Loe ametlikku kirjeldust

cept01

CEPT Ülikool keskendub mõistmist, projekteerimine, planeerimine, ehituse ja haldamise inimese elupaiku. Selle õppeprogrammid ehitada läbimõeldud spetsialistide ja uurimisprogramme süvendada arusaamist inimasustuse. CEPT Ülikool kohustub ka nõustamisprojektis edendada eesmärgiga muuta elupaikade elamisväärsemaks.

Ülikool koosneb viiest teaduskonda. Arhitektuuriteaduskond loodi nn School of Architecture "1962. aastal. See keskendub disaini era- valdkonda. Ülikooli planeerimine, keskendunud planeerimine avalikus sfääris, loodi 1972. aastal, kui "School of Planning". Matemaatika of Technology, mis keskendub projekteerimine ja ehitus, asutati aastal 1982 kui "School of Building Science and Technology". Teaduskonna Disain asutati 1992 kui "School of Interior Design". Ta tegeleb elupaiga seotud interjööri, käsitöö, süsteemide ja tooteid. Ärijuhtimise teaduskonna asutatud 2013. aastal ja see keskendub Habitat ja projektijuhtimine.

CEPT Ülikool on oma nime saanud nn Center for Environmental Planning and Technology "(CEPT). CEPT ja erinevates koolides, et see koosneb olid loodud Ahmedabad Haridusselts toel valitsuse Gujarati valitsuse ja India. Valitsus Gujarati lisada CEPT ülikooli 2005. aastal. Ülikool annab komisjon tunnistas CEPT Ülikooli punktis 2 (f) on loodud sisu Act, 1956 2007. Department of Scientific ja Industrial Research (DSIR) Valitsuse India tunnistab ülikooli kui teadus- ja Industrial Research Organization (SIRO).

cept02

Rajamine

Ahmedabad Haridusselts (AES) loodud keskuse planeerimine ja tehnoloogia (CEPT) on aastal 1962 algusest School of Architecture (SA) läbi dotatsioon alates Gujarati valitsuse. School of Planning (SP) loodi 1972. aastal rahalist toetust India valitsus (MHRD), Gujarati valitsuse ja Ford Foundation. Ülejäänud koolid; School of Building Science and Technology (SBST) ja School of Interior Design (SID) loodi 1982. aastal ja 1991. aastal vastavalt koos dotatsioon alates Gujarati valitsuse.

Esialgu CEPT loodi ja juhivad Ahmedabad Haridusselts (AES). Aastal 1994 eraldi usaldust ja ühiskond CEPT Selts loodi. CEPT on registreeritud ja ühiskondlik Heategevusliku Trust. CEPT on registreeritud vastavalt Societies kas liitunud Society / Firma / Teised Registration Act 1860 koos Asst. Kohtusekretäri Seltsid, Ahmedabad Piirkond, Ahmedabad, vide Registreerimise nr GUJ / 4185 / Ahmedabad dateeritud 24. jaanuar 1994.

Alates loomisest CEPT tegutses iseseisva õppeasutuse vabalt arendada oma akadeemilisi programme ja sõlmib oma diplomid lõpus erinevate õppeprogrammide tunnustatud Gujarati osariigis ja kohustuslikku reguleeriva asutuse tehnilise kursused - Kõik India nõukogu tehniline haridus (AICTE). Alates 2002 - 2005, CEPT oli kindlustatud Hemachandracharya Põhja Gujarati ülikool Patan. Seega, õpilaste täites erinevaid programme CEPT anti bakalaureuse- ja magistrikraadi. CEPT sai ülikooli poolt Gujarati riigi seadusandja seaduse 2005. alates 12. aprill 2005. CEPT Ülikool on tunnustatud ülikool annab komisjonile vastavalt § 2 (f) on loodud sisu Act, 1956 2007. aasta veebruaris. Ülikool on tunnustatud teadus- ja Industrial Research Organization (SIRO) osakonna teadus- ja Industrial Research (DSIR).

cept03

Pedagoogika

Õppeprogrammide CEPT Ülikooli keskenduda hoone professionaalse suutlikkuse ja seetõttu nad on keskendunud "stuudios" või "laborid". Siin on õpilastel suhelda hästi läbi mõeldud elu nagu probleeme. Kursuste, seminaride ja teadustöö ülesandeid, mille eesmärk on arendada kontseptuaalseid ja analüütilisi võimeid õpilased ja oskuste suurendamine töökojad toetavad õppimist stuudiod ja töötoad. Õpilased on ka registreeruda reisi ja dokumentatsiooni programmide ja intern professionaalne kontorid avardada kokkupuudet.

CEPT Ülikooli kalliks üksikisiku huvidele ja võimetele oma õpilastele. Selleks, et võimaldada igale õpilasele kaardistada ainulaadne õppima ja mõistma enda individuaalse potentsiaali, kohustuslikkus ainult kolm neljandikku kõigist krediiti, et õpilased peavad täitma. Õpilased võivad täita ülejäänud krediiti valides laia valikainete kursusi pakutakse igal viie ülikooli teaduskondadest. Teaduskondade ka kõik katsed, et tagada isegi kohustuslik osa programmi õpilased saavad valida kursusi vastavalt oma praktikas orientatsiooni alusel.

Uskumus, et harida spetsialistid nõuab praktiseerivad spetsialistid ja teadlased tihedat koostööd kindlalt toetab CEPT ülikooli pedagoogilise filosoofia. Seetõttu CEPT Ülikooli toimib koostöö teadlased ja praktikud. Praktikud vilunud otsustusprotsessi tuua oma kogemusi klassiruumi ja teadlased annavad rohkem läbimõeldud ja kriitiline lähenemine. Õpetajad CEPT Ülikool, näevad end treenerid. Nende ülesanne on toetada iga õpilase oma uurimusi ja nende suutlikkuse suurendamise külalistele.

Rahvusvaheline Outreach missioon

India linnastumine on epohhiloov transformatsioon, kus valdav elanikkond liigub oma küladest linnadesse. Tegevjuht see enneolematu ulatuse areng nõuab suure hulga andekas, kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistid üle maailma planeerida, kavandada ja ehitada India tulevikku. Seetõttu CEPT Ülikool on loodud rahvusvahelist haaret missioon kutsuda globaalse talent liituda CEPTiga üliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste koostööd tegema küsimustes India linnastumine ning valmistada tulevikus elupaiga spetsialistid.

Missioon on laetud meelitada silmapaistva rahvusvahelise lõpetajate spetsialistid ja teadlased, et õppida, töötada ja õpetada Indias. Missioon koordineerib mitmeid olemasolevaid ja uusi võimalusi rahvusvaheliseks lõpetajate spetsialistid, teadlased ja uurijad liituda CEPTiga ja tööd väljakutsete lahendamine India linnastumine.

Nende hulka kuuluvad:

 1. Reisimine Indias
  Aastane suvel ja talvel koolide juures CEPT pakub struktureeritud õppe programmid (eest kaks kuni viis nädalat), et pakkuda mitmekesist kogemust ja väljaspool India.
 2. Loe Indias
  Professional magistri-ja bakalaureuseõppe programmid pakuvad suurepärase võimaluse teha kraadi haridust, mis on juurdunud kohalikus kontekstis. Need võimaldavad õpilastel alustada rahvusvahelise kvaliteediga erialast haridust.
 3. Õpeta Indias
  Maineka Õpetamine Fellows programmi CEPT kutsub silmapaistva rahvusvahelise lõpetanud ja noortele spetsialistidele veeta üks aasta õpetamise CEPT.
 4. Research in India
  Research teadlased on võimalus teha koostööd teadusuuringute õppejõud ja üliõpilased CEPT. Seal on palju olemasolevaid koostöövõrgustik partnerülikooli üle maailma ning on veelgi võimalus uurida uusi koostöövõrgustik.
 5. Design Indias
  Innovatiivne uus kraadiõppe programmi / s noorte ja kogenud spetsialistid, et arenenud riigid kohustuvad järgset erialast magistrikraadi, mis võimaldab neil töötada Indias.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


CEPT University

Maastikuprogrammid CEPT University on loodud selleks, et võimaldada kõikehõlmavat ja põhjalikku elukutse mõistmist. See pakub professionaalset haridust tihedalt ehitatud ... [+]

Maastikuarhitektuuri / disaini magister

Arhitektuuriteaduskond - CEPT University

Maastikuarhitektid / disainerid mängivad keskset rolli sellises riigis nagu India, mis muutub kiiresti füüsilises vormis. Tänapäevane maastikuekspert on väljaõppinud mitte ainult aiakujundajaks, vaid loodusressursside ökoloogiliselt tundlikuks kaitsjana ja töötab erinevates mõõtmetes, keerukustena ja tüpoloogiates, mis hõlmab projekte piirkondlikes maastikes, elamute, institutsionaalsete, puhke-, linna-, kultuuripärand, infrastruktuur, tööstus- ja majapidamisruumid. Lisaks tehniliste võimaluste arendamisele peab Landscape Professional täna arendama kriitilist arusaamist kutseala ulatusest ning arendama väärtussüsteemi ja huvitavat uurimisoskust, et võimaldada asjakohast reageerimist pidevalt muutuvas maailmas./>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

CEPT University disaini teaduskond pakub mööblidisaini magistriprogrammi. M. Des. (Furniture Design) programm on 2-aastane täistööajaga oskustepõhine erialane programm õp ... [+]

Master of Design mööblidisainis

Disaini teaduskond - CEPT University

CEPT University disaini teaduskond pakub mööblidisaini magistriprogrammi. M. Des. (Furniture Design) programm on 2-aastane täistööajaga oskustepõhine erialane programm õpilaste ettevalmistamiseks kiiresti areneva mööblitööstuse disainerite ja uuendajana./>

M. Des. (Mööblidisaini) programm on pragmaatiline vastus mööblitööstuse ja turu kasvavatele vajadustele. Tänapäeval on India Indiast pärit metroo arengukiirus eksponentsiaalselt peaaegu kõigis sektorites. Mööblikanõud tuleneb seal elamutes, äriettevõtetes ja institutsionaalsetes sektorites. Tänapäeval on suur osa turustatavatest mööblitest pärit välismaalt ning neid saab India projekteerida ja valmistada nii lihtsalt.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Linnaplaneerimise magister (MUP) võimaldab õpilastel osaleda linnaplaneerimise riiklikes ja rahvusvahelistes parimates tavades ning varustab neid nende ametialase karjäär ... [+]

Linnaplaneerimise magister

Planeerimise teaduskond - CEPT University

Linnaplaneerimise magister (MUP) võimaldab õpilastel osaleda linnaplaneerimise riiklikes ja rahvusvahelistes parimates tavades ning varustab neid nende ametialase karjäärina vajalike teadmiste ja oskustega linnade ja linnapiirkondade kasvu ja arengu kavandamisel ja juhtimisel./>

Kursuse käigus õpivad õpilased mõistma ja analüüsima mitmesuguseid tegureid, mis mõjutavad meie linnu ja rakendavad kriitilist mõtlemist integreeritud, interdistsiplinaarsete lahenduste pakkumisel. Läbi praktilistest stuudiotreeningutest, teooriakursustest, individuaalsetest uurimisprojektidest ja välitreeningutest nii Indias kui ka välismaal, annab kursus õpilastele põhjalikke teadmisi kohustuslike plaanide koostamisest ja planeeringutest, mis ulatuvad piirkondlikust, linna ja kohalikust tasandist. Teaduskonna liikmed on juhtivad praktikud, akadeemikud ja teadlased, kes on pädevad ja valdavad oma valdkondi, kellel on riiklik ja ülemaailmne kogemus.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

See eesmärk on tuua märkimisväärseid muutusi linna Indias, luues kõrgetasemeliste spetsialistide kogumi, mis on pühendatud inimeste elupaikade haldamisele. Programm aitab ... [+]

Urban Management Magistriõpe

Juhtiv teaduskond - CEPT University

India linnad kasvavad oma rahva ja geograafilise piirkonna osas väga kiiresti. Nad vajavad pidevat tähelepanu olemasolevate struktuuride säilitamisele ja tulevase laienemise haldamisele. Urban Management on tulemas valdkond, mis vajab erialaseid teadmisi linnade asunduste ja põhiliste juhtimispõhimõtete kohta. Linnahaldurid keskenduvad linnade ja linnade funktsioneerimisele ja püüavad parandada linnade tehnoloogilist, operatiivset ja rahalist toimimist, et parandada elujõulisust./>

See eesmärk on tuua märkimisväärseid muutusi linna Indias, luues kõrgetasemeliste spetsialistide kogumi, mis on pühendatud inimeste elupaikade haldamisele. Programm aitab õpilastel välja arendada oskusi keeruliste probleemide lahendamiseks, nagu linnateenuste pikaajalise efektiivsuse suurendamine, linnade igapäevase toimimise parandamine ja linnade süsteemide rahastamise parandamise võimaluste leidmine.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

M.Tech Geomaticsis on multidistsiplinaarne professionaalne kursus, kus on arenenud teemad nagu kaugseire, GIS, andmebaaside haldussüsteemid, ruumiliste andmete analüüs, p ... [+]

Geomaatika tehnoloogia magister

Tehnoloogiaülikool - CEPT University

GEOMATIKA, rahvapäraselt tuntud kui geoinformaatika, viitab matemaatika, teaduse ja tehnoloogia kasutamisele ruumilise teabe uurimiseks. See on valdkond, millel on iidsed juured, kaasaegne tähendus ja silm peal tulevikku. See multidistsiplinaarne kursus ühendab georuumilise teabe omandamise, juhtimise, analüüsimise, modelleerimise ja esitluse./>

M.Tech Geomaticsis on multidistsiplinaarne professionaalne kursus, kus on arenenud teemad nagu kaugseire, GIS, andmebaaside haldussüsteemid, ruumiliste andmete analüüs, programmeerimiskeeled, fotogrammmeetria, GPS ja asukohapõhised süsteemid, LiDAR, suured andmetöötlused, veebi- ja mobiilsed GIS Õpetatakse avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid, projektide planeerimist ja geo-visualiseerimist. See annab ainulaadse võimaluse uurida ulatuslikke rakendusi multidistsiplinaarsetes valdkondades: ehitus, ehitus, infrastruktuur, kommunaalkulud, planeerimine, juhtimine, infotehnoloogia ja juhtimine.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

M.Techi piires. Ehitusenergia tulemuslikkuse õpilased õpivad: Kasutage nüüdisaegseid tööriistu simulatsioonide läbiviimiseks ja energiatõhususe suurendamiseks; Lahendada ... [+]

Kapten Tehnoloogia Energiasäästlikkus

Tehnoloogiaülikool - CEPT University

Madala energiatarbega ehitised on India ja teiste troopiliste piirkondade sotsiaalne ja majanduslik imperatiiv, mis näevad järgmise kahe aastakümne suurimat kasvu. Energia kasutamine määrab suurel määral ehitise keskkonnamõjude kogu eluea jooksul. Uuringud, poliitika ja praktika muudavad energiakasutuse energiatõhususe ala intellektuaalseks ja professionaalseks kasvuks. Ehituse projekteerimis- või toimingute meeskonnal on üha enam vaja uut liiki professionaali, mis aitab säästa energiat./>

M.Techi piires. Ehitusenergia tulemuslikkuse õpilased õpivad:

Simulatsioonide läbiviimiseks ja energia tootlikkuse hindamiseks kasutage nüüdisaegseid tööriistu.Lahenda keerulisi tehnilisi probleeme ja osale multidistsiplinaarses keskkonnas.Mõjuta energiasäästlike ehitiste disaini, võttes arvesse kõiki hoonete süsteeme, arhitektuuri ja elanike tervist ja mugavust.... [-]
India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Uus aspirantuur arhitektuuri ajaloos ja teoorias on mõeldud arhitektidele ja lõpetanutele teistest erialadest, kes on huvitatud keskkonnaküsimustega seotud teadusuuringut ... [+]

Arhitektuuri ajaloo ja teooria arhitektuuri magister / arhitektuuri ajaloo ja teooria eriala

Arhitektuuriteaduskond - CEPT University

Uus aspirantuur arhitektuuri ajaloos ja teoorias on mõeldud arhitektidele ja lõpetanutele teistest erialadest, kes on huvitatud keskkonnaküsimustega seotud teadusuuringute täiendõppest. Tuginedes CEPT University teadusuuringute tugevale traditsioonile, pakub programm tänapäeva teadlastele olulist metoodilist alustamist ja kriitilist suhtlemisoskust. Suurem osa õppimisest toimub stuudiospetsiifilise pedagoogika abil, kus õpilased osalevad empiiriliselt tänapäevaste kohtade, protsesside ja esitlustega ning neid toetavad mitmed teoreetilised seminarid ja meetodid. Ainuke selline Lõuna-Aasia regioonis on programm huvipakkuv neile, kes soovivad töötada haridustöötajate (arhitektuuri ja sellega seotud valdkondades), erialaste teadlaste ja kultuuri- ja kultuuripärandi valdkonnas tegutsevate ettevõtjatega. Selle programmi lõppedes on võimalik:/>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Arhitektuurse disaini eriala M.Archis. Arhitektuuriteaduskonna raames on CEPT University arenenud disainivoog, mis on mõeldud arhitektidele disaini uurimiseks, eksperimen ... [+]

Arhitektuuriarhitektuur Arhitektuurne Disain

Arhitektuuriteaduskond - CEPT University

Arhitektuurse disaini eriala M.Archis. Arhitektuuriteaduskonna raames on CEPT University arenenud disainivoog, mis on mõeldud arhitektidele disaini uurimiseks, eksperimentideks ja disaini kriitilisemaks tajutavaks tegemiseks, kellel on praktika kogemus. Spetsialiseerumine on teiste M.Archi voogudega võrreldes laialdasemate volitustega ja võimaldab õpilastel uurida muu hulgas järgmisi teemasid: uued tööriistad ja tehnoloogiad, disain, sotsiaalsete muutuste disain, arhitektuuriteenuste esinduse reimagineerimine. Õpilastel on ka võimalus uurida disainiteooriat, eriti vormi ja esteetika, tegemise, arvutusliku disaini, disaini ajaloo ja kaasaegse praktika valdkonnas./>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Linnatranspordisüsteemide magistri eesmärk on pakkuda linnatranspordi planeerimisele, tehnoloogiale, projekteerimisele, toimimisele ja juhtimisele terviklikke teadmisi li ... [+]

Linnatranspordi süsteemide magister

Planeerimise teaduskond - CEPT University

Tõhus ja tõhus transpordisüsteem on linnaosade ja piirkondade majanduskasvu võti. Linnatranspordi planeerimine ja haldamine on keerukas ja nõuab põhjalikku arusaamist mitmesugustest allsüsteemidest, nagu teed ja raudteed, sellistes transpordiliikides nagu avalik, era- ja mootorita transport, reisijate ja kaubavedude liikuvus ning muud sellega seotud maakasutuse mõõtmed, reisikäitumine , energia, taskukohasus, rahastamine ja juhtimine. Transpordiküsimuste lahendamiseks on vaja integreeritud lähenemisviisi, et linnad saaksid liikuda tõhusa ja jätkusuutliku liikuvuse suunas./>

Selle vaatenurgaga kavatseb Urban Transport Systemsi kapten anda terviklikke teadmisi linnatranspordi planeerimise, tehnoloogia, projekteerimise, käitamise ja haldamise kohta, lisaks transpordisüsteemide analüüsi ja erinevate poliitikavahendite rakendamisega seotud oskuste arendamisele. Programm ühendab teoreetilise analüüsi praktilise rakendusega, et aidata õpilastel aru saada, kuidas reaalmaailma transpordiprobleeme lahendada. Keskendutakse sellele, et võimaldada õpilastel mõista linnatranspordi keerukust ja arendada oma suutlikkust linna transpordi tuleviku kujundamisel.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Kaitsmise ja taastamise programm on kaheaastane erialane haridus teooria ja praktika hoonete säilitamise ja säilitamise juhitud linnade taaselustamist. Programm asub Ahme ... [+]

Kapten arhitektuuri säilitamine ja taastamine / Master of Arts säilitamise ja taastamise

Arhitektuuriteaduskond - CEPT University

Kaitsmise ja taastamise programm on kaheaastane erialane haridus teooria ja praktika hoonete säilitamise ja säilitamise juhitud linnade taaselustamist. Programm asub Ahmedabadi maailmapärandi linna kontekstis ja tegeleb ajaloolise ehitatud keskkonnaga, linna ajalooga ja teooriatega, kontekstuaalse disaini lähenemisviisidega ja kogukonna kaasamisega, et uurida looduskaitse tavade ja linnade taaselustamise vahelist seost. Seda tehakse keskendudes praktikale vajalike oskuste arendamisele ning aktiivsele osalemisele riiklike ja ülemaailmsete, era- ja avalike projektidega, mis kaitsevad ajaloolisi keskkondi. Selle programmi lõppedes on võimalik:/>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Programmi Master of Design Building Products and Systems programm sünteesib valdkondadevahelist ja kultuuridevahelist lähenemist, kusjuures suurt rõhku pannakse praktilis ... [+]

Master of Design ehitustoodete valdkonnas

Disaini teaduskond - CEPT University

Programmi Master of Design Building Products and Systems programm sünteesib valdkondadevahelist ja kultuuridevahelist lähenemist, kusjuures suurt rõhku pannakse praktilistele eksperimentidele, mis töötavad koos tekkivate tehnoloogiate ja tööstuspartnerlustega. Selle programmi eesmärgiks on pakkuda tulevikus tootearendajatele põhjalikke teadmisi ja oskusi tööstusdisainilahenduse valdkonnas, täpsemalt selliste toodete disaini, mis on ehitatud ruumide osaks. Programm põhineb inimkeskse disaini lähenemisviisil probleemide lahendamisel, alustades inimestest, kes on mõeldud uutele loomingulistele lahendustele, mis tasakaalustavad esteetikat, toote tootlikkust, jätkusuutlikkust ja tootmisprotsessi lihtsust./>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Meie uus kursus keskendub eeskätt suurtele keerukatele projekteerimisprobleemidele, mis on seotud valitsusehoonetega, ettevõtte kontoritega, jaemüügikohtadega ja hotellid ... [+]

Sisekujunduse disaini kapten

Disaini teaduskond - CEPT University

Sisekujundus on seotud inimese vahetu füüsilise keskkonnaga, hõlmates vaimseid, filosoofilisi, vaimseid ja emotsionaalseid suhteid, mis ühendavad Meest ja ruumi. See on meie igapäevaelu oluline osa. Kuna ühiskonna nõudmised muutuvad keerukamaks, on ka disainilahendused. Kutsealana tegeleb see paljude oskuste ja tehniliste teadmistega, mis on vajalikud tõhusate lahenduste väljatöötamiseks projekteerimispaberitele./>

Meie uus kursus keskendub eeskätt suurtele keerukatele projekteerimisprobleemidele, mis on seotud valitsusehoonetega, ettevõtte kontoritega, jaemüügikohtadega ja hotellidega. Samuti uuritakse üksikasjalikult tervishoiu ja külalislahkuse erivajadusi. Neid arendatakse lisaks stuudiopõhistele disainiõppustele lisaks töökojapõhisele oskuste arendamisele. Lõppsemester on iseseisev disaini väitekiri, mille üliõpilane keskendub otsese tööstusharu probleemile.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Urban Design Master (MUD) on mõeldud üksikisikutele, kes on tugevalt huvitatud linnapiirkondade füüsilise vormi kujundamisest ja avalike kohtade kujundamisest. ... [+]

Urban Design Master

Planeerimise teaduskond - CEPT University

India kiire linnastumine ja sellest tulenev linnade ümberkujundamine kujutavad endast suuri väljakutseid praegustele lähenemisviisidele linnade üldsuse kujundamisel. See loob ka võimaluse ette kujutada linnade tulevasi stsenaariume, kus keskendutakse disainile, funktsionaalsusele, elujõulisusele ja jätkusuutlikkusele./>

Urban Design Master (MUD) on mõeldud üksikisikutele, kes on tugevalt huvitatud linnapiirkondade füüsilise vormi kujundamisest ja avalike kohtade kujundamisest.

Disaintubajad on MUD-programmi keskmes, mis hõlmab mitut disainteemat, mis katavad erinevaid skaalasid ja linna stsenaariume. Stuudioharjutused on üles ehitatud konkreetse linna avaliku diskursuse käigus tekkivatele reaalajas toimuvatele projektidele. Need projektid on peamiselt seotud uute linnaosade kujundamisega, linnade taaselustamisega ja avalike kohtade kujundamisega.... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Urban Housing'i kapten eesmärgiks on pakkuda rakenduslikke teadmisi kohaliku eluasemeturu, linnapiirkondade eluasemetööstuse poliitika kujundamise, planeerimise, proj ... [+]

Urban Housing Maja

Planeerimise teaduskond - CEPT University

Linnakorterit, välja arvatud varjupaik, peetakse vahendiks juurdepääsuks tööhõivele ja elatusvahenditele, linna- ja ühiskondlikele teenustele, soovitavate naabrite lähedusele. Enamik linnaelamutest on turg, kus maa ja rahalised vahendid mängivad olulist rolli. Elamine korralikule eluasemele, mis on kõigile taskukohane, on peamine elamiskõlblik linn. Kuid arengumaade ja arenguriikide linnad võitlevad elamumajanduse mitmesuguse tasemega, kuna see puudutab kohalike maade ja tööturgude iseärasusi. Poliitikakujundamine ja planeerimine, et tagada kõigi sissetulekute rühmade jaoks korralik taskukohane eluase, on keeruline protsess ja nõuab mitmetahulist lähenemist. Selleks tuleb kujundada poliitika ja eeskirjad, mis võimaldavad kohalikel turgudel luua piisava, taskukohase ja korraliku eluasemefondi. Samal ajal nõuab see poliitikate, programmide ja eeskirjade koostamist, mis aitavad kodumajapidamistes elada ebakvaliteetsetes korterites, mida ametlikud turud ei teeninda, et saada korralikku taskukohast eluaset. Ainult siis, kui selline mitmepoolne lähenemisviis on vastu võetud, saavad linnad tõhusalt lahendada elamumajanduse ebapiisavuse küsimuse oma konkreetses maal ja tööturul./>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CEPT University

Urban Infrastructure Master (MUI) valmistab ette noorte spetsialiste karjääri tegemiseks ühes või mitmes neist: (i) linnade ja nende piirkondade infrastruktuuriprojektide ... [+]

Urban infrastruktuuri kapten

Planeerimise teaduskond - CEPT University

Urban Infrastructure Master (MUI) valmistab ette noorte spetsialiste karjääri tegemiseks ühes või mitmes neist: (i) linnade ja nende piirkondade infrastruktuuriprojektide ettevalmistamine; (ii) linnade ja nende piirkondade infrastruktuuriprojektide ja rajatiste juhtimise korraldamine või nõustamine (iii) projektide ettevalmistamine ja nende täitmise järelevalve India ja ka teiste arengumaade linnade infrastruktuuri valdkondades ning iv) linnapiirkondade infrastruktuuri arendamise poliitika ja protsesside uuringute läbiviimine. See avab õpilastele ka linna infrastruktuuri arendamise keskkonnaalaseid, sotsiaalseid, poliitilisi, majanduslikke ja rahalisi mõõtmeid ning kutsealal töötamise eetilisi mõõtmeid./>... [-]

India Ahmedabad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles