College of Engineering City University of Hong Kong

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kolledži kohta

Hongkongi linnaülikool (CityU) on juhtiv ülemaailmne ülikool, mis paistab silma teadusuuringute ja erialase haridusega. Praegune üliõpilaste arv on üle 20 000, sealhulgas enam kui 6000 kraadiõppurit. CityU-s on õpetamine ja õppimine keskendunud personali arendamisele, avastusele ja teadmistele, mida on vaja ühiskonnas positiivsete muutuste loomiseks. Meie mitmekesised programmid aitavad edendada kriitilist mõtlemist, tervendada loomingulisi ja kutseoskusi ning avada uksi tasuva karjääri jaoks.

Ülemaailmne tunnustamine

 • 4. kohal maailmas, QS Top 50 alla 50 2020
 • Aasias 19. koht, QS Asia University Rankings 2020
 • 48. kohal maailmas, QS World University Rankings 2021

139497_139434_C01-086.jpg

Inseneriteaduskond

Dekaani sõnum: Kuldne võimalus inseneriteaduste arendamiseks CityU-s

Enne kui ma polnud isegi Hong Kongi linnaülikooli jalgsi astunud, oli selle maine mulle mõju avaldanud. Seda ülikooli iseloomustab võime uuendusi teha ja tulevikku vaadata.

Uue tehnikakõrgkooli asutamine ei oleks võinud tulla paremal ajal. Viis aastat hiljem on maailm teistsugune. Tehnoloogia areneb enneolematus tempos. Seetõttu on meie kui ülikooli kohus varustada oma tudengid mõtteviisiga, mis inspireerib neid õppimist jätkama.

Uues kolledžis on kaheksa keskendunud akadeemilist osakonda: arhitektuuri ja tsiviilehituse osakond (ACE), biomeditsiinitehnika osakond (BME), arvutiteaduse osakond (CS), elektrotehnika osakond (EE), materjaliteaduse ja tehnika osakond ( MSE), masinaehituse osakond (MNE), süsteemitehnika ja insenerijuhtimise osakond (SEEM) ning ehitusteaduse ja tehnoloogia osakond (BST). Üheskoos hõlmavad nad insenerivaldkondade elavat spektrit ja edendavad akadeemilist sünergiat ja suhtlemist kolledžis.

Inseneritudengid on ainulaadsed. Nad näevad maailma teatud viisil ning on järeleandmatu ja usin probleemide lahendaja. Suurema keskendumisega osakondade ja suurema potentsiaaliga kui kunagi varem teadusuuringute fookuste ja õppekavade väljatöötamiseks on meil võimalus meelitada need suurepärased insenerimeelsused akadeemilistele ja karjäärivõimalustele, mis muudavad maailma.

Leiame end olevat teabe kuldajal. Minu enam kui 30 aastat arvutiteadlasena on inseneri lähenemine alati olnud lahutamatu osa sellest, kes ma olen. Ressursside kaasamine, teadmiste ühendamine, koostöö - kõik mõjusate lahenduste otsimisel. Alustades oma akadeemilist karjääri, ei oleks ma osanud ette kujutada, et näen nii uskumatut majandusharude buumi kogu tööstuses või näen oma uurimistöö ja töö mõju reaalses maailmas.

Kui igaüks meist kõnnib iga päev CityU tehnikakõrgkooli ustest, siseneme uue tehnoloogia esirinnas. Üheskoos anname oma panuse võimsa ja dünaamilise võrgustiku ning teadusuuringute, akadeemiliste ringkondade ja tööstuse sünergia edendamisse ja kasvu.

Kui alustan oma ametikohta tehnikakõrgkoolis, on mind inspireeritud nii pärandist kui ka potentsiaalist. Ma loodan, et kolledžil, meie tudengitel ja õppejõududel on jätkuvalt suur mõju Hongkongi ühiskonnale ja rahvusvahelisele üldsusele.

Ootan huviga tudengite ja õppejõudude kohtumist ning teie mõtete ja ideede kuulamist. Kui minu senine insenerikarjäär on mulle midagi õpetanud, on väärtustada avatud meelt ja uksi. Mul on au alustada seda teekonda koos teie kõigiga, kui me koos ehitame uue tuleviku aluseid.

Tei-Wei Kuo
Insenerikolledži dekaan

Akadeemilised üksused

 • Arhitektuuri ja tsiviilehituse osakond (ACE)
 • Biomeditsiinitehnika osakond (BME)
 • Arvutiteaduse osakond (CS)
 • Elektrotehnika osakond (EE)
 • Materjaliteaduse ja tehnika osakond (MSE)
 • Masinaehituse osakond (MNE)
 • Süsteemitehnika ja insenerijuhtimise osakond (SEEM)
 • Ehitusteaduse ja tehnoloogia osakond (BST)

139498_139435_RE01-080.jpeg

Asukohad

Hongkong

Address
B6518, 6/F Blue Zone,
Yeung Kin Man Academic Building,
City University of Hong Kong,
Tat Chee Avenue

Hongkong, Hongkong

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega