Athlone Institute of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

AIT Õppimine ja õpetamine Unit asutati 5. detsember 2006. Seade tuleb pädevusse Registripidaja, Dr. Joseph Ryan. Seade on pühendatud toetus ja edendamine õppimise ja õpetamise Athlone'is Institute of Technology. Seade töötab üheskoos edasi arendada kultuuri, et:

Austab ja toetab individuaalseid erinevusi ja õppurid. Soodustab õppijakeskseid õpikeskkonna, kus erinevad üliõpilased saavad õppida ja silma paista. Väärtused ja auhinnad õpetamine. Toetab töötajate haridusuuringute. Aidata kaasa parimate tavade levitamise kõrghariduse. Ergutab rakendama pedagoogiliste algatuste / uuendusi. Soodustab ja toetab eesmärkide ja kavandatud meetmed instituudi strateegiline kava, mis on seotud kvaliteedi ja innovatsiooni õppimisele ja õpetamisele.

Business School at AIT koosneb kolmest osakonnad: Business Studies, Raamatupidamine ja Business Computing ja Hospitality, turismi ja vaba aeg. Kursused pakutud School hõlmavad paljusid valdkondi alates raamatupidamisteenust juhtimise, äri psühholoogia sotsiaalse meedia turundus, turismi spordi juhtimise ja palju muud. Sul on võimalus omandada teadmisi, arendada oskusi ja kasvatada hoiakud, mis aitavad teil täita oma potentsiaali ja suurendada oma karjääri.

Äri on põnev, väljakutsuv ja dünaamiline ala, kus töötada. Kui mõelda, kui palju äri mõju meie igapäevaelus, see on lihtne mõista, asjakohasust ja kasu kvalifikatsiooni selles valdkonnas. Edu ärijuhtimise või sellega seotud programmi saab passi rahuldust ja huvitav karjääri.

Õppeprotsess jooksul Business School toimub keskkonnas, kus teil on juurdepääs moodsatele ressursse, ekspert töötajate teadmisi, sidemeid tööandjate ja uusimat tehnoloogiat. Nn redel "Kutsete süsteemi saab areneda kõrgemate sertifikaat kuni kiitusega bakalaureusekraad ning doktoriõpinguid.

Asukohad

Athlone

Athlone Institute of Technology

Address
Athlone Institute of Technology,
Dublin Road
Athlone

Athlone, Westmeathi maakond, Iirimaa
Telefon
+353 90 646 8000