CEPT University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

cept01

CEPT Ülikool keskendub mõistmist, projekteerimine, planeerimine, ehituse ja haldamise inimese elupaiku. Selle õppeprogrammid ehitada läbimõeldud spetsialistide ja uurimisprogramme süvendada arusaamist inimasustuse. CEPT Ülikool kohustub ka nõustamisprojektis edendada eesmärgiga muuta elupaikade elamisväärsemaks.

Ülikool koosneb viiest teaduskonda. Arhitektuuriteaduskond loodi nn School of Architecture "1962. aastal. See keskendub disaini era- valdkonda. Ülikooli planeerimine, keskendunud planeerimine avalikus sfääris, loodi 1972. aastal, kui "School of Planning". Matemaatika of Technology, mis keskendub projekteerimine ja ehitus, asutati aastal 1982 kui "School of Building Science and Technology". Teaduskonna Disain asutati 1992 kui "School of Interior Design". Ta tegeleb elupaiga seotud interjööri, käsitöö, süsteemide ja tooteid. Ärijuhtimise teaduskonna asutatud 2013. aastal ja see keskendub Habitat ja projektijuhtimine.

CEPT Ülikool on oma nime saanud nn Center for Environmental Planning and Technology "(CEPT). CEPT ja erinevates koolides, et see koosneb olid loodud Ahmedabad Haridusselts toel valitsuse Gujarati valitsuse ja India. Valitsus Gujarati lisada CEPT ülikooli 2005. aastal. Ülikool annab komisjon tunnistas CEPT Ülikooli punktis 2 (f) on loodud sisu Act, 1956 2007. Department of Scientific ja Industrial Research (DSIR) Valitsuse India tunnistab ülikooli kui teadus- ja Industrial Research Organization (SIRO).

cept02

Rajamine

Ahmedabad Haridusselts (AES) loodud keskuse planeerimine ja tehnoloogia (CEPT) on aastal 1962 algusest School of Architecture (SA) läbi dotatsioon alates Gujarati valitsuse. School of Planning (SP) loodi 1972. aastal rahalist toetust India valitsus (MHRD), Gujarati valitsuse ja Ford Foundation. Ülejäänud koolid; School of Building Science and Technology (SBST) ja School of Interior Design (SID) loodi 1982. aastal ja 1991. aastal vastavalt koos dotatsioon alates Gujarati valitsuse.

Esialgu CEPT loodi ja juhivad Ahmedabad Haridusselts (AES). Aastal 1994 eraldi usaldust ja ühiskond CEPT Selts loodi. CEPT on registreeritud ja ühiskondlik Heategevusliku Trust. CEPT on registreeritud vastavalt Societies kas liitunud Society / Firma / Teised Registration Act 1860 koos Asst. Kohtusekretäri Seltsid, Ahmedabad Piirkond, Ahmedabad, vide Registreerimise nr GUJ / 4185 / Ahmedabad dateeritud 24. jaanuar 1994.

Alates loomisest CEPT tegutses iseseisva õppeasutuse vabalt arendada oma akadeemilisi programme ja sõlmib oma diplomid lõpus erinevate õppeprogrammide tunnustatud Gujarati osariigis ja kohustuslikku reguleeriva asutuse tehnilise kursused - Kõik India nõukogu tehniline haridus (AICTE). Alates 2002 - 2005, CEPT oli kindlustatud Hemachandracharya Põhja Gujarati ülikool Patan. Seega, õpilaste täites erinevaid programme CEPT anti bakalaureuse- ja magistrikraadi. CEPT sai ülikooli poolt Gujarati riigi seadusandja seaduse 2005. alates 12. aprill 2005. CEPT Ülikool on tunnustatud ülikool annab komisjonile vastavalt § 2 (f) on loodud sisu Act, 1956 2007. aasta veebruaris. Ülikool on tunnustatud teadus- ja Industrial Research Organization (SIRO) osakonna teadus- ja Industrial Research (DSIR).

cept03

Pedagoogika

Õppeprogrammide CEPT Ülikooli keskenduda hoone professionaalse suutlikkuse ja seetõttu nad on keskendunud "stuudios" või "laborid". Siin on õpilastel suhelda hästi läbi mõeldud elu nagu probleeme. Kursuste, seminaride ja teadustöö ülesandeid, mille eesmärk on arendada kontseptuaalseid ja analüütilisi võimeid õpilased ja oskuste suurendamine töökojad toetavad õppimist stuudiod ja töötoad. Õpilased on ka registreeruda reisi ja dokumentatsiooni programmide ja intern professionaalne kontorid avardada kokkupuudet.

CEPT Ülikooli kalliks üksikisiku huvidele ja võimetele oma õpilastele. Selleks, et võimaldada igale õpilasele kaardistada ainulaadne õppima ja mõistma enda individuaalse potentsiaali, kohustuslikkus ainult kolm neljandikku kõigist krediiti, et õpilased peavad täitma. Õpilased võivad täita ülejäänud krediiti valides laia valikainete kursusi pakutakse igal viie ülikooli teaduskondadest. Teaduskondade ka kõik katsed, et tagada isegi kohustuslik osa programmi õpilased saavad valida kursusi vastavalt oma praktikas orientatsiooni alusel.

Uskumus, et harida spetsialistid nõuab praktiseerivad spetsialistid ja teadlased tihedat koostööd kindlalt toetab CEPT ülikooli pedagoogilise filosoofia. Seetõttu CEPT Ülikooli toimib koostöö teadlased ja praktikud. Praktikud vilunud otsustusprotsessi tuua oma kogemusi klassiruumi ja teadlased annavad rohkem läbimõeldud ja kriitiline lähenemine. Õpetajad CEPT Ülikool, näevad end treenerid. Nende ülesanne on toetada iga õpilase oma uurimusi ja nende suutlikkuse suurendamise külalistele.

Rahvusvaheline Outreach missioon

India linnastumine on epohhiloov transformatsioon, kus valdav elanikkond liigub oma küladest linnadesse. Tegevjuht see enneolematu ulatuse areng nõuab suure hulga andekas, kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistid üle maailma planeerida, kavandada ja ehitada India tulevikku. Seetõttu CEPT Ülikool on loodud rahvusvahelist haaret missioon kutsuda globaalse talent liituda CEPTiga üliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste koostööd tegema küsimustes India linnastumine ning valmistada tulevikus elupaiga spetsialistid.

Missioon on laetud meelitada silmapaistva rahvusvahelise lõpetajate spetsialistid ja teadlased, et õppida, töötada ja õpetada Indias. Missioon koordineerib mitmeid olemasolevaid ja uusi võimalusi rahvusvaheliseks lõpetajate spetsialistid, teadlased ja uurijad liituda CEPTiga ja tööd väljakutsete lahendamine India linnastumine.

Nende hulka kuuluvad:

 1. Reisimine Indias
  Aastane suvel ja talvel koolide juures CEPT pakub struktureeritud õppe programmid (eest kaks kuni viis nädalat), et pakkuda mitmekesist kogemust ja väljaspool India.
 2. Loe Indias
  Professional magistri-ja bakalaureuseõppe programmid pakuvad suurepärase võimaluse teha kraadi haridust, mis on juurdunud kohalikus kontekstis. Need võimaldavad õpilastel alustada rahvusvahelise kvaliteediga erialast haridust.
 3. Õpeta Indias
  Maineka Õpetamine Fellows programmi CEPT kutsub silmapaistva rahvusvahelise lõpetanud ja noortele spetsialistidele veeta üks aasta õpetamise CEPT.
 4. Research in India
  Research teadlased on võimalus teha koostööd teadusuuringute õppejõud ja üliõpilased CEPT. Seal on palju olemasolevaid koostöövõrgustik partnerülikooli üle maailma ning on veelgi võimalus uurida uusi koostöövõrgustik.
 5. Design Indias
  Innovatiivne uus kraadiõppe programmi / s noorte ja kogenud spetsialistid, et arenenud riigid kohustuvad järgset erialast magistrikraadi, mis võimaldab neil töötada Indias.

Asukohad