Loe ametlikku kirjeldust

rth

Kuna esimene avati septembris 1970 IT Sligo on olnud üks IirimaaJuhtiv kolmanda taseme institutsioonide. Õpilased on keskmes, mida me teeme. See on koduks 6000 õpilast üle instituudi täistööajaga, osalise tööajaga ja õpiajaprogramme. Neist 2000 õpib online.

5ey7jJuures IT Sligo, Saad teada oma õppejõud, samuti oma klassikaaslastega. Siin moodustavad võrgustiku sõprussuhteid, mis kestab terve elu.

IT Sligo on koht, mis aitavad teil saada edasi töömaailma koos tööstuse paigutuse. Tänu meie tihedad kontaktid ja teaduskoostöö juhtivate ettevõtete ja suurte tööandjate, pakume mitmesuguseid võimalusi.

IT Sligo Samuti on raevukalt ambitsioonikas kolmanda taseme institutsiooni. Tööd uuesti määramisega tehnikaülikool, et € 60 miljonit investeeringuid ülikooli rajatiste viimase kümnendi jooksul on loonud suurepärased 21. sajandi õpikeskkonna.

Ei ole seistes. Kogu Instituudi kolm koolide õppe Business & Social Sciences; Engineering & Design; ja Science, IT Sligo on pidevalt arenev ja parandada selle kursused ja vahendid, et anda üldine pakett, mis sobib vajadustele üliõpilane täna - ja homme.

e57j

Kuus põhjus valida IT Sligo

  1. Olulisus ja erinevaid meie kursused - Teeme tihedat koostööd tööstuse kohandada meie kursused nii, et kui lähete, siis on kvalifikatsioon, mis tööandjad tunnistavad ja taha.
  2. Meie õppejõudude - Praegune õpilast järjekindlalt esile õpetamise kvaliteeti ja õpetamiseks töötajad on üks IT Sligo suurimaid tugevusi.
  3. See on isiklik - Väikestes klassides tähendab õpilastele kasu individuaalset tähelepanu ja toetust meie pühendunud töötajad.
  4. Cool Campus - Meie ühe kaasaegse 72-aaker "University-tunne" ülikooli areneb pidevalt, et kajastada vajadustele 21. sajandil õpilane. Kõik on jalutuskäigu kaugusel - sealhulgas Sligo kesklinnas
  5. World Class Ambitions - Lisaks sellele, et Iirimaa tunnustatud nr 1 sihtkoht Digital (Online) Haridus, IT Sligo on toodetud rahvusvaheliselt tunnustatud murrangulisel teadus teaduse ja arheoloogia viimase 12 kuu jooksul.
  6. Home From Home - Nagu koht elamiseks, Sligo boasts üks kõige odavamad, atraktiivne ja elav elustiili valikuid. Siin on rohkelt kõrge kvaliteediga üliõpilane majutust.
gm
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Institute of Technology Sligo

Iirimaa algusaastatel sektoris on dünaamiline, põnev ja väljakutseid tulevikus. See vajab tõhusat ja enesekindel juhid üle valdkondades praktika, poliitika, propageerimis ... [+]

Iirimaa algusaastatel sektoris on dünaamiline, põnev ja väljakutseid tulevikus. See vajab tõhusat ja enesekindel juhid üle valdkondades praktika, poliitika, propageerimise määrus, haridus ja tööalast arengut.

Kas teil on, mida ta võtab, et olla üks neist juhid? Kas soovite arendada oma juhtimise ja propageerimise oskusi ja võimeid viisil, mis peegeldavad ja suutlikkuse algusaastatel sektoris? Kas sa tahad olla osa kogukonnast praktika, mis mõjutavad ja viia algusaastatel sektori tulevikku?

Kui vastus nendele küsimustele on jaatav ja teil on 2.2 BA Autasud ECCE või Sugulane distsipliini ja on vähemalt kaks aastat töökogemust algusaastatel sektoris või sellega seotud valdkonnas lõpule lõpus kraadiõppe programmi, siis Institute of Technology Sligo on Level 9 programmi, mis aitab teil saavutada oma eesmärke.... [-]

Iirimaa Sligo
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MSc

Institute of Technology Sligo

Master of Science (MSc) ja Post Graduate Diploma (PGD) on Bioprocessing on välja töötatud Tehnoloogiainstituut Sligo (IT Sligo), et rahuldada kasvavat vajadustele bioloog ... [+]

Master of Science (MSc) ja Post Graduate Diploma (PGD) on Bioprocessing on välja töötatud Tehnoloogiainstituut Sligo (IT Sligo), et rahuldada kasvavat vajadustele bioloogiliste Industry.

Biopharmaceuticals, mida tuntakse ka bioloogilist (ai) ravimite või bioloogiliste objektide, nagu mis tahes raviaine valmistatud toodet, ekstraheeritud või sünteesitakse bioloogilistest allikatest. Meditsiiniline biotehnoloogia ja bioloogiliste sektorid on üks kiiremini kasvavaid in Life Sciences ala nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

IT Sligo koos National Institute bioloogiliseks töötlemiseks teadusuuringute ja koolitus (NIBRT) * on pakkuda osalise tööajaga Internetis MSc ja PGD bioloogiliste Science alates 2008. aastast (www.nibrt.ie/masters). Need kursused (kavandatud ulatuslik koostöös tööstus) on suunatud Science and Engineering lõpetajate tööstuslik kogemus, kes soovivad parandada nende oskusi või rist-oskuste karjääri biofarmatseutikumide ja tavaliselt võtab 2,5 aastat. Kursused on osutunud väga edukas ametioskusi ning rist-oskuste täiendamist üksikisikute kas töötavad või lootes ülemineku bioloogiliste ravimite sektorisse. Endiselt aga jääb oskusi lõhe Bioprocessing ala, mis tähendab, et täiendavaid lõpetajate Industry keskendunud programmid on vaja. Ühes hiljutises 2016 "Trends in Biopharma" Survey, värbamise ja arendamise talent on muutunud peamiseks ohuks tulevikus sektori kasv (1).... [-]

Iirimaa Sligo
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles