University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Teaduskonna kohta

Rijeka majandusteaduskond loodi 1961. aasta keskel. Esimeste loengutega, mis algavad 1. novembril 1961, on teaduskond harjutanud majandusteadlasi eelkõige Horvaatia Lääne-Ida piirkonna majandusarengu tõhustamiseks. 2001. aastal kolis teaduskond uuele aadressile I. Filipovića 4, Rijeka.

Alates 2005/2006. Õppeaastast korraldab Rijeka ülikooli majandusteaduskond (EFRI) ülikooliõpinguprogramme kooskõlas Bologna deklaratsiooniga majandus- ja äritegevuse ökonoomika õppeprogrammide jaoks. Õppekavade arendamise edendamisel on teaduskond vastu võtnud rahvusvaheliselt äratuntava mudeli 3 2 3, nii et pärast kolmeaastase ülikooli bakalaureuseõppeprogrammi lõpetamist omandaksid üliõpilased bakalaureusekraadi (äri) majandusteaduses, millele järgneb kaheaastase kraadiõppekava ning pärast lõpetamist üliõpilastele antakse magistrikraad. Seejärel omandatakse kolmeaastase kraadiõppe doktoriõppe lõpetamine doktorikraadi akadeemilise nimetuse saamiseks.

Välisriikide ülikoolide arv, millega teaduskond on allkirjastanud koostöölepinguid eri valdkondades, õppeprotsessis osalevate külalisprofessorite arv ja välisõppe ülikoolide õppejõudude arv, samuti sissetulevate ja väljaminevate ülikoolide arv Liikuvuse programmide õpilased näitavad majanduse ja ettevõtluse teaduskonna praegust mahtu rahvusvahelises kõrgharidus- ja teadusringkonnas.

AKKREDITATSIOONID

Me elame vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja meie programmid on akrediteeritud erinevate programmide kaudu ja meie asutus osaleb erinevates liikmestaatuses.
Me oleme pühendunud uue sisuga materjalide loomisele ja teadmiste edastamisele noortele, kes kavatsevad varsti majandusvaldkonnas suurepäraseid asju teha. Seepärast usume, et inglise keele õpetatud õppekava mõlemal tasemel (bakalaureuseõpe ja lõpetaja) peab olema kõigile õpilastele palju soodsam. Niisiis kohandasime meie õppemaksu vastavalt. Selles mõttes oleme veendunud, et järgime õiget suunda, pidades silmas asjaolu, et meie õpilased teevad suurepäraseid tulemusi erinevates projektides. Lisaks on meie endised üliõpilased (meie ALUMNI liikmed) paljude ettevõtete ja institutsioonide juhtivatel kohtadel.

MISSIOON

Rahvusvahelises äris ja teaduslikus keskkonnas ning koostöös kogukonnaga aitame kaasa ettevõtluse ja sotsiaalselt vastutustundlike juhtide, juhtide ja teadlaste harimisele ja arendamisele ühiskonna ja teaduse arengus.

VISION

Integreerumine Euroopa kõrgharidusruumi ja Euroopa teadusruumiga koos tohutu toetusega majanduse arengule. Integratsiooni saab näha õppeprogrammide, üliõpilasvahetuse, akadeemilise ja administratiivtöötajate konkurentsivõime, ühiste rahvusvaheliste uuringute ja uurimisprojektide kaudu. Majandustoetusi antakse majanduse jaoks kasulike haridusprogrammide koostamise, ühiste ja vastastikku kasulike uurimisprojektide koostamise ning üliõpilaste suutlikkuse laialdase kaasamise kaudu. Teaduskonda tunnustatakse kui palju soovitud ja usaldusväärset kõrgharidusasutust, partnerit majandusega, samuti teiste riiklike ja rahvusvaheliste teadus- ja haridusasutuste ning üliõpilastega. Teaduskond on asutus, mis arendab pidevalt oma õppekavasid, teadustöö ja personali.

Asukohad

Rijeka

Address
Ivana Filipovića 4
51000 Rijeka Croatia

Rijeka, Primorje-Gorski Kotari maakond, Horvaatia