Loe ametlikku kirjeldust

School of Humanities julgustab huvi ja teadus paljudes multidistsiplinaarse valdkondades programmid alates Kultuur ja kolonialism Iiri Studies, inglise, ajalugu, filosoofia või vana iiri Film ja Digital Media. Oskused kriitilise analüüsi, probleemide lahendamine ja muud ülekantavad oskused on saavutatud läbi meie uuenduslikke pedagoogilisi programme. Seega lõpetajad on varustatud olla vastutustundlikud kodanikud ja hinnatud ühiskonna liikmed.

Umbes ülikooli

Üle 17,000 üliõpilast ja enam kui 2400 töötaja, NUI Galway on eristada maine õppetöö ja teadusuuringute tipptaseme.

Meie maine

NUI Galway pälvinud riikliku ja rahvusvahelise tunnustuse teadus juhitud ülikooli pühendumist tipptasemel teaching.

Meie ülikoolis

Meie campus on muutunud viimase kümne aasta jooksul läbi meie 400000000 € kapitali programmi. Üle 90 hoonet 105 hektarit maad, Ülikooli on õigus südames Galway linna.

Kuidas Oleme Unique

Meie seisukoht väga serva Euroopas, me jõuda maailma, ja meil on kõige mitmekesise üliõpilaskonna Iirimaal. Iiri keele ja kultuuri, samuti vabatahtliku ja teavitustegevust mängida tugevat rolli õpilase kogemus siin.

Iiri keel

Keel on unikaalne positsioon ülikoolis, peamiselt tänu oma lähedust Connemara Gaeltacht - suurim Irish keelt kõnelev piirkond Iirimaal.

Meie ajalugu

From Queen 's College National University of Ireland, ülikooli minevikku läbi põimunud ajalugu Galway ja Ireland.

Üliõpilastele Lisaks traditsioonilistele teemasid nagu inglise, ajalugu ja filosoofia, üliõpilastele humanitaarteaduste pakutakse ka võimalused arendada huvi pakkuvates valdkondades nagu Iiri Studies, ajakirjanduse, Creative Writing, filmi või draama ja teater Studies. Meie valikus bakalaureuse programmid ühendada traditsioonilise kunsti ained nende erialade andes ekstra element õpilase kvalifikatsioon.

Magistrandi Meie kool on elav üliõpilane teadlaskonna üle 120 doktoranti. Õpilased on kokku sobitada juhendaja oma huvitavas valdkonnas ja on juurdepääs väga arhiiv ressursse ja laia teadustöö kogukonnas. Paljud interaktiivne konverentse, koostööprogrammide ja algatuste teha iga semestri edendada dünaamilise teadustöötajad.

Lisaks, humanitaar- on kakskümmend üks erinevat õpetas MA programmid pakuvad palju silla PhD teadusuuringute või eriti rohkem professionaalselt keskendunud programmid, suurenenud tööhõive. Paljud meie MA programmid on pakkuda kas täistööajaga või osalise tööajaga.

Välisüliõpilased Meie inglise, ajalugu ja filosoofia kursused on populaarne rahvusvaheliste üliõpilaste paarsada igal aastal, võttes klassid. Meie väike grupp klassid võimaldavad vahetada mõtteid ja jagada erinevates kultuurides. Enamik meie õpetas MA programmid on kohordi rahvusvahelistele üliõpilastele, mis loob huvitava dünaamiline ja mix vaatenurkadest klassi rühmad.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

National University of Ireland Galway School of Humanities

MA Kultuuri ja kolonialism uurib kirjandus, poliitika ja kultuuri Iirimaalt India ja Aafrikast Lähis-Idas. See on multidistsiplinaarne õpetas Master of Arts programm, mis ... [+]

MA Kultuuri ja kolonialism uurib kirjandus, poliitika ja kultuuri Iirimaalt India ja Aafrikast Lähis-Idas. See on multidistsiplinaarne õpetas Master of Arts programm, mis on suunatud lõpetajate Arts, humanitaar ja sotsiaalteaduste. Õpilased analüüsida keiserliku paremuse, rassi ja rassilise teooriaid, rahvuslike liikumiste, postkolonialismi kogemusi, tõus uuskolonialistista mõte, mitmekultuurilisus ja kultuuridevaheline suhtlemine ja üleilmastumise ja arengut kaasaegses maailmas.

See MA võimaldab õpilastel ühendada spetsialiseerumine kraadiõppe uurimistöö koos kohandatav oskusi ja multidistsiplinaarne lähenemine. Õpilased saavad pärand MA programm loodi aastal 1994; Programm on pidevalt uuesti leiutas ise muutuvad ideoloogilise kliimas, säilitades samal ajal oma peamine eesmärk: pakkuda kriitiline haridus kultuuri diskursuste võimu.... [-]

Iirimaa Galway
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles