Loe ametlikku kirjeldust

Hibernia College on väljakujunenud juhendaja, kes on uute haridustehnoloogiate teerajajaks ja kujutab endast muutusi üha arenevas haridusmaailmas.

Hibernia College asutati Sean Rowlandi doktori poolt uue aastatuhande ajastul, järgides ambitsioonikat ja tulevikku suunatud strateegiat, et mängida juhtivat rolli hariduses tulevikus. Dr Rowland viis oma kolleegid ettevõtte-, haridus- ja tehnoloogiakogukondadesse, et luua Hibernia College , akrediteeritud online-õppeasutus.

Me usume, et meie programme tuleks mõõta mitte ainult nende akadeemilise rangusega, vaid ka nende tõhususe tõttu, et aidata meie õpilastel toime tulla väljakutsetega, millega nad iga päev oma tööelus kokku puutuvad.

Pärast 18 aastat võime olla uhked oma silmapaistva teaduskonna üle, kellel on rohkem kui 350 täis- või osalise tööajaga õppejõud. Nende valdkondades ja kogu tööstusharu väljapaistvatel aladel on Harvardi Harvardi kirurgide kolleegium, Trinity Kolledži Narkootikumide Ohutuse Uurimisosakond, IE Business School, Madriid ja teised silmapaistvad institutsioonid.

Hibernia College on välja töötanud veebipõhise hariduse mudeli, mis on edukas, sest see on pühendunud spetsialistide abistamisele nende praeguste töö väljakutsetega ja pidevalt õppurite ja õppejõudude vaheliste koostoimete arendamisega.

Me õpetame kogu maailmas professionaalseid inimesi, kes soovivad juurdepääsu saadaolevatele parimale online-haridusele.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Hibernia College

Hibernia College postikooli algharidus - kutsealane magistrikraad loodi selleks, et julgustada laiemat hulka inimesi kaaluma õpetamist kui kutseala, pakkudes paindlikumat ... [+]

Hibernia College postikooli algharidus - kutsealane magistrikraad loodi selleks, et julgustada laiemat hulka inimesi kaaluma õpetamist kui kutseala, pakkudes paindlikumat võimalust saada täielikult kvalifitseeritud algkooliõpetajaks.

Programmi struktuuri ja rahastamiskõlblikkuse kriteeriumide tõttu võime me ainult Iirimaa taotlusi vastu võtta.

Interneti-põhine professionaalne haridustööline

Programm, mis ühendab veebisisu, virtuaalset õpikeskkonda ja näost-näkku, on mõeldud spetsialistide ja ekspertide arendamiseks, kes on positsioneeritud kõrghariduse valdkonnas juhtpositsioonile. Programm sobib ideaalselt kõigile, kellel ei ole lihtsat ligipääsu ühele traditsioonilisele hariduse pakkujale või kellel ei ole aega iga päev õppida ja õppida loenguid.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Hibernia College

Alghariduse magistrikraad - alghariduse kutseharidus magistriõppes loodi selleks, et julgustada laiema hulga inimesi kaaluma algkooli õpetamist kui kutseala, pakkudes pai ... [+]

Alghariduse magistrikraad - alghariduse kutseharidus magistriõppes loodi selleks, et julgustada laiema hulga inimesi kaaluma algkooli õpetamist kui kutseala, pakkudes paindlikumat marsruuti, et saada täielikult kvalifitseeritud õpetajaks. omama eelnevat õpetamise kogemust selle kursuse saamiseks.Programmi struktuuri ja rahastamiskõlblikkuse kriteeriumide tõttu võime me ainult Iirimaa taotlusi vastu võtta.

Sega Online Master in Primary Education

Põhihariduse kapten, mis ühendab veebi ja näost näkku, sobib ideaalselt kõigile, kellel puudub lihtne juurdepääs ühele traditsioonilisest hariduse pakkujast või kellel ei ole aega õppida loenguid ja loenguid. iga päev.

Online-uuring Hiberniaga... [-]
Iirimaa Dublin
September 2019
Osakoormus
18 - 24 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, Iirimaa
Koduleht
Telefon
+353 1 661 0168