Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Registreeruge USA tippülikooli ja õppige Horvaatias!

RIT Croatia asutati 1997. aastal ülemaailmse ülikoolina, mis on tuntud Ameerika erakooli ülikooli

Erinev 1. päevast!

Individuaalset lähenemist kasutades tagame me stimuleeriva ja interaktiivse keskkonna, mis aitab teil oma potentsiaali arendada. Oma hariduse ajal anname teile ainulaadse võimaluse veeta ühe või kaks semestrit välismaal õppides RITi ülikoolilinnakud Rochesteris, New Yorgis või Dubai, AÜE. Teadmiste praktilisele rakendamisele orienteeritud programmide kaudu olete valmis ärimaailma väljakutsetele.

Rahvusvaheline akrediteerimine

RIT Croatia on erakõrgkool ja selle programmid tarnitakse vastavalt riiklikele akrediteeringutele. Meie programmide kvaliteeti on tunnustanud RIT rahvusvahelised akrediteeringud, näiteks:

  • Lähis-riikide kõrghariduse komisjon, USA haridusministri ja kõrghariduse akrediteerimise nõukogu poolt tunnustatud institutsiooniline akrediteerimisasutus.
  • Assotsiatsioon ärikoolide kollegiaalsete koolide avamiseks. RITi äriprogrammid on akrediteeritud AACSB Internationali poolt, mis on pikim teenindav ülemaailmne ühendus, mis tegeleb juhtimiskoolituse edendamisega kogu maailmas.

Stipendiumid ja finantsabi

Selleks, et toetada kvalifitseeritud üliõpilasi õpingute rahastamisel, on RIT Croatia taganud 2019/2020. Õppeaastal osalemiseks rahalise abi saamiseks 350 000,00 eurot. Stipendiumid ja rahaline abi on rahalised vahendid, mida rakendatakse ülikooli üle õppimise kulude katmiseks nelja aasta jooksul.

Miks õppida RIT Croatia ?

  • Uuring inglise keeles. Teeni rahvusvaheliselt tunnustatud ameerika kraadi: Kõik klassid on inglise keeles, mis on täielikult kooskõlas kaasaegsete Ameerika programmide ja õpikutega. Pärast RIT Croatia õpingute lõpetamist antakse teile kaks kraadi: Ameerika kraadi Rochesteri Tehnoloogiainstituudist ja Horvaatia kraadi RIT Croatia .
  • Uuring kooskõlas Ameerika kõrgete haridusstandarditega: programmid ja õppekavad on täielikult vastavuses USA üks tuntumaid erakoolide standarditega. Kolledži kvaliteeti on kinnitanud paljud rahvusvahelised akrediteeringud, nagu näiteks Kesk-Ameerika riikide kõrghariduse komisjon. Haridus - AACSB International, Association of Advance Collegiate Schools of Business.
  • Kuluta semester Ameerika Ühendriikides või Araabia Ühendemiraatides: kogeda erinevaid kultuure, näha asju globaalsest vaatenurgast ja parandada oma inglise keele oskusi. Kõige tähtsam on see, et see on töö taotlemisel suureks eeliseks.
  • Suurepärane lõpetamise määr lõpetamisel: rohkem kui 80 protsenti meie õpilastest leiab tööd kolme kuu jooksul pärast lõpetamist (klass 2017). RITi karjääriarengu ja koostööhariduse programmi järgi on õpilased valmis töötama oma uuest aastast.
  • Kogemus, mis annab teile eelise: Meie koostöö- ja karjääriamet aitab õpilastel valmistuda tööturule sisenemiseks. Meie nõustajad aitavad õpilastel valida ja ehitada oma karjääri, teha kontakte potentsiaalsete tööandjatega, leida praktikaid, õpetada neile, kuidas CV-d kirjutada ja valmistada ette tööintervjuuks.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

RIT Croatia

RIT Croatia pakub Teile võimaluse teenida magistrikraadi teenusjuhtimises ja innovatsioonis tuntud USA ülikoolist, Rochesteri Tehnoloogiainstituudist. Tema mainet maailma ... [+]

RIT Croatia pakub Teile võimaluse teenida magistrikraadi teenusjuhtimises ja innovatsioonis tuntud USA ülikoolist,

Teenuste juhtimine

Programmi ülevaade

Õppekava ja õppekava on kooskõlas hariduse standarditega RIT-s. Klassid on inglise keeles ja kombineerivad nii online- kui ka klassiruumiseansse. Programm on mõeldud laiale hulgale spetsialistidele, kes soovivad omandada juhtivaid teadmisi ja oskusi.

Õpingute ajal omandavad õpilased põhjalikud teadmised juhtimise erinevatest aspektidest, nagu organisatsioonilised struktuurid, organisatsiooni juhtimine, andmehaldus, projektijuhtimine ja innovatsioon. Lisateavet programmi kohta saate SIIN .

Programmi viib läbi RIT oma Zagrebi ülikoolilinnak. Professoritel on rikas rahvusvaheline õpikogemus ja nad on pärit RITi peamisest ülikoolist Rochesteris, New Yorgis, USAs. Vajalik on inglise keele oskus. Õpingute lõpetamisel saavad õpilased rahvusvaheliselt tunnustatud Ameerika kraadi, mille annab RIT.... [-]

Horvaatia Zagreb
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
21 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014

Location address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva maakond, 20 000 HR
Location address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

Zagreb, 10 000 HR