The Hong Kong Polytechnic University School of Design

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust


About PolyU Design

PolyU Design on alates 1964. aastast Hongkongis oluline disainihariduse ja -uuringute keskus. Kool õitseb oma geograafilises positsioonis Ida ja Lääne suunas, võimaldades õpilastel arendada oma disaini tugevust rahvusvahelise professionaalse kultuuriteabega ja sotsiaalsel tasandil.

PolyU Design Annual Show / PolyU Design


Edetabelid

PolyU Design on järjepidevalt järjestatud maailma tipptasemel disainikoolidega ("Parimad disainikoolid maailmas") ajakirja BusinessWeek poolt alates 2006. aastast.

2009. aastal hindas BusinessWeek oma disaini strateegiate (Master of Design) programme ühe maailma 30 parimat disaini mõtlemise programmi.

2013. aastal sai PolyU Design ainus Aasia Kool Business Insideri maailma parima 25 disainikoolide loendist.

See oli kantud 2015. aastal maailma üks parimaid 10 parimat tööstusdisainikoolitust ja 2016. aastal Design Schools Hubi üks nn graafilise disainikoolidest maailmas.

Alates 2015. aastast on kool järjestatud ühte maailma tippu Quacquarelli Symonds (QS) World University edetabelis - teema - kunst ja disain. Praegu on see üks Aasia ja 16-ndate maailma suurimaid disainikoole. Lisateabe saamiseks lugege 2019. aasta aruannet.

Märkimisväärsed vilistlasedInfopäev / PolyU Design

Dennis Chan 陳瑞陳 - ehted; toode

Eric Chan 陳秉鵬 - toode

Kade Chan 陳柏陳 - origami; toode

Raman Hui 許 許 誠 - film; animatsioon

Keung Hung 洪 強 - meedia kunst; haridus

Kit Hung 洪榮杰 - film; haridus

Freeman Lau 劉小康 - art; toode; branding

Gigi Leung 梁詠琪 - laulmine; laulukirjutajad; tegutsedes

Henry Lau 劉志華em - mood

Rebecca Lee 李 樂 詩 - uurija

Tony Leung 梁家輝 - film; tegutsedes

Tommy Li 李永 銓 - branding

Anthony Lo - auto disain

Alice Mak 麥 家 碧 - kunstnik; cartoonist

Vivienne Tam 譚燕玉 - moe

Paul Wong 黃 貫 中 - koostamine; laulukirjutajad; laulmine

Timmy Yip 葉錦klaam - film; kostüümi disain

Kitty Yuen 阮小 儀 - tv; raadio


Inimkeskne disain
Õpilased mängisid oma ideid Kagu-Aasia tuleviku kohta aastal 2025 / PolyU Design


Oleme kunsti ja teaduse ühenduses, mille filosoofia on pakkuda kvaliteetset disainiõpetust ja toota suurt mõju uuringutele ja nõustamistele nii puhas kui ka rakenduslikus olekus. Kuigi me hindame kunstiteose parimaid ideesid, usume nüüd inimestest lähtuvate toodete, kaubamärkide ja teenuste loomisesse, mis on praegu ja tulevikus asjakohased tööstus-, äri- ja kogukonna vajadustele. Meie lähenemisviis pakub nende ideede toetamiseks konstruktiivset uurimisobjekti.

Kooli erakorraline 55-aastane pärand stipendiumitest ja teadusuuringutest Aasia dünaamika keskel tagab meile helge tuleviku. Meie väga mitmekesine disainivaldkonna asjatundlikkus hõlmab tootedisaini, kommunikatsiooni disaini, reklaamidisaini, digitaalset meediat, sisekujundust, keskkonnakujundust, linnakujundust, rahvusvahelist disaini ja ärijuhtimist, disaini juhtimist, innovatsiooni juhtimist, disainistrateegiat ja interaktsioonide kujundamist.

Me kasvame igal aastal ligi 1400 õpilast paljudes bakalaureuse- ja magistriprogrammides, millest umbes 50 on doktorandid. Kool pakub kõrgetasemelist ja hästi varustatud keskkonda, mis hõlmab märkimisväärset uurimisinfrastruktuuri koos kaheksa laboriga ja mitmesuguseid esimese klassi tehnilisi töötoad Jahan Hadidi (1950-2016) projekteeritud Jockey Club Innovation Tower'is. Usume, et uued ruumid juhivad uut mõtlemist. Sellepärast on kool käivitanud esimese Aasia sarnase sotsiaalse innovatsiooni instituudi Jockey Clubi disainiinstituudi, et aktiivselt edendada uusi lähenemisviise ja uusi disainiekspertiisi valdkondi.

Meie väärtused

Kooli teadus- ja akadeemilisi programme juhivad meie põhiväärtused:

  1. Avatud meele raami arendamine;
  2. Rooli positiivsed muutused;
  3. Visionary Entrepreneurship loomine;
  4. Autentsuse väljendamine; ja
  5. Vastutustundlik kujundamine

Asukohad

Kowloon

Address
General Office of School of Design
V810, 8/F, Jockey Club Innovation Tower (Block V),
The Hong Kong Polytechnic University

Kowloon, Hongkong