Wittenborg University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Wittenborgisse

- Juhtimine - rahvusvahelistumine - mitmekesisus - jätkusuutlikkus - innovatsioon - Wittenborg University of Applied Sciences asutati 1987. aastal ja asub Apeldoornis. Keskendudes viiele põhiteemale: „Juhtimine, rahvusvahelistumine, mitmekesisus, \ t

110437_WittenborgBuildingwithLogo.png

Bakalaureuseõppe programmid: ainulaadset, ettevõtlusega sarnast õppekava pakutakse kolmes etapis, 3 aasta jooksul kuue nädala jooksul, rahvusvaheliste spetsialistide meeskond - üle 10 riigi - juhtimis-, äri-, ettevõtlus- ja sotsiaalteadustes. Kuna meie õppejõud on ärimaailmas üks jalg, on meie õpilased oma tulevase karjääri jaoks tõhusalt ja viljakalt valmis.

MBA

Sihtasutus

Globaalne ja kohalik - rahvusvaheline filosoofia

Rahvusvaheline Wittenborgi Ülikooli missioon ja filosoofia Wittenborgi ülikool on üks rahvusvahelisemaid kõrghariduse instituute Hollandis ning seda esindavad tema õpilased, töötajad ja juhtkond. Wittenborgi üliõpilased ja töötajad tulevad üle maailma, pakkudes Apeldoornile ja piirkonnale rahvusvahelisi kogemusi, teadmisi ja mitmekesisust. Wittenborgi eesmärk on pakkuda andekaid ja motiveeritud üliõpilasi Hollandist ja kogu maailmast õpikogemusega, mis valmistab neid ette juhtivatel kohtadel nii äri-, valitsus-, kasumi- kui ka mittetulundusühingutes nii rahvusvahelises keskkonnas kui ka kohalikus piirkonnas.

Glokaalne

Think Global - Act Kohalik Wittenborg on rahvusvaheline mure, mis ootab oma lõpetajatelt juhtimis- ja juhtimisfunktsiooni rahvusvahelises äris, kas oma ettevõttes või globaalselt orienteeritud ettevõtetes ja organisatsioonides. Kuid kuigi Wittenborg on tõeline globaalne mõtleja, tegutseme kohalikul tasandil ja meil on tugevad sidemed Apeldoorni, Deventeri ja Zutpheni (Stedendriekhoek) S3H piirkonna ettevõtetega. Ülikool edendab üliõpilaste töökogemust, uurimisprojekte, kultuuriüritusi ja koostööd kõrgharidusprogrammide ja -algatuste arendamiseks piirkonnas. Julgustades lõpetajaid töökogemust Hollandis ja eriti Apeldoornis, toob Wittenborg teadmisi, innovatsiooni ja mitmekesisust S3H piirkonda. Wittenborg

Hariduse lähenemisviis

alt = "Wittenborgi haridusfilosoofia on tõelise elu edendamine hariduses. Meie diferentseeritud programm, mis ühendab traditsioonilise teadmistepõhise õpetamise oskuste ja pädevuste arendamisega, viib kutseõppesse, kus õpilased saavad avastada oma tugevad ja nõrgad küljed - tuginedes esimesele ja parandades viimast.

  • alt = "Wittenborgi õpilased õpivad tundma keskkonda, mida nad on, ja kohanema.
  • alt = "Wittenborgi õpilased õpivad ütlema, mida nad teevad ja teevad seda, mida nad ütlevad.

Missiooni kirjeldus

alt = "Wittenborgi rakenduskõrgkool näeb oma rolli kõrgelt kvalifitseeritud, rahvusvaheliselt mõtestatud, sotsiaalselt vastutustundlike ja kultuuridevaheliste, kriitiliste ja iseseisvalt mõtlevate lõpetajate hariduse ja koolitamisena, kes tegelevad innovaatilise ja loomingulise ettevõtlusega kogu maailmas asuvates ettevõtetes ja organisatsioonides. Alt = "Wittenborg hõlmab rahvusvahelistumist kui olulist väärtust.

Selle saavutamiseks teeb ülikool tihedat dialoogi tööstuse, valitsuse ja valitsusväliste organisatsioonidega. alt = "Wittenborg püüab tuua kogemusi, teadmisi ja mitmekesisust kohalikule piirkonnale, kus ta tegutseb, suurendades seeläbi ülikooli ümber majandust, kultuuri ja sotsiaalset keskkonda.

alt = "Wittenborgi väljavaated on globaalsed ja selle eesmärk on säilitada oma iseseisev staatus, olles samal ajal üks rahvusvahelisemaid ja mitmekülgsemaid kõrgkoole Hollandis. Ülikool edendab üliõpilaste ja töötajate, kultuuride ja soo ning puuetega inimeste täielikku võrdsust alt = "Wittenborg edendab töökeskkonda, mis on õiglane, ning rõhutab, et austust õpilase ja personali vahel ja selle sees. alt = "Wittenborg hõlmab mitmekesisust kui põhiväärtust.

Alt = "Wittenborgi programmides osalevad praktilised rakendusteadused võimaldavad ülikoolil säilitada ajakohastatud sisu mitmesuguste juhtimisalaste teadusharudega ning rakendada õppekava kõige kõrgemate kaasaegsete haridusstandardite järgi. Wittenborg näeb kõrghariduse jaoks olulist interdistsiplinaarset lähenemist, mis peegeldub valdkondadevahelistes laiaulatuslikes juhtimisprogrammides, mis võimaldavad õpilastel arendada oma teadmisi, oskusi ja arengut rakendusuuringute kaudu viisil, mis ei ole kitsendav . alt = "Wittenborg hõlmab eetikat kui olulist väärtust.

alt = "Wittenborgi eesmärk on kujuneda laiahaardeliseks juhtimiskeskkonnaks erinevates kutsealadel, nagu näiteks äri

alt = "Wittenborg püüab jätkata uute õpetamis- ja õppemeetodite arendamist, mis vastavad ühiskonna ja tehnoloogia muutuvatele vajadustele.

Kõrgharidusasutuste rollis toetab ülikool elukestvat õpet, arendades ja rakendades korrapäraseid ja tööstusele suunatud professionaalseid programme, mis on suunatud ettevõtte töötajatele ja üksikisikutele.112598_logos.png

Asukohad

Apeldoorn

Address
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn, Gelderland, Holland

Amsterdam

Address
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Amsterdam, Põhja-Holland, Holland

Viin

Address
Liechtensteinstraße 3
1090 Viin, Viin, Austria