The Hong Kong University of Science and Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

img 1Aasia südames The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ) on noor ja väljapaistev teadusülikool Hongkongis. QS World University Rankings (2020) maailmas 27. kohal olev HKUST pakub laia valikut teaduse, inseneri, äri ja juhtimise, humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste, keskkonnauuringute ja avaliku poliitika magistrikraadini viivaid teadusuuringuid. filosoofia (MPhil) ja filosoofiadoktori (Ph.D.) kraadid. Kõiki programme õpetatakse inglise keeles.

Miks just HKUST ?

img 2

  • HKUST on kiiresti tõusnud, ülemaailmse tipptaseme mainega.
  • HKUST on tugev rahvusvaheliste õppejõudude meeskond. HKUST on üle 690 õppejõu , kes tulevad enam kui 35 riigist ja piirkonnast. Kõik õppejõud on Ph.D. juhtivatest ülikoolidest pärit omanikud.
  • HKUST pakub tugevat teadustaristut õppejõududele ja üliõpilastele. Hongkongis ja mandriosas on üle 85 uurimisinstituudi, keskuse ja ühise labori.
  • HKUST on tõeliselt globaalne ja mitmekesine kraadiõppurite kogukond, kus on üle 5800 kraadiõppe üliõpilase üle 70 riigist ja piirkonnast.
  • HKUST pakub tugevat ettevõtlustuge, et aidata õpilastel avastada materiaalseid lahendusi ja tehnoloogiat.
  • Lisateabe saamiseks külastage palun siin .

Stipendium ja rahastamine

img 3HKUST pakub üliõpilastele heldeid stipendiume kraadiõppe jätkamiseks, mis katab üliõpilaste õppemaksu, majutustasusid ja elamiskulusid Hongkongis.

Üliõpilased, kes tegelevad täiskohaga MPhili ja doktorikraadiga programmid tagavad õpingute esimesel kahel aastal ülikoolimajutuse. On ka muid rahastamisvõimalusi, näiteks Overseas Research Award ja Greater Bay Area Research Award ja palju muud. Lisateabe saamiseks külastage palun siin .

Ülikool kutsub nüüd kandideerima 2020/21. Aasta kevadperioodiks (algab 2021. aasta veebruaris) ja 2021./22. Sügisperioodiks (algab 2021. aasta septembris). Kandideeri kohe!

Asukohad

Hongkong

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
Hongkong, Hongkong

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

Magister
See ülikool pakub ka: