Loe ametlikku kirjeldust

Kommunikatsiooni koolist

Hongkongi baptisti ülikooli kommunikatsioonikool loodi 1968. aastal. See pakub ulatuslikku valikut Hongkongis kättesaadavatest ülikooli- ja magistriõppe tasemest.

Kommunikatsiooni bakalaureuseõppe nelja-aastases bakalaureuse õppekavas pakutakse koolil erialadel kolme valikut peamiste ja mitmete kontsentratsioonide kohta. Nad sisaldavad:

  • Film: pakub kaks animatsiooni ja meedia kunsti ning filmi- ja televisioonikontsentratsiooni.
  • Ajakirjandus: Pakub kolm koondumist Hiina ajakirjanduses, andmeside ja meedia kommunikatsioonis ning rahvusvahelises ajakirjanduses.
  • Avalike suhete ja reklaami pakkumine: pakub kolme kontsentratsiooni reklaamis ja kaubamärgis, organisatsiooni kommunikatsioonis ja avalikes suhetes.

Kool kasutab ka isefinantseeritavaid bakalaureuse programme ja kõrgemaid diplomiprogramme. Magistrikursuse tasemel pakuvad valikuvõimalused kommunikatsiooni-, filmi-, televisiooni- ja digitaalmeediat, filmide, televisiooni ja uue meedia tootmist, rahvusvahelisi ajakirjanduse uuringuid, meediumijuhtimist. Samuti on olemas teadustöö kraadiõppe programmid (MPhil ja Ph.D).

Kool on loonud mitmeid uurimisinstituute ja keskusi, et edendada tipptaset paljudes sihtvaldkondades ja arendada interdistsiplinaarseid teadusuuringuid.

97877_97848_AO8K5684.JPG

Tavaliselt ehitatud hoones asuvas koolis on koolitusvahendeid efektiivselt jaotatud, samuti on võimalik saada uusimaid seadmeid. AI meedia uurimislaboratoorium ja VR

Kool säilitab tihedad sidemed Hongkongi meedia ja loomemajanduse valdkonnas. Arvestades oma pikka ajalugu ja mõju, pole üllatav, et paljusid kõrgemaid positsioone nendes tööstustes hõivavad selle väljapaistvad saavutused. Need suhted ei ole mitte ainult loonud kooli tugevat mainet, vaid pakkusid ka vilistlastele võrguvõimalusi ja tegid praeguste õpilaste teadmiste allikaks.

Alumni jagamise foorum, millel on silmapaistvad filmi režissöörid, stsenarid ja loomingulised juhatajad, kes lõpetasid kooli, 1. globaalse ülikooli filmiauhinnad, Pulitzeri auhinna võitjate seminar ja mitmesugused meistriklassid ja teadustöö seminarid on kõik näited kooli korraldatud üritustest suhted akadeemiliste ringkondadega ja tööstusharudega, kus tema õpilased töötavad tulevikus.

97876_97849_DSC_0302bufaaward.JPG

Visioon ja missioon

Kooskõlas ülikooli "kogu inimese hariduse" filosoofiaga on Kommunikatsioonikooli missiooniks pakkuda uuenduslikku lähenemisviisi oma valdkonnale ning rajada ühtsusele, juhtimisele ja kasvule, et kõige paremini teenida oma õpilasi ja kogukonda. Selles info- ja kommunikatsiooniajastuses tähendab tugev kommunikatsiooniprogramm kaasaegse tähtsusega institutsiooni. 21. sajandi elanikel peaks olema arusaam kommunikatsiooni paljudest mõõtmetest, kommunikatsiooniprotsessi tundlikkusest ja hästiarenenud oskustest suhtlejatena. Selline programm kasvatab ka kriitilist meelt ja stimuleerib loovat vaimu. Pühendunud tipptaseme saavutamisele õpetamises, teadustöös ja teenustes, õpetaja püüab muuta kooli pidevaks intellektuaalseks valgustuseks ja ametialaseks arenguks.

97879_97850_AO8K5497.JPG

Kooskõlas Hongkongi Baptisti Ülikooli pühendumusega kõrgeima kvaliteediga haridusalasele püüdlusele on kommunikatsioonikoolil järgmised eesmärgid:

Visiooniaruanne

Me püüame olla Aasiale valitud suhtluskool, mida peetakse sobivaks kohanemisvõime, loovuse, innovatsiooni ja eetilise praktika tippkeskuste poolt, tulevaste juhtide ja kommunikatsiooni spetsialistide koolitamiseks, kommunikatsiooni jaoks kasulike teadmiste loomiseks ja ühiskonna teenimiseks kommunikatsiooni kaudu.

97875_97851_L3JOURNAL_COVER_2835BNNstudiostuwork.jpg

Missiooni kirjeldus

Püüame täita oma visiooni täisväärtusliku hariduse, uuendusliku uurimistöö ja Hongkongi, suurema Hiina ja ülemaailmse kogukonna aktiivse teenistuse kaudu.

"Tõde on voorus" on meie moto. Oleme seisukohal, et tõde on suunatud täpsete faktide, mitmekülgsete vaadete ja loometeoste tasuta, vastutustundliku, tõhusa ja tasakaalustatud edastamisega. Selleks, et pidevalt läheneda ja kaitsta tõde, püüame:

  • Edendada silmapaistvaid ja sotsiaalselt vastutustundlikke kogukonna juhte, praktikume ja teadlasi kvaliteetse õpetamise ja õppimise kaudu
  • Edendada teadmisi mitmesugustes kommunikatsioonivaldkondades hariduslike, loominguliste ja professionaalsete väljundite kaudu
  • Kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete kogukondade muutuvate vajaduste prognoosimine ja teenimine

See kool pakub bakalaureuse programmi nimelt Bachelor of Communication (Honors) programmi.97878_97852_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Hong Kong Baptist University School of Communication

See kursus pakub professionaalset kraadiõpet rahvusvahelises ajakirjanduses, pöörates erilist tähelepanu Hongkongile, Mandri-Hiinale ja Ida- / Kagu-Aasiale. Seda pakutaks ... [+]

Umbes

Hongkongi baptistide ülikool on õpetanud rahvusvahelist ajakirjandust rohkem kui kümme aastat ajakirjandushariduse haruna, mis algas 1968. aastal kommunikatsioonikooli praeguse algprogrammina. MA rahvusvahelises ajakirjanduse uuringute programmis asutati 2007. aastal ja selle eesmärk on pakkuda professionaalset kraadiõpet rahvusvahelises ajakirjanduses, pöörates erilist tähelepanu Hongkongile, Mandri-Hiinale ja Ida- / Kagu-Aasiale. Programmil on kaks kontsentratsiooni: rahvusvaheline ajakirjandus ja äri- ja finantsajakirjandus.

ÄRI- JA FINANTSJURNALISMI koondumise eesmärk on mahutada õpilasi, kellel on või ei ole eelnevat kogemust äri- ja majandusteaduses. Õpilased õpivad mitte ainult ettevõtete ja turgude toimimise kohta, vaid õpetavad ka oskusi äri- ja finantsuudiste kirjutamiseks ja aruandluseks ajalehtede, äriajakirjade ja finants-veebilehtede kohta.... [-]

Hongkong Hong Kong
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hong Kong Baptist University School of Communication

Programmi juhivad ühiselt kommunikatsioonikool ja ärikool. Selle eesmärk on toota lõpetajate varustatud üldise äri, juhtimisoskusi ja erialaseid teadmisi hallata meedia e ... [+]

Umbes

Programmi pealkirjaga „Sotsiaalteaduste magister meediahalduses” pakuvad ühiselt kommunikatsioonikool ja Hongkongi baptistide ülikooli ärikool.

Kasutades ära mõlema kooli teaduskonna kogemusi, integreeritakse programm meediatöötajate haridusalaste meediatöötajate haridusprogrammide meediatööstuse juhtimise programmi raames kaasaegseid teadmisi meedia ja juhtimise kohta.

Õpilased kastetakse terviklike meediakeskkonna ja juhtimisstrateegiate uuringutesse, et rakendada teadmisi ja oskusi meediaoperatsioonides.

Professionaalse kraadina, mis on rajatud tugevatele teaduslikele sihtasutustele, rõhutab programm meediahalduses nii mõtlemist kui ka rakendust ning teenindab nii meediatööstust kui ka ühiskonda, õpetades enesekindlaid ja pädevaid meediajuhte. Strateegiline Hongkongis paiknev programm on suunatud kiirete meediaarenduste väljakutsetele üle-Hiina piirkonnas ja globaliseeruvas maailmas.... [-]

Hongkong Hong Kong
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Hong Kong Baptist University School of Communication

Programm lähtub suhtlusest individuaalsel, organisatsioonilisel ja ühiskondlikul tasandil, keskendudes sidele Hongkongis, Mandri-Hiinas ja Taiwanis. Tähelepanu pööratakse ... [+]

Umbes

Hongkongi baptisti ülikooli kommunikatsioonikooli kommunikatsiooniprogrammi magistriprogramm käivitati 1996. aastal. Alates selle loomisest on osaliselt toetatud Hongkongi valitsuse poolt väljastatud toetuste abil kuni 2004. aasta septembrini, mil see sai täielikult isefinantseeritud. Rahastamise allikaks muutusid esmakordselt programmi avamine Mainlandi ja teiste ülemeredepartemangude õpilastele ning täiskoormusega õpperežiimi lisamine. 2004. aasta septembris võeti programmi raames kokku 92 õpilast, ligikaudu kaks kolmandikku kohalikest Hongkongi üliõpilastest ja üks kolmandik põhjaalastest. Õpilased jagunevad rohkem või vähem võrdselt osalise tööajaga õpperežiimi (ainult Hongkongi üliõpilased) ja täiskoormusega õpperežiimi (nii Hongkongi kui ka väljaspool).... [-]

Hongkong Hong Kong
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hong Kong Baptist University School of Communication
Koduleht
Telefon
3411 8154