Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Trinity Business Schoolisse . Meie lõpetajad saavad kasu sellest, et on teeninud tipptasemel äri kraadi ülikoolist, mis on nii tuntud kui kõrgelt hinnatud kogu maailmas.

Trinity College Dublin on I maailmasõnas I maailmasõnas ja QS maailma ülikoolide edetabelis maailmas 104. kohal ning me ei ole liiga üllatunud, et näha meie uimastamist ülikoolilinnakut, mis on loetletud Lonely Planet's Top 500 parimates kohtades planeedil, nagu meil on üle Igal aastal külastavad 160 000 turisti.

tcd

Trinity College Dublinil on tugev maine juhtiva rahvusvahelise ülikoolina, mis ulatub üle nelja sajandi. Trinity Business School asutati 1925. aastal ja on olnud innovaatiline roll juhtimishariduses ja -uuringutes, mis mõlemad teenivad ja mõjutavad tööstust. Aastate jooksul on meie kool mänginud teerajaja rolli, viies MBA Euroopasse ja on loonud ühe Euroopa kõige soovitud bakalaureuse äri kraadi programmid. Meil on rea tipptasemel MSc programme ja meie innovatiivne uus bakalaureuse äri kraadi (bakalaureuse ärijuhtimise, BBS) võtab oma esimesed õpilased 2016/17. Meil on ka elujõuline doktoriõppe programm edukate lõpetajatega, kes töötavad üle kogu maailma ja loovad oma uurimistöö kaudu mõju.

Meie lähenemine haridusele on ainulaadne, kvaliteetne ja midagi, mida me pidevalt täiustame. Meid ajendab soov saavutada viis põhieesmärki, mis põhinevad meie kirgul osalemise tagajärjel ärikoolis:

Haridus on keskendunud karjääridele ja ettevõtete tulemuslikkusele. Programmid, mis loovad suurepäraseid karjääri meie lõpetajale ja suurepäraseid tulemusi ettevõtetele, kus nad on kaasatud. Meie lõpetajad õpivad tipptasemel reaalmaailma juhtimist nii juhtivate teadlaste kui ka tipptasemel ettevõtete juhtide ja ettevõtjate poolt.

Väärtuste kogum - "panna rohkem kui võtate välja". Me võtame sügavalt ja vastutustundlikult seisukohta mõistele "ettevõtte toimivus", mis loob teadlikkust kasumita, et hõlmata ettevõtte mõju laiemale majandusele ja ühiskonnale. Me ootame, et meie lõpetajatel oleks oma karjääri jooksul "majanduse ja ühiskonna jaoks rohkem" kui võimalik.

tcd

Meie üliõpilaste isiklik areng ja heaolu. Pakume võimalusi oma õpilastele uurida ja arendada oma äri- ja isiklikku potentsiaali meie õppekavade raames ning valmistada neid ette terve karjäärinõustamisele tänapäeva dünaamilises, kuid sageli stressirohimas töökeskkonnas.

Tõeline ärikeskkond. Ülikool asub otse elava ja sõbraliku Dublini linna keskel. Asume Iiri Finantsteenuste Keskuse (IFSC), Euroopa digitaaltööstuse pealinna, valitsuse ja avaliku sektori juhtimise peakorteri, kesklinna jaemüügi, professionaalsete teenuste ja Iirimaa kultuuritööstuse sektorite kõrval. Lihtsalt on meil meie tipptasemel ülemaailmsed korporatsioonid ja suure jõudlusega uued ettevõtmised. Asume kõrgelt ettevõtlikus ülikoolis ja pakume õpilastele haridust, mida neil on vaja väljakujunenud ja uute ettevõtete jaoks. Ettevõtte keskus asub meie uue ärikoolide hoone keskmes ja me pakume juba õpilastele suurepäraseid võimalusi uute ettevõtmiste arendamiseks.

Tugev uurimus, mis teenindab ja kriitiliselt hindab ettevõtet. Teaduste loomine ja levitamine, mis käsitlevad küsimusi, mis mõlemad teenivad ja kriitiliselt tegelevad tõelise äritegevuse ja avaliku korraga.

campus

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Trinity College Dublin - Business School

See programm on mõeldud selleks, et anda õpilastele digitaalmaailmas eduka analüütilise pädevuse ja ärimaailma. Õpilased lõpetavad kõrgelt kvalifitseeritud digitaalse tur ... [+]

Kolmanda kolledži Trinity Collegei pakutav digitaalse turunduse strateegia magistriõppekava digitaalse turunduse ökosüsteemi jaoks, mis on keskendunud oskustele, mida peate tõhusalt planeerima, kujundama ja rakendama strateegiaid, mis pakuvad organisatsioonidele lisaväärtust.

Õpilasi tutvustatakse digitaalse turustamise ökosüsteemi, mis keskendub oskustele, mida peate tõhusalt kavandama, kujundama ja rakendama strateegiaid, mis pakuvad organisatsioonidele lisaväärtust.

Programmi teave

MSc digitaalse turunduse strateegia keskendub digitaalse disaini ja kasutajakogemuse ning digitaalsete klientide, tasuta kasutajate ja ettevõtjate vaheliste vastastikuste mõjude digitaliseerimisele, et mõista, kuidas ettevõtted digitaalmajanduses tegelevad. Õpilased tegelevad ka kutsetunnistustega, nagu Google AdWordsi täiustatud sertifikaat ja Google Analyticsi sertifikaat.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

Iirimaa esimene koht ja I maailmasõda 34. ettevõtluse maailmas (Eduniversal 2018) on Trinity Kolledži Dublini pakutav ettevõtluse magistriõpe mõeldud ettevõtlikule mõttev ... [+]

Iirimaa esimene koht ja I maailmasõda 34. ettevõtluse maailmas (Eduniversal 2018) on Trinity Kolledži Dublini pakutav ettevõtluse magistriõpe mõeldud ettevõtlikule mõtteviisile. See programm õpetab õpilastele erialaseid teadmisi ja praktilisi oskusi uute või olemasolevate ettevõtete käivitamiseks või toetamiseks.

Programmi teave

See programm on mõeldud selleks, et anda õpilastele erialaseid teadmisi ja praktilisi oskusi uute ettevõtete alustamiseks või toetamiseks. Keskendudes tehnoloogilisele ja rahvusvahelisele ettevõtlusele, õpivad õpilased, kuidas luua uusi ettevõtmisi, toetada ja finantseerida ettevõtteid või kasutada ettevõtliku mõtteviisi ja lähenemisviisi olemasolevatel majanduskasvu soovivatel ettevõtetel.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

Iirimaa esimene koht ja Iirimaal asuv Lääne-Euroopa ettevõtlusfirmade jaoks (Eduniversal 2018) on Trinity College Dublin pakutav magistrikraad mõeldud õpilastele, kes soo ... [+]

Iirimaa esimene koht ja Iirimaal asuv Lääne-Euroopa ettevõtlusfirmade jaoks (Eduniversal 2018) on Trinity College Dublin pakutav magistrikraad mõeldud õpilastele, kes soovivad oma karjääri finantsteenuste valdkonnas arendada.

Programmi teave

Tarbijatele ja juhtivatele finantstöötajatele pakutakse üliõpilastele võimalikult suurt analüütilist ja praktilist väljaõpet. Trinity Business School on partneriks Chartered Alternative Investment Analyst (CAIA) assotsiatsiooniga ja Chartered Financial Analyst (CFA) Instituutiga, kellest mõlemad on tunnustanud akadeemilist rangust ja tööstusharu asjakohaseid oskusi, mida õpilased õpetavad.

Sisseastujale

Järgmise tarbimise taotlused 2019. aasta septembris avatakse oktoobris. Taotlused vaadatakse läbi jooksvalt, seega soovitame selle populaarse programmi rakendada võimalikult vara, et vältida pettumust.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

See range programm tutvustab teile kaasaegsete finantsriskide juhtimise vahendeid ja oskusi, suurendades oma karjäärivõimalusi selles põnevas tööstuses. ... [+]

See range programm tutvustab teile kaasaegsete finantsriskide juhtimise vahendeid ja oskusi, suurendades oma karjäärivõimalusi selles põnevas tööstuses.

See programm on mõeldud õpilastele, kellel on kvantitatiivne taust, kes soovivad uurida, kuidas finantsvahendeid saab kasutada ettevõtete ja ühiskonna riskide leevendamiseks. Õpilased õpivad, kuidas tõlgendada ja hinnata üksikute finantsinstrumentide ja varade riski, kritiseerides tänapäevast rahastamist riskipõhiselt.

Programmi teave

Maailma tööstusspetsialistid, praktikud ja konsultandid õpetavad õpilastele, kuidas prognoosida, reageerida ja minimeerida riske oma valitud valdkonnas. Kogu programmi raames õpivad õpilased kolme tööstuspiirkonnast mõjutatava riski sammast üle kogu maailma:... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

Iirimaal 1. koht ja Lääne-Euroopa üldjuhtimise magistrikraad (Eduniversal 2018) on Trinity College Dublin'i pakutav magistrikraad mõeldud mitteärilistel lõpetajal. See tä ... [+]

Iirimaal 1. koht ja Lääne-Euroopa üldjuhtimise magistrikraad (Eduniversal 2018) on Trinity College Dublin'i pakutav magistrikraad mõeldud mitteärilistel lõpetajal. See täiendab teie bakalaureuse kraadi ja varustab teid juhtimisoskusi, mis on vajalikud edu tänapäeva globaliseeruvas ärikeskkonnas.

Programmi teave

Meie akadeemiline meeskond annab hulgaliselt teadmisi ja kogemusi paljudes valdkondades, pakkudes tõeliselt ülemaailmset perspektiivi. Praktilise õppimise, simulatsioonide, arutelude, juhtumiuuringute ja külaliste kõnelejate kaudu õpivad õpilased tegelike äriküsimuste analüüsimist. Programmis keskendutakse ka läbirääkimistele ja juhtimisele, et aidata õpilastel konflikte juhtida ja oma juhtimisstiili välja töötada. Samuti võite oma valikut täiendavalt kohandada. Neid valikuid vaadatakse igal aastal läbi, lähtudes tööandjate tagasisidest ja turunõudlustest.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

See programm varustab õpilasi vahendite ja teadmistega tarneahela protsesside ja nende ühendatud toimingute haldamiseks ülemaailmse ja üha digiteeritud turul. ... [+]

Operatsioonide ja tarneahela juhtimine on olulised valdkonnad, mida ettevõtted saavad mõista, et oma tooteid ja teenuseid võimalikult tõhusalt ja tõhusalt pakkuda.

See programm varustab õpilasi vahendite ja teadmistega tarneahela protsesside ja nende ühendatud toimingute haldamiseks ülemaailmse ja üha digiteeritud turul. Riskide jälgimine, innovatsiooni võimendamine ja koostöö juhtimine on mõned selle programmi peamised teemad.

Programmi teave

MSc operatsioonide ja tarneahela juhtimise keskmes on rangelt ja põhjalikult tutvustada põhilisi tööriistu, tehnikaid ja raamistikke, mida saab kasutada ressursside ja voogude efektiivsuse suurendamiseks operatsioonide ja tarneahela protsessides nii tootmis- kui ka teeninduspõhises keskkonnas.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

See topelt akrediteeritud programm valmistab ette üliõpilasi, kellel pole ärilist tausta äriprobleemide lahendamiseks, mis on üha dünaamilisema ja keerukama maailma jaoks ... [+]

Me oleme ainus programm Iirimaal ja üks väheseid inimesi maailmas, mille on täielikult heaks kiitnud kolm maailma suurimat inimorganisatsiooni:

• Täiesti akrediteeritud Chartered Institute of Personnel Development (CIPD) 7. tasemel

• Täielikult tunnustatud HR sertifitseeritud instituudi (HRCI) juhtiv osutaja MSc in HRM

• Täielikult kooskõlas inimressursside juhtimise ühiskonnaga (SHRM) kogu maailma inimressursi õppekava juhendis ja mallides

Programmi teave

MSc inimressursi juhtimissüsteemis on mõeldud üliõpilastele, kellel ei ole ettevõtte tausta. Programmi ainulaadsus on teaduse ja praktika suurepärane kombinatsioon. Programmi ülesehitus on mõeldud õpilaste teadmiste ja arusaamise loomiseks inimressursside juhtimise alal ning pakub ka õpilastele suurepäraseid võimalusi klassiruumi minna kaugemale ja anda neile võimalus õppida inimressursside juhtimist reaalsetes organisatsioonides praktika mooduli inimressursside juhtimise kaudu. Õpilastele pakutakse võimalust viia läbi uurimistöö või ettevõtte projekti, mis taastab õpilaste suutlikkuse rakendada teooriat praktikas.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

Iirimaal 1. koht ja Lääne-Euroopa rahvusvahelise juhtimise 3. koht (Eduniversal 2018) on Trinity College Dublin'i pakutav rahvusvaheline juhtimine mõeldud äri lõpetanutel ... [+]

Iirimaal 1. koht ja Lääne-Euroopa rahvusvahelise juhtimise 3. koht (Eduniversal 2018) on Trinity College Dublin'i pakutav rahvusvaheline juhtimine mõeldud äri lõpetanutele, et arendada tipptasemel ettevõtteid kogu maailmas.

Programmi teave

See programm võimaldab õpilastel kogeda tõelist rahvusvahelist ja kultuuridevahelist keskkonda. Programmi globaalne olemus, selle moodulid ja residentsusnädal pakub võimalusi interpersonaalse ja kultuuridevahelise vahetuse ning oma karjäärivõrgu arendamiseks.

Lisaks rahvusvahelise koolituse juhtimisega seotud põhikoolitusele saavad õpilased oma programmi kohandada sellistes valdkondades nagu rahvusvaheline turundus, rahvusvaheline rahandus või rahvusvaheline sotsiaalne ettevõtlus.... [-]

Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity College Dublin - Business School

Trinity College Dublinis asuv turundustehnoloogia turundusstrateegia, kaubamärgi kujundamine, tarbijapsühholoogia ja lõpetajatele vajalike kommunikatsioonitegurite edukus ... [+]

Trinity College Dublinis asuv turundustehnoloogia turundusstrateegia, kaubamärgi kujundamine, tarbijapsühholoogia ja lõpetajatele vajalike kommunikatsioonitegurite edukus spetsialiseerunud turunduskarjääri valikul on Iirimaal 1. kohal Iirimaal ja viiendal Lääne-Euroopas turunduse jaoks (Eduniversal 2018). .

Programmi teave

Analüüsi- ja praktikapõhist koolitust pakuvad kõrgemate rahvusvaheliste ettevõtete (nt Google ja Microsoft) ekspertteadlased ja juhid. Sellel programmil on tugev tööstusharu tähelepanu ja see pakub ettevõtteühendusi alt = "turunduse ja digitaalse alt =" turundustööstusega, mille peakorter asub ülikoolilinnakus vaid mõne minuti kaugusel.

... [-]
Iirimaa Dublin
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Trinity College Dublin

Trinity Business School, at the Heart of Business

Trinity Business School
Address
Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublin, County Dublin, Iirimaa
Koduleht
Telefon
+353 1 896 1000