Setanta College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Setanta College , mis on rahvusvaheliselt tunnustatud tippkeskus kõigis tugevuse aspektides

2006. aastal asutatud meie kirg on aidata inimestel realiseerida oma täielikku potentsiaali spetsiaalsete kursuste kaudu, milles pakume nii tehnilisi kui ka inimestevahelisi oskusi, mis võimaldavad meie inimestel oma karjääri paista.

Tule meiega - ja vaata, mida me koos saame saavutada.

Setanta College lühike ajalugu

45764_1.jpgDr Liam Hennessy, Setanta College akadeemiline direktor

Dr Liam Hennessy FRAMI on harjutuse füsioloog, tugevus ja konditsioneerimine ning endine rahvusvaheline sportlane. Liam asus Fitnessi direktori ametikohale 2000. aastal IRFU-ga, kelle ülesanne oli luua struktuure ja kinnistada metoodikaid, et aidata Iiri rugbil erialaajal konkureerida. Rolli kaasnes eliitrühma võimekuse ja tugevuse ning konditsioneerimise jälgimine ning ka töötajate värbamine akadeemiate loomiseks ja töötamiseks nooremate mängijate arendamiseks kogu riigis.

Nõutava 30 pluss personali värbamise protsessi käigus oli nende peamiste rollide jaoks vajaliku akadeemilise ja praktilise juhendamisega kogemuste leidmine keeruline. Dr Hennessy filosoofia rakendamiseks ja pikaajalise mängijate arendamiseks keskendub personal, kes peab aru saama jõudluse teaduse ja tugevuse ning konditsioneerimise peamistest põhimõtetest, aga ka suutma neid põhimõtteid ja treenerit rakendada.

Lahendus

45765_2.jpg

Dr Hennessy töötas välja mitmeid koolitusmooduleid, mis sisaldavad uusimat mõtlemist Performance Science ja Strength and Conditioning'is, kuid keskendusid ka praktilisele rakendamisele ja juhendamisele. Dr Hennessy juhendamisel ja juhendamisel koolitati personali nende ainulaadsete moodulite abil. Paljud selle IRFU süsteemi lõpetajad on võtnud endale rolli Premier League, NFL, World Rugby ja paljude teiste ülemaailmsete professionaalsete spordiorganisatsioonide rollis.

Asutati Setanta College

45766_3.jpg

Dr Hennessy asutas 2006. aastal IRFU juures välja töötatud ja arenenud koolitusmoodulite abil 2006. aastal Setanta College . tunnustatud akrediteerimisasutus.

Tänu partnerlusele World Rugby'ga on välja töötatud spetsiaalsed veebimoodulid, mida kasutatakse nüüd World Rugby's ülemaailmse kuldstandardina treeningu ja tugevuse ja konditsioneerimise jaoks. Praeguseks on nendesse programmidesse registreerunud 35 000 osalejat üle maailma.

Setanta College programme tunnustavad ja kinnitavad Colorado USAs asuv riikliku tugevuse ja konditsioneerimise assotsiatsioon, kus on 30 000 pluss liiget ja California USAs asuv Titleist Performance Institute, kus asub üle 15 000 sertifitseeritud spetsialisti.

Setanta College on teinud koostööd ülemaailmselt loodud sporditehnoloogiaettevõtetega, nagu Orreco, StatSports, ForceDeck ja Organic Motion ning tal on nõuandev kogu, mida juhib Padraig Harrington ja mis koosneb maailmatasemel ekspertidest ja praktikutest.

Performance Science ja tugevus

45767_4.jpg

Performance Science ja tugevus ja konditsioneerimine on ülemaailmselt tunnustatud professionaalseks Pathway spordi ja üldise heaolu valdkonnas. Meie programmid hõlmavad laias valikus teemasid alates funktsionaalsest sõelumisest, vastupanuvõimest ja fundamentaalsest liikumisest kuni toitumise, juhendamisoskuse ja sporditehnoloogia poole.

Programmid, nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga (võrgus), on mõeldud nii, et need hõlmaksid viimaseid akadeemilisi mõtteid ja uurimusi, kuid keskenduvad praktilisele rakendamisele. Mooduleid uuendatakse iga kahe aasta tagant, mis on ainulaadne haridussektoris.

Lisaks Setanta College pakub Setanta College partnereid nii Iirimaal kui ka rahvusvaheliselt ülikoolidega, et pakkuda täiskohaga akadeemilisi programme. Teeme koostööd ka akadeemiliste asutuste ja tehnoloogiaettevõtetega üle maailma, kes viivad läbi teadusuuringuid ning valideerivad ja testivad uusimat tehnoloogiat.

Iirimaa Fire Services on sponsoreerinud magistranti, et mõista, kuidas S

Kvaliteedi tagamine Setanta College

Setanta College pakub kraadiõppeprogrammi ja nii väikeseid kui ka eriotstarbelisi kvalifikatsioone, mida valideerib ja annab välja Iirimaa kvaliteedi- ja kvalifikatsioonikvalifikatsioon.

Kolledž on välja töötanud üksikasjaliku ja range poliitika ja korra, et tagada oma programmide ja muude teenuste kvaliteet. Neid nimetatakse kollektiivselt kvaliteeditagamise käsiraamatuks (QA Manual).

Kvaliteedi tagamise poliitika hõlmab kolledži kohustust avaldada kvaliteeditagamispoliitikat ja aruandeid käsitlev teave kättesaadaval viisil.

Igasugune tagasiside käsiraamatus sisalduvate poliitikate ja protseduuride kohta on tervitatav ning see tuleb edastada e-posti teel administraatorile aadressil admin@setantacollege.com.

Teie Pathway edu

Sõltumata sellest, millise spordiga olete seotud, või huvipakkuval alal, on meil mitmeid kursusi, mis annavad teile vajaliku kvalifikatsiooni.

Asukohad

Iirimaa Online

Address
The SportsLab, Thurles Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland
E41 T6K5 Iirimaa Online, Iirimaa

Programmid

See ülikool pakub ka: