Loe ametlikku kirjeldust

Juba üle 200 aasta RCSI on mänginud olulist rolli meditsiinilise hariduse ja koolituse Iirimaal. Asutatud aastal 1784, et koolitada kirurgid, täna College pakub ulatuslikku hariduse ja koolituse tervishoiutöötajate bakalaureuse ja kraadiõppe tasandil.

Bakalaureuse Haridus Meditsiinikooli RCSI on üks maailma juhtivaid rahvusvahelisi meditsiinikoolide ja on suurim meditsiini koolis Iirimaal. College pakub erialasid, apteek ja füsioteraapia.

Kraadiõppega RCSI pakub kraadiõppe ja hariduse kaudu Teaduskonnad radioloogia, Hambaravi, Sports & Exercise Medicine, School of kraadiõppesse, Institute of Leadership ja National Kirurgiline Koolituskeskus.

Research Institute RCSI Research Institute on üks IirimaaOn eelkõige keskusi. RCSI kohustuse täitmisel kõrge teadusuuringud, et müümise tulemusena saadud intellektuaalomandit oma teadusuuringute ja arendada koostöösidemeid tööstus-, haridus-ja teadusasutuste vahel nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

Rahvusvaheline Rohkem kui 60 riigis on esindatud RCSIRahvusvahelisi üliõpilaskonna. College on tugev rahvusvaheline kohalolek koolidega Malaisia, Dubai ja University Bahreinis. Royal College of Kirurgid Iirimaal on sõltumatu rahvusvaheline ja progressiivne.

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: