The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tel Avivi südames asuv TAU õigusteaduskond on Iisraeli peamine õigusteaduskond. TAU seadus on koduks rohkem kui 40 täistööajaga õppejõule ja üle 25 tunnustatud külalisprofessorile, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud oma erialal. Teaduskond koosneb kümnetest õppejõududest, kes õpetavad mitmesuguseid akadeemilisi erialasid. Igal aastal osalevad teaduskonnas ligikaudu 1600 üliõpilast Iisraelist ja enam kui 20 riigist.

TAU seaduse õppekava sisaldab hulgaliselt kursusi ja seminare, mille eesmärk on suurendada õpilaste võimet tegeleda kohalike ja ülemaailmsete õiguslike ja sotsiaalsete küsimustega. Umbes 45 pakutavatest kursustest õpetatakse inglise keeles. TAU seadus pakub laia valikut võimalusi teoreetiliseks uurimiseks ja praktiliseks õiguslikuks kogemuseks, kuna selle eesmärk on luua stimuleeriv õpikeskkond oma õpilastele ja teadlastele. Nende hulgas on teaduskonna ainulaadsed õpikojad, mis tutvustavad üliõpilastele tipptasemel uurimistööd Iisraeli ja välismaal asuvate juhtivate teadlaste poolt, mis võimaldab neil veel avaldamata õiguslikku stipendiumit läbi vaadata ja kaasa aidata.

Buchmanni õigusteaduskonna pakutavate paljude võimaluste hulgas on Rahvusvaheline Parasol Foundation LL.M., mis meelitab tipptasemel õigusteadlasi üle kogu maailma. See ainulaadne programm võimaldab rahvusvahelistel üliõpilastel süveneda mitmekesises atmosfääris ja tõeliselt kogeda akadeemikuid, innovatsiooni ja teadusuuringuid.

TAU seaduse teaduskonna liikmed on avaldanud arvukaid raamatuid ja väljaandeid kõrgemates õigusaruannetes, eksperthinnatud ajakirjades ja ülikoolide pressides. Paljud meie õppejõud on regulaarsed külalislektorid USA ja Euroopa juhtivates õigusteaduskondades. TAU seadus sisaldab arvukaid prestiižseid uurimisinstituute, mis hõlbustavad tipptasemel konverentse, kollokviume ja teadustegevust. Üks neist instituudidest, Cegla seaduse interdistsiplinaarse uurimise keskus, on teaduskonna lipulaevade seaduse läbivaatamisel - teoreetilistel uurimistöödel (TIL), mis on kõigi USA-väliste õiguslike ülevaatuste seas esikohal number 1 tsitaatide mõju kohta kogu maailmas .

Kooli tegevusala ja tippkvaliteedi maine on soodustanud tipp-lõpetajaid, sealhulgas arvukaid ülemkohtu kohtunikke, valitsuse ministreid, parlamendiliikmeid ja suurte rahvusvaheliste ettevõtete tegevjuhte. Kümneid teaduskonna lõpetajaid teenivad kõrgemates ameerika õigusteaduskondades, sealhulgas Harvardi ja NYU-s. Oma teaduskonna, üliõpilaste ja vilistlaste kaudu aitab TAU õigusteaduskond olulisi lahendusi maailma kõige keerulisematele õiguslikele ja sotsiaalsetele väljakutsetele.

Asukohad

Tel Aviv-Yafo

Address
Tel Aviv-Yafo, Tel Avivi rajoon, Iisrael

Programmid

See ülikool pakub ka: