RCSI Institute of Leadership

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

RCSI Institute of Leadership

RCSI on arendanud meditsiini ja tervishoiu liidreid alates selle asutamisest 1784. aastal. Pühendunud maailma parema tervise juhtimisele, on RCSI tervishoiualase hariduse valdkonnas maailmas juhtiv juht.

Meie programme iseloomustab paindlikkus, reageerimise kiirus, klienditeenindus ja segaõppe lähenemisviis, mis võimaldab meie õpilastel töötada jätkates õppida.

Juhtimisinstituut on Iirimaa ainus kolmanda taseme asutus, mis on pühendunud üksnes tervishoiutöötajate juhtimis- ja juhtimissuutlikkuse arendamisele. Akadeemilise institutsioonina tegutsedes hoiab Juhtimisinstituut tihedaid sidemeid tervishoiuteenuste osutamise maailmaga ja meie meeskond mõistab tervishoiutöötajate professionaalset arengut ja hariduslikke vajadusi.

Mis ülikoolilinnakud asuvad Dublinis, Dubais ja Bahreinis, saame pakkuda üliõpilastele võimaluse saada õppejõududelt ja kaasõpilastelt tõelisi rahvusvahelisi teadmisi. Aastas registreerub meie akrediteeritud akadeemilise ja täidesaatva arengu programmides üle 1000 tervishoiutöötaja, kes keskenduvad juhtimisele, tervishoiu juhtimisele, personalijuhtimisele, kvaliteedi ja protsessi parendamisele ning patsiendi ohutusele.

Miks RCSI Institute of Leadership ?

  • Ainult tervishoiuteenused
  • Keelatud on tervishoiuteenuste üleandmine riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, ülikoolilinnakud Dublinis, Dubais ja Bahreinis
  • Sügav ülevaade tervishoiusektorist
  • Isikliku hariduse kogemus
  • Ohutu, toetatud ja tervishoiule suunatud keskkond
  • Paindlik tarne, mis vastab hõivatud tervishoiutöötajate elukohustustele

117628_rsz_adobestock_171442912.jpg

Asukohad

Dublin

Address
RCSI Reservoir House Ballymoss Road Sandyford Dublin 18
Dublin, Dublini krahvkond, Iirimaa

Dubai

Address
Mohammed Bin Rashid Academic Medical Center Building 14, Office 203 PO Box 505095 Dubai Healthcare City
Dubai, Dubai, Araabia Ühendemiraadid

Busaiteenus

Address
PO Box 15503 Building 2441 Road 2835 Block 228 Busaiteen
Busaiteenus, Muharraqi kubermang, Bahrein