Loe ametlikku kirjeldust

Websteri Ülikool

Missouris 1915. aastal St. Louis'is asutatud Webster University on Ameerika Ühendriikide akrediteeritud mittetulunduslik ülikool, kus on üle 100 asukoha kümnes riigis. Praegu õpib Websteri ülikoolilinnakud üle maailma 22 000 õpilast. Websteri ülikoolil on õpetamise ja akadeemilise tipptaseme rahvusvaheline maine. Webster on tuntud oma uuenduslike, akrediteeritud õppeprogrammide poolest, mis vastab õpilaste, ettevõtete ja täiskasvanute vajadustele kogu maailmas.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Campus on üks neljast rahvusvahelisest ülikoolist Euroopas. See on ainus kõrghariduse instituut Hollandis, mis pakub Ameerika akrediteeritud kraadi (nii BA / BS kui ka MA / MBA). Kuna Webster hakkas 1983. aastal Madalmaades Ameerika kraadi pakkuma, on lõpetanud üle 1600 õpilase. Tema vilistlased töötavad paljude maailma mainekamate ja huvitavamate ettevõtete ja organisatsioonide heaks.

Webster Leiden Campus

• Webster alustas tegevust 1983. aastal võluvas hoones Leideni ajaloolises keskuses.

• Webster on Madalmaade ainus akrediteeritud kõrgkool, mis pakub Ameerika akrediteeritud kraadi (nii BA / BS kui ka MA / MBA).

• Praegu on koduks 300 üliõpilasele, kes esindavad 50-pluss rahvust, ning ligi 2000 õpilase vilistlaste võrgustik.

• Webster on tipptasemele pühendatud mittetulunduslik ülikool (Stichting)

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Webster Leiden Campus- Webster University USA

MA juhtimise ja juhtimise õppekavas seab õpilased juhtimis- ja juhtimisvahenditesse ning annab kogemusi otsuste tegemise olukordades. ... [+]

MA juhtimise ja juhtimise õppekavas seab õpilased juhtimis- ja juhtimisvahenditesse ning annab kogemusi otsuste tegemise olukordades. Õpilased omandavad teadmised juhtimise analüütiliste meetodite kohta ning arendavad võimet rakendada neid tehnikaid ettevõtte, valitsuse või mittetulundusliku keskkonna tegelikes probleemide lahendamises.

Laialdaselt kasutatakse juhtumianalüüsi ja praktilisi rakendusi. Meeskonnatöö on iga kursuse oluline osa ning õpilased õpivad Poola äritegevuse ja kommunikatsioonioskuste poleerimiseks tänapäeval.

MA juhtimises ja juhtimises on suurepärane uuring, mis aitab parandada oma emotsionaalset intelligentsust, suhtlemisoskust, eelarvestamise oskusteavet ja juhtimisoskusi.... [-]

Holland Leiden Hiina Shanghai Šveits Genf Pekingi Suurbritannia London  + 5 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Webster Leiden Campus- Webster University USA

Rahvusvaheliste suhete magistrikraad võimaldab õpilastel analüüsida maailma poliitika ja rahvusvaheliste suhete keerukust ja protsesse. Kursuste abil saab kokku puutuda d ... [+]

Rahvusvaheliste suhete magistrikraad võimaldab õpilastel analüüsida maailma poliitika ja rahvusvaheliste suhete keerukust ja protsesse. Kursuste abil saab kokku puutuda distsipliini põhiväljaannete ja asjakohaste küsimustega nagu globaliseerumine, inimõigused, humanitaarmeetmed ja majandusareng. Programm aitab valmistada õpilasi üles konkureerima tööga valitsusasutuse, valitsustevahelise organisatsiooni, valitsusvälise organisatsiooni või rahvusvaheliste ettevõtete vahel. See programm on soovitatav ka üliõpilastele, kes kavandavad doktorikraadi omandamist või akadeemilist karjääri teises institutsioonis.

Õpitulemused

Selle programmi läbinud õpilased saavad:... [-]

Holland Leiden Hiina Shanghai Šveits Genf Pekingi Suurbritannia London  + 5 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Webster Leiden Campus- Webster University USA

Psühholoogia magistriõppe missioon, milles rõhutatakse psühholoogi nõustamise programmi, on pakkuda oma osalejatele vajalikke teadmisi ja oskusi, et saada psühholoogi nõu ... [+]

Psühholoogia magistriõppe missioon, milles rõhutatakse psühholoogi nõustamise programmi, on pakkuda oma osalejatele vajalikke teadmisi ja oskusi, et saada psühholoogi nõustamiseks akadeemilise ja kogemusliku õppe kaudu.

Programmi eesmärk on õpetada tulevasi psühholooge, kellel on põhjalikud teadmised psühholoogia nõustamise teooriast ja praktikast, kes on kompetentsed tarbijad ja sotsiaalteaduste uurimistöö loomingulised tootjad, kes on pädevad nõustamispraktikas ja kes on eetilised ja tundlikud kultuuride, väärtuste suhtes ja erinevate klientide maailmad.

Uurimistöö ja praktika vaatamine kui vastastikune sõltuv ja vastastikku toetav psühholoogia magister, rõhutades nõustamispsühholoogia programmi põhineb teadlane-praktiseerija koolitusmudelil.... [-]

Holland Leiden Hiina Shanghai Šveits Genf Pekingi Suurbritannia London  + 5 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Why study at Webster Leiden Campus

Webster University Leiden Graduation 2016- Commencement Ceremony

Location address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1

Leiden, Lõuna-Holland, 2311 EA NL