Mater Dei Institute of Education

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Mater Dei Institute of Education on vundament Peapiiskopkonna Dublin, College of Dublin City University ja määratud kõrgkooli all Kõrghariduse Authority. Instituut asutati 1966. aastal kui kolmanda taseme Katoliku College of Education spetsialiseerunud akadeemiline ja professionaalne teket Religioossed kasvatajate ja õpetajate post-algkooli Iirimaal. Rooma katoliku peapiiskop Dublin on patroon Instituut. 1999. aastal Instituut sai College of Dublin City University. Seoses selle seostamine University, Institute strateegilise plaani - Religioon, Haridus ja Arts: õpetamise ja õppimise muutmine Iirimaa 2003-2008 algatas peaministri Bertie Ahern TD.

Instituut on eristusvõimeline selle vastuvõtmist samaaegselt mudel õpetajahariduse. Üle paljude aastate Instituut on välja töötanud mitmeid kraadiõppe programme veelgi oma panuse kooli, pastoraalne hooldus ja chaplaincy. Aastatel alates selle asutamisest Instituut on olnud oluline ja positiivne mõju arengule Iiri haridus - peamiselt, kuigi mitte ainult, valdkonnas usuõpetus - nii selle igapäevase töö õpetajahariduse väga olulised panus oma lõpetajatele ja teadustöö ja publikatsioonide oma töötajatele. Mater Dei Instituut on vastanud muutuvatele vajadustele haridussektori teerajaja tööalast koolitust koolis vaimulikud. Selle osalemist selles valdkonnas on viinud oma arengus erialane ettevalmistus muud hingehoiu. Peale selle teadlikkust tohutud muutused, mis on toimunud Iiri ühiskonnas viimase 30 aasta jooksul on ajendanud Instituut edendada kriitilist mõtlemist ja teadustöö teemad "Religioon ja haridus" ja "Religioon ja Kultuur". Instituudi kaudu oma seostamine Dublin City University, võib ka sõlmida MA ja Ph.D. teadusuuringute.

Instituut on uhked oma panuse Iiri õpetajakutse viimase kolmekümne viie aasta jooksul ning on valmis partner püüab säilitada ja suurendada õpetajahariduse kvaliteedi. Ajal, mil raske elukutse, nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt, Institute kohustub taas lisandväärtusega õpetajahariduse värbamise, professionaalne teket, induktsiooni ja karjääri teenistuses õpetajad. Ta kavatseb moodustada õpetajad, kes on iseseisvad, kriitiliselt teadlik ja pühendunud kunagi kvaliteedi parandamine nii õpetamise ja õppimise teise taseme hariduse Iirimaal.

Viimastel aastatel Instituut on välja töötanud ala Iiri Studies oma BA programmi. Uuring suhe religioosse ja kultuurilise identiteedi sobib eriti Iiri kontekstis. Lootus leppimise väljendatud reedel lepingu vajab intellektuaalne ja analüütiline sihtasutused. See programm uuringute toota lõpetajatele, kes saavad kaasa aidata riiklike eesmärk on uuendada Iiri identiteedi dialoogi, mis rikastavad iiri kirjandust, ajalugu ja religiooni. Ettevaatlik intellektuaalse analüüsi nendes valdkondades tuleb tulu arusaam rajaneb austust ja sallivust erinevus. Kombinatsioon usuõpetust ja Iiri Studies on eriti asjakohane. Mõne riikides on mõju religioon olnud nii ulatuslikku Iirimaal. Nii hea ja halva, religioosne teadvus on tulvil mõtetes Iiri nii kodus kui ka diasporaa. See aste annab lõpetajatele teadmisi liides religiooni ja ühiskonda.

Meie strateegilise plaani meil mõelda, mida tähendab olla katoliiklane College muutuvas maailmas. "Mater Dei Institute väidab oma unikaalse positsiooni vahendajaks Iiri katoliiklus ja Iiri kultuuri, mitte lihtsalt omaks viimaseid trende ühiskonnas, kas nad on ajendatud turul või ideoloogiliselt. Instituut on oluline koht, kus kristlus saab rääkida avameelselt paljusid teisi kultuure, hoiakud ja uskumused ja ei usk, ja toetab vajadust läbirääkimistel, kutsudes inimesi kõigist veendumustega selles osaleda. "Ma loodan, et see Saidi teile maitse erinevaid aspekte elus Instituut.

Andrew G. McGrady direktor

Asukohad

Dublin

Mater Dei Institute of Education

Address
Mater Dei Institute of Education,
Clonliffe Road,
Dublin 3, Ireland

Dublin, Dublini krahvkond, Iirimaa
Telefon
+353 1 808 6500

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega