Vrije Universiteit Amsterdam

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (' VU Amsterdam ') on rahvusvaheliselt tuntud teadusülikool, mis asutati 1880. aastal. Ülikool pakub üle 175 inglise keeles õpetatud programmi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel enam kui 26 000 üliõpilasele kogu maailmast. 122 rahvusest üliõpilased ja töötajad loovad dünaamilise rahvusvahelise akadeemilise kogukonna.

VU Amsterdam asub elavas Amsterdami linnas, mis on üks multikultuursemaid linnu maailmas, kus on kõige rohkem õppureid Hollandis ja kus teine keel on inglise keel. Ülikoolilinnakut ümbritseb Hollandi üks dünaamilisemaid ja kiiremini arenevaid äripiirkondi, kus asub üle 700 ettevõtte.

Rohkem kui 26 000 üliõpilasega, kellest 4 088 on rahvusvahelised, viib VU Amsterdam läbi tipptasemel teadusuuringuid ühiskondliku ja teadusliku tähtsusega probleemide osas. Eristame end teadusuuringutes ja hariduses nelja interdistsiplinaarse teema kaudu: inimese tervise ja bioteadused, teaduse jätkusuutlikkus, ühendatud maailm ja valitsemine ühiskonna jaoks. Üliõpilasena aitab see teil vaadata kaugemale teadusharude piiridest ja otsida käegakatsutavaid lahendusi parema maailma loomiseks. Lisaks peab VU Amsterdam innovatsiooni allikaks mitmekesisust, olgu see kultuur, veendumus, rahvus või eelnev haridus. ja edasiminekut ning seega erilist jõudu.

Hariduse kvaliteet

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) on oma õpetuse hea kvaliteediga ülima maine. Te töötate suhteliselt väikestes rühmades, kus märkimisväärne rõhk on interaktsioonile ja isiklikule lähenemisele. Õpetus on hästi korraldatud. Seda peegeldab näiteks õppeprogrammide selge struktuur.

Avatud päevad

Kas soovite tutvuda Vrijde Universiteit Amsterdami ja kõigi nende programmidega? 'Liituge siis meie avatud uste päevadega!

Bachelor Open Days 30. ja 31. oktoober

Lisateabe saamiseks klõpsake siin ja siin eelregistreerumiseks!

Meistriõhtu 1. detsembril

Lisateabe saamiseks ja eelregistreerumiseks klõpsake siin!

Elav Amsterdam

Ülikool asub Amsterdamis elavas linnas, mis on üks maailma mitmekultuurilisemaid linnu, kus on suurim õpilaste kontsentratsioon Madalmaades ja kus inglise keel on teine ​​keel. Nagu VU Amsterdam üliõpilane, saate kasu kõikidest kapitali pakutavatest eelistest. Umbes viieteistkümne minuti pärast olete Amsterdami elavas keskuses, kus on palju kauplusi, meelelahutuskohti, parke ja kõnniteeki kohvikuid. Amsterdam on turvaline ja inglise keel on laialt levinud.

Isiklik järelevalve

VU Amsterdam pühendab märkimisväärset tähelepanu isiklikele õppenõuannetele. Kohe õpingute alguses tutvustatakse teile oma programmi õppenõustajat. See inimene annab teile nõu probleemide osas, mis võivad tekkida seoses teie õpingutega, ja vastab tööturu küsimustele.

Unikaalne identiteet

VU Amsterdam oli esimene Hollandi ülikool, mille asutas eraisik, ilma kiriku või riigi sekkumiseta. See pärand on ikka veel väga palju sellest, kes me oleme: VU tähistab Vrije Universiteit, mis tõlgib sõna-sõnalt "Vaba ülikoolist". Algusest peale on ülikool kindlaks määranud oma uurimisvaldkonnad, loonud oma õppeprogrammid ja kasutanud oma didaktilisi meetodeid.

Lihtne juurdepääs

Vrije Universiteit Amsterdam on hõlpsasti ligipääsetav ühistranspordiga. Schipholi lennujaam on rongiga vaid kaheksa minuti kaugusel. Amsterdam Zuid Station on jalutuskäigu kaugusel Amsterdami ülikooli ülikoolist. Amsterdami pearaudteejaamast või Amsterdami Sloterdijki jaamast on kiiret trammiühendus, kus on vaid kuusteist minuti reisi aeg. VU Amsterdam on ka hõlpsasti autoga jõudmiseks, mis asub Amsterdami orbiidi kiirtee lähedal.

Ülikooli ülikoolilinnak

Peaaegu kõik meie üliõpilased, töötajad ja programmid asuvad ülikoolilinnakus: üks hoonete kompleks Amsterdami ärikvartalis. Seega on teie õpingute käigus väga lihtne tutvuda teiste erialadega.

Akrediteerimine

Hollandi Haridusministeerium tunnustab täielikult Vrije Universiteit Amsterdam teadusuuringute ülikoolina. Kõik VU University Amsterdam ülikoolide akrediteeringud on akrediteeritud NVAO, Madalmaade ja Flandria akrediteerimisorganisatsiooni poolt või akrediteeritavad. See organ loodi rahvusvahelise lepinguga ja tagab kõrghariduse kvaliteedi Hollandis ja flaamikeelses Belgias õppeprogrammide akrediteerimise kaudu.

Programmide tüübid

VU Amsterdam pakub nelja tüüpi programme:

  • Bakalaureuse kraadi programmid (mis viivad BA / LLB / BSc)
  • Magistriõppe programmid (mis viib MA / LLM / MSc / MPhil)
  • PhD / doktoriõppe programmid (viies doktoriõppesse / doktorist)
  • Kraadivälised programmid (välismaal õppimine ja vahetus / suve- / talvekool)

Stipendiumid

Meie enda stipendiumi, VU stipendiumiprogrammi (VUFP) kaudu pakume kõrgelt motiveeritud üliõpilasi, kellel on suurepärased õpitulemused, ülikooli poolt pakutava rahalise toetuse ainulaadse vastutuse omandamiseks magistri kraadi. VUFP stipendium on õppemaksu loobumine. Hollandi stipendiumiprogramm (HSP) on mõeldud üliõpilastele väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP), kes soovivad järgida Madalmaade magistriprogrammi. VU Amsterdam hõlmab mitmekesisust meie õpetamise, teadustöö ja meie panuse ühiskonnana rikastumiseks. See stipendium on mõeldud spetsiaalselt suurepärasetele üliõpilastele, kes aitavad kaasa meie ülikooli mitmekesisusele. Kuna rahvusvaheline üliõpilane kavatseb õppida VU Amsterdam , võite taotleda mitmesuguseid stipendiume ja stipendiume. Üksikasjalikku teavet stipendiumide ja tähtaegade kohta saab WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS VÕI WWW.GRANTFINDER.NL.

VU stipendiumiprogramm

Sõidukiüksuse stipendiumiprogramm (VUFP) pakub andekatele tulevastele üliõpilastele unikaalset võimalust astuda VU ülikooli valikutes magistriõppesse.

Organisatsioon

VU Amsterdam on traditsiooniline Hollandi ülikool, mille juhatab juhatus (kolm liiget) ja millel on 10 juhatajat otse juhatuse all. Iga õppejõud annab ühe või mitu bakalaureusekraadi ja magistriõppekava ning teostab uurimistööd. Kõik need on organiseeritud erinevalt, kuid enamusel on juhatus, keskne personal ja mitmed osakonnad ja kõrgkoolid. Ülikoolil on ka mitmed teenindusdivisjonid, millest rahvusvaheline büroo on üks, ja seal on mitu interdistsiplinaarset uurimisinstituuti.

Era või avalik?

VU Amsterdam on üks neljast avalikust ülikoolist, mille tunnustatakse Madalmaade haridusministeeriumis ja on seega osaliselt valitsuse poolt rahastatud. Madalmaade süsteemi raames toetab valitsus tunnustatud ülikoole üliõpilaste arvu alusel ning kehtestab ka õppemaksu piirid ja suunised, mida nimetatud ülikoolidel on õigus nõuda. See tagab juurdepääsu kõigile Madalmaade kodanikele, rikastele või vaestele, kvaliteetsele kõrgharidusele. VU Amsterdam tervitab kõiki taustaga taotlejaid.

VU rahvusvaheline kontoriteenus

  • Visa / elamisluba

Uurige, kas vajate viisat / elamisluba ja kuidas seda korraldatakse.

  • Majutus

Informatsioon majutuskoha kohta VU Amsterdam .

  • Registreerimine kohalikus omavalitsuses

Kui olete jõudnud Hollandisse, peate end registreerima kohaliku omavalitsusega. Uuri välja, mida peate tegema.

  • Sissejuhatav tegevus

Pärast teie saabumist toimub VU Amsterdam mitmeid sissejuhatavaid tegevusi.

  • Unibuddy

Kas olete huvitatud üliõpilaselust VU Amsterdam ? Meie rahvusvaheliste üliõpilaste suursaadikute küsimiseks klõpsake siin.

Asukohad

Amsterdam

VU University Amsterdam

Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam
De Boelelaan 1105

1081 HV Amsterdam, Põhja-Holland, Holland
Telefon
+31 20 598 9898

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA
MSc
Magister