National College of Ireland

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast National College of Ireland kus pakume eristav õppijakeskseid õppimise kogemus, meie state-of-the-art ülikooli südames Dublin elavat rahvusvaheline ärikeskus ja kogu meie riikliku ülikooli võrku. Juures NCI oleme välja töötanud uuendusliku õpetamise ja õppimise tehnoloogiate, mis on mõeldud toetama õpilasi, kes alustavad hariduse kõikidel etappidel oma elu ja karjääri. Kas te alustate kõrgharidusest esmakordselt või jätkata oma haridusteed, leiad väga toetav keskkond, kus õppida. Paljudele õpilastele, üleminek kolmanda taseme haridus võib olla raske üks; aga meie väike grupp õpetamise mudelit lihtne juurdepääs õppejõud ja meie aktiivne üliõpilane tugiteenused tegema koostööd, et tagada, et iga õpilane on parim võimalus edu.

Me usume piiramatu potentsiaali meie õpilased ja me uhked näe meie õpilased oma potentsiaali ja ületada isegi oma ootusi. Me saame aru, kuidas haridus võib muuta elu, kui ta saab anda, kiirendada karjääri ja avada uusi võimalusi.

NCI pakub haridus-, mis toetab õpilaste intellektuaalset arengut ning nende sotsiaalset arengut ning institutsioon julgustab kodanikuaktiivsust kogu kolledži. NCI õpetamine ühendab akadeemilise stipendiumi ja teoreetilisi teadmisi äri ja kogukond praktik kogemus pakkuda praktika õpet, mis on maandatud reaalses maailmas kontekstis.

Missioon Selleks, et muuta elu läbi hariduse.

Visioon NCI annab inspireeriv õpetlik kogemus, mis on uuenduslikud, tundlik ja ettevõtte keskendunud.

Väärtused

Kaasav - püüame murda barjäärid kolmanda taseme hariduse; Me väärtustame mitmekesisust ja kaasatust kõik, mis me teeme; pakume tuge, et inimesed peavad osalema täielikult elu NCI Ühenduse - oleme omavahel seotud õppe kogukond, mis jagab ühised põhimõtted, kus individuaalsus ja mõtte- ja sõnavabaduse hinnatakse; igaüks meist on soovitatav täita meie ambitsioone ja realiseerida oma potentsiaali Ausus - meie individuaalse ja kollektiivse rollid, me võtta vastutust ja vastutame oma tegevuse; näitame austust ja vastastikust arvesse üksteise Dünaamiline - meil on tundlik vajadusi meie õpilastele, kolleegidele ja koostööpartneritele ja pidevalt muutuvas ühiskonnas; meil tegutseda uuenduslikke ja paindlikult Õppija Centred - me paneme õppija keskmes kõiges, mida teeme Meie kombineeritud energiad on keskendunud oma individuaalse ja kollektiivse, elukestev vajadustele Excellence - kui institutsioon, püüame professionaalse tipptasemel kõiges, mida teeme meil edendada tipptaset meie õppijate õpikogemus

Asukohad

Dublin

Address
National College of Ireland,
Mayor Street,
IFSC,
Dublin 1

Dublin, Dublini krahvkond, Iirimaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega