Loe ametlikku kirjeldust

INDIAN SCHOOL OF BUSINESS (ISB) arenenud vajadus maailmatasemel Business School Aasia. Asutajad, mõned parimate peade ettevõtete ja akadeemilise maailma, prognoosib juhtkond vajadustele areneva majandusega Aasia riikide.

Nad tõdesid, et kiiresti muutuvas äri maastikku nõuaks noored juhid, kes ei ole mitte ainult arusaamist arenevate majanduste kuid kes kujutavad endast ka üleilmset perspektiivi. ISB on pühendunud luua selliseid juhte oma uuenduslike programmide täitmata teaduskondadele ja läbimõeldud juhtimist. Rahastatakse täielikult erafirmad, fondid ja eraisikud üle maailma, kes usuvad oma nägemuse, ISB on mitte mittetulunduslik organisatsioon.

Visioon ja missioon

Meie visioon

Meie visioon on olla rahvusvaheliselt kõige edukamaks, teadusuuringutele orienteeritud, iseseisev juhtkond institutsioon, mis hooldab tulevasi juhte India ja maailma.

Meie missioon

Loomiseks ja levitamiseks uurimistööl põhinevaid teadmisi juhtimise, mis mõjutab stipendiumi, praktika ja poliitika. Arendada ja tõhustada ettevõtte juhtimist innovaatiliste maailmatasemel programmide juhtimise. Kasutada oma teadmisi ja oskusi tegutseda äri-, valitsus ja ühiskond, ja aidata kaasa heaolu ja arengu edendamiseks kohalikul, riiklikul ja globaalsel tasandil. Et on eristada õppejõud India ja välismaal õpetada kursustel ja annab globaalse perspektiivi Kraadiõppe ja Executive Education programmid.

Aastal 2011, ISB tähistas kümne aasta kasvatades noorte juhtide valdkonnas juhtimise koolitus. Meil on ka esimene ärikool Lõuna-Aasias saada assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) akrediteeringu. Alates 2008 ISB on pidevalt iseloomustanud Global Top MBA pingeread, Financial Times, London Suurenenud üleilmastumine, ISB näeb kolme olulisi trende, mis mõjutavad selle suuna teadus ja haridus lähiaastatel:

Nõue globaalne pädevust India ja Aasia Globaliseerumisega India ettevõtted, Kasvav huvi juhtimise parimate tavade arenevatel turgudel, sealhulgas India

See ülikool pakub ka:

Magister

Indian School of Business

Kraadiõppe programmi korralduskomitee (PGP) on India School of Business (ISB) arendab globaalse juhid ülevaate kiiresti areneva majandusega riigid ja nende ainulaadne ett ... [+]

Mis on PGP?

Kraadiõppe programmi korralduskomitee (PGP) on India School of Business (ISB) arendab globaalse juhid ülevaate kiiresti areneva majandusega riigid ja nende ainulaadne ettevõtete probleeme. See hoolikalt meisterdatud üheaastane programm hõlmab praktilisi tööstuse rakendusi range, tipptasemel teadus-põhine õppekava, mis on muutnud mitmete keskel karjääri spetsialistid, et globaalse äri juhid täna ja homme. Üheaastase PGP mõeldakse lihvida oma oskusi ja väljakutse tavaliste tarkust. Mis ISB unikaalne portfelli õppejõud mudel, sa suhtled, õppida ja suhelda väljapaistvate juhtimise intellektuaalid, kes toovad endaga kaasa teadus-ja õppetöö kogemusi juhtivate B-koolid üle kogu maailma. Nende eristavaid teadus tagab, et programm pakub sisu, mis on kaasaegne, uuenduslik ja tõeliselt globaalne. ISB tugev ühendused tuntud B-koolid üle kogu maailma nagu Kellogg School of Management at Northwestern University, Wharton School at University of Pennsylvania, ja London Business School tagada, et õppekava on up-to-date nii teoreetilisi intensiivsus ja praktiline tähtsus. ISB on teil võimalus laiendada oma ametialast võrgustikku kogu maailmas rahvusvahelise vahetusprogramme, konverentside, äriplaani võistlused ja uuring matkad, mis kõik mitte ainult ei võimalda teil kogeda erinevaid kultuure, vaid ka push oma intellektuaalse piirid läbi rikkalik suitsiidimõtete ja kaasamine õpilaste, õppejõud ja tööstuse juhid. School meelitab olulisi isikuid nii arenenud kui ka arenguriigid, kes oma erinevaid kogemusi, rikastada õpikeskkonna. Selles sulatusahi kultuuride teil enneolematu võimalus saada teadmisi erinevate ettevõtete tegevuse üle maailma.... [-]

India Hyderabad
Juuli 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles