ADEN Tegucigalpa

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Aden on rahvusvaheline haridus-võrgu akrediteeritud ACBSP, kelle põhitegevuseks on oma School of Business, mis asutati 1992. aastal. See keskendub professionaalse arengu juhid ja ettevõtete juhid, nii modaalsus nagu e-õpe; ja praegu see on 26 kontori üle kogu 17 Ladina-Ameerikas ja Euroopas.

Peakorter asub pealinna pealinna Honduras, selle peamised linna- ja kaubanduslik keskus. Hondurase majanduse ridadesse kaheksanda suuruselt kümnes majandus Ladina-Ameerikas.

Aden Business School oleme püüdnud välja ettepaneku koos paljude programmide, Masters ja kraadiõpet, mis sobivad suurusele ja nõuetele spetsialistid tulevikus Honduras.

rahvusvahelistel seminaridel

Osana haridus ettepaneku meie Allumni oleme välja töötanud mitmeid rahvusvahelisi töötoad järgmistes linnades: Miami, Panama ja Bogota.

Globaliseerumine, konkurentsi ja tehnoloogia on hägune piirid äri. Õppeaasta nädala juhtimisvahendeid, mis annavad harmoonia ja sünkroonsus erinevaid muutujaid kaasatud rahvusvaheliste kontsert äri on ette nähtud.

teooria ja praktika geopoliitiline, äri-, finants- protsessid on integreeritud ja humaanne juhtimise kultuuridevahelise meeskonnad. Mida tuleks oodata muidugi on nägemus suunas, see on poliitiline otsus juhtimisotsustes ja operatiivseid otsuseid.

Kursus kestab alates rum dialoogi kokkupuude reaalse näiteid ja "elab" ideid, olukordi ja planteos loodud õpilaste reaalses elus, ja ühendada mõisted tõstatatud sama muidugi juhul.

Eesmärgiks on saavutada foorum dialoogi, koostööd ning vahetada uute trendide ärimaailma.

Õpitoad toimuvad erinevates linnades ja erinevatel kuudel:

Panamakuu juuli

Bogotákuu september

Miamikuu oktoober

Asukohad

Tegucigalpa

Address
Boulevard Supaya, Metrópolis Torre 1, Piso 16.
Tegucigalpa, Francisco Morazáni osakond, Honduras