Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Hang Sengi halduskolleegiumisse, School of Business

Nagu äsja määratud kooli dekaan, on suur au tervitada teid Hang Sengi halduskolledžisse . Ettevõtluskoolina oleme pühendunud kvaliteetse ettevõtlushariduse pakkumisele, järgides meie HSMC-i "Liberal Professional" lähenemist õppimisele . Liberaalne, sest meie eesmärk on edendada uuenduslikke noori, pakkudes laialdast baasõppekava, mis pakub üliõpilaste kokkupuudet nii oma distsipliini kui ka vabade kunstide vahel. Professionaalne, et destilleerida meie tugevat sidet tööstuse, kaubanduse ja elukutsetega, et õpilased saaksid vastutavateks kodanikeks ja oleksid hästi varustatud teadmistel põhineva töökoha ja ühiskonna sisenemiseks.

Püüame pakkuda Hongkongis üks parimaid üliõpilaste kogemusi ärikoolituses ning oleme pühendunud haridusliku kogemuse pakkumisele, mis põhineb peamiselt väikestest gruppide edust, mis soodustab üliõpilaste kaasamist. Meie programmide kvaliteeti kinnitavad mitmed meie üliõpilaste mitmesuguste võistluste auhinnad, samuti erinevate tööandjate poolt pakutavad tervitused.

Kool pakub praegu nelja-aastase bakalaureuse ärijuhtimise bakalaureuse programmi (BBA), mille Pathway on raamatupidamises, panganduses ja rahanduses ning turunduses; BBA juhatuses; BBA finantsanalüüsis ja BBA juhtimine. Hiljuti on kool käivitanud uue ettevõtluse juhtimise magistri käivitamise algatuse ja seda pakutakse 2018.-1919. Õppeaastal.

Kooskõlas nägemusega saada mainekas ülemaailmne ärikool ja tugineda oma tugevatele õpetamisele, õppimisele ja teadustööle, plaanime otsida AACSB akrediteerimist ja ettevalmistamine on praegu käimas. Kooli edu seisneb nii õppejõudude kui ka üliõpilaste kooskõlastatud jõupingutustes. Meie õppejõud koosnevad peamiselt doktorikraadiga kvalifitseeritud õppejõududest ja / või tööstuse praktikutest, kes on oma valdkonna tunnustatud eksperdid. Neil kõigil on suur entusiasm ja nad on pühendunud tudengite toetamisele, et jõuda oma potentsiaalini kui homsed ärijuhid.

Ma kutsun teid tulema ja külastama meie kooli ja nägema enda jaoks suurepärast keskkonda, millega võiksite ühineda. Palun võite meie veebisaidilt sirvida ja õppida rohkem kooli äri kohta. Me tervitame teie tagasisidet, nii et kui teil on soovitusi või kommentaare, võime meiega ühendust võtta aadressil sbus@hsmc.edu.hk.

Ootame teid HSMC-s tervitades.

Professor Bradley R. Barnes
Dean, School of Business

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

The Hang Seng University of Hong Kong, School of Business

Selle programmi eesmärgiks on anda õpilastele olulisi teadmisi ja oskusi uute ettevõtete ja ettevõtlusorganisatsioonide käivitamiseks ja juhtimiseks. ... [+]

Selle programmi eesmärgiks on anda õpilastele olulisi teadmisi ja oskusi uute ettevõtete ja ettevõtlusorganisatsioonide käivitamiseks ja juhtimiseks.

See on loodud suurepäraseks õppeks Pathway inimestele, kes soovivad alustada ja hallata oma äri, ettevõtluses osalemise eest suurtes organisatsioonides, väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes (VKEd) ning toetada alustavate ettevõtete arengut dünaamilises ärikeskkond.

Programm pakub ka tugeva aluse neile, kes soovivad jätkata teadusuuringuid äri-, juhtimis- ja ettevõtlusvaldkonnas.

PõhijoonedTugev keskendumine kogemuslikule ja autentsele õppimisele õpilastel, et omandada esmaklassiline kogemus selle kohta, kuidas ettevõtjad ja ärijuhid teevad otsuseid reaalses kontekstis.Rõhuasetus selliste üldiste pädevuste arendamisele nagu loov mõtlemine, otsuste tegemine, suhtlemine ja meeskonnatöö, mis tänapäeval on dünaamilises ärikontekstis väga vajalik.Ainulaadne MSc projekti, mida saab kohandada erinevatesse formaatidesse, sealhulgas ettevõttepõhine projekt, laiendatud äriplaan või traditsiooniline väitekiri, mis sobib kokku individuaalsete karjäärinõuetega.Uue Wu Jieh Yee innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse pakutavad täiendavad õppemeetodid, mis sisaldavad eelinkubatsiooniprogrammi, seemne rahastamist, käivitamisstipendiume ja erinevaid võrgustikupõhiseid üritusi.Õppimisviisid... [-]
Hongkong Hong Kong
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles