Loe ametlikku kirjeldust

Juba üle 200 aasta RCSI on mänginud olulist rolli meditsiinilise hariduse ja koolituse Iirimaal. Asutatud aastal 1784, et koolitada kirurgid, täna College pakub ulatuslikku hariduse ja koolituse tervishoiutöötajate bakalaureuse ja kraadiõppe tasandil.

Bakalaureuse Haridus Meditsiinikooli RCSI on üks maailma juhtivaid rahvusvahelisi meditsiinikoolide ja on suurim meditsiini koolis Iirimaal. College pakub erialasid, apteek ja füsioteraapia.

Kraadiõppega RCSI pakub kraadiõppe ja hariduse kaudu Teaduskonnad radioloogia, Hambaravi, Sports & Exercise Medicine, School of kraadiõppesse, Institute of Leadership ja National Kirurgiline Koolituskeskus.

Research Institute RCSI Research Institute on üks IirimaaOn eelkõige keskusi. RCSI kohustuse täitmisel kõrge teadusuuringud, et müümise tulemusena saadud intellektuaalomandit oma teadusuuringute ja arendada koostöösidemeid tööstus-, haridus-ja teadusasutuste vahel nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

Rahvusvaheline Rohkem kui 60 riigis on esindatud RCSIRahvusvahelisi üliõpilaskonna. College on tugev rahvusvaheline kohalolek koolidega Malaisia, Dubai ja University Bahreinis. Royal College of Kirurgid Iirimaal on sõltumatu rahvusvaheline ja progressiivne.

See ülikool pakub ka:

MSc

Royal College of Surgeons Ireland

Kuna ees seisvate väljakutsetega tänapäeva organisatsioonid, juhtimine on saamas kõige olulisem element kindlaksmääramiseks, mis õnnestub ja mis ei toimi. Juhiomadused ek ... [+]

Hariduselt juhtimine

Kuna ees seisvate väljakutsetega tänapäeva organisatsioonid, juhtimine on saamas kõige olulisem element kindlaksmääramiseks, mis õnnestub ja mis ei toimi. Juhiomadused ekraanile ei määrata mitte ainult edu teie organisatsiooni, vaid ka iseloomu oma karjääri trajektoori. See MSc Leadership programmi eesmärk on oluliselt suurendada oma juhtpositsiooni võime, nii et sa ei saa toimida suurenenud usaldus ja suurendada oma mõju ja mõju.

Kas see programm teile?

MSc in Leadership programm on mõeldud tervishoiutöötajatele otsib oluliselt arendada oma juhtpositsiooni võime suurendada enese teadmisi ja suurendada nende mõju teistele liikmesriikidele ja nende organisatsioonidele.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Osakoormus
2 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles