Loe ametlikku kirjeldust

Ben-Gurion University of the Negev on ainulaadne ülesanne, mis on kujundanud oma iseloomu

Ben-Gurion University of the Negev (BGU) asutati 1969. aastal, mõistes Iisraeli peaministri David Ben-Gurioni nägemust, kes uskusid, et Iisraeli tulevik on Negevi piirkonnas, kus kõrbes on üle 60 protsendi riigis. Nägemus oli missiooniga: olla Negevi arengu katalüsaator.

Praegu peaaegu 50 aastat hiljem on BGU ülemaailmselt tunnustatud teadus- ja kõrgharidusasutus, mis ületab akadeemiliste ringide piiri, et luua uus hariduse ja teaduse mudel, mis mõjutab inimeste elu Negevis, Iisraelis ja kogu maailmas.

Beer-Sheva, Sede Boqeri ja Eilati ülikoolilinnakutega on BGU tõepoolest innovatsiooni oaas, tehes tipptasemel teadusuuringuid küber- ja kodumaal; robootika; suured andme- ja infosüsteemid; alternatiivenergia; kõrbesuuringud; vee magestamine; Iisraeli uuringud, kultuur ja juudi mõte; meditsiini- ja biotehnoloogia; ülemaailmne tervis ja palju muud.

Ole erinev. Ole sina. BGU.

BGU meelitab Iisraeli kõige kiiremini kasvava teadustöö ülikooli silmapaistvaid üliõpilasi kogu Iisraelis ja kogu maailmas. Ülikoolide mitmekülgsed teaduskonnad ja 51 osakond, pakkudes tipptasemel rajatisi ja dünaamilist elanikkonda ligikaudu 20 000 üliõpilast, pakuvad mitmeid võimalusi. Õpilased tulevad BGU-le nii erakorraliste akadeemiliste võimaluste kui ka elava ülikooli atmosfääri jaoks.

BGU-s on kõikehõlmav ülikool, multidistsiplinaarne uurimus enam kui erandiks reegel, kus õpilased ja teadlased erinevatest teaduskondadest, osakondadest ja uurimiskeskustest töötavad koos, et leida parimad lahendused maailma kõige pakilisematele probleemidele. BGU teadlased ja üliõpilased on oma töö juures kirglikud: pole ime, et nad on saavutanud enneolematuid saavutusi teaduse ja tehnoloogia piiril arenenud valdkondades.

BGU rahvusvaheline

Rahvusvahelistelt üliõpilastest rohkem kui 40 riigist on täielik tegevus ja ürituste kalender, erinevad klubid ja organisatsioonid. Iisraeli üliõpilastele, kes on toakaaslased, elamine ülikoolilinnakutes, saavad rahvusvahelised üliõpilased Iisraeli kultuurist kogemusi, milleks on sõpruse rajamine ja mälestuste loomine. Meie asukoht Beer-Shevas, mitmekultuurilises linnas on ideaalne koht rahvusvahelistele üliõpilastele, et kogeda Iisraeli kogukondlikku mitmekesisust.

Beer-Sheva toimib ka sobivaks hüppelaudiks, et uurida ülejäänud Iisraeli, kus on mitu transpordivõimalust, et jõuda kõikidesse maa-aladesse.

Iga kursus, milles osaleb vähemalt üks rahvusvaheline üliõpilane, toimub inglise keeles.

Selle juhtulemine: David Ben-Gurioni nägemuse mõistmine.

BGU on keskne osa sellest, mida nimetatakse "innovatsiooni oaasiks" - unikaalseks ökosüsteemiks, kus kõrgharidus, kõrgtehnoloogia, tööstus, äri, meditsiin ja valitsus ühinevad, et arendada välja murrangulisi teadusuuringuid ja tuua turule uusi rakendusi.

Beer-Sheva Advanced Technologies Park (ATP), mis asub BGU peamise ülikoolilinnaku kõrval, on selle sünergia väljendus, kus elab rahvusvahelisi kõrgtehnoloogilisi ettevõtteid, nagu Dell-EMC, Oracle, Wix, IBM ja Deutsche Telekom. Nad võimendavad BGU teadusuuringute ja arendustegevuse võimekust koos BGU üliõpilaste ja lõpetanutega käivituvate ja kiirendajatega.

IDFi tehnoloogiaüksuste kavandatud käiguga ülikoolilinnakule astudes eemal ATP-st ja BGU ülikoolilinnakust on Negev keskel transformatsiooniperioodiks.

Soov muuta erinevust on BGU DNA-sse sisse viidud

Alates selle loomisest on üheks ülikooli esmaseks ülesandeks olnud Negevi piirkonna potentsiaali realiseerimine ja mitmekesiste elanike jaoks õiglasema ühiskonna rajamine. Täna on BGU õnnestunud, olles loonud akadeemilise asutuse, mis on ühenduses sügavalt juurdunud ja rahvusvaheliselt tunnustatud arvukate ja mitmekesiste teavitusprogrammide kaudu.

BGU üliõpilased ja õppejõud päästavad haridussüsteemist teaduse ja ühiskondlike tegevuste vahelist lõhet korrapäraselt, aidates oma aega ja energiat kogukondade ümber nende hariduse osana.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ben-Gurion University of the Negev

See kõrgetasemeliste uuringute innovaatiline multidistsiplinaarne programm on üles ehitatud selleks, et pakkuda integreeritud lähenemisviisi, pakkudes õpilastele erakords ... [+]

Kursuse sisu

See kõrgetasemeliste uuringute innovaatiline multidistsiplinaarne programm on üles ehitatud selleks, et pakkuda integreeritud lähenemisviisi, pakkudes õpilastele erakordseid võimalusi põhi- ja rakendusuuringute kombineerimiseks. Õpilased puutuvad kokku paljude erinevate teadusharudega, mis täiendavad õppetunde.

Programm pakub järgmisi õppejooni:

✔ Kuivimaade põllumajandus ja biotehnoloogia

✔ Niisutus ja taimekeskkond

✓ Kuivimaade ökoloogia (asjakohane õpilastele, kes on alustanud oma magistriõpinguid enne 2016. aasta oktoobrit)

✔ Päikeseenergia ja keskkonnafüüsika

✔ Keskkonnakaitse ja vee-mikrobioloogia

✔ Keskkonnauuringud... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Kuivamaa hõivab rohkem kui kolmandik maa pinnast, sealhulgas enamus Lähis-Idast ja Iisraelist. Veetavate veevarude ja veekvaliteedi halvenemine takistab kuivsööda säästva ... [+]

Kursuse sisu

Kuivamaa hõivab rohkem kui kolmandik maa pinnast, sealhulgas enamus Lähis-Idast ja Iisraelist. Veetavate veevarude vähenemine ja vee kvaliteedi halvenemine takistavad kuivade alade säästvat arengut ja nende kasvava elanikkonna heaolu. Selle programmi eesmärgiks on tutvustada üliõpilastele vee-teaduste tipptasemel teadustegevust ja kraadiõpet, mille eesmärk on parandada inimeste elu kuival maal, kasutades veevarude säästva kasutamise tehnoloogiaid ja poliitikaid. Lisateave hüdroloogia ja veekvaliteedi magistrikraadi kohta

Õppekava eesmärgidHoolitseda kvalifitseeritud spetsialiste hüdroloogia, veetöötluse ja magestamise valdkondades (sealhulgas: vee tootmine, pinna- ja põhjavee hindamine ja sadevee liikumine, maa-aluse vee ja saasteainete keemiline ja biokeemiline hindamine, operatsiooniuuringud, veesüsteemide optimeerimine jne) .Anda õpilastele tugeva tausta füüsikaliste, keemiliste ja mikrobioloogiliste protsesside põhiküsimustes ja rakenduslikes aspektides veekeskkondades. Pakkuda teadmisi vee, soluutite ja tahkete ainete voolamise ja transportimise protsesside ning eraldi faaside kohta pinnases ja vees põhjavees ja pinnavees.Anda teadmisi vee ja reovee käitlemise teemadel, sealhulgas bioloogilises töötlemises, füüsikalis-keemilises töötlemises ja magestamisprotsessis.Eriti intensiivistada ja laiendada magestamismeetodite ja reoveepuhastusprotsessidega seotud membraanitehnoloogiate uurimist.Valmistada ette doktoriõppe üliõpilased veeprobleemidega seotud programmides.Kasutada ZIWRi tugevusi nii inseneri- kui ka hüdroloogias... [-]
Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Eluteaduste osakonna ja Alberti Katsi rahvusvahelise kõrbesõppuste kooli ühisprogramm ... [+]

Kursuse sisu

Bioloogilise mitmekesisuse kriisi ja ökoloogiliste süsteemide ja nende poolt pakutavate teenuste ohu silmas pidades püüab meie uus ökoloogia, kaitse ja haldamise programm luua uut põlvkonda teadlasi, eksperte ja valdkonna töötajaid, kellel on laialdased teadmised rakenduslik ökoloogia, bioloogia ja evolutsiooniline ökoloogia.

Programm pakub üliõpilastele ökoloogia ja arengu teoreetilist tausta, rõhutades bioloogilist mitmekesisust, kogukonna dünaamikat ja organisatsiooni tasandi protsesse koos metoodiliste teadmistega, sealhulgas looduskaitse ja -juhtimisega seotud statistika, matemaatika, mudeliarendamise ja hindamise protseduurid.

Programm pakub Magister in Science (M.Sc.) kraadi põhineb teadustöö väitekirja ühes kahes uuringus rajad, mis kattuvad nende temaatiline taust, kuid rõhutavad erinevaid aspekte ökoloogia:... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Elektri- ja infotehnoloogia osakond pakub magistriprogrammi elektri- ja infotehnoloogia magistrikraadi (M.Sc.) kraadiõppesse. M.Sc. programm on pakkuda õpilastele teadmis ... [+]

Elektri- ja infotehnoloogia osakond (ECE)

Ben-Gurion University of the Negev elektri- ja infotehnoloogia osakond loodi 1971. aastal. Osakond pakub nii bakalaureuse kui magistriprogramme paljudes valdkondades, mis hõlmavad nii elektri- kui ka arvutitehnoloogia praktilisi ja teoreetilisi aspekte. Osakonnas on üliõpilane, kellel on üle 1000 üliõpilase bakalaureuseõppe, magistrikraadi ja doktoriõppes. kraadi. ECE osakonnas on 35 õppejõudu, kelle õppe- ja uurimisvaldkonnad hõlmavad järgmist: side-, juhtimis- ja robootika-, signaali- ja pilditöötlus, arvutitehnika, elektromagneetika ja lainete levik, elektrooptika, mõõteriistad ja mittelineaarsed elektroonika, VLSI ja nanotehnoloogia, biomeditsiin inseneri- ja jõuelektroonika.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Ben-Gurion University of the Negev

Rahvusvaheline Woodman-Schelleri Iisraeli uuringute rahvusvaheline programm (WSISIP) annab üliõpilastele Iisraeli uuringutes võtmeisikute ja uurimismeetodite põhjalikku t ... [+]

Kursuse sisuAvasta Iisraeli ajalugu, poliitika ja kultuur

Rahvusvaheline Woodman-Schelleri Iisraeli uuringute rahvusvaheline programm (WSISIP) annab üliõpilastele Iisraeli uuringutes võtmeisikute ja uurimismeetodite põhjalikku tausta. Tudengite teadmised ja oskused loovad tugeva aluse neile, kes kavatsevad jätkata doktorikraadi vastavates valdkondades.

Iisraeli Uuringute kraad on väärtuslik kandidaatidele, kes soovivad astuda Iisraeli, Lähis-Ida ja juudi maailma haldus-, diplomaatilise, kodanikuühiskonna või õppesuuniste juurde.

Programmi lisad:Arhiiviruumid ja külastused Iisraeli peamistesse arhiividesseKohtumised iisraellastega: pikaajalised elanikud, uued sisserändajad, sõdurid, kibbutzi liikmed, arengumaade elanikud, intellektuaalid, avalikud arhiivid, ajakirjanikud ja järgmise põlvkonna juhidEkskursioonid erilise ajaloolise ja sotsioloogilise huviga kohtadesseThesis või Non-Thesis Valikud... [-]
Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Lingvistika magistriprogramm pakub kas doktoritöö (teadustöö) või mitte-väitekirja (üldine) rada. Mõlemal rühmal on kolm eesmärki: (1) paljastada õpilased praegustele tea ... [+]

Kursuse sisu

Lingvistika magistriprogramm pakub kas doktoritöö (teadustöö) või mitte-väitekirja (üldine) rada. Mõlemal rühmal on kolm eesmärki: (1) paljastada õpilased praegustele teadustöö teemadele (2), et kaasata õpilasi teaduslikust diskursusest, uurimismeetoditest ja kriitilisest arutamisest; (3) õpetada üliõpilasi akadeemilises kirjutamises ja erialakirjanduse kasutamises. Lõppjärgu eesmärk on lisaks sellele, et õpilased korraldaksid algupäraseid teadusuuringuid, mis aitavad selles valdkonnas kaasa.

Mõlemad lood on kaheaastased programmid.

1. Lõputöö

Õpilased saavad valida erinevate pakutavate kursuste hulgast. Kuid kõik sellel kursusel osalevad üliõpilased peavad sooritama metoodika kursuse oma esimesel aastal. Lisaks peavad valitud kursused hõlmama vähemalt ühte kursust süntaksis ja vähemalt ühte kursust semantikas. Kõik MA kursused toimuvad seminaridena ja nõuavad lõpparuannet.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Ben-Gurion University of the Negev

Osakond pakub kraadiõppe nii MSc ja Ph.D. kraadi. Kestvus M.Sc. Programm on kaks aastat (neli semestrit). Programm on teadusuuringutele orienteeritud ja viiakse läbi BTE ... [+]

Avram ja Stella Goldstein-Goreni Biotehnoloogia Instituut

Üks Ben-Gurion University of the Negev asuvatest noorematest osakondadest pakub Avrami ja Stella Goldstein-Goreni Biotehnoloogia Instituudi (BTE) biotehnoloogia inseneribüroo (BTE) elavat tipptasemel teadustöö keskkonda, mida juhib 15 teaduskonna liiget. Osakond paikneb strateegilises paigas kaasaegses Guziku hoones, mis asub Ilse Katzi Nanostuskateaduste Instituudi vahel

M.Sc. kraad Biotehnoloogia Instituut

Osakond pakub kraadiõppe nii MSc ja Ph.D. kraadi. Kestvus M.Sc. Programm on kaks aastat (neli semestrit). Programm on teadusuuringutele orienteeritud ja viiakse läbi BTE laboratooriumides meie õppejõudude juhendamisel. M.Sc. uuringud on lõpetatud uurimistööga, milles võetakse kokku üliõpilase ainulaadsed teaduslikud tulemused ja suuline ettekanne, mille hindab teaduskomitee.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Elektro-optiliste ja fotonitehnikate üksus (EOPE) asutati 2000. aastal, nägemus näitab, et 21. sajandil sõltub nii fotoonikadest kui 20. sajandist sõltuv elektroonika. ... [+]

Elektro-optiline ja fotonikaehituse üksus

Elektro-optiliste ja fotonitehnikate üksus (EOPE) asutati 2000. aastal, nägemus näitab, et 21. sajandil sõltub nii fotoonikadest kui 20. sajandist sõltuv elektroonika. See on pühendatud elektro-optiliste ja fotonikaküsimuste alasele uurimistööle ja haridusele ning on praegu ainus Iisraeli osakond, kellel on volitatud magistri kraadi (magistrikraad ja doktorikraad) elektrooptilise inseneri erialal. Üksuse multidistsiplinaarsed uuringud asetavad selle optika- ja fotonikakogukonna esirinnas nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Kaugseire valdkonnas tehakse tipptasemel teadusuuringuid; atmosfääri optika; kiudoptilised biosensorid; nano-plasmonika; integreeritud nano-fotonika; super-lahutusmikroskoopia; pildi töötlemine; arvuti visioon; kuvamissüsteemid; 3D pildistamine ja kuvamine; arvutuslik optiline andur ja pildistamine; survetöötlus, biomeditsiiniline optika; vedelkristalliseadmed sensori ja kujutise saamiseks; hüperspektraalne pildistamine; THz ja MMW pildistamine; optiline klaas / kiud; optoelektroonilised seadmed; fotogalvaanika ja palju muud.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Mehhaanikainstituudi osakond pakub magistrikraadi (Mechanical Engineering) magistriprogrammi. Programmi eesmärk on pakkuda üliõpilastele teadmisi ja teadmisi valitud eria ... [+]

