WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

WMG Warwicki ülikoolis ja Kutseõppe Arenduskeskuses (VTC) jagavad sama nägemust kvaliteetse hariduse pakkumise ja tipptaseme püüdlemise kohta, et pakkuda väärtuslikku valikut neile, kes soovivad omandada oma väärtusi, teadmisi ja oskusi tööalane konkurentsivõime.

Kutsekeskkonna WMG kooli loomisega VTC-s saavad üliõpilased kvaliteetse hariduse Hongkongis maailmatasemel ülikoolilt.

About Warwicki ülikoolist

1965. aastal asutatud Warwicki Ülikool on Ühendkuningriigis üks juhtivaid kõrgharidusasutusi. See on üllatavalt edukas institutsioon, mille tunnustatud maine on tipptasemel nii teadustöös kui ka õpetamises, innovatsiooniks ning äri- ja tööstussidemete jaoks. ( Warwicki Ülikool ).

Ühendkuningriigi Warwicki Ülikool on Suurbritannia ülikoolide rahvusliikide tabelites 10 kohal ja maailmas 57. kohal.

Edetabel nr 57 - QS World University Rankings, 2018

Reastatud number 8 - Complete University Guide 2018

Reastatud number 7 - The Times ja Sunday Times hea ülikooli juhend 2017

Reastatud number 8 - Guardian University Guide 2018

WMG-s õppimise eelised

  • Uurige rahvusvahelises kosmopoliitlikus linnas Aasias taskukohaste hindadega
  • Programm hõlmab tööstusprojekti Hongkongis / Mandri-Hiinas
  • Püüa paindlikult võtta WMG teistes ülemeredepartemangudes Tais, Malaisias, Singapuris või Ühendkuningriigis üle kahe mooduli.

Kutseharidusnõukogu kohta

Kutsekoolituse nõukogu (VTC), mis loodi 1982. aastal, on Hongkongis suurim kutseharidus-, koolitus- ja kutsealase arengu rühm. VTC pakub väärtuslikke mandaate igal aastal ligikaudu 250 000 õpilasele täieulatuslikult rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooniga tööhõive- ja tööprogrammide kaudu.

VTC sõlmis koostöös Ühendkuningriigi Warwicki ülikooliga, et käivitada 2009. aastal Hongkongis esimene magistriõppekava, mille eesmärgiks on Hongkongi kõrgtehnoloogiliste spetsialistide hooldamine tööstusharude kasvu juhtimiseks. ( VTC ).

WMG-st

See on Warwicki ülikooli multidistsiplinaarne akadeemiline osakond, mille asutas professor Lord Kumar Bhattacharyya 1980. aastal. See pakub üliõpilastele kraadiõppesse igal aastal üle 1500 üliõpilase kogu maailmas.

  • Teadus- ja arendustegevus toimub koostöös tööstusharudega Ühendkuningriigis ja välismaal ning on pühendunud tegelike probleemide lahendamisele.
  • Õpetaja on kõrgelt kvalifitseeritud, kellel on märkimisväärne kogemus ettevõttes või tööstuses.

Asukohad

Hongkong

Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hongkong, Hongkong