Mary Immaculate College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1898. aastal asutatud Mary Immaculate College ( MIC ) on katoliku haridus- ja vabade kunstide kolledž . Kolledž pakub laia valikut hariduse ja vabade kunstide programme nii bakalaureuse kui ka kraadiõppe tasemel ning siin õpib üle 3000 tudengi.

7666_rsz_7534_evening_tara.png

Sihtasutus

Kui 1899. aastal pandi alus Mary Immaculate College , kavatseti luua katoliikliku riikliku koolisüsteemi jaoks naisõpetajate kutseõppele pühendunud institutsioon. Täna, mil üle 3000 noore mehe ja naise on õppinud kolledžist ja osalenud paljudes akadeemilistes MIC programmides, jätkab MIC Catherine McAuley asutatavat visiooni, kes asutas katoliku halastuse õed tšempioniteks ühiskonna kõige marginaliseeritumatele. veendumus, et haridus on oluline elukvaliteedi jaoks, millele kõigil inimestel peaks olema õigus. Need püsivad väärtused kinnitatakse endiselt kolledži missiooniavalduses, kui Mary Immaculate juhib uut kursust 21. sajandil.

4602_rsz_4539_school_page_2.png

Missiooni kirjeldus

Kolledži kogukond edendab tipptasemel õpet, õppimist ja teadustööd nii bakalaureuse kui ka kraadiõppe tasemel. Selle eesmärk on edendada õpilaste intellektuaalset, vaimset, isiklikku ja ametialast arengut toetavas ja väljakutseid pakkuvas keskkonnas, mis tagab personali ja üliõpilaste intellektuaalse vabaduse.

Eelkõige soovib kolledž edendada oma üliõpilastes õiglust ja kaastunnet teiste teenimisel ning avatust igaühe usulistele traditsioonidele ja väärtustele.

Kolledž edendab identiteeditunnet, mida rikastab teadlikkus oma katoliiklikest traditsioonidest, Iirimaa kultuuridest, keeltest ja traditsioonidest ning erilisest pühendumisest iiri keelele.

Mary Immaculate College austab kultuurilist mitmekesisust. Selle eesmärk on edendada võrdsust ühiskonnas ja luua keskkond, kus kõigil on vabadus ja võimalus oma täieliku potentsiaali saavutamiseks.

7665_rsz_7535_group_at_train_station.jpg

Asukohad

Limerick

Mary Immaculate College

Address
Mary Immaculate College,
South Circular Road

Limerick, County Limerick, Iirimaa
Telefon
+353 61 204 300