Department of Mechanical Engineering

Mehaanikatehnika on edukas multidistsiplinaarne valdkond, millel on märkimisväärne mõju tööstusele ja ühiskonnale üle kogu maailma. Ben-Gurion University of the Negev , 50 aastat tagasi asutatud mehaanikateaduskond, on alates sellest ajast olnud koduks paljudele teaduslikele läbimurdele ja tehnoloogilistele saavutustele. Osakond pakub nii bakalaureuse- kui ka magistriõppeprogramme mitmesugustel teemadel, mis hõlmavad nii masinaehituslikke praktilisi kui ka teoreetilisi aspekte.

Osakonnas on üliõpilane üle 800 üliõpilase, kes õpivad bakalaureuseõppes magistrikraadi. ja Ph.D. kraadi.

Praegu töötab osakonnas 25 täistööajaga kõrgemate õppejõudude liikmeid, kes õpetavad ja viivad läbi tipptasemel teadusuuringuid kõikides peamistes masinaehitusvaldkondades, sealhulgas robootika, juhtimis- ja autonoomsete süsteemide, tugeva mehaanika, bio-inspireeritud materjalide ja süsteemide, vedelate mehaanikate, mikro- ja nanoelektromehaanilised süsteemid, soojusülekanne, süsteemi projekteerimine ja seire, termodünaamika, energiatehnoloogiad ja tahkete osakeste materjalide tehnoloogia.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

M.Sc. Materjalitehnoloogia programm on pakkuda õpilastele teadmisi ja arenenud teadmisi oma valitud erialal. ... [+]

Materjalide inseneri osakond

Ben-Gurion University of the Negev materjalide inseneribüroo asutati 1971. aastal. See oli esimene Iisraelis asuv osakond. Materjaliteaduse osakond pakub noortele ja elujõulisele õhkkonnale innovaatilisi teadusuuringuid ja on sügavalt pühendunud erakorralisele haridusele kõigil tasanditel.

Meie teadustöö juhib väljapaistva õppejõudude meeskond; kõik on juhtivad teadlased nende erialateadmiste valdkonnas. Osakond pakub juurdepääsu erakordsetele rajatistele ja nüüdisaegsetele seadmetele.

Uurimisvaldkonnad hõlmavad nii materiaalsete tehnoloogiate praktilisi kui ka teoreetilisi aspekte, sealhulgas metallide, keraamiliste metallide komposiite, polümeere, elektroonilisi materjale, termoelektrilisi materjale, pooljuhtmaterjale ja -seadmeid, biomaterjale, nanomaterjale, magnetilisi materjale ja kaasaegseid materjalide iseloomustamise meetodeid.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ben-Gurion University of the Negev

Tuumatehnoloogia üksus (UNE) on Iisraelis ainus akadeemiline osakond, mis pakub magistriõppes magistrikraadi. ja Ph.D. kraadi valdkonnas. ... [+]

Tuumatehnika üksus

Tuumatehnoloogia üksus (UNE) on Iisraelis ainus akadeemiline osakond, mis pakub magistriõppes magistrikraadi. ja Ph.D. kraadi valdkonnas. UNE-s on hõlmatud mitmesuguseid uurimistöö teemasid, sealhulgas: tuumaenergeetika, tuumakütuse füüsika, neutronite transport, tuumakütusetsükkel, tuumarelva leviku tõkestamise strateegiad, kiirgusraviks kasutatavad ravimid, kiirgusteraapia tuumaplokid, kiirgusarvutused ja Monte Carlo simulatsioonid kiirguskaitsevarustuse konstruktsioon ja arvutused, patsiendi kaitse kiirgusest, tuumateooria ja osakeste transpordi areng. Paljud UNE lõpetajad on kõrgetasemelised juhid ja neil on võtmepositsioonid juhtivates teadusasutustes ja mainekates meditsiinikeskustes Iisraelis ja kogu maailmas.... [-]

Iisrael Be'er Sheva
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Ben-Gurion University of the Negev - Pushing Your Limits

BGU International - students capturing thier journey