RIT Croatia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Registreeruge USA tippülikooli ja õppige Horvaatias!

RIT Croatia asutati 1997. aastal ülemaailmse ülikoolina, mis on tuntud Ameerika erakooli ülikooli

Erinev 1. päevast!

Individuaalset lähenemist kasutades tagame me stimuleeriva ja interaktiivse keskkonna, mis aitab teil oma potentsiaali arendada. Oma hariduse ajal anname teile ainulaadse võimaluse veeta ühe või kaks semestrit välismaal õppides RITi ülikoolilinnakud Rochesteris, New Yorgis või Dubai, AÜE. Teadmiste praktilisele rakendamisele orienteeritud programmide kaudu olete valmis ärimaailma väljakutsetele.

Rahvusvaheline akrediteerimine

RIT Croatia on erakõrgkool ja selle programmid tarnitakse vastavalt riiklikele akrediteeringutele. Meie programmide kvaliteeti on tunnustanud RIT rahvusvahelised akrediteeringud, näiteks:

  • Lähis-riikide kõrghariduse komisjon, USA haridusministri ja kõrghariduse akrediteerimise nõukogu poolt tunnustatud institutsiooniline akrediteerimisasutus.
  • Assotsiatsioon ärikoolide kollegiaalsete koolide avamiseks. RITi äriprogrammid on akrediteeritud AACSB Internationali poolt, mis on pikim teenindav ülemaailmne ühendus, mis tegeleb juhtimiskoolituse edendamisega kogu maailmas.

Stipendiumid ja finantsabi

Selleks, et toetada kvalifitseeritud üliõpilasi õpingute rahastamisel, on RIT Croatia taganud 2019/2020. Õppeaastal osalemiseks rahalise abi saamiseks 350 000,00 eurot. Stipendiumid ja rahaline abi on rahalised vahendid, mida rakendatakse ülikooli üle õppimise kulude katmiseks nelja aasta jooksul.

Miks õppida RIT Croatia ?

  • Uuring inglise keeles. Teeni rahvusvaheliselt tunnustatud ameerika kraadi: Kõik klassid on inglise keeles, mis on täielikult kooskõlas kaasaegsete Ameerika programmide ja õpikutega. Pärast RIT Croatia õpingute lõpetamist antakse teile kaks kraadi: Ameerika kraadi Rochesteri Tehnoloogiainstituudist ja Horvaatia kraadi RIT Croatia .
  • Uuring kooskõlas Ameerika kõrgete haridusstandarditega: programmid ja õppekavad on täielikult vastavuses USA üks tuntumaid erakoolide standarditega. Kolledži kvaliteeti on kinnitanud paljud rahvusvahelised akrediteeringud, nagu näiteks Kesk-Ameerika riikide kõrghariduse komisjon. Haridus - AACSB International, Association of Advance Collegiate Schools of Business.
  • Kuluta semester Ameerika Ühendriikides või Araabia Ühendemiraatides: kogeda erinevaid kultuure, näha asju globaalsest vaatenurgast ja parandada oma inglise keele oskusi. Kõige tähtsam on see, et see on töö taotlemisel suureks eeliseks.
  • Suurepärane lõpetamise määr lõpetamisel: rohkem kui 80 protsenti meie õpilastest leiab tööd kolme kuu jooksul pärast lõpetamist (klass 2017). RITi karjääriarengu ja koostööhariduse programmi järgi on õpilased valmis töötama oma uuest aastast.
  • Kogemus, mis annab teile eelise: Meie koostöö- ja karjääriamet aitab õpilastel valmistuda tööturule sisenemiseks. Meie nõustajad aitavad õpilastel valida ja ehitada oma karjääri, teha kontakte potentsiaalsete tööandjatega, leida praktikaid, õpetada neile, kuidas CV-d kirjutada ja valmistada ette tööintervjuuks.

Asukohad

Dubrovnik

Address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva maakond, Horvaatia

Zagreb

Address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 Zagreb, Horvaatia

Akrediteeringud

AACSB Accredited