Loe ametlikku kirjeldust

WMG Warwicki ülikoolis ja Kutseõppe Arenduskeskuses (VTC) jagavad sama nägemust kvaliteetse hariduse pakkumise ja tipptaseme püüdlemise kohta, et pakkuda väärtuslikku valikut neile, kes soovivad omandada oma väärtusi, teadmisi ja oskusi tööalane konkurentsivõime.

Kutsekeskkonna WMG kooli loomisega VTC-s saavad üliõpilased kvaliteetse hariduse Hongkongis maailmatasemel ülikoolilt.

About Warwicki ülikoolist

1965. aastal asutatud Warwicki Ülikool on Ühendkuningriigis üks juhtivaid kõrgharidusasutusi. See on üllatavalt edukas institutsioon, mille tunnustatud maine on tipptasemel nii teadustöös kui ka õpetamises, innovatsiooniks ning äri- ja tööstussidemete jaoks. ( Warwicki Ülikool ).

Ühendkuningriigi Warwicki Ülikool on Suurbritannia ülikoolide rahvusliikide tabelites 10 kohal ja maailmas 57. kohal.

Edetabel nr 57 - QS World University Rankings, 2018

Reastatud number 8 - Complete University Guide 2018

Reastatud number 7 - The Times ja Sunday Times hea ülikooli juhend 2017

Reastatud number 8 - Guardian University Guide 2018

WMG-s õppimise eelised

  • Uurige rahvusvahelises kosmopoliitlikus linnas Aasias taskukohaste hindadega
  • Programm hõlmab tööstusprojekti Hongkongis / Mandri-Hiinas
  • Püüa paindlikult võtta WMG teistes ülemeredepartemangudes Tais, Malaisias, Singapuris või Ühendkuningriigis üle kahe mooduli.

Kutseharidusnõukogu kohta

Kutsekoolituse nõukogu (VTC), mis loodi 1982. aastal, on Hongkongis suurim kutseharidus-, koolitus- ja kutsealase arengu rühm. VTC pakub väärtuslikke mandaate igal aastal ligikaudu 250 000 õpilasele täieulatuslikult rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooniga tööhõive- ja tööprogrammide kaudu.

VTC sõlmis koostöös Ühendkuningriigi Warwicki ülikooliga, et käivitada 2009. aastal Hongkongis esimene magistriõppekava, mille eesmärgiks on Hongkongi kõrgtehnoloogiliste spetsialistide hooldamine tööstusharude kasvu juhtimiseks. ( VTC ).

WMG-st

See on Warwicki ülikooli multidistsiplinaarne akadeemiline osakond, mille asutas professor Lord Kumar Bhattacharyya 1980. aastal. See pakub üliõpilastele kraadiõppesse igal aastal üle 1500 üliõpilase kogu maailmas.

  • Teadus- ja arendustegevus toimub koostöös tööstusharudega Ühendkuningriigis ja välismaal ning on pühendunud tegelike probleemide lahendamisele.
  • Õpetaja on kõrgelt kvalifitseeritud, kellel on märkimisväärne kogemus ettevõttes või tööstuses.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Tänapäeva keerulises ärikeskkonnas, kus nii suur osa globaalsest SKPst on nüüd teenustega seotud, on teenindus-teadus nii põnev ja otsustav valdkond, kus äri peab oma kog ... [+]

Registreerimisnumber (mitte-kohalik kõrgharidus ja kutseharidus (määrus) määrus: 252569)

Tänapäeva keerulises ärikeskkonnas, kus nii suur osa globaalsest SKPst on nüüd teenustega seotud, on teenindus-teadus nii põnev ja otsustav valdkond, kus äri peab oma kogemusi suurendama. See programm võtab arvesse teenuste keerukust, mis ühendavad organisatsiooni, inimeste, tehnoloogia ja teabe võrku, et pakkuda kliendile väärtust.

Mida kursus annab?

Õpid organiseerima teenindusorganisatsiooni ja vaatama tipptasemel teenust erinevates rahvusvahelistes sektorites. Nii klientide kui ka sidusrühmade vajaduste täieliku mõistmise abil on Teil võimalik kõige sobivamate tööriistade ja tehnikate abil teavitada teenuse disaini optimaalsest mõjust. Teid õpetatakse kasutama „süsteemide” vaadet teenustele; arvestades parima tulemuse saavutamist, võttes arvesse projekteerimist, arendamist, tarnimist, hooldust ja võimalikku asendamist.... [-]

Hongkong Hong Kong
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Kas soovite liikuda projektijuhtimisse kas oma praeguses tehnilises ja ärivaldkonnas või uude valdkonda? Kursusel osalejatel võib olla väga palju akadeemilisi ja erialase ... [+]

Registreerimisnumber (Mittekohaline kõrg- ja kutsekoolitus (määrus) määrus: 251907)

Kas soovite liikuda projektijuhtimisse kas oma praeguses tehnilises ja ärivaldkonnas või uude valdkonda? Kursusel osalejatel võib olla väga palju akadeemilisi ja erialaseid kogemusi. See sobib nii töökogemusega inimestele kui ka neile, kellel on vähe või üldse mitte mingit tausta.

Mida kursus annab?

Kursus pakub metoodikat, vahendeid, põhimõtteid ja filosoofiaid, mis aitavad tõhusalt kaasa nii väikeste kui ka suuremahuliste projektide ja programmide arendamisele ja haldamisele. Saate teada inimressursside juhtimisest projektides ja programmides, samuti riskijuhtimises ja muutuste juhtimises. Samuti töötate välja metoodilise lähenemisviisi projektide ja programmide finantsaspektide haldamisele.... [-]

Hongkong Hong Kong
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hong Kong, Hongkong