Loe ametlikku kirjeldust

Mis puutub oma kvalifikatsiooni tõstmisse turismi ja külalislahkuse valdkonnas, siis peate olema seal, kus see tegevus on. See on Aasia, maailma kõige kiiremini kasvav turismivaldkond. Aasia kultuur on traditsiooniliselt tervitatav ja hoolitsemine detailide eest on Aasia teeninduse tunnusjoon. Rahvusvahelised reisijad nimetavad oma lennufirmad, lennujaamad, vaatamisväärsused ja hotellid maailma parimaks. Ja siin "Aasia laine" sõita pole paremat koht kui Hong Kong.

Maailmatasemel hotelli- ja turismikool

shtm20

ShanghaiRanking'i 2017. aasta akadeemiliste teemade ülemaailmse turunduse kategoorias kategoorias "Hospitality and Tourism Management" kategoorias "Maailma parim hindamine" number 1 on maailmas "Hospitality, Leisure, Sport"

Teaching and Research Hotel - Hotel ICON

Ettevõtte ICONi, meie ainulaadse õppe- ja uurimishotelli SHTM on SHTM juhtiv roll ka külalislahkuse uurimistöös. Hotellis on juba rakendatud erinevaid fookuseid uurimisprojekte. Selleks, et hõlbustada põhjalikumat uurimistööd täiustatud kontseptsioonide rakendamiseks hotellide haldamise valdkonnas, et edendada kogu tööstust, loodi kolm spetsiaalset külalistetuba - "Homme külaliste tubades".

shtm21

Koos meie Hotel ICON-iga on meie murrangulised programmid inspireerivad uut põlvkonda kirglikest teedrajavatest professionaalidest ja üliõpilastest, kes võtavad oma positsioonid külalislahkuse ja turismitööstuse juhtidena. Sellega liigume me edasi, et külalislahkuse ja turismimajanduse nägemus oleks tõeliselt globaalne ikoon.

Rahvusvaheline teaduskond ja mitmesugused programmid

Nii et andke oma 75-liikmelise teadlane 22-st riigist ja piirkonnast oma andekas rahvusvaheliseks töötajaks oma karjääri uuele kõrgusele, olenemata sellest, kas see oleks hotellindus, toitlustamine, reisimine või turism. Kool pakub bakalaureuse- ja magistriõppe hotellindus- ja / või turismijuhtimist, mis viib filosoofiadoktori, hotelli ja turismi juhtimise doktori, magistrikraadi ja bakalaureuse kraadiga.

Liitu meiega ja suurepärased!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Hongkongi elujõulise rahvusvahelise veinikaaslase peamine mängija pakub ainulaadset asukohta kõigile, kes soovivad olla selle dünaamilise kasvupiirkonna osaks. Koos Mandr ... [+]

Hongkongi elujõulise rahvusvahelise veinikaaslase peamine mängija pakub ainulaadset asukohta kõigile, kes soovivad olla selle dünaamilise kasvupiirkonna osaks. Koos Mandri-Hiina veinituru tohutu kasvuga tõuseb vajadus arenenud, spetsialiseeritud koolituse ja globaalse perspektiiviga haridusega veinitööstuse spetsialistide järele. Magistrikraad rahvusvahelise veinivalmistamise programmis on kavandatud selle nõudluse rahuldamiseks.

See erakorraline programm arendab tööstusharu juhte, haridustöötajaid ja teadlasi ning annab neile sügava arusaama veinitööstuse uusimatest suundumustest, lahendab keerulised probleemid ja paneb need tugevasse positsiooni, et viia tööstus tulevikku. Õpilastel on võimalus rohkem teada saada Mandri-Hiina veinitarbijatest ja saada ülevaade maailma kõige kiiremini kasvavast ja potentsiaalselt tulutoovast veiniturust.... [-]

Hongkong Kowloon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Hospitality on üks kiiremini kasvavaid ja dünaamilisemaid globaalsete ärivaldkondade sektoreid ning tööstuse spetsialistid vajavad 21. sajandi oskusi konkurentsivõime säi ... [+]

Hospitality on üks kiiremini kasvavaid ja dünaamilisemaid globaalsete ärivaldkondade sektoreid ning tööstuse spetsialistid vajavad 21. sajandi oskusi konkurentsivõime säilitamiseks. Välismaailmas, mis on väga ühendatud, on tulevaste juhtide jaoks äärmiselt oluline, et neil oleks tugev rahvusvaheline vaatenurk ja põhjalik arusaam kultuurilisest keelekümblusest terviklikule lähenemisele ülemaailmsele külalislahkuse ettevõttele.

Tööstusharu esirinnas on SHTM moodustanud ainulaadse liidu kahe maailmatasemel haridusalase tippkeskusega: Lausanne'i SHTM Šveitsis ja Conrad N. Hiltoni hotellide ja restoranide juhtimise kolledž, Houstoni Ülikool, Ameerika Ühendriikides, et luua kolmepoolne MSc Global Hospitality Business programmis . See on esimene kord, kui need kolm institutsiooni, mis esindavad Ida parimaid ja Lääne parimaid, on liitunud kätega, et aidata määratleda ülemaailmse külalislahkuse arengu tulevikku.... [-]

Hongkong Kowloon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1.5 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Magistrikraad Rahvusvahelise Hospitality Management eesmärk on arendada rahvusvahelisi juhte, kasvatajad ja teadlased ülemaailmse külalislahkuse tööstusele. Me teeme seda ... [+]

Magistrikraad Rahvusvahelise Hospitality Management eesmärk on arendada rahvusvahelisi juhte, kasvatajad ja teadlased ülemaailmse külalislahkuse tööstusele. Me teeme seda, pakkudes akadeemilise väljakutse unikaalset seost praktilise ja praktilise kontekstiga, aidates õpilastel klassiruumis töökohal õppida. Strateegiline mõtlemine, probleemide lahendamine, otsuste tegemine ja juhtimisprobleemid on mõned oskused, mille eesmärk on arendada, koos nende arusaamise suurendamisega külalislahkustööstuses.

[-]
Hongkong Kowloon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Rahvusvahelise turismi ja kongressijuhtimise magistrikraad arendab üliõpilaste teadmisi ja juhtimisoskusi, kombineerides strateegilisi perspektiive tõhusa rakendamisega t ... [+]

Rahvusvahelise turismi ja kongressijuhtimise magistrikraad arendab üliõpilaste teadmisi ja juhtimisoskusi, kombineerides strateegilisi perspektiive tõhusa rakendamisega turismi ja konventsioonide sektorites. Püüame areneda üliõpilaste tööstuse praktikas, juhtimisoskuste ja teadustöö pädevuste kaudu interdistsiplinaarse subjekti kokkupuute, probleemide identifitseerimise, otsuste tegemise teooria ja juhtimise rakendus.

SHTM" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/56/56043_22365577.jpg" alt="SHTM" />

[-]
Hongkong Kowloon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Leading Hospitality and Tourism

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management
Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Koduleht
Telefon
+852 3400 2200