Loe ametlikku kirjeldust

117270_DSC01796edit.jpg

Meist

Hongkongi baptistide ülikooli sotsiaalteaduskond koosneb seitsmest osakonnast: haridusteadused, geograafia, valitsus

Teaduskond õpib akadeemilist arengut mitmete keskuste kaudu, nad on nüüdisaegse Hiina uuringute kõrgkool, laste arengu keskus, Hiina linnade ja piirkondlike uuringute keskus, Geo-arvutuste uuringute keskus, ülemaailmse spordi- ja vabaajaõppe keskus, keskus sotsiaalteaduste uurimise edendamiseks, traumade ravi ja heaolu keskus, noorteuuringute ja -praktika keskus, tervise edendamise keskus, võrdleva juhtimise ja poliitika uurimiskeskus, dr. , Aasia energiakeskuste keskus, kaasaegse ajaloo uurimiskeskus, õpihariduse keskus ja sotsiaaltöö praktika ning vaimse tervise keskus.

Meie töötajad on rahastatud ja osalevad täielikult tipptasemel teadustöös, tihti õpilastega. Mõned meie hiljutised ja tähelepanuväärsed uurimised on käsitlenud sotsiaalseid ja poliitilisi küsimusi (sealhulgas Hiina, soo, kristluse võrdleva analüüsi aktsent); linn ja mobiil Hiina; sotsiaalne õiglus ja võrdsus; keskkonnamuutused ja tervis; noored ja heaolu; sotsiaal- ja spordipsühholoogia. Lisaks mitmetele populaarsetele bakalaureuseõpetustele pakuvad kraadi meie uuenduslikud kutsekraadid atraktiivseks ja teenindavad õpetajaid, avaliku halduse töötajaid, sotsiaaltöötajaid, linnaplaneerijaid, kogukonna korraldajaid ja paljusid teisi Hiinast ja välismaalt.

Visioon

Kaasatud sotsiaalteadused, mis inspireerivad õpilaste edu ja ehitavad paremat ühiskonda.

Missioon

Akadeemiline tipptasemel sotsiaalteaduste uurimise ja õpetamise ühtlustamine ning ühiskonnaga suhtlemine.

117272_RCP_0967_1edit.jpg

Väärtused ja põhimõtted

Oleme eriline akadeemiline organ, kus erinevad oskused ja anded saavad kokku akadeemilise tipptaseme saavutamiseks.

Me väärtustame ühiseid kohustusi tõe järeleandmatute püüdluste suhtes; Akadeemilise erinevuse ja sotsiaalse mitmekesisuse austamine; ja professionaalsus.

Rida kultuuridevahelisi põhimõtteid juhib, kuidas me teeme asju ja mis hõlmavad: sünergiat, koostööd, vastastikust koostööd, innovatsiooni ja prioriteete.

Strateegilised prioriteedid

  1. Maailma klassi uuringud
  2. Parim õpilaste kogemus
  3. Pidev akadeemiline tipptasemel sünergia kaudu

110274_1.JPG

117273_DSC01508edit.jpg117369_RCP_0806_1edit.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences

Teaduskond pakub kahte teaduspõhist kraadi, nimelt filosoofia magistrit (MPhil), ... [+]

Umbes

Teaduskond pakub kahte teaduspõhist kraadi, nimelt filosoofia magistrit (MPhil),

Meie globaalne eristusvõime

Meie programmide eripära on:

Rõhk valdkondadevahelisel probleemide lahendamisel.Globaalne mitmekesisus. Meie praegused ja hiljuti lõpetanud on pärit Hongkongist, Hiinast ja veel 14 riigist Aasias, Euroopas, Aafrikas ja Põhja-Ameerikas.Rahaline ja professionaalne toetus konverentsil osalemiseks ja välismaale paigutamiseks.Hooliv ja ühtne kraadiõppekogukond. Meie õpilastel on efektiivne hääl teaduskonna juhtimises ja võrgustik koos / õppida meie sotsiaalteaduste erialadest, kõik asuvad ühes hoones.Võimalused võtta kursusi ja osaleda loengus Hongkongi ülikoolides ning juurdepääs andmetele ja valdkonnale kogu Hiinas ja Kagu-Aasias.Paindlik rahastamismudelite valik, sealhulgas valitsuse stipendiumid, teaduskonna stipendiumid ja osakonna stipendiumProgrammi ülevaade... [-]
Hongkong Hong Kong
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
24 - 48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Room 1325, 13/F Academic and Administration Building, Baptist University Road Campus, Hong Kong Baptist University, Kowloon Tong, Hong Kong
Hong Kong, Hongkong