemed õpetamise kõigis neis valdkondades ja tulemused viimastel välitööd ja muid käimasolevaid teadusuuringuid, alates Rooma villa maastike Lõuna Madalmaade laevatehased VOC (Hollandi Ida-India Kompanii) südames Amsterdam.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Maateadused on üldine magistriõppekava, mis erineb spetsialiseerunud magistrantidelt, mida me pakume. Programm annab teile võimaluse valida ... ... [+]

Maateaduste magister

Vrije Universiteit Amsterdam on tuntud kõigi Maateaduste erialade ja teiste valdkondade kombineerimisega. Maateadused meie ülikoolis on tihedalt seotud bioloogia ja keskkonnateadustega. Miks piirata ennast lihtsalt geoloogi või geograafina? Saage tõeline Maa teadlane, kellel on kaugeleulatuvad taustteadmised, mis võimaldavad teil oma tuleviku jaoks kõige paremini ära kasutada. Kuidas täpselt hakkavad vastastikku toimima jääaja, elu, plaateektoonika ja süsinikdioksiidi tsüklid maakoores ja ookeanides? Milline on seos maastiku ja vigade liikumiste vahel kivide rajamisel või sellistes protsessides nagu tõus ja erosioon?

Programm lühidalt

Maateadused on üldine magistriõppekava, mis erineb spetsialiseerunud magistrantidelt, mida me pakume. Programm annab teile võimaluse valida spetsialiseerumine, kuid selle valimine ei tähenda, et te piirdaksite ainult ühe teemaga. Kui soovite, siis võite üksikasjalikult uurida kõiki konkreetse valdkonna kõiki aspekte, kuid võite vabalt valida oma aineid kuni veerandi nõutavate krediitidega.Siin on väike valik meie pakutavatest teemadest:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master spetsialiseerumine Filosoofia, bioeetika ja Tervis pakub teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, et tegeleda eetilisi küsimusi tervishoius ... ... [+]

Filosoofia, bioeetika ja tervise magister (filosoofia eriala (2 aastat))

Master spetsialiseerumine Filosoofia, bioeetika ja Tervis pakub teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, et tegeleda eetilisi küsimusi tervishoiu ja tervishoiu policy.You õpivad, kuidas mõelda praktilisi probleeme nii meditsiinilisest, moraalne, õiguslik, poliitiline ja majanduslikust seisukohast. Vajadus interdistsiplinaarne peegeldus kasvab arenguid ühiskonnas toob kaasa uusi väljakutseid tervishoius. Võtke nihkeid vastutus näiteks: patsiendid peavad võtma suurema vastutuse oma tervise eest ja majandada ise "ja kindlustajad on muutumas vastutab nii kulude ja kvaliteedi tervishoiu sätteid. Lisaks on palju kiire teaduse ja tehnoloogia arengut arvesse võtta: alates teadmised geneetilise baasi haigused, implanteerumata diagnoosimise ja IVF, et kasutada plastilise kirurgia esteetiline parandamiseks. Siis on probleeme lihtsalt jaotamise põhjustatud üha rohkem ravivõimalusi igasuguseid haigusi ning üha rohkem inimesi elab kõrge vanaduseni. Sellised arengud põhjustab muutuse meditsiinilise eetilisi päevakorda.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Neuroscience kuulub teadused, et tulevikus on suur mõju praktiliselt kõiki meie toimimise kui inimestel .. ... [+]

Neuroscience kuulub teadused, et tulevikus on suur mõju praktiliselt kõiki meie toimimise kui inimestel. Neuroscience on juba muutnud seisukohta meil on end. See programm pakub vastust vaja vastutab teadlased, teadlased, kes on tundlikud kontseptuaalseid küsimusi oma aliverkkotunnuksella ja kes on teiselt poolt võimalik kajastada suhtlemiseks ja laiemat tähendust oma valdkonnas, kliiniliste ja ühiskondlike. Meie eesmärgiks on filosoofia neuroteadus asemel filosoofia umbes neuroteadus.

PROGRAMMI ÜLESEHITUS

Õppekava PNS sisaldab 30 EÜ Filosoofia, 36 EÜ Neuroscience, 42 EÜ Filosoofia of Neuroscience, ja 12 EÜ üksikute magistritöö, kell kokku 120 EÜ. Täpsemat õppekava, võtke veebilehte www.vu.nl/philosophy... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Ajalugu küsimustes. Magistrikraadi programmi ajalugu VU rongide sa saada professionaalne ajaloolane. Kursus on laiapõhjaline ja võimaldab teil on spetsialiseerunud kindla ... [+]

Ajalugu küsimustes. Magistrikraadi programmi ajalugu VU rongide sa saada professionaalne ajaloolane. Kursus on laiapõhjaline ja võimaldab teil on spetsialiseerunud kindlale valdkonnale ajalugu. Iga eriala põhineb ühe tooli Ajaloo osakond. Edusamme oma uuringus on isiklikult juhendab professor. Vastavalt üliõpilane, "Ajalugu on VU eristab ise oma väikeses kogukonnas õpilaste ja toetada oma töötajaid."

PROGRAMMI STRUKTUUR

Kõik õpilased järgima mitmeid põhilisi kursusi. Lisaks saab valida laia magistriõppekava või üks viiest erialasid. Kui otsustad pärast ulatuslikku magistriõppekava siis tee oma valik teiste õppeainete pakutakse. Iga eriala on seotud ühe või mitme toolid Ajaloo osakond. Edusamme oma uuringus on isiklikult juhendas liikme akadeemilise personali. Mõned erialasid on inglise keeles; teised on hollandi, kuid mõned kursused inglise keeles.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise,Hollandi
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Computational teadus on distsipliin, mis on ennast tõestanud kui kolmanda samba kaasaegse teaduse (kõrvuti teoreetilised ja eksperimentaalsed teadus), ning hõlmab ... ... [+]

Master in Computational teadus

Kas soovite astuda tornaado virtuaalses keskkonnas ja prognoosida oma kavatsustest? Või mõista käitumist finantsturgudel? Mida teha, kui sa võiksid simuleerida tulemuse kirurgilist protseduuri, enne kui see ellu viia? Või ennustada, kuidas rahvahulk liikuda katastroofi korral? Computational teadus on distsipliin, mis on ennast tõestanud kui kolmanda samba kaasaegse teaduse (kõrvuti teoreetilised ja eksperimentaalsed teadus), ja hõlmab modelleerimiseks, simuleerimiseks ja analüüsi maailma nähtuste läbi arvutusvõimsus. See on avanud uued aknad peale füüsilise ja sotsiaalteadused, geoteaduste ja bioteaduste mitmel tasandil mastaabisäästu.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, infotehnoloogia ja matemaatiline modelleerimine integreerida suurel hulgal bioloogilisi andmeid põhiline ... ... [+]

Bioinformaatika ja süsteemibioloogia magister

Suur hulk andmeid on kogutud genoomika algatusi. Nad annavad suurepärase võimaluse uurida saladusi elu, mõista rohkem oma keerukusele, et parandada elukvaliteeti ja vallutada raskete haigustega. Converting selle tohutu kogus andmeid tõeline mõistmine on põhiline väljakutse Bioinformaatika teadus. Suure tootlikkusega meetodite nagu massiliselt paralleelselt sekveneerimine ja massispektromeetria luua rohkem algandmed kui tavalised arvuti mudelid saavad hakkama tõhusalt. Töödelda ja analüüsida andmeid, arvutusmeetodite alates Bioinformaatika - nagu jada viimist, jada montaaž, biostatistika ja masinõpe - on vaja selleks, et teha prognoose terviseprognoosidele ja otsustada personaliseeritud ravi patsient. Mõlemad bioinformaatika ja süsteemibioloogia on tugevalt interdistsiplinaarset väljad. See programm ühendab molekulaar- ja rakubioloogia, infotehnoloogia ja matemaatiline modelleerimine integreerida suurel hulgal bioloogilisi andmeid põhilisi teadmisi. Te arendada tugev tunne, teadusuuringute ja kõrge veevõtu ja õppida ühendada kiire areng neis valdkondades.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppes Ancient Uuringud ei täida teadusharude vahelised piirid. On peaaegu mitte ühtegi küsimust, mis saab vastata üksnes ... ... [+]

Master in Ancient uuringuid

Magistriõppes Ancient Uuringud ei täida teadusharude vahelised piirid. On peaaegu mitte ühtegi küsimust, mis saab vastata üksnes arheoloogilise või kirjandusliku vaatepunktist. Ancient Studies teil õppida kasutama seda, mis on vajalik, olgu see Ancient Ajalugu, arheoloogia, Ancient Keeled või filosoofia. Ideaalsel juhul kui sa pead ennast nii ajaloolane ja arheoloog, ja soovite vaadata kirjandus kui toode ühiskonnas. Küsimused olete kohanud on näiteks: Rooma oli etnilise sulatusahi ajal Imperial korda. Kuidas klassikalise luuletajad reageerivad sellele ja saab jälgi seda etnilise segunemine leiab uuringud elutingimusi ja kunstilise väljenduse? On palju tekste unistused pärit klassikalise maailma (alates Mesopotaamia Rooma ja Bütsantsi). Kas me õpime paremini tundma inimesi antiikaja õpib neid unistusi? Ja milline on mõju Ladina kirjandust hollandi kirjanduses? Või: Üks kord ei võrrelda Homer Virgil, kuid Gilgameš eepiline. Core moodul Tuum moodul See programm on "Great arutelud Vana Historical Studies". Selles moodulis õppejõud Vrije Universiteit Amsterdami ja Amsterdami ülikooli tegelevad mitmete oluliste teemade valdkonnas Ancient uuringuid, mis on olnud seotud tuliseid. Sa kirjutad paberi ühele neist aruteludest. Sõltuvalt teie tausta, siis on spetsialiseerunud veelgi iidse ajaloo ja arheoloogia ladina keel ja kultuur, kreeka keele ja kultuuri või Mesopotaamia keele ja kultuuri esimese aastatuhande BC... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meie rahvusvaheline Hüdroloogia magistriprogrammi on inglise keeles ja nõuab kaks aastat uurimistööd, et saada 120 ECTS (European Credit Transfer System), mis sulle ... ... [+]

Master in Hüdroloogia

Tagamine, et seal on piisavalt vett hea kvaliteediga, et rahuldada maailma kasvava rahvastiku on heidutav väljakutse. Ühiskond peab hüdroloogid juhtida maailma veevarusid. Aastal magistriõppesse Hüdroloogia siis uurib protsesse, mis reguleerivad kogus ja vee kvaliteet, sest see läbib ökosüsteemide, pinnas ja jõgesid. Anname teile tugeva teoreetilise aluse, koos hüdroloogilisi uuringuid valdkondades alates troopilistest Amazonia et igikeltsa piirkondades Siberis. Master of Science in Hüdroloogia võimaldab teil jätkata professionaalse või teadusliku karjääri hüdroloogia.

õppekava

Meie rahvusvaheline Hüdroloogia magistriprogrammi on inglise keeles ja nõuab kaks aastat uurimistööd, et saada 120 ECTS (European Credit Transfer System), mis teil on vaja lõpetamise nagu Master of Science in Hüdroloogia. Esimesel aastal, Hüdroloogia MSc programm koosneb kombinatsioon loengud, arvuti töötoad, laboratooriumis ja põllul kursused. See periood on kasutatud õpetab põhitõdesid teoreetiline ja eksperimentaalne hüdroloogia. Teise aasta võimaldab veelgi spetsialiseerumine oma huvitavas valdkonnas, ja on sõlmitud 4-6 kuud Master uurimisprojekti Vrije Universiteit Amsterdam, või väliste rahvusvaheliste uuringute või kutseorganisatsioonid. MSc hüdroloogia projekti saab väliuuringuteta (nt hüdroloogiliste modelleerimine, laboratoorsed uuringud) või uuringu, mis hõlmaks välimõõtmisteks. Tulemuseks on magistritöö. Suur osa programmist on kohustuslik (102 ECTS välja kokku 120 ECTS). Sa võid valida kuni 18 EAP väärtuses ainepunkti alates magistriõppesse Hüdroloogia või muudest magistriõppe programme hüdroloogilisi, füüsiline või keskkonnateadused.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppes hõlmab kahte peamist valdkonda: "Sport" ja "Tervis". Lugusid ei ole rangelt jagatud, kuid on mõned kattuvad. See teeb võimalikuks ... ... [+]

MA Human Movement Teaduste: Sport, Sport ja Tervis

Alates viimaseid arenguid sportliku treeningu uusi lähenemisviise taastusravi, magistriõppe Human Movement Sciences pakub nüüdisaegse teadmisi, kuidas mootor võimsust saab suurendada. Siit biomehaanika psühholoogia. Siit kasutamise füsioloogia neurorehabilitation. Ja lihaste funktsiooni motoorne areng. Valides keskenduda kas sport või tervisele, saate häälestada oma profiili. Selle sügav taust inimese liikumine teadused, siis tuleb hästi varustatud, et aidata kaasa see põnev õppesuunal. Kas sa oled huvitatud optimeerida spordi tegevuse, aidates inimestel motoorsete toimimist, või omandada oluline mõista, kuidas me liigume? Siis magistrikraad inimõiguste Movement Sciences on ideaalne programm teile!... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppesse Keskkond ja Resource Management korraldab Instituut Environmental Studies (iVm), mis on üks ... ... [+]

Keskkonna ja ressursside juhtimise magister

Magistriõpe Keskkonna ja Resource Management korraldab Instituut Environmental Studies (iVm), mis on üks Euroopa vanimaid ja kõige kinni teadusasutused keskkonnateadused. IVm saab suure hinnanguid oma suurepärase teadustöö kvaliteedi välise kvaliteedikontrolli ja ka hinded väga hästi tsitaadi analüüs ajakirjades artikleid. Meie teadusprojektide ulatuvad analüüsi kohalike probleemidega, nagu rahastamine keskkonnateenistuste põllumajandustootjatele, kasutamiseks tsiviillennunduses žüriid hõlbustada üldsuse osalemise veemajanduse, kliimamuutustega kohanemise Hollandis, riiklike väljakutsetega nagu rohelisemaks sisemajanduse kogutoodangust, mis ülemaailmsetele väljakutsetele, nagu analüüsides rahvusvaheliste läbirääkimiste ja Põhja-Lõuna finantsmehhanismid. Esmane eesmärk Keskkond ja Resource Management programm on ehitada kriitiline mass kesksetes ja uurimisteemade koolitades multidistsiplinaarne, sõltumatu ja ettevõtliku teadlased kirg ühendab tipptasemel teadust ühiskonna kaasamine.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's in Literary Studies, programm kirjandused inglise keeles Vrije Universiteit Amsterdam keskendub suhet kirjanduse ja visuaalse ... ... [+]

Master in kirjandused inglise keeles

Master 's in Literary Studies, programm kirjandused inglise keeles Vrije Universiteit Amsterdam keskendub suhet kirjanduse ja visuaalse kultuuri. Juurdunud VU Amsterdam traditsiooni õppimise suhete sõnas ja pildis, selle spetsialiseeritud interdistsiplinaarne programm õpetab analüüsida erinevaid viise, kuidas tekstiline ja visuaalse kultuuri suhelda. Uurimisaspektiks sellest vaatenurgast ulatuvad renessanss etapil filmistsenaariumi, alates seos poeesia ja fotograafia film kohandused gooti romaanid. Kursused see programm on tihedalt seotud praeguse teadusuuringuid Töötajate, nii et õpilased osalevad tipptasemel arenguid. Soovitame Teil uurida oma huve sügavuti kasutades tööriistu ja teooriad pakume teile, mis lõpeb oma uurimisprojekti kui sa kirjutad oma MA-Thesis aasta teises pooles.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teadusuuringute magistriõppesse eesmärgiks on pakkuda hästi varustatud teadlased valdkonnas Ancient Studies. See keskendub kultuuride ja ühiskondade ... ... [+]

Klassika ja antikülaste (teadustöö) magister

Uurimistöö magistriõppesse eesmärgiks on pakkuda hästi varustatud teadlased valdkonnas Ancient Studies. See keskendub kultuuride ja ühiskondade Vahemere piirkonnas, Lääne-Euroopa ja Lääne-Aasia ajavahemikul c. 1000 eKr kuni 500 pKr. Programm pakub hea mix distsiplinaar ja interdistsiplinaarse õpetamise ja teadustöö. Distsiplinaarmenetlus sest programm põhineb erialade pakutakse oma bakalaureuse programmi; interdistsiplinaarne, sest sa kasutada tulemuste seotud erialadel ajal nn põhilisi mooduleid. Need on kaks interdistsiplinaarne õpetused, mille liikmed õppejõudude erinevate erialade osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia õpetab, kuidas läheneda jagatud teadusteema eri vaatenurkadest ning anda teoreetiline tuge selle teema. Valides Research magistriõppesse toob sind inspireeriv teadustöö keskkonda. Osakonna Ancient Uuringud ja arheoloogia on olnud väga edukas viimaste aastate loomisel teadustöö võimalusi doktoriõppe ja järeldoktorite teadustöö õpilased, kaasa arvatud suured temaatilised projektid, mis on ruumi arv doktoriõppe ja järeldoktorite teadustöö õpilased.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppes Ancient History pakub kaks spetsialiseerumist. Iga eriala koosneb kahest peamisest moodulid, mis tutvustab teile mitmeid ... ... [+]

Master in Ancient History

Magistriõppes Ancient History pakub kaks spetsialiseerumist. Iga eriala hõlmab kahte peamist moodulit, mis tutvustavad teid mitmes olulises arutelus antud valdkonnas ("Suured arutelud muinasajalooõppes"). Samuti on pööratud suurt tähelepanu interdistsiplinaarseid uuringuid.

Ida-Lääne Konfrontatsioonid: Alati on olnud suuremal või vähemal määral kultuuride vastastikust suhtlust Lähis-Ida ja kreeka maailmas. See kehtib ka religioosse ja kunstilisi, teaduse, kirjalikult süsteemide ja avaliku halduse. Teadmisi õppejõud on keskendunud peamiselt hellenismi ajastu (Aleksander Suur Mesopotaamia), kuigi varem ja hiljem perioodidel on ka kaetud. Religioon ja kultuur: üks põhiteemasid kaetud selle eriala on kultuur Kreeka eliit Ida pool Roman Empire. ... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Uuring tekstid, kirjandust ning materiaalse kultuuri Antiik-Kreeka ja Rooma pakub aare ait teavet. See info on kõrgeim ... ... [+]

MA Classics

Classics nagu distsipliin on elus ja taob. Uuring tekstid, kirjandust ning materiaalse kultuuri Antiik-Kreeka ja Rooma pakub aare ait teavet. See info on kõrgeim huvi iseenesest, vaid on ka väga oluline, et meie tänapäeva kultuur. Kas teie arvates on see väljakutse varjundada pilt kreeka-rooma antiikajast, samuti uusi seoseid tänapäeva ja minevikku? Sellisel juhul Master 's in Classics on programm teile. See magistriõppesse ühendab keeleteaduse, kirjanduse ja kultuuri ajalugu. Tema eriline profiilid on narratoloogia ja diskursuse lingvistika, intertekstuaalsuse ja vastuvõtt, ja vana mõtte. Maailma kreeka-rooma antiikajast on palju tahke ja seega Classics hõlmab paljusid distsipliine. Sul analüüsides esindaja algallikatele palju põhjalikumat kui see juhtus ajal bakalaureuse faasi. Parim oma huvi pakkuvates valdkondades siis tuleb kasutusele võtta uurimuslike arutelude ja õppima hakkama akadeemiline vahendeid panustada ise neid arutelusid. Lisaks näidatakse teile, kuidas siduda oma spetsialist, kriitiline teadmisi antiikajast tekstid ja muud kultuurinähtused hilisemast ajast.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See magistriõppe rõhutab käed-eksperimente, featuring palju tarkvara lab kursusi, mis rongi teil lahendada keeruline teadus probleeme, kasutades tarkvara ... ... [+]

Paralleelselt ja jaotatud arvutisüsteemide kapten

See magistriõppe rõhutab käed-eksperimente, featuring palju tarkvara lab kursusi, mis rongi teil lahendada keeruline teadus probleeme, kasutades tarkvara eksperimente. Sa töötab projekteerimise, rakendamise, katsetamise ja tulemuslikkuse analüüsi kompleks tarkvara. Tegutsevad väikesed meeskonnad, siis treenida teaduskoostöö oskusi. Kursused hõlmavad Parallel Programming ja Distributed Systems, Cluster ja Grid Computing ja arvutigraafika.

Programm lühikokkuvõte

Õppekava nõuab, et te võtate kohustuslikud õppeained väärt 32 ECTS ja valikaineid väärt 27 ECTS. Rõhk muutub järk-järgult klassiruum loengute, et sõltumatu ja teadusuuringutele suunatud uuringus praktiline töö, seminaride ja identifitseerimise avatud uurimisküsimusi. Kohustuslikud ained on järgmised:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master SCA võimaldab õpilastel arendada ja tugevdada oma teadusuuringute mahu, samas ankrusse teoreetiline paradigma inimeste turvalisus. ... ... [+]

Meister sotsiaal- ja kultuurantropoloogia

Kas sa oled huvitatud Antropoloogia ja teemasid, nagu arenguabi, kultuuri, identiteedi, religiooni ja säästev areng? Kas te eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite programmi sotsiaal-ja kultuuriantropoloogia võiks olla just see, mida te otsite. Miljonid inimesed üle maailma elab vaesuses ja sõjas. Kuidas nad annavad tähenduse nende olemasolu ja milliseid strateegiaid nad kasutavad, et saavutada parem elatustase ja vabaduse mõttes? Ränne näib olevat viimane võimalus meeleheitel inimesed. Mida pagulaste ja varjupaika taotlevate isikute leid oma uue kodumaa ja kuidas nad tervitavad kohalikud rahvad?

õppekava... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Hakka parim teadlane ja õpetlane, et võite olla! Meie Master programmi Social Psychology võtab multidistsiplinaarse lähenemise mõistmiseks põhiliste sotsiaalsete psühholo ... [+]

Hakka parim teadlane ja õpetlane, et võite olla! Meie Master programmi Social Psychology võtab multidistsiplinaarse lähenemise mõistmiseks põhiliste sotsiaalsete psühholoogilised protsessid. Asja mõte on see, et uusi teadmisi inimeste käitumise võib mõista täielikumalt, hõlmates evolutsiooniline, kognitiivse ja sotsiaalse struktuursete perspektiive arvesse uuring erinevaid sotsiaalseid ja psühholoogilisi nähtusi. Sealhulgas ise protsesse, inimestevahelised suhted, ja liigisisest ja grupp nähtused. Sotsiaalpsühholoogia on seetõttu oluline tegur lugematuid olukordi ja seaded.

PROGRAMMI ÜLESEHITUS

Esimesel aastal, kursused keskenduda aluspõhimõtete ja arenenud oskused, sealhulgas meetodeid, statistika ja kirjalikult; Sul on ka täielik rühma baasil uurimisprojekti. Teisel aastal integreerib teadmisi ja paneb selle laiemas, multidistsiplinaarne kontekstis; siis täielik kaks teadusprojekte ja kirjutada väitekirja kulminatsiooniks oma magistrikraadi. Õppetöö toimub väikestes kogustes ka seminaride, töötubade ja üksikute Mentorlus. Meie õppejõud on rahvusvaheliselt tunnustatud erinevates valdkondades. Programmi funktsioonid erivahendite, sealhulgas eriotstarbeline laboratoorium ja tööülesannetega ruumi, ja on tõeliselt rahvusvaheline iseloom: kõik õppetöö on inglise keeles ning üle poole meie õpilased on pärit väljaspool Madalmaid.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's programmi Stochastics ja Financial Matemaatika Vrije Universiteit Amsterdam treenib sind täis sügavus ja laius alal ... ... [+]

Meister Stochastics ja rahaline matemaatika

Stochastics vaatleb nähtusi, mis võimalus on keskne roll, nagu tulemus üldvalimised, aktsiahindade kõikumisi või koostoimeid molekulide elavas rakus. Kui valite magistriõppesse Stochastics ja Financial Matemaatika, siis koolitatud saada maailmatasemel ekspert nii teoorias kui ka vastavate valdkondade taotluse. Master 's programmi Stochastics ja Financial Matemaatika Vrije Universiteit Amsterdam treenib sind täis sügavus ja laius alal, laiendades oma võimeid ja teadmisi ning suurendada oma võimalusi tööturul.

Programm lühikokkuvõte

Master 's programmi Stochastics ja Financial Matemaatika on kaheaastase programmi, mis on jagatud nelja semestrit. Viimane semester siis pühendada kapten projekti, mis on kas uurimisprojekti või välise projekti.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Nagu magistriõppe üliõpilane, õpid läbi sõltumatu uurimistöö valdkonnas tehisintellekti (AI). Sa uurib teadmiste omandamine ja modelleerimine ... ... [+]

Master in Tehisintellekt

Nagu magistriõppe üliõpilane, õpid läbi sõltumatu uurimistöö valdkonnas tehisintellekti (AI). Sa uurib teadmiste omandamine ja modelleerimine, multiagentsüsteemid ja tehnikaid teha interneti otsinguid tõhusamaks ja tulemuslikumaks. Tehisintellekt on kõike tark keskkondades, mis toetavad inimestele väga pühendunud viisil. Kuna intelligentsus on palju enamat kui lihtsalt loogilise mõtlemise, siis toetub teadmisi kogu akadeemilise spekter; filosoofia, loogika ja psühholoogia, mis infoteaduse, keeleline analüüs ja matemaatika.

Programm lühikokkuvõte

Master 's programmi Tehisintellekt kestab kaks aastat ja see koosneb 120 ECTS ainepunkti. Kumb eriala valida, siis said oma programmi kirjutades väitekirja. Valida saab kahe programmi:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See üheaastane Master 's programmi eesmärk on kanda õpilaste teadmisi, oskusi ja teadmisi vaja tegutseda kutse-või akadeemilise ... ... [+]

Master in Law and Politics of International Security

See üheaastane Master 's programmi eesmärk on kanda õpilaste teadmisi, oskusi ja teadmisi vaja tegutseda kutse-või akadeemilise uurija valdkonnas rahvusvahelise rahu julgeoleku. Küsimused rahvusvahelise rahu ja julgeoleku muutuvad üha olulisemaks õiguslik, poliitiline ja halduspraktika. Mõiste "rahvusvaheline julgeolek" ei ole enam piiratud traditsioonilisi küsimusi sõja ja rahu, kuid nüüd hõlmab ka selliseid teemasid nagu terrorism, kriminaalõigus, inimõiguste kaitse ja inimeste julgeoleku.

Programm

Master 's programmi Law and Politics of International Security pakub õppekava, mis keskendub rahvusvahelise julgeoleku perspektiivi rahvusvahelise õiguse ja rahvusvaheliste suhetega. Lisaks annab see ülevaate ühise aluse kaks erialadel, erinevaid meetodeid ja teooriaid, samuti koosmõju valdkonnas rahvusvahelist julgeolekut. Allpool leiate mõned näited teemadest, mis on kaetud programmi.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Econometric Theory on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring ökonomeetriliste meetodite aluste kohta pakub väl ... [+]

Ülevaade

Econometric Theory on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring ökonomeetriliste meetodite aluste kohta pakub väljakutse uurida ja hallata aktiivset uurimisvaldkonda, mis asetab teid kõigepealt akadeemilisse või professionaalsesse karjääri.

Econometrics ühendab mitmeid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, majandust, rahandust ja äriuuringuid, ning on eelkõige seotud majanduse teooria ja statistiliste meetodite teaduse ja kunstiga, et analüüsida majandus- / rahandus- / turundusandmeid. Seda põhimõtet saab kasutada nii paljudes suundades, et ökonomeetria võib pidada väga üldiseks uuringuks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kui olete huvitatud karjääri määratlemisest tööstuse ja tootmise praktika reeglitest, mõistes põhjalikult tipptehnoloogiate võimalusi, kui soovite akadeemilist karjääri j ... [+]

Ülevaade

Operatsiooniuuringute teooria on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Kui olete huvitatud karjääri määratlemisest tööstuse ja tootmise praktika reeglitest, mõistes põhjalikult tipptehnoloogiate võimalusi, kui soovite akadeemilist karjääri jätkata või kui sa lihtsalt armastad matemaatikat operatsiooniuuringud, siis operatsiooniuuringute teooria spetsialiseerumine on teie jaoks. See pakub sügavamaid teadmisi ja arusaamu sellest uurimisvaldkonnast ning lõpuks võib väitekirja kaudu osaleda operatiivse uurimistöö eesliinil.

Järgmisena pakutakse programmi põhikursustele loenguid Hollandi operatsiooniuuringute matemaatika võrgustiku kaudu, mis on koostöö Hollandi tippteadlaste vahel. Sel moel pakub spetsialiseerumine võimalust õppida laiast valdkonna juhtivatest teadlastest.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Vastastikku ühendatud maailmas teevad organisatsioonid üha enam koostööd, et oma teenuseid klientidele tõhusalt jagada. See eeldab erinevate võtmeprotsesside integreerimi ... [+]

Ülevaade

Tarneahela juhtimine on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Vastastikku ühendatud maailmas teevad organisatsioonid üha enam koostööd, et oma teenuseid klientidele tõhusalt jagada. See eeldab erinevate võtmeprotsesside integreerimist organisatsioonidesse. Spetsialiseerumine Supply Chain Management varustab teid kogemustega tarneahelate, samuti keerukate kvantitatiivsete meetodite ja optimeerimise vahendite abil, mida peate tarneahela protsesside tõhusaks kavandamiseks, rakendamiseks ja haldamiseks.

Selle programmi põhikursused on orienteeritud usaldusväärse matemaatika baasil arvutamisele. See võimaldab teil hallata laia valikut mudeleid ja lahendusmeetodeid ning kavandada ja analüüsida uusi olukordi, mis on kohaldatavad uutele olukordadele.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teadustööstuse professionaalina suudate ületada lõhet ülikoolide laboratooriumide ja praktikate vahel suurte tööstusharude ettevõtete ja (väikeste) ettevõtlusettevõtete v ... [+]

Teadustööstuse professionaalina suudate ületada lõhet ülikoolide laboratooriumide ja praktikate vahel suurte tööstusharude ettevõtete ja (väikeste) ettevõtlusettevõtete vahel. Te olete koolitatud integreerima teaduse aspekte äri- ja innovatsioonikontekstis, võttes arvesse organisatsioonilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi muutujaid. Praktika ja teooria käivad käsikäes oma Master SBI ja SBI kursustel reaalmaailma äri-ja tehnoloogia juhtumid, mis on otseselt kohaldatavad oma tulevase karjääri.

PROGRAMMI STRUKTUUR Programmi alguses valivad õpilased eriala: energeetika ja jätkusuutlikkus või elu ja tervis. Õppekava koosneb järgmistest osadest: • kohustuslikud ettevõtlus- ja innovatsioonikursused (18 EÜ); • spetsialiseerumisega seotud teaduse valikainete kursused (12 EÜ); • üks spetsialiseeritud kohustuslik integratsioonikursus (6 EÜ); • teadusprojekti üks kahest variandist ( 24 EÜ) • Uurimisprojekt (36 EÜ) • Kohustusliku uurimismeetodi kursus (6 EÜ) • Valikained (18 EÜ) ... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kuidas me ühiskonnana tegeleme keeruliste kollektiivsete probleemidega, nagu kliimamuutused, terrorism ja tervishoiuteenuste kulude kasv? Sotsiaalse vastupanuvõime on suu ... [+]

Miks uurida ühiskondlikku vastupidavust?

Kuidas me ühiskonnana tegeleme keeruliste kollektiivsete probleemidega, nagu kliimamuutused, terrorism ja tervishoiuteenuste kulude kasv? Sotsiaalse vastupanuvõime on suutlikkus nende pingete ja šokkide korral ellu jääda, kohaneda ja kasvada. Selles multidistsiplinaarse teadustöö magistriõppes õpiksite analüüsima keerukaid ühiskondlikke probleeme, aga ka seda, kuidas koguda, analüüsida ja tõlgendada suuri andmeid, võimaldades teil teha koostööd ühiskondlike sidusrühmadega ühiskondlike küsimuste lahenduste leidmiseks.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Esimesel aastal võtavad te sissejuhatavaid kursusi praeguste ja tulevaste sotsiaalsete probleemide ja elastsete vastuste ning sotsiaalteaduste suurte ja väikeste andmete kohta. Te saate ka koolituse uurimismeetodite ja andmete analüüsimisel. Teine aasta on umbes 24 ainepunkti internatuuri ja 30 ainepunkti lõpus. Thesis on sinu enda tükk sotsiaalteaduslikest uuringutest ja seda saab kasutada ka esimese teadusliku väljaandena tulevaste doktorikraadiga. Paralleelselt kursustega osalete õppurite kogukonnas : õppereiside, arutelude ja intervjueerimise töögruppide külastamine, teadlaste ühiskasutus koos kaasõpilaste ja professoritega.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See kahe aasta programm on Vrije Universiteit Amsterdam valmistab andekad üliõpilased teadlaskarjääri ajaloos. Võite spetsialiseerunud ... ... [+]

Master in History (Research)

See kahe aasta programm valmistab andekad üliõpilased teadlaskarjääri ajaloos. Võite spetsialiseerunud poliitiline, (post) koloonia ajalugu, ülemaailmsete sotsiaalsete aja- ja kultuurilooliselt. Ajalugu grupp on tuntud oma unikaalse erialaseid teadmisi ajaloost teadmisi ja usku, pärandit uuringud, emotsioonid uuringud, materiaalse kultuuri ja keskkonna humanitaarteadused. Sa uurib keerulisi tähtkuju, kus inimesed, objektide, ruumide ja ideed lõikuvad, keskendudes rolli võimu, sotsiaalseid suhteid, religiooni ja emotsioone. Programm pakub ka õpilastele võimaluse uurida ja õpetada oskusi digitaalse analüüsi ja mõelda võimalustele areneva digitaalse humanitaarteaduste tehnikaid.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Research Master 's in Linguistics on kaheaastase programmi, mis võimaldab teil areneda professionaalne teadlane. Programm tegeleb lingvistika ... ... [+]

Master in Linguistics (Research)

Teadus- magistriõppe lingvistika on kaheaastase programmi, mis võimaldab teil areneda professionaalne teadlane. Programm tegeleb lingvistika selle kõige laiemas tähenduses. Kõik õpilased võtavad üldisest käigust valdkonnas keeleteaduslike uuringute esimesel aastal. Muidugi, asjakohaselt nimega keeleteaduslike uuringute, on õpetanud kolm või neli õppejõudu, kellest igaüks loenguid ajalugu teadustöö valdkonnas lingvistika vaatenurgast oma eriala ja kasutatavaid meetodeid ja nende põldude. Lisaks saate valida ala, mida soovite spetsialiseeruda. Programmi käigus, siis valida nelja kursust Avaneb magistriõppe kursused. Sa rajada oma valiku teie endi huvides ja spetsialiseerumine, mida soovite jätkata. Meie Erialadest sisaldavad mitte ainult fonoloogia ja süntaks, kuid ka teemasid nagu tekstiline ja / või žanr analüüs, antropoloogiline lingvistika, rakendusliku lingvistika ja sotsiolingvistika. Programm on õpetatud inglise keeles.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Keskpunktiks selle programmi Vrije Universiteit Amsterdam on seosed kirjandust ja sotsiaalset muutust. Ilukirjandus tähtis, kuna see vormib seda, kuidas me vaadata maailm ... [+]

Master in Literary Studies (teadus)

Keskpunktiks on see programm on seosed kirjandust ja sotsiaalset muutust. Ilukirjandus tähtis, kuna see vormib seda, kuidas me vaadata maailma, teisi inimesi ning iseennast. On läbi fantaasia, et saame hakata muutma reaalsus. Selles programmis õpid analüüsida vormi, keele ja olulised aspektid tekstid kandjateks kultuurilised, eetilised, usulised, teadus- ja poliitilise süsteemi tähenduse. Õpid projektlahenduse, mis ühendab perspektiive kirjanduse õppimiseks ning kirjandusloo teiste erialade, näiteks kultuuri- ja (post) koloonia ajalugu, keskkonna- ja digitaalse humanitaarteaduste, maailma ajalugu ning visuaalse kultuuri.

Programm lühikokkuvõte... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teadus- magistrikraad Kriitiline Uuringud Art & Culture on kaheaastase programmi, mis võimaldab teil areneda professionaalne teadlane. Programm tegeleb ... ... [+]

MA Kriitiline Uuringud Art & Culture (Research)

See kahe-aastane programm on ainulaadne Hollandis. Mis erilist rõhku metoodilised ja teoreetilised küsimused, siis interrelates perspektiivid kunstiajaloost, meediat, ettevalmistavad uuringud ja arhitektuuri ajalugu. See soodustab teadmiste omandamist, analüüsivõime ja võime kriitiliselt mõtlema ajalooliste ja kaasaegsete arengud kultuuritööstuse. See keskendub analüüs "visuaalse objektid" (alates maastikud, linnad ja ehitised teoseid erinevates meedia, film, televisioon, disain ja mängud) nende sotsiaalsed, institutsioonilised, majanduslik ja ideoloogiline kontekstis. Programm on õpetatud inglise keeles.

Programm lühikokkuvõte... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meie magistriõppe kursuste võib muutuda aastast aastasse, et kajastada toimuvat arengut ja rahvusvaheliste infoteaduste teadus. Nad võivad sisaldada ... ... [+]

Master in Information Sciences

Infoteaduste on multidistsiplinaarne ala toestavad info-ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ja selle praktiline rakendus ühiskonnas. Kas sa oled huvitatud, kuidas teave on loodud ja töödeldud ettevõtetes ja organisatsioonides? Kas sa oled rohkem huvitatud tehnoloogia kasutamist kui tehnoloogia enda pärast? Kas teie arvates on oluline arvestada rolli inimeste, organisatsioonide ja kultuuride disain, modelleerimine, side ja teabe jagamist? Kui jah, siis magistriõppesse Infoteaduste kell Vrije Universiteit Amsterdam on suurepärane valik. Infoteaduste ühendab tehnoloogia ja organisatsioonilised uuringud ühelt poolt, tehnoloogia ja kultuuri vahel. See sisaldab kursusi, mis hoiab sind ees kiiret arengut selles sektoris. Programm keskendub veebirakendusi ja internet teadusuuringute e-ühiskonna tuleviku, sealhulgas sellistes valdkondades nagu e-äri ja e-meelelahutus. Magistriõppes eesmärk on edendada teaduslikke teadmisi ja sotsiaalset vastutustunnet. Sul on vaja valida kursusi, mille koguväärtus 15 krediiti loetelu heakskiidetud kursustel, mis on juurdunud meie rahvusvahelisi uuringuid. Meie magistriõppe kursuste võib muutuda aastast aastasse, et kajastada toimuvat arengut ja rahvusvaheliste infoteaduste teadus. Nad võivad sisaldada külaline kursused, Siks National koolilõpetaja Research School ja kursused ning teistel uusi teemasid õpetanud ülikooli töötajad. Meie praegune koolitused hõlmavad Info hankimine, E-Business Innovation, tarkvara arhitektuur, ontoloogia ehitus ja multimeedia Design Case.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Laienevad turud ning finantstoodete kasvav keerukus ja mitmekesisus on tekitanud kasvava nõudluse kvalifitseeritud spetsialistide jaoks komplekssete tuletisinstrumentide ... [+]

Ülevaade

Finantskorraldus on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Laienevad turud ning finantstoodete kasvav keerukus ja mitmekesisus on tekitanud kasvava nõudluse kvalifitseeritud spetsialistide jaoks komplekssete tuletisinstrumentide loomisel, hindamisel ja riskimaandamisel. Finantskorralduse spetsialiseerumine annab teile kõrgema kvalifikatsiooni operatiivteaduse ja finantseerimise valdkonnas alates finantsportfellide haldamisest kuni finantsturgude riskianalüüsini. Finantskorraldus on koht, kus rahandus vastab tegevusuuringutele!

Finantskorraldus kasutab operatsiooniuuringute meetodeid, näiteks simulatsiooni ja simulatsioonipõhist optimeerimist, et hinnata võimalusi või portfelli optimeerimist. Finantsanalüütikud leiavad tööd suuremates pankades, maaklerites ja institutsionaalsetes investorites, näiteks kindlustusseltsides.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kvantitatiivne ökonoomika on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring rakendatud ökonomeetria ja ökonoomika rist ... [+]

Ülevaade

Kvantitatiivne ökonoomika on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See põhjalik uuring rakendatud ökonomeetria ja ökonoomika ristteede kohta pakub väljakutse uurida mikroökonoomika, makroökonoomika ja / või mikrofinantseerimise aktiivseid uurimisvaldkondi.

Ökonometria ühendab mitmeid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, majandust, rahandust ja äriuuringuid, ning on eelkõige seotud majandusteaduse ja statistiliste meetodite teaduse ja kunstiga majandusandmete analüüsimiseks. See programm pakub teile võimalust uurida klassikalist ja üldist majandus- ja ökonomeetria ristmikku

Õppekava

Kolm põhilist 6 EÜ kursust (kohustuslik):... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Financial Econometrics on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. Finantssektoris igapäevaselt kasutatavate ökonomeetriliste meetod ... [+]

Ülevaade

Financial Econometrics on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. Finantssektoris igapäevaselt kasutatavate ökonomeetriliste meetodite praktiline uuring võimaldab teil saada kvantitatiivseks finantsspetsialistiks ja paneb teid eduka professionaalse karjääri esirinnas.

Financial Econometrics ühendab erinevaid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, rahandust ja äriuuringuid, ning on eelkõige seotud finantsmajanduse teooria ja statistiliste meetodite kasutamisega finants-majandusandmete kogumite analüüsimiseks. Ökonomeetrilisi meetodeid saab kasutada finantsriski, investeerimisstrateegiate, finantsmajanduspoliitika, rahapoliitika, suure sagedusega kauplemise, kapitaliturgude, finantsstabiilsuse ja paljude teiste teemade analüüsimiseks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meie eriala ökonomeetria ja majandusteaduste magistriprogrammi ökonomeetria ja andmeteadus me tervitame teid kiirelt arenevas ökonomeetria ja andmete teaduse meetodites u ... [+]

Ülevaade

Meie eriala ökonomeetria ja majandusteaduste magistriprogrammi ökonomeetria ja andmeteadus me õmbleme teid kiiresti arenevas maailmas ökonomeetria ja andmeteaduslike meetodite abil ultra-kõrge mõõtmetega andmekogumite jaoks. Selles spetsialiseerumises käsitleme suure mõõtmetega ruumide statistilist teooriat, arvutiteaduse oskusi suurandmete käsitlemisel, ökonomeetrilist meetodit põhjuslike majandussuhete kindlakstegemiseks andmete rikkalikus keskkonnas. Te õpid täiendavalt praktilisi oskusi peamiste finants- ja majandusnäitajate analüüsimisel, modelleerimisel ja prognoosimisel, et parandada poliitikat ja otsuste tegemist.

Spetsialiseerumine Econometrics and Data Science pakub suurepärase võimaluse neile, kes soovivad oma kvantitatiivset profiili täiustada andmeedastuse karjääri jaoks. Programm ühendab erinevaid akadeemilisi erialasid, sealhulgas statistikat, ökonomeetriaid, infotehnoloogiat, majandust ja äri, kuid see on rohkem kui lihtne nende lõikumine. Sisuliselt puudutab see teooriat ja praktikat suurte ja keeruliste andmekogumite muutmiseks teabeks, mis on potentsiaalselt kasulik paljude ettevõtete, majandus- ja valitsusasutuste ning finantsteenuste ettevõtete jaoks. See annab teile selge ja tugeva profiili, mis paneb sind positsioonile eduka karjääri jaoks, kes on professionaalne, äri- ja akadeemiline keskkond.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõpe on välja töötatud tulevaste erialaste majandusteadlaste jaoks, kes on huvitatud sotsiaalsetest probleemidest. See õpetab teile kaasaegse majandusteooria põhia ... [+]

Majandusteaduse magister

Magistriõpe on välja töötatud tulevaste erialaste majandusteadlaste jaoks, kes on huvitatud sotsiaalsetest probleemidest. See õpetab teile kaasaegse majandusteooria põhialuseid ja seda, kuidas neid rakendada igapäevastes probleemides mitmetes põhivaldkondades. Käitumuslike majandusmudelite ja statistiliste meetodite abil püüavad majandusteadlased vastata makromajanduslikele ja mikromajanduslikele küsimustele. Keskenduvad vaesus ja ebavõrdsus, sotsiaalkindlustus, majanduskasv ja inflatsioon ning keskkonnapoliitika. Õppige, kuidas rakendada praktilisi probleeme struktuurse lähenemisega bakalaureuseõppes omandatud majandustehnikate rakendamisel. Magistriõppe üliõpilaseks saab te mitmekülgne ja kõikehõlmav majandusteadlane, kes suudab iseseisvalt lahendada olulisi majandusküsimusi.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Marketing Data Science on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See praktiline uuring ökonomeetriliste meetodite kohta turustamis ... [+]

Ülevaade

Marketing Data Science on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine. See praktiline uuring ökonomeetriliste meetodite kohta turustamisandmete analüüsimiseks, et hõlbustada paremaid turundusstrateegiaid, võimaldab teil saada kvantitatiivseks turundusspetsialistiks ja panna teid eduka professionaalse karjääri esirinnas.

Marketing Data Science ühendab paljusid akadeemilisi erialasid, sealhulgas matemaatikat, statistikat, majandust ja turundust, ning on peamiselt seotud mikroökonoomika, tarbijakäitumise ja statistiliste meetodite kasutamisega, et analüüsida mitme hierarhiaga andmekogumeid nagu toode, bränd, asukoht, levitamine jne. Ökonomeetrilisi meetodeid saab kasutada mahu osade, reklaamiefektide, müügistrateegiate, tarbijakäitumise, brändi lojaalsusskeemide, TV ja sotsiaalmeedia reklaamide ja paljude teiste teemade analüüsimiseks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled ... ... [+]

Master in Culture, Organisatsioon ja juhtimine

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled huvitatud organisatsioonide ja teemasid organisatsioonis kultuuri, muutuste juhtimine ja kultuurilisi muutusi? Kas te eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine võiks olla just see, mida te otsite.

õppekava

Programm keskendub kvalitatiivsed uurimismeetodid, mis tüpiseerima etnograafiline lähenemine. Õpilased võivad ka uurimistööd oma väitekirja Madalmaades või välismaal, eriti Kagu-Aasias, Lõuna-Aafrikast või Kariibi mere. Mis siis võid oodata programmist:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Programm Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse keskendub intermedialities seoses kino, televisioon, digitaalne meedia, kirjandus ja kujutav kunst. Intermedialities ... ... [+]

MA Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse

Programm Võrdlev Kunst ja meediaõpetuse keskendub intermedialities seoses kino, televisioon, digitaalne meedia, kirjandus ja kujutav kunst. Intermedialities on crossover ja omavahelisi seoseid kunsti ja meedia, vaid ka sees ja vahel erinevates meediakanalites. Need on tihendatud saabumist digitaalse meedia ja "hypermedium", mis tuleneb ekraanil koosmõju sõnad, pildid ja helid ja vastastikuse lähendamise teel kino, televisioon, raadio, ajakirjandus, e-raamatute ja fotograafia veebis.

Põhikursused Programm on üles ehitatud nelja peamise kursuse kaudu: intermedialiatiivide tõlgendamise kontseptsioonid, ristmeedia jutustamine, crossmedial näitused ja võrdlemise kunst: filmikunst. Esimene poolaasta koosneb kahest sissejuhatavast kursusest, mis on seotud vahearuandluse põhiuuringute teoreetilise raamistikuga:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad politoloogias annab sulle põhjalikud, laiapõhjaline ettevalmistus sotsiaal-ja politoloogia metoodika. See hõlmab taotlus ja ... ... [+]

MA politoloogias: Global Environmental Governance

Peaaegu ükski loomaliik, riike või osad ookeani ei mõjuta tohutu arengu inimestega. Kapten Politoloogia: Global Environmental Governance keskendub poliitilisi aspekte ja mõjusid teemasid nagu kliimamuutused, jätkusuutlikkus ja iseloomu. Kas sa oled huvitatud nende teemade ja sa eesmärk on lõpetaja ülikooli magistri kraad? Siis meistrite Politoloogia: Global Environmental Governance Vrije Universiteit Amsterdam võiks olla just see, mida te otsite.

õppekava

Magistritöö politoloogias annab sulle põhjalikud, laiapõhjaline ettevalmistus sotsiaal-ja politoloogia metoodika. See hõlmab taotlus ja otstarbeka kasutamise eest erinevate poliitiliste uurimismeetodid jooksul traditsioone positiivne teooria areng ja kriitiline teooria. Inimesed nüüd mõjutamiseks kõik bioloogilised ja füüsikalised süsteemid planeedil. Perennial küsimus on, kuidas korraldada koostööd areng ühiskonnas ja neid ümbritseva keskkonnaga. Olulised sellele on uutele tekkivatele struktuurid riikidevahelise koostöö ja juhtimine, mis on keskmes selle eriala. Magistritöö politoloogia on üheaastane täistööajaga programm, õpetatakse täiesti inglise keeles. See on töökoormus 60 ECTS ainepunkti ja on neli spetsialiseerumine voolu.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Nagu lõpetanud magistriõppesse politoloogia Vrije Universiteit Amsterdam, siis on töövõimelised tõhusalt multidistsiplinaarne keskkond: teile on tuttav ... ... [+]

MA politoloogias: Rahvusvaheliste suhete ja rahvusvahelise Juhtimine

Meistrite programm politoloogia on üheaastane täistööajaga programmi (umbes 40 tundi õppimise nädalas). Programm algab septembris. Pärast edukat lõpetamist, lõpetajatele antakse seaduslikult tunnustatud tiitli Master of Science (MSc) in Political Science. Politoloogia on täisajaga kursus algab septembris.

Õppekava

Globaalne samuti Euroopa avaliku halduse on hoogustumas. Samal ajal on uue aastatuhande on ka tunnistajaks uute konfliktide samuti ilmne taastekke riikidevaheliste rivaalitsemine ja geopoliitika, nagu võib tunnistajaks uue võidurelvastumise ja kasvava konkurentsi taset loodusressursse. Sel erialal siis tutvuda erinevate teoreetilisi perspektiive, kust need rahvusvahelise dünaamika saab analüüsida ja õpivad rakendama neid teemasid oma huvides. Magistritöö politoloogia on üheaastane täistööajaga programm, õpetatakse täiesti inglise keeles. See on töökoormus 60 ECTS ainepunkti ja on neli spetsialiseerumine voolu.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master spetsialiseerumine "Töö ja Organizational Psychology" keskendub inimeste käitumist organisatsioonides ja töö olukordades. Mõned küsimused on: Kuidas organisatsioon ... [+]

Master spetsialiseerumine "Töö ja Organizational Psychology" keskendub inimeste käitumist organisatsioonides ja töö olukordades. Mõned küsimused on: Kuidas organisatsioonide meelitada pädev ja usaldusväärne töötaja? Millist rolli organisatsiooni juhid mängida? Kuidas üks mõjuvõimu rühm ja organisatsioonilised protsessid? Programm pakub kursusi, mis on maandatud nii teoorias kui praktikas, pakkudes ülevaate rolli isiksuse sotsiaalsete protsesside, juhtimise ja otsuste tegemisel organisatsioonides ning on õpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Aasta esimesel poolaastal, õpilased saavad valida viie välja järgmised seitse kursused:

Consumer Behavior ja majandusotsuste tegemiseks (6 EÜ) Juhtimine ja organisatsioon (6 EÜ) Sotsiaalsete protsesside ja Organizational Change (6 EÜ) Töö ja tervis (6 EÜ) Täpsem struktuurifondide mudelid (6 EÜ) Isiksus tööl (6 EÜ) Valikainete (6 EÜ) ... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõpe Programmi eesmärk on anda teile teadmisi, kogemusi ja teadmisi, mida vaja saada iseseisva professionaalse valdkonnas c ... [+]

Informaatika kraad

Magistri programmi eesmärk on anda teile teadmisi, kogemusi ja teadmisi, mida vaja saada iseseisva professionaalse valdkonnas arvutiteadus. Õpid palju õppida tundma arvutisüsteeme, tarkvara, võrgustike ja online süsteeme. Programmi eesmärk on pakkuda tugeva aluse karjääri ärimaailma ja ka valmistada teid edasiseks hariduse teadlane. On mitmeid uurimisrühmade jooksul Vrije Universiteit Amsterdam, kus sul on võimalus jätkata oma tööd nagu teadlane. Computer Science osakond on palju sidemeid riiklike ja rahvusvaheliste firmadega, mis võib pakkuda teile lendstardist oma karjääri kui olete lõpetanud oma magistritöö. Computer Science lõpetajad on suur nõudlus ja paljud meie õpilased leida tööd oma valitud erialal.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Ettevõtluse spetsialiseerumine on ühiskraad programmi University of Amsterdamis ja Vrije Universiteit Amsterdam. Programm on ... ... [+]

ettevõtlus

Järjest enam leiab tunnustust asjaolu, et väikeste ja noorte ettevõtmisi moodustavad majanduskasvu ja ettevõtluse olla oluline innovatsiooni allikas. In Ettevõtluse spetsialiseerumine, näeme ettevõtlikkuse protsesside loomise ja kasutamise võimalusi teel uusi kombinatsioone ressursside viib uute (sotsiaalsete, ühiskondlike ja majanduslike) väärtuses. Loovus mängib võtmerolli neid protsesse. Uurime ettevõtliku protsesside kõigis kontekstides, kus need esinevad: Uute ettevõtete kui ka olemasolevate (nii suured ja väikesed) ja institutsioonilise kontekstiga. Õpid hindama keerukus ja väljakutsed on seotud väga rahuldust ettevõtlustegevuse kõikvõimalike ettevõtete ja asutuste ning isegi kaugemale: ettevõtlikkuse elustiili.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's programmi Füüsika ja Astronoomia pakub palju võimalusi õppida ja tegeleda murrangulise alusuuringute ja selle ... ... [+]

Füüsika magister

Füüsika ja Astronoomia on lahutamatu osa tänapäeva ühiskonnas. Kaasaegne elu oleks täiesti erinevat ilma arvutikiipide, laserid, MRI sõelumine ja kõik muud hüved füüsika teadustöö. Master 's programmi Füüsika pakub palju võimalusi õppida ja tegeleda murrangulise alusuuringute ja selle rakendused. Kas te olete huvitatud füüsikaliste protsesside rakkudes, luues kunstliku fotosünteesi, astroparticle füüsika või testimise põhiline sümmeetria on aatomi tasandil, magistriõppesse füüsika annab teile võimaluse süvendada oma teadmisi ja osaleda murrangulise alusuuringud.

Füüsika ja Astronoomia on ühine programm Ülikooli Amsterdam ja VU Amsterdam. Kursused manustada kaks teaduskonda Science. Lõpetajad saavad diplomi akrediteeritud nii ülikoolides.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Juhtimise ja muutuste juhtimise programm on reisija juhend frontrunners (muutma agendid ja muuta meeskonnad) organisatsioonides. Selles erialal omandate tõenduspõhiseid t ... [+]

Umbes

Juhtimise ja muutuste juhtimise programm on reisija juhend frontrunners (muutma agendid ja muuta meeskonnad) organisatsioonides. Selles erialal omandate tõenduspõhiseid teadmisi (kavandatud) strateegiliste sekkumiste keerukusest mitmes perspektiivis ja mitmesugustes olukordades, sealhulgas eraettevõtted, avalikud organisatsioonid ja suured institutsioonid.

Kõik kursused, mida pakutakse Leadership and Change Management spetsialiseerumise õpetatakse nii makro (nt organisatsiooniline / institutsiooniline) ja mikro (nt individuaalne, käitumuslik) perspektiivid teemal. Samal ajal saate teada muutuste rakendamise keerukusest kohapeal, kus plaanid ja tavapärased töökordad annavad tavaliselt vähe abi ja juhid tõusevad igal ajal. Õppides projektijuhtimist, retoorikat ja poliitilisi oskusi ning - kõigepealt - kõige vähem - tehes oma isikliku loo, kasvu ja nägemuse (nagu peegeldava praktikuna) rahulikuks tundmaõppimine, võiksite õppida sellest esirinnast (ja seega " liider ").... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master spetsialiseerumine Human Resource Management on suunatud personali protsessi organisatsioonidega, alates värbamise ja valiku edendamine ... ... [+]

Human Resource Management

Master spetsialiseerumine Human Resource Management on suunatud personali protsessi organisatsioonidega, alates värbamise ja valiku edutamine, üleviimine ja väljumised. Programmi keskmes on arendamise ja kontrolli inimfaktor töötav kontekstis, mis on muutumas üha mitmekesisemaks. Kui te võtate Master spetsialiseerumine HRM, siis autasustatakse kraadi ärijuhtimise, kuid sa spetsialiseerunud protsesse personali tulemuslikkuse ja inimese arengut. See mitte ainult valmistada teid karjääri inimressursside, kuid ka juhtimise praktikant või äri konsultant. Teadmisi teil omandada võimaldab teil arendada ja rakendada teoreetilisi ideid, kui teie probleemi lahendamise oskusi teeb sind tõhus igasuguste uus või tundmatu multidistsiplinaarne kontekstis.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Rahvusvaheline juhtimise eriala valmistab teid ette globaalse juhtimise karjääri, arendades oma arusaama, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtteid ja nende tööt ... [+]

Umbes

Rahvusvaheline juhtimise eriala valmistab teid ette globaalse juhtimise karjääri, arendades oma arusaama, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtteid ja nende töötajaid. Viimase kümnendi suureneva üleilmastumise tõttu mõjutab rahvusvaheline kontekst nüüd kõiki ettevõtte aspekte. Rahvusvaheline juhtimistegevuse eriala ühendab viimase rahvusvahelise juhtimise teooria praktiliste rakendustega.

Maailmatasemel teadlaste ja õpetajate järelevalve all teete täiustatud rahvusvahelisi juhtimiskursusi, mille eesmärk on anda terviklik arusaam sellest, kuidas juhtida ettevõtte erinevaid osi ja kuidas konkureerida erinevates kontekstides. Lisaks põhilistele kursustele saate valida mitme interdistsiplinaarse valikaine vahel, mis pakub teadmisi isikliku huvi valdkondades. Programmil on ka tugev praktiline komponent. Te peate rakendama teoreetilisi tööriistu praktilisele olukorrale, töötades välja reaalse ettevõtte rahvusvahelise laienemisstrateegia või nõustama ettevõtte rahvusvahelist juhtimisprobleemi. Peale selle töötate te erinevate rühmaprojektidega, et arendada pehmeid oskusi rahvusvaheliste meeskondade tööks.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppesse keemia on keeruline programm üliõpilastele, kes on juba kindel taust keemia ja kes on innukas, ... ... [+]

Keemia magister

Master 's programmi keemia on keeruline programm üliõpilastele, kes on juba kindel taust keemia ja kes on innukas, et laiendada oma teadmisi ja kogemusi. Chemistry ei ole isoleeritud distsipliini: see moodustab sillaks bioloogia üks äärmuseks (molekulaarbioloogiliste keemia) ja füüsika teises otsas (füüsikalis-teoreetilised keemia). Master 's in Chemistry võib viia põnev, hästi tasustatud karjääri ulatuslikke võimalusi selleks, et saavutada oma ambitsioone.

Keemia on ühine programm Ülikooli Amsterdam ja Vrije Universiteit Amsterdam. Kursused manustada kaks teaduskonda Science. Lõpetajad saavad diplomi akrediteeritud nii ülikoolides.

Programm lühikokkuvõte... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis tegutseb lõikavaid servi vahel kognitiivse psühholoogia ... ... [+]

Kognitiivse neuropsühholoogia magister (teadustöö)

Master 's in Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis tegutseb lõikavaid servi vahel kognitiivse psühholoogia ja kliiniline neuropsühholoogia. Kuigi kognitiivse psühholoogia on suunatud üldiste teooriate ajutegevus, neuropsühholoogia keskendub iga üksiku patsiendi ajukahjustuse, kelle seisund võib sageli annavad meile uusi teadmisi, kuidas inimese aju töötab. Ühendades need kaks lähenemist ühte magistriõppe programm on ainulaadne Hollandis.

Programm lühikokkuvõte

Master 's in Cognitive neuropsühholoogia on kahe aasta Research magistriõppesse, mis ühendab endas põhjalikku kursuste kohta kognitiivset funktsiooni üld-ja kliinilise elanikkonnale laiapõhjaline üld- ja neuroscientific teadustöö oskusi. Omadused õppekava sisaldama:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Nagu magistrant saad uurida, kuidas loodus toimib. Mõlemad eesmärk omaette ja arendada vahendeid, et prognoosida ja võidelda tingitud probleeme reostuse ... ... [+]

Ökoloogia magister

Ökoloogid seoste uurimisel organismide ja nende keskkonna. Nagu magistrant saad uurida, kuidas loodus toimib. Mõlemad eesmärk omaette ja arendada vahendeid, et prognoosida ja võidelda probleeme saastatus, bioloogilise mitmekesisuse vähenemise ja kliimamuutuse. Sa uurib ökoloogia alates taimede, loomade ja süsteemide perspektiivi. Ökoloogilised protsessid ei uuritud alates molekulaarsel tasandil piirkondliku ja maailma mastaabis, kus väli vaatlusi ja katseid tuvastamiseks kasutatakse ökosüsteemide mustrid ja funktsioone.

Spetsialiseerumise

Ökoloogia ja Evolution eriala on kombinatsioon endine Ökoloogia ja Evolution programme nii ülikoolides. Rada pakub sama paketi kursused magistranti nii ülikoolides. See tähendab, et te jagada klassid ja õpetajad õpilastega teiste ülikooli. Ainulaadne võimalus saada kasu mitmekesisust teaduslik ekspertiis, õpetamise kogemus, teadustöö varustuse ja kõik muud rajatised kahe ülikooli teile pakkuda. Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc ökoloogia üliõpilane Vrije Universiteit Amsterdam. Keskkonnainspektsioon keemia ja toksikoloogia on uus programm välja töötatud sõidukiüksuse ja UVA tegutsev multidistsiplinaarse valdkondades Ökoloogia, Analüütilise keemia, bioloogia, biomeditsiini ja Human Health Sciences. Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc ökoloogia üliõpilane VU Amsterdam. Limnoloogia ja Okeanograafia (UVA) rada on olemasoleva programmi UVA õppimine Bioloogia, keemia ja füüsika magevee ökosüsteemid (Limnoloogia) ja mere ökosüsteemide (okeanograafia). Et osaleda selles programmis pead olema registreeritud MSc Biological Sciences üliõpilane UVA Ülikool.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

See Master 's programm pakub kontseptuaalne raamistik ja praktilisi kogemusi, mis mõlemad on olulised hoidu kuidas juhtkond ja turgudel tegutseda ... ... [+]

Rahanduse programmid

Kui olete huvitatud paremini mõista, kuidas finantsjuhtimine ja finantsturgudel töö on magistrikraad Finance on VU Ülikooli Amsterdam on suurepärane koht alustamiseks. See Master 's programm pakub kontseptuaalne raamistik ja praktilisi kogemusi, mis mõlemad on olulised ahne, kuidas juhtkond ja turgudel tegutsevad finantssektoris.

õppekava

Eesmärk Programmi magistriõppesse Finance annab põhjaliku aluse hea algus kui rahastamiseks kutse. Esimene löök on pool võitu. See programm suurendab oma teadmiste tase Investments ja Corporate Finance, koolitab teid, kuidas rakendada neid teadmisi praktikas (kastid) ja rongide sa luua uusi teadmisi esirinnas praeguse akadeemilise mõtte. Esimesed kaks õpieesmärke on integreeritud neli kohustuslikku kursust (Corporate Finance, Empiirilised Finance, Asset Pricing & Investments ja Finantsturud ja institutsioonid) ja kahe või enama valikainete kursused, mis võimaldab teil on spetsialiseerunud veelgi. Nii individuaalselt ja meeskonnas, siis töötab akadeemilise teadusprojektide vastates reaalse elu küsimuste maailma rahanduse. Rahandus saab ainult oma teist laadi kui teil on võimalus omandada, kohaldatakse ja luua teadmisi samaaegselt.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Andmeteadus: finantssüsteemi šokk või suurim võimalus? Suurandmete kättesaadavus koos kiirelt kasvava arvutusvõimega on katmata mehhanismid, mida pole varem näha. Blockch ... [+]

Andmeteadus: finantssüsteemi šokk või suurim võimalus? Suurandmete kättesaadavus koos kiirelt kasvava arvutusvõimega on katmata mehhanismid, mida pole varem näha. Blockchainil on võime põhjalikult muuta seda, kuidas me andmeid registreerime ja haldame. Võrgud annavad võimaluse luua tugevad ja stabiilsed suhted. Olulised väljakutsed on ees, et mõista, mida need huvitavad uued tehnoloogiad meie finantsinfrastruktuurile tähendavad.

Need arengud nõuavad uut tüüpi rahastajaid. Duisenbergi rahandus- ja tehnikaprogramm õpetab teid omandama traditsioonilisi rahastamismeetodeid koos andmeteaduse arenguga. Pärast programmi lõpetamist on teil võimalik aru saada andmetehnikast, kuidas neid finantssektoris rakendada ja kuidas nad saavad ettevõtteid muuta. Kuigi te ei ole andmesideteaduse spetsialist, moodustate silla programmeerija ja juhi vahel. Te mõistate tehnikuid, rakendate tehnikaid finantssektoris ja müüte neid välismaailmale.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kvantitatiivseid rahandusminister programm on 84-krediidi Autasud Track, mis on osa magistriõppesse Finance. Sa võtab kolm põhilist kursused ... ... [+]

Master in Finance: Autasud programmi kvantitatiivseid rahandusminister

Kvantitatiivsed Finance programm on 84-krediidi Autasud Track, mis on osa magistriõppesse Finance. Sa võtab kolm põhilist kursused rahanduse (investeeringud, tuletisväärtpaberid ja kvantitatiivsed riskide maandamine) ja kolm arenenud metoodilisi core kursused ökonomeetria ja rahaline matemaatika. Te saate valida kolme valikained magistriõppe programme Finance, ökonomeetria, matemaatika, ärijuhtimine, majandus ja teised. See valikuvabadus võimaldab teil valida oma eriala ja luua oma karjääri profiili. Sul on võimalik rõhutada põhiõiguste, metoodiliste teemade või keskenduda taotluse täiustatud metoodika. Käigus üks aasta siis loengud, täielik juhul õppeülesandeid, anna esitlusi ja korraldada ulatuslikke teadusuuringuid ülesandeid. Programm on õpetatud inglise keeles. Lõpetajad saavad pealkiri Master of Finance.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistriõppes pakub ideaalse võimaluse spetsialiseeruda see põnev teadusuuringute, kus paljude erialade kohtuda ... ... [+]

Master in Management, Policy Analysis ja ettevõtlus Tervis ja Life Sciences (MPA)

Uus biomeditsiini uuendusi maailma, mis on muutumas üha keerulisemaks tekitada mitmesuguseid eetilisi, juriidilisi ja sotsiaalseid küsimusi ja dilemmasid. Kas uus läkaköha-köha vaktsiini parem kui vana? Kuidas me saame kontrollida Q palavik? Kuidas me peaksime rakendama mõisted patsiendikeskne? Mis on arengu mõju genoomika üldiste ravikindlustuse? Hoolitseda parim võimalik vastuseid neile küsimustele nõuab koostööd mitme teadusharu ja ühiskondlikeks osalejateks, valitsuse, tööstuse ja sotsiaalasutuste tarbijatele ja patsientidele. Magistriõpe pakub ideaalse võimaluse spetsialiseeruda see põnev teadusuuringute, kus paljude erialade kohtuda.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad Marketing programm võtab teid reisi, kus sa väljakutset ennast vaatama kaugemale turunduse teooria, turundusuuringute ... ... [+]

Master in Marketing

Master 's in Marketing programmi viib teid reisile, kus te väljakutset ennast vaatama kaugemale valdkondades turustamise teooria, turundusuuringute ja kaubandustava. Õpid mõelda trategically, seega mõista, kuidas kõrgema väärtuse saab luua klientide ja teiste sidusrühmadega, et saavutada organisatsiooni eesmärgid.

Esimene semester

Reis algab mõista, kuidas säästva konkurentsieelise saadakse väärtuse loomise klientidele ja ühiskonnale. Selle asemel keskendub "retseptid edu", on põhirõhk suunatud veelgi: mõista, miks midagi toimib. See nõuab põhjalikke mõistmist teadustöö metoodika. Teekond võtab teid sügavamale maailma tarbijate ja ettevõtjate-tobusiness marketing, kas toode või teenus, mis võimaldab teil tegeleda marketing väljakutseid üha keerulisemaks rahvusvahelises keskkonnas. Teine poolaasta... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Master 's programmi Matemaatika Vrije Universiteit Amsterdam annab teile võimaluse spetsialiseeruda ühes valdkonnas ja süvenes oma ... ... [+]

Matemaatika magister

Matemaatika on elav, mitmetahuline ja mitmekülgne valdkond, kus keskendutakse uuring ja arendamine tehnikaid lahendada puhas ja rakenduslik matemaatika küsimusi. Sageli eraldusjoon teooria ja praktika vahel on vaid illusioon. Matemaatiline teooria, mis töötati välja konkreetne probleem, tihti leiab tee ootamatuid rakendusi. See on jõud ja ilu matemaatika, distsipliin, mis on oma olemuselt lõputu, ja kui uusi radu alati tuleb veel oodata. Master 's programmi Matemaatika Vrije Universiteit Amsterdam annab teile võimaluse spetsialiseeruda ühes valdkonnas ja süvenes oma matemaatilisi teadmisi üldiselt.

Programm lühikokkuvõte

Master 's programmi Matemaatika on kaheaastase programmi, mis on jagatud nelja semestrit. Viimane semester on pühendatud magistritöö projekti, mis on kas uurimisprojekti või välise internatuuri.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Väikeses mastaabis õpetamise seade, üliõpilased Teadus magistriõppe Kliinilised ja arenemisvõimet Psühhopatoloogia õpivad etioloogia, ... ... [+]

Kliinilise ja arengu psühhopatoloogia magister (teadustöö)

Väikesemahulised õpetamise seade, üliõpilastele Research Master 'Kliinilise ja arenemisvõimet Psühhopatoloogia õpivad etioloogia, arendamine ja käigus psühhopatoloogia ja tipptasemel psühholoogiliselt teatas meetodeid selle ennetamiseks ja raviks. Parimaid teadlasi selles valdkonnas esitab kvaliteetne õpe on uusim arusaamu seost vaimse tervise, bioloogilise sihtkapitalide ja keskkonnaressursside, neuropsühholoogia substraat ja inimsuhetes ja kohanduv ja maladaptive arengu kaudu.

Programm lühikokkuvõte

Osakonnad Arengupsühholoogia, kliinilise psühholoogia ja erihariduse Vrije Universiteit Amsterdam pakkuda andekatele ja motiveeritud õpilastele raske haridusprogrammi; ainulaadne, kahe aasta Research Master 'Kliinilise ja arenemisvõimet psühhopatoloogia. Omadused õppekava sisaldama:... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam on üks väheseid ülikoole Euroopas, pakkudes täielikku meister Heritage Studies, isegi koos võimalusega pikendada selle programmi kaheaastase ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam on üks väheseid ülikoole Euroopas, pakkudes täielikku meister Heritage Studies, isegi koos võimalusega pikendada selle programmi kaheaastase uurimistöö kapten. Töötajad Heritage Studies programm on hästi varjatud rahvusvahelise pärandi võrgustikud. Amsterdam, oma ülemaailmne ulatus ja paljud nimekad säilitamisega tegelevates asutustes, ulatuslik loomemajanduse ja selle kanali piirkonnas, mis on esikohal UNESCO Maailmapärandi nimekirja Heritage sites, on ideaalne linnakeskkonnas õppimiseks (töötlevad) kultuuripärandit.

PROGRAMMI STRUKTUUR

VU Amsterdami ülikooliprogrammi "Heritage Studies" on üheaastane programm 60 ECTS. See hõlmab koos loengute ja töötubade, kus ruumi ümarlauaaruteludes ja arutelu. Lisaks loengud toimuvad asukoha fraktsioonide projektide külastamist, institutsioonid, maastikke ja linnu. Eksam vormid on verbaalne ja suulise ja esitlusi ja esseed on sageli lisatud. Sa said oma uuringus väitekirja.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad Raamatupidamine ja kontroll on üheaastane programm koosneb vähemalt seitsmest kursuste ja väitekirja. Programmis seatakse ... ... [+]

Master Raamatupidamine ja kontroll Magistrikraad Raamatupidamine ja kontroll on üheaastane programm koosneb vähemalt seitsmest kursuste ja väitekirja. Programmi kiire tempo, lühikesed, keskendunud õpetamise perioodide kuus nädalat, millele järgneb eksamid. Tuum programm koosneb nõutud kursuste finantsaruandluse, juhtimisarvestus, äriõiguse, ettevõtete üldjuhtimise ja empiiriliste uuringute raamatupidamises. Lisaks on teil võimalus võtta erinevaid valikaineid valdkondades, näiteks auditeerimine, raamatupidamine infosüsteemide, juhtimisest, ettevõtte rahanduse ja raamatupidamise teooria. Kursused koosnevad tavaliselt segu loenguid ja aktiivsete õppemeetodite, mis hõlmab nii individuaalne ja rühmatöö. Lõpuks, siis kirjuta magistritöö väärt 18 krediiti. Teie doktoritöö näitab, et teil olema nii teadmised distsipliini oodatakse ambitsioonikaid professionaalne ja teadus, analüütiline ja aruandluse kvalifikatsiooninõuetele pädev teadlane.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistritöö ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi. Paljud lõpetajad tööd leida kui poliitika majandusteadlased ... ... [+]

Master ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics (STREEM)

Programm pakub võimalust spetsialiseeruda ruumilise, transpordi või keskkonna ökonoomika. Ruumilise Economics: analüüsida, kuidas erinevad jõud kaasa ruumilise dünaamika ja võrgu arendamiseks peamiselt mikromajanduse perspektiivist; uurida kasutamist ja edasiarendamist erinevaid tehnikaid, meetodeid ja vahendeid selles valdkonnas. Transport Economics: keskenduda põhjuste ja tagajärgede kasvav nõudlus liikuvuse mikromajanduse perspektiivist; lahendada probleeme, nagu ummikud, usaldusväärsust, ohutust ja keskkonna välismõjusid. Keskkonna ökonoomika: keskendutakse majanduslike aspektide keskkonnaprobleeme ja poliitikat; ühendada teaduse ja poliitika teadmisi; tegeleda vajadusega integreerida ökonoomika teadmisi teistest valdkondadest, eelkõige keskkonnateadused. ... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Üheaastase magistriõppesse teoloogia ja usuõpetuse keskendub konkreetsetele erialadele. Selles isanda siis olla valmis karjääri või väljaspool religioossete institutsioon ... [+]

MA Teoloogia ja usuõpetust

Üheaastase magistriõppesse teoloogia ja usuõpetuse keskendub konkreetsetele erialadele. Selles isanda siis olla valmis karjääri või väljaspool religioossete institutsioonide. Saad valida erinevate erialasid, mis iga keskenduda oma valdkonnas. Sa mitte ainult ei läbida kursusi, mis sa mõelda konkreetses valdkonnas või kutsetegevuse raames; internatuuri on kohustuslik osa sellest kapten 's samuti. Muidugi, te kirjutada doktoritöö lõpetab oma kapten 's programmi. Kogu programmi saad aktiivselt treeneriks oma uuringus edu ja isiklikku arengut. Viie spetsialiseerumise valida on:

Avastades Distsipliin juhtimine andmekandja Ehitus Uskudevaheline suhted Rahu, Trauma ja religioon ... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Teoloogia ja usuõpetuse teadus kapten 's programm pakub õpilastele võimaluse õppida teoloogiat, nii kontekstuaalne ja klassikaline, kell ... ... [+]

MA Teoloogia ja usuõpetuse (teadusuuringud)

Teoloogia ja usuõpetuse teadus kapten 's programm pakub õpilastele võimaluse õppida teoloogiat, nii konteksti ja klassikaline, on kõrgtasemel. Meie pühendunud õppejõud koosneb juhtivad teadlased seest VU Ülikooli Amsterdam. Nad osalevad riiklikud ja rahvusvahelised võrgustikud oma valdkonnas ja pakkuda nüüdisaegse teadmisi, veendumaks, et on valmis kohtuma akadeemilise väljakutsed. Kell VU Ülikooli Amsterdami saate valida teha teoloogiline uurimistöö järgmistes valdkondades: Piibliteadused, kirikuloo, dogmaatika, Ecumenics, World Religions, Usufilosoofia, praktilise ja Sotsiaal- Scientific Study of Religion. Spetsialiseerumine valida määratleb sisu oma isikliku teoloogia ja usuõpetuse (teadus) programm.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Kas olete huvitatud poliitikast ja kas soovite spetsialiseeruda Euroopa poliitikasse ja võrdlevasse perspektiivi? Üks aasta täiskoormusega inglise keele magistriõppe prog ... [+]

Umbes

Kas olete huvitatud poliitikast ja kas soovite spetsialiseeruda Euroopa poliitikasse ja võrdlevasse perspektiivi? Üks aasta täiskoormusega inglise keele magistriõppe programm Politoloogia: Euroopa avaliku poliitika võib olla teie jaoks õige valik. Selles magistriõppes saate analüüsida, kuidas sotsiaalsed, majanduslikud ja poliitilised muutused mõjutavad Euroopa poliitilisi süsteeme ja valitsemisaspekte nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil võrdlevas perspektiivis.

Teid teavitatakse praegustest teadusuuringute püüdlustest ja poliitilistest aruteludest, uuritakse teoreetilisi perspektiive ja arendatakse keerukaid teadustöö oskusi, mida te rakendate Euroopa poliitika kahel peamisel mõõdul. Üks neist on, kuidas riiklikud poliitikad ja poliitilised struktuurid kohtlevad ülemaailmseid sotsiaalseid ja majanduslikke muutusi ning riigiüleseid otsuseid. Teine on see, kuidas riikidevahelisi institutsioone, nagu EL, omakorda mõjutavad riiklikud huvid ja poliitiline mobiliseerimine. Nende kahe nurga integreerimisega omandavad spetsialiseerumise poliitikateaduse üliõpilased: Euroopa avaliku poliitika omandavad põhiteadmised ja oskuste kogumi, mis on otsustava tähtsusega positsioonide nõudmisel Euroopa ja riikliku poliitika kujundamisel. Programm pakub personaalset juhendamist rahvusvaheliselt tuntud töötajate poolt, kelle uurimistulemusi on hiljuti hinnatud Euroopa parimateks selles valdkonnas.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam pakub ainulaadset asukohta Amsterdami äripiirkonna südames, kus asuvad paljud rahvusvahelised advokaadibürood. Rahvusvahelise äriõiguse (IBL) ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam pakub ainulaadset asukohta Amsterdami äripiirkonna südames, kus asuvad paljud rahvusvahelised advokaadibürood. Rahvusvahelise äriõiguse (IBL) üliõpilasena on teil võimalik tegeleda reaalses ärikeskkonnas. Mõned kursused on õpetanud õigusala töötajad, kes saavad anda teile tõelise arusaama, kuidas seadus praktikas toimib. Klassid on väikesed, rahvusvahelised ja interaktiivsed. Rühmade rahvusrühmade kombinatsioon annab IBL-programmile täiendava mõõtme.

IBL PROGRAMMI STRUKTUUR

Rahvusvahelise äriõiguse magistriprogramm koosneb kohustuslikest kursustest, valikainete kursustest, teadusseminarist ja magistritööst. Õpilased peavad valima spetsialiseerumise („Profiilitehingud” või „Profiilide reguleerimine”). Kohustuslikud kursused annavad teile üldise õigusliku aluse, kuid hiljem valikainete kursused keskenduvad spetsiifilisematele rahvusvahelise äriõiguse valdkondadele. Lõppfaasis kirjutate oma magistritöö. IBL programm keskendub rahvusvaheliste äritehingute edendamise eeskirjadele ja tavadele. Selle eesmärk on arendada arusaamist maailma kaubandussüsteemist ja rahvusvaheliste investeeringute eeskirjadest ning uurida äritegevuse õiguslikke aspekte. Te uurite peamisi õigusvaldkondi ja tehingute tegijate vahelist suhtlemist. Lisaks saate arendada oskusi, et ennustada, analüüsida ja käsitleda probleeme, mis võivad tekkida teie tulevases karjääris: rahvusvahelise äri õiguspraktika.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistrikraad Business Analytics (BA) on multidistsiplinaarne programm, mille eesmärk on parandada äriprotsesside kasutades kombineeritult meetodeid, mis põhinevad ... ... [+]

Ärianalüüsi magister

Master 's in Business Analytics (BA) on multidistsiplinaarne programm, mille eesmärk on parandada äriprotsesside kasutades kombineeritult meetodeid, mis põhinevad matemaatika, infotehnoloogia ja ärijuhtimise. Sul on koolitatud tundma ja lahendamine-firma probleeme. BA on käed-programm: te kasutate oma teadmisi erinevates valdkondades äritavade parandamiseks uurides ja analüüsides reaalse olukordi äriühingute ees iga päev.

Ehitatakse, rakendada ja hinnata lahendus lähenemisviise

Teooriad alates Ärianalüüs on tavaliselt rakendatakse sellistes valdkondades nagu tarneahela planeerimine, andmete kaevandamine, kõnekeskuse juhtimine, tulude haldamise ja riskijuhtimise. Magistriõppes on süvendada oma teadmisi nendes valdkondades ning annab teile võimaluse spetsialiseeruda äriprotsesside optimeerimine, arvutilingvistika luure ja finantsriskide juhtimise. Ühendades teadmisi teil omandada ja rakendada seda praktiliste olukordadega mängib olulist rolli programmi. Magistrikraadi on sõlmitud kuue kuu individuaalse internatuuri ettevõte (magistritöö projekt).... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Ökonomeetria ... [+]

VU Campus'i ökonomeetria ja operatsioonide teaduse magistriprogramm pakub võimalust arendada oma kvantitatiivseid oskusi nende kasutamiseks rahanduses, turunduses, majanduses ja ettevõtluses.

Ökonomeetria ja operatsioonide uurimine avab akna keeruliseks maailmas, mis annab ülevaate sellest, millised inimesed, ettevõtted ja valitsused otsuseid baseeruvad. Ökonomeetria on teaduse ja kunsti kasutamine statistiliste meetodite abil, et analüüsida finants-, turundus- ja majandusandmeid, mis tänapäeval sageli on Big Data. Tegevuste uurimine on teadus ja kunst, mis teeb matemaatilisi meetodeid kasutades paremaid otsuseid majandus-, juhtimis- ja finantseerimistegevuse vallas.

Ökonomeetria erialadÖkonomeetriline teooria Avastage ja juhtige ökonomeetria aktiivset teadusuuringute valdkondaFinantskonkonometrics Uurige igapäevaselt kasutatavaid ökonomeetrilisi meetodeid finantssektoris ja saada kvantitatiivseks finantseksperdiksTurunduse andmeteadus Vaadake, kuidas andmetöötlus võib parandada turundusstrateegiaid ja saada homme e-kaubanduse kvantitatiivne eelisKvantitatiivne majandus Avastage majanduse ja ökonomeetria ristumised; rakendatud ökonomeetria, mikroökonoomika, makroökonoomika ja makromajandusliku finantsraamistiku ristteidTegevused Teadustöö erialadOperatsioonide uurimise teooria Uurige teaduse piiridel: muutuge tööstusharu praktikale mänguhuvoogTarneahela juhtimine Turustusahela võrkude kujundamine ühendatud maailmasFinantskorraldus Hakka finantstoodete analüüsimise ja kujundamise ekspert... [-]
Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Vrije Universiteit Amsterdam

Kaasaegse kunstiajalugu on spetsialiseerumine visuaalsete, protsessipõhiste ja digitaaltehnoloogiale alates 1960. aastatest. Tänapäeva kunst ei piirdu ainult maalikunsti, ... [+]

Umbes

Kaasaegse kunstiajalugu on spetsialiseerumine visuaalsete, protsessipõhiste ja digitaaltehnoloogiale alates 1960. aastatest. Tänapäeva kunst ei piirdu ainult maalikunsti, skulptuuri ja graafika klassikaliste kunstivormidega, kaasa arvatud paigaldus kunst ja kohaspetsiifilised projektid, digitaalne või uus meedia kunst (interaktiivsed installatsioonid, lokatiivsed meediateosed, tarkvara kunst, võrgustatud kunst, elektrooniline kunst ja videokunst), performatiivsed ja aktivistlikud projektid ja kunstiuuringud.

See, mis ühendab neid kunstivorme, on see, et nad käsitlevad otseselt tänapäeva ühiskonna keerukust, kus infotehnoloogia ja globaliseerumine mängivad üha enam rolli, mis viib võrgustatud kunstipraktikatesse, mis ületavad riiklikke ja kultuurilisi piire. Samal ajal on kunstnikud väga teadlikud pärandist, millele nad tuginevad, dekonstrueerivad, kommenteerivad või eraldavad kunstiajalugu, mis viib mitmesuguste katsetega kirjeldada kaasaegset kunsti selliste terminitega nagu postmodernistlik, post-kontseptuaalne, post-meedia, ja hiljuti isegi post-internet ja post-digital - ja post-kaasaegne ...... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

MA ajaloo programm Ülemaailmne ajalugu ja rahvusvahelised uuringud keskenduvad sellele, kuidas inimeste, kaupade ja ideede ringlus kogu maailmas arenenud ja kujundas maai ... [+]

MA ajaloo programm Ülemaailmne ajalugu ja rahvusvahelised uuringud keskenduvad sellele, kuidas inimeste, kaupade ja ideede ringlus kogu maailmas arenenud ja kujundas maailma nii, nagu me seda täna teame. Kursused käsitlevad erinevaid teemasid, alates Hiina ja Euroopa tööstusliku arengu suurest erinevusest, et lõpetada tööjõud globaalses perspektiivis, rassiliste teooriate ja globaalse rände ringlusest. Spetsiaalsetel kursustel õpid meie ekspertidelt viimaseid trende. Magistritöö teema valik on tasuta.

Meister: ajaluguSpetsialiseerumine: globaalne ajalugu ja rahvusvahelised uuringudÕPPEAINE PROGRAMM

Rohkem kui minevik

Programm ühendab ajaloo ja sotsiaalteaduste, eriti antropoloogia, majanduse ja rahvusvaheliste suhete lähenemisviisid. Kursused käsitlevad erinevaid teemasid, alates Hiina ja Euroopa tööstusliku arengu suurest erinevusest, et lõpetada tööjõud globaalses perspektiivis, rassiliste teooriate ja globaalse rände ringlusest. Lisaks arhiiviallikatele omandavad üliõpilased põhiteaduse valdkonnauuringutest ja online-allikate, näiteks diasporilise sotsiaalmeedia kasutamisest ning õpivad töötama digitaalsete andmebaasidega majandusliku ja sotsiaalse ajaloo valdkonnas. Üliõpilased saavad ka oma teadmisi, võrgustikku ja oskusi parandada, osaledes sellistes uurimisinstituutide tegevustes nagu Keskkonnateaduste keskus ja CLUE. Ajaloo ja tänapäevaste poliitiliste arutelude vahelist seost rände, natsionalismi ja rahvuse kohta arutatakse kogu programmi vältel.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Interdistsiplinaarne magistriprogramm Ajalugu: Meditsiin ja tervishoid Humanitaarteadused ühendavad tervise ja meditsiini ajaloo paljude kunstide ja humanitaarteadustega. ... [+]

Interdistsiplinaarne magistriprogramm Ajalugu: Meditsiin ja tervishoid Humanitaarteadused ühendavad tervise ja meditsiini ajaloo paljude kunstide ja humanitaarteadustega. Klassid uurivad erinevaid viise, kuidas kehasid ja vaimu on uuritud ja mõistetud ning kuidas need erinevad viisid igapäevaelu, meditsiinipraktika ja rahvatervise poliitika kujundamiseks kujunevad. Osalejad õpivad ajast ja kultuurist meditsiinilisi ideid kontekstualiseerima ning analüüsima mitmesuguseid allikaid, sealhulgas ajaloolisi esemeid, koomiksid ja filme, meditsiinilisi tekste ja tervise ajakirjandust. Õpilased laiendavad oma uurimismeetodeid, mis ulatuvad väljapoole kirjutatud sõna, et arvestada ka tänapäeva helisid, lõhnu ja mineviku välimust ja tundeid ning õppetunde ja pärandeid.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

MA Ajaloo programm Religioon ja ühiskond keskendub religiooni (te) muutuva rolli mõistmisele ühiskonnas antiikajast kuni tänapäevani. Kursused käsitlevad selliseid küsimu ... [+]

MA Ajaloo programm Religioon ja ühiskond keskendub religiooni (te) muutuva rolli mõistmisele ühiskonnas antiikajast kuni tänapäevani. Kursused käsitlevad selliseid küsimusi nagu: milline on religiooni, poliitika ja ühiskonna suhe antiikajast? Kuidas saame mõista kiriku ja riigi järkjärgulist eraldamist ja uusi jumalateenistuse vorme, eriarvamusi ja pühendumust alates Lääne-keskajast? Ja milline on olnud laiemate protsesside, nagu sekularisatsioon, globaliseerumine ja kolonialism, mõju?

Meister: ajaluguSpetsialiseerumine: religioon ja ühiskondÕPPEAINE PROGRAMM

Pikaajaline teadmiste traditsioon

Vrije Universiteit Amsterdam on tugev traditsioon religiooni rolli õpetamisel ja analüüsimisel kogu ajaloo vältel. Usundit uuritakse ühiskondlikus ja poliitilises kontekstis ning pikaajalisest perspektiivist, mis muudab meie programmi ainulaadseks. Õpilased on koolitatud viimastes interdistsiplinaarsetes lähenemisviisides religiooni õppimiseks, kaasa arvatud ajalugu, kultuuriantropoloogia, arheoloogia, filoloogia ja digitaalsed humanitaarteadused. Nad võivad oma teadmisi, võrgustikku ja oskusi parandada, osaledes sellistes uurimisinstituutide tegevustes nagu Amsterdami Religioosse Ajaloo Keskus ja CLUE. Programmil on suur ühiskondlik tähtsus sellistes teemades nagu religiooni ja ilmalikkuse vahelised kokkupõrked, poliitilise ja religioosse segaduse vahelised suhted ning religioosse pärandi tulevik.... [-]

Holland Amsterdam
September 2019
Inglise,Hollandi
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

MA programmi Design Kultuurid on kõike uuring toote disain, graafiline disain ja mood laia mitmekesise kultuuri kontekstis. Põhirõhk on ... ... [+]

Master in Design Kultuurid

MA programmi Design Kultuurid on kõike uuring toote disain, graafiline disain ja mood laia mitmekesise kultuuri kontekstis. Keskendutakse nii projekteerija kui "autor" ja keerukas ahel tootmine, müük, tarbimine ja kriitika kus disain toimib ja saab oma palju erinevaid tähendusi. Design Kultuurid taastab disaini kui tuum objekti akadeemiline huvi kaldumata kõrvale kultuurilised ja materjali kontekstis, milles ta tegutseb. Programm ühendab üld võrdlev lähenemine disainile selge keskendumine ajalugu ja teooria.

Karjääri väljavaated

Design Kultuurid Kursus on õpetanud inglise keeles. See on rahvusvaheliselt orienteeritud muidugi, mis on tihedad sidemed igapäevane praktika. Lisaks õpib teoreetiline ja ajalooline taust disain, üliõpilased saavad võimaluse teha oma lõputöö koos võtmeisikud disaini maailmas. Õpilased of Design Kultuurid ootamas karjääri kultuuriasutused (toimetaja, projektijuht), muuseumid (teadlane, hooldaja), meedia, (autor, kriitik, produtsent), valitsus (administraator, nõunik), disain asutuste (teadlane, konsultant) ning haridus- ja teadusasutuste (õpetaja, teadlane).... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Vrije Universiteit Amsterdam

Duisenberg kiitusega programm finantsturgudel ja määruse annab õpilastele laia perspektiivi, kuidas finantsturud toimivad. See programm ühendab erialade rahanduse, raamat ... [+]

Duisenberg kiitusega programm finantsturgudel ja määruse annab õpilastele laia perspektiivi, kuidas finantsturud toimivad. See programm ühendab erialade rahanduse, raamatupidamise, õigus ja seadusandlus. Eesmärk programm on anda teile kindlat madalikule nendel erialadel. See võimaldab teil teha kiire start nagu kõik ringi rahastamiseks kutse. Multidistsiplinaarse väljaõppe rahanduse asjatundjad on hea positsioon tööturul. See kiitusega programm on keeruline, sest extra erialadel, extra kursused, extra keerulistele ülesannetele ja ekstra juhtimise programm.

KONKREETSED TÄITMISE NÕUDED

Sa pead olema vähemalt akrediteeritud bakalaureusekraad (võrdsustatud Hollandi ülikooli bakalaureusekraad), sealhulgas arenenud kursused Corporate Finance, finantsjuhtimine, Finantsturud ja institutsioonid, Business Statistika ja raamatupidamine. Kuna see programm on selektiivne üle keskmise soorituse eelmise bakalaureuse programmi on vaja.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vrije Universiteit Amsterdam

Unikaalne magistriõppesse rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia õpetab väike grupp umbes 25 üliõpilast vajalikud intellektuaalse oskused ... ... [+]

MA rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia (MSc)

Unikaalne magistriõppesse rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia õpetab väike grupp umbes 25 üliõpilast vajalikud intellektuaalse oskused seda lähenemisviisi ja treenib neid, kuidas rakendada oma teadmisi ja oskusi reaalses maailmas olukordi.

Programm lühikokkuvõte

Rahvusvaheliste kuritegude ja kriminoloogia on üheaastane, täistööajaga programmi. Ta on õpetanud täielikult inglise keeles. Programm tegeleb rahvusvaheliste kuritegude üldine raamistik. Keskendutakse rolli isikute, rühmituste, riikide ja rahvusvahelise üldsusega. Saad ülevaate psühholoogia kurjategijad, tutvuda kriminalistika teooriaid organisatsioonilisi protsesse ja arutada poliitilisi küsimusi rahvusvahelisel areenil. Õppeained nagu piinamine, vägistamine ja genotsiid on arutatud klassi. See võib olla emotsionaalselt nõudlik, kuid meie ülim eesmärk on võtta teaduslik lähenemine neid teemasid, et koostada meetmeid, mis võivad aidata ennetada sedalaadi kuriteod tulevikus. Õpib analüüsima teebki inimesed piinamine (etioloogia), õpetatakse, kuidas mõõta ja uurida nende kuritegude (levimus) ja vaidlustas kriitiliselt mõtlema viise üleminekuperioodi õigusemõistmise (reaktsioon). Sa seda arutades tähtsaid mõtteid rahvusvahelise kriminaalõiguse ja rakendades kriminalistika, sotsioloogiline ja psühholoogiline teooriaid rahvusvaheliste kuritegude eest. Programmi rongide üliõpilaste saada nii teadlased ja spetsialistid. Pärast viimistlus seriaalid, mida saab objektiivselt hinnata empiiriliste andmete ja kriitiliselt kommenteerida teoreetilised teadmised ühelt poolt, ja eelnõu poliitika, arendada ennetavaid strateegiaid ja teha põllutööd teiselt.... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Holland
Koduleht
Telefon
+31 20 598 9898