Cork English World

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

umbes School

Cork Inglise maailm, Iirimaa Cambridge auhinnatud kool, pakub kursusi, mille eesmärk on anda õpilastele keeleoskusi, mis on vajalikud inglise keele tõhusaks ja enesekindlaks suhtlemiseks. Meie kursused pakuvad õpilastele oskusi ja strateegiaid, mis on vajalikud inglise keele õppimiseks väljaspool klassiruumi.

Cork Inglise maailm on spetsialiseerunud inglise keele kursustele ja inglise keele kui teise keele õpetajate täiendõppele. Meie meetodid põhinevad rohkem kui 30-aastasel kombineeritud teadmistel ja kogemustel.

Keeleõpetajakoolituse juhtimisel peab CEW olema keeleõppe metoodika esirinnas. CEW-l on Majellia Sheehan & Mireille Kingstoni juhtimisel 8 inimest. Meie rekord on tõestatud, aeg-ajalt saavutavad soovitud tulemused.

Corki Inglise Maailmas räägite inglise keelt vähemalt 20 tundi nädalas ... inglise keele valdamine ei ole enam ilukirjandus!

Cork Inglise maailm pakub ingliskeelseid klasse vähemalt 6 tasemel, alates algtaseme (A1) kuni kõrgharidusega (C1) kuni 12 õpilast ühe klassi kohta.

Iseloomustused

"Tänan teid selle kursuse eest. Mul oli suurepärane aeg siin koolis ja Corkis üldiselt. Ma olen väga õnnelik, et valisin selle kooli. Tahtsin parandada oma inglise keelt ja ma olen seda kindlasti teinud ja saanud ka palju rohkem. "(Ekaterina, Venemaa)

"Tänan teid nii palju kõike. Mul oli suurepärane aeg CEW-is. Igaüks on tõesti kena ja sõbralik "(Maiko, Jaapan)

"Ma soovitaksin kindlasti CEW-d! See ei olnud ainult informatiivne mulle, vaid väga lõbus. Mul oli tõesti lõbus aeg, alati ootan hommikul siia jõudmist "

(Romina, Saksamaa)

Asukohad

Kork

Address
Crawford Business Park, Bishop St, Cork City
Kork, Corki maakond, Iirimaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: