Loe ametlikku kirjeldust

International House Dublin on liige International House Maailmaorganisatsiooni asutati 1953. Oleme akrediteeritud Iirimaa Haridus-ja Teadusministeeriumi kui koolis õpetamine inglise keele kui võõrkeele ja kontrollitakse nii ACELSi (nõuandekomisjon English Language Schools) ja International House World.

Pakume erinevaid kursusi igas vanuses ja igasuguse ja rahuldada mõlema rühma ja individuaalsete üliõpilasi üle kogu maailma, sealhulgas:

Inglise kursused täiskasvanutele Eksami ettevalmistamine programmid Inglise ja töökavad Junior Summer programmid - Homestay ja elamu High School programmi Mini viibimise programm gruppidele High School integratsiooniprogramm rühmade Õpetajate programmid, sh CELTA ja DELTA

At IH Dublin me teame, et iga aspekt on programmi oluline mis on põhjus, miks me tavallistakin projekteerimise meie kursuste valik meie võõrustavad perekonnad ja korraldamine meie sotsiaalne ja kultuuriline programm. Meie eesmärgiks on pakkuda kiiret, tõhusat ja nauditav õppe toetav keskkond.

Meie fantastiline kool asub otse linna südames keskus annab õpilastele ainulaadse õppe kogemusi uurides samas campus nagu Irish kolledži üliõpilased.

Tippkvaliteet Junior Summer programmid pakkuda täispakett programme luksus elamispinnale või Homestay saadaval Dublin ja Cork.

Õpilased võivad valida ka osaleda suurepärane High School programm terve õppeaasta või ühe semestri ja meil on partnerlussuhted top koole üle kogu Eesti.

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